Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#2751) duvi válasza duvi (#2745) üzenetére


duvi
nagyúr

Érdekes, hogy 1.0.3-ról írnak mindenhol, de patch után még mindig 1.0.2-t ír ki a launcher :F

(#2752) Batawanga válasza Xaels (#2747) üzenetére


Batawanga
tag

Jöjjön csak a patch, mert ráfér. Kérdés, hogy a kritikusok újra fogják-e pontozni, tekintve hogy mindenki a bugok miatt húzta le elsősorban.

(#2753) Xaels


Xaels
félisten

Imádom a térképet. Rengeteg felfedeznivaló van, baromi szép is szerintem. De van akik szerint ez is kicsi és rossz designú, bár még mindig nem értem mi a gond vele.

(#2752) lbela76 nem fogják. Egyáltalán volt valaha erre példa?

Duvi gondolom a szervereket is újra kell majd indítani hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2754) Ereshkigal válasza Sirandrish (#2750) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mondjuk tény, hogy ha darabolják, akkor meg a repülés érzete nem jönne úgy át.
Amin viszont meglepődtem, hogy a 6 éves gépemen is 30-50 fps-sel fut mediumban.

(#2755) markknight


markknight
veterán

Sikerült, köszi néktek :)

(#2756) pzstm válasza duvi (#2751) üzenetére


pzstm
titán

X-en is ugyanennyi...szerintema fejlesztői meg a marketing verziózás nem ugyanaz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2757) Ellia válasza Xaels (#2753) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem se túl nagy, de jó ami van, élvezetes felfedezni az eldugott részeket.

Remélem más típusú terület is kerül bele (sivatag/sziklás, fagyos...stb).

(#2758) DummyBoy válasza pzstm (#2756) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Engem most dobott ki hogy update-eljek, update-et viszont nem talál a box...

@szerk: Ennyi kellett, itt is van.

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#2759) duvi válasza Xaels (#2753) üzenetére


duvi
nagyúr

"Imádom a térképet. Rengeteg felfedeznivaló van, baromi szép is szerintem."
Eddig rendben is lenne, mert valóban szép. A funkcionalitásával, illetve annak hiányával van gondom. Nem lehet kijelölni egy célszemélyt/tárgyat a térképen, amihez iránymutató lenne, de ez a kisebbik rossz. Partyban alapvető funkciónak kéne lennie egy group jelölésnek, amit mindenki lát a saját mapján. Pl. itt találkozunk, vagy ide gyertek....

(#2760) Sirandrish válasza Ereshkigal (#2754) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az kafa mert az én gépemen, meg full LOWon is játszhatatlan hardon..

szerk: azért írom hogy hardon, me gondolom minél magasabb a szint, annál több az ellenfél..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2761) Xaels válasza duvi (#2759) üzenetére


Xaels
félisten

Az a minimap meg az iránytű. De maga a pályadesign rendben van. Mondjuk egy 2D térképen elég nehéz lenne pontos helyet jelölni, pláne olyan helyen ahol több "szint" van. Ehhez egy teljesen más megoldás kellene.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2762) Ereshkigal válasza Sirandrish (#2760) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Akkor lehet elkiabáltam, mert eddig csak normalon játszottam. :)

(#2763) saelin


saelin
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy ezután mennyi bajom lesz a játékkal... még 10 perc amíg letölti a patchet. Ahogy észrevettem a loading screenek előtt vagy alatt képes meghalni a játék, mert freeplay-ben egy órát kóboroltam most és egészen addig nem volt senki, amíg nem mentem be és ki jó sokszor egy barlangból. Patch után visszamegyek tesztelni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2764) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Interceptor kérdés: A Double-Edged Inscription component végülis hogyan működik? Próbálta már valaki?

Mert a leírás szerint 35%-al növeli a sebzést és !!! -35%-al növeli a bekapott sebzést ami ugye elvileg azt jelenti hogy 35%-al csökkenti.

Akkor viszont mi benne a double-edged?

Life is shor...

(#2765) saelin válasza DummyBoy (#2764) üzenetére


saelin
veterán

Nem - 35% damage reduction?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2766) DummyBoy válasza saelin (#2765) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Az lenne a logikus.

Life is shor...

(#2767) Xalderon


Xalderon
tag

Erdekesen sz*r ez az Origin kliens. Ujra kellett inditanom, hogy eszrevegye az update-et a jatekhoz... :C

(#2768) DummyBoy válasza DummyBoy (#2766) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Na, közben lejött az update. Szerintem a kiírás lesz rossz, de van másik ilyen is

Increases max. Shields by 35% a of base and decreases armor by -35% of base..

Increases all damage dealt by 35% and damage taken by -35%

Így leírás alapján ezek igencsak Must have komponensek xD

Life is shor...

(#2769) duvi válasza Xaels (#2761) üzenetére


duvi
nagyúr

Ja, hogy te a környezeti dizájnra gondoltál! Félreértettelek. Az szerintem is teljesen rendben van :K Minimap jelölés teljesen bevett funkció a coop/mmo játékoknál (pl. Guild Wars 2, Division ...). Szerintem itt se lenne olyan nehéz megvalósítani, de ez - jelenleg - harmadrendű probléma. Talán majd idővel ez is bekerül. Ha nem, hát akkor se dőlök a kardomba :N

(#2770) mate182


mate182
tag

Nem ciki, hogy kevés neki az 1070 hanem egyenesen szégyen.

Kedves (#2738) duvi ! Nekem i7 6700 K x 1070GTX x 32 gb ram kombóm van.
Teljesen értetlenül állok a hozzászólásod mellet.... Ultrán ? 60 fps ?????
Nekem Lowon van 60. ÉS Highon esik kasza dara baszatós közben 30 ra. LOL :F

Tisztelt (#2760) Sirandrish ! Ugyan csak gyalázatos a konfigodhoz ilyen teljesítmény :(

Akkor mi a bánatért ír ajánlottba 1060-at ?

Persze a külföldi Fórumokon is megy a kő kemény összeesküvés elmélet ami talán nem is az ( a jó isten tudja ),
Hogy a "gépezet" direkt nyomja lefelé az élményt, hogy a kedves felhasználó vegye megfelé a legújabb processzort és kártyát, hogy fusson rajta a játék akadás mentesen.

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#2771) markknight válasza Xaels (#2761) üzenetére


markknight
veterán

Mondjuk csinálják úgy mint a sztori küldetésekbe, hogy részlegesen mutatja a legközelebbi pontot, majd tovább.

(#2772) duvi válasza mate182 (#2770) üzenetére


duvi
nagyúr

Tényleg nem tudom, hogy nálad mi lehet a gond :( Neked kicsivel erősebb a géped. Új NV driver van feltéve? SSD-ről játszol? Semmi erőforrás igényes alkalmazás nem fut a háttérben? Bekapcsoltad az origin kliensben az FPS kiírást?

[ Szerkesztve ]

(#2773) PitLee válasza Sirandrish (#2760) üzenetére


PitLee
őstag

1920 x 1080 = 2.073.600-hez viszonyítva a 2560 x 1440 = 3.686.400 ami elvileg neked van ~77%-al több pontot kel kiszámolnia, az azért nem mindegy.

Ui: kártya , proci, grafikai beállítás, fps és a felbontás amin játszol kellene megadnotok, így kerek a történet elvileg

[ Szerkesztve ]

(#2774) mate182


mate182
tag

(#2772) duvi
Igen SSD-ről. Nem igazán fut semmi a háttérben. A legújabb NVdriver is fent van.
Ennek nagyon örülök, hogy neked simán fut, ugyanis így még reménykedhetem, hogy jo lesz valahogyan nekem is. Basszus jól elverte a kedvem :W :U :DDD

De majd írom a tapasztalataimat menet közben ha változik valami.

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#2775) 3L1T3 válasza mate182 (#2774) üzenetére


3L1T3
addikt

Win reinstall? Lehet tele van szemetelve az oprendszered.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2776) Aventador91


Aventador91
őstag

nem hiszem el hogy nem csinálták meg hogy csak stronghold végén kapjuk meg a cuccokat. 10ből 9szer a pálya közepére rak le amikor már mindenki kilépett. így játszhatatlan
10ből 1szer tudok belépni normálisan az elejére

(#2777) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ehh hülye kérdés. Honnan a fenéből tudom, hogy melyik fegyver pötyögtet hármat és melyik tüzel, amíg van a tárban? Egyszerűen nem értem, hogy bizonyos osztályokon belül is eltérés van. Mitől függ? 700-as rpm és basszus három meggymag egyszerre. Hogy van ez? :W

(#2778) markknight


markknight
veterán

PS-en mintha valamit csiszoltak volna a grafikán az új patchben. (köd, esõ)

(#2779) pzstm


pzstm
titán

support gearből úgy fest nincs masterowrk és legendary sem a játékban :U

egyelőre :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2780) baphomet válasza ForRedGlory (#2777) üzenetére


baphomet
senior tag

Hmm, lehet hülye ötlet, de esetleg próbáld meg elolvasni a fegyver leírását. ;]
Nem osztályfüggő, van assault és marksman rifle-ből is olyan, amelyik rövid sorozatot lő, úgyhogy csak a leírásból derül ki, hogy az adott fegyver éppen milyen.

[ Szerkesztve ]

(#2781) Ellia válasza Aventador91 (#2776) üzenetére


Ellia
addikt

Mivel lépsz be? Quickplay, vagy kiválasztod a strongholdot? Engem az utóbbival mindig a legelejére rakott.

(#2782) DaveHutt válasza ForRedGlory (#2777) üzenetére


DaveHutt
őstag

Leiras irja, hogy burst, automata vagy fel automata a fegyver. :)

Mas: Xbox update szepen rendbetette a performance problemakat. Questbe belepve Publicban egyszerre erunk be. Marha jol nez ki, hogy negyen egyszerre foldet irunk. Superhero landing, woooohoo.
Na igy kellett volna kiadni ezt a jatekot.

[ Szerkesztve ]

(#2783) saelin


saelin
veterán

Server down? Connecting to Online Services... van nálam már percek óta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2784) k-adi válasza saelin (#2783) üzenetére


k-adi
nagyúr

A patch megölte a játékot :D

(#2785) Puma K válasza saelin (#2783) üzenetére


Puma K
veterán

Live Server Status

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2786) saelin válasza Puma K (#2785) üzenetére


saelin
veterán

Már jó... :D Remélem nem tart sokáig ez a bukdácsolás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2787) Batawanga


Batawanga
tag

Na most lett elegem, hogy freeplayben nem tudok elszabadulni a csapattársaktól, pedig nekem sürgős multikillekre lenne szükségem. Üldöznek a szeretetükkel. :D

(#2788) ForRedGlory válasza DaveHutt (#2782) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van leiras? Sosem lattam meg olyan, ami ala/melle/fole/ele/moge penne irva a tuzeles modja. Na majd ha hazaerek megnezem alaposabban

(#2789) duvi válasza ForRedGlory (#2788) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, a fegyver tulajdonságaiban szerepel a burst vagy konkrét lövésszám,ha nem full automata.

(#2790) DaveHutt válasza ForRedGlory (#2788) üzenetére


DaveHutt
őstag

Szamok alatti szoveg. Erdemes beleolvasni, segit elhelyezni a fegyvert. Van hogy olyat ir, hogy lassabban tuzel, de pontosabb stb.

(#2791) markknight


markknight
veterán

Tyrant minenál leakadtam, nem hald elõre a sztori, pedig vagy háromszor megcsináltam :/

(#2792) prokxy


prokxy
veterán

A második, weakpoint-ra igen durcin sebez, pont tökéletes a Storm-omnak! :)

Másik MW-ös fegyómon is van +65% shield bónusz, hardon egyelőre nem tudnak sebezni! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2793) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, ha most lemondom az premier EA Accesst, akkor visszatérítik a fennmaradó részt? Mert a játék már ugye megvan, csak az alap verzió. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2794) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Csak én vagyok béna, vagy elszoktam a kihívásoktól, de soloban, normál módban sem éppen sétagalopp a story... Ti mit gondoltok?

Life is shor...

(#2795) duvi válasza prokxy (#2793) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem térítik vissza. Én is lemondtam és az előfizetési idő végéig megmarad a Premier státusz. Utána lesz inaktív.

(#2794) DummyBoy
Ha nem esett normális cucc, vagy nem tudtál craftolni, akkor menet közben érdemes bemenni pár freeplayre szintezni és gyűjtögetni.

[ Szerkesztve ]

(#2796) prokxy válasza duvi (#2795) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem viszont change-lni akar, h térjek vissza basic-re. :U Mert alapból csak a sima volt, majd váltottam prem-re.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2797) pohár válasza prokxy (#2792) üzenetére


pohár
félisten

nekem is valami Legendary/Masterwork kéne a Devastator, csak kicsit még erősebben :D

nem akarom másra cserélni, mikor 25-30 ezreket sebez criticalban :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2798) prokxy válasza pohár (#2797) üzenetére


prokxy
veterán

Az a legjobb fegyó, csak alacsony a szintje nálam már, így másra "kényszerülök". :)

Közben az EA Access dolog megoldva. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2799) duvi válasza prokxy (#2796) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálam is így volt. Basicről váltottam Prémiumra a 15-i start miatt. Én is megvettem az alapjátékot (VGA-s) és beaktiváltam. Tegnap nyomtam egy Cancelt és a megerősítés után elfogadta a lemondást. Most ez látszik az Acces adatlapomon:

Szerk: Látom, közben megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

(#2800) lofagi válasza prokxy (#2792) üzenetére


lofagi
addikt

Majd akkor lesz tökéletes, ha nem autocannonhoz az bónuszt :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.