Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#2851) duvi válasza hunvarlan (#2850) üzenetére


duvi
nagyúr

Valamelyik javelined használja, ezért nem engedi szétszedni, vagy megtelt az a komponenstároló amihez materialt dobna az adott tárgy.

[ Szerkesztve ]

(#2852) Puma K válasza Xaels (#2849) üzenetére


Puma K
veterán

Régen ilyet, mint pár éve tapasztalható... nem mertek megcsinálni a kiadók-készítők.

Nem ritkán alfa és béta szintű játékokat dobálnak ki úgy, hogy 15-17k Ft-ba kerül az alapjáték + DLC + kinézet-pénz stb. Ezeket meg később helyrepofozzák... ha helyre pofozzák...

Az Anthem a jelenlegi formájában a 2017-es E3-hoz képest egy alpha-béta szint között lebeg.

Oké, meg lehet venni kupon formájában az adott címeket ha adják azt valamilyen komponenshez, de a nagy többség rendes áron veszi meg.

Anno PC-re 10-12k Ft volt egy játék most meg 15-17-ről indul. Aztán erre rájön a DLC + a játékban vásárolható dolgok.

Akkor és most is pénzbe került a játékok fejlesztése, de ilyen előre bezsebelek egy zsák pénzt a félkész játékomért téma nem volt tapasztalható.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2853) i@lex válasza ripla (#2846) üzenetére


i@lex
őstag

Keress már rá Arekkz Gamingre, ne csak erre a sok ripacsra..

(#2854) duvi válasza Puma K (#2852) üzenetére


duvi
nagyúr

Technikailag egyetértek, mert valóban rossz ez a fejlesztői/kiadói tendencia. Én is ezért választottam a VGA kuponos megoldást. Jelenesetben nem ez a probléma, hanem amikor valaki csak azért jár vissza rendszeresen egy topicba, hogy kárörvendjen, az teljesen más téma. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2855) Xaels válasza Puma K (#2852) üzenetére


Xaels
félisten

"Az Anthem a jelenlegi formájában a 2017-es E3-hoz képest egy alpha-béta szint között lebeg" te játszottál azzal a verzióval?

Amúgy meg időre lebontva, már most elértem benne 2 nap alatt azt a mennyiséget amit a legtöbb játékkal játszom, ugyanazért a pénzért és még nem értem el az Endgame-et. Konzolon vettem, ott digitálisan 21k volt a Standard. Ez ugyanannyi amennyit más SP játékokra is költöttem. Persze ha valaki úgy ül le egy játék elé, hogy majd 1000 órákat fog eltölteni vele az más. nálam már az évi 100 óra egy játék esetén is nagyon sokat jelent.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2856) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Elmélkedtem kicsit ezen a város témán. Kísértetiesen hasonlít a Monster Hunter: World kikötő megoldására. Érdekes, hogy ott senkit nem zavart, hogy 4-5 perc volt végigszaladni a napi teendőkön, utána meg a töltőképernyőt bámulni ugyanennyi ideig. Biztos azért, mert ott sprintelt a karakter, ezért úgy érezték, hogy haladnak. Pedig valójában közel sem ez volt a helyzet. Liftezni kellett százezredjére is, ha enni akart az ember két küldetés között.

Úgy sejtem trend mostanában az EA-t és a Bioware-t szidni, a Capcomot pedig isteníteni. Pedig ez a játék fő vonásaiban ugyanarról szól, mint az MH, csak robotokkal, és merem megjegyezni értékelhető sztorival és dialógusokkal.

[ Szerkesztve ]

(#2859) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ugyanannak az itemnek a legendary változata nem ad több bónuszt az MW verziójánál. Szerintem ez nagy kár, mert így csak a sima statokban skálázódik :(

szerk: a bónusz sem stackel ha felveszem mind a kettőt :( pedig milyen poén lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#2860) D4M13N válasza Cray Tyler (#2859) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Pedig kellene, azért van ott öt háromszög. Legalábbis én arra jutottam, hogy az jelöli a stat bonus mennyiségét.

(#2861) saelin


saelin
veterán

Ash Titan-ok ellen küzdeni jó nagy macera. Hiába volt sniper rifle-m, még így is több perc volt normálon lenyomni egyet és ugye ebben a küldetésben 3-at is kellett egyszerre. Ahogy elnézem a skillek sem érnek ilyenkor sokat, mert vagy alig sebeznek vagy semmit.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2862) Xaels válasza saelin (#2861) üzenetére


Xaels
félisten

Titanokon akkor sebzel amikor "ég" a karjuk azt lőve, vagy a hátukon kinyílik az a rés és azt lőve. Ha nem ott vagy olyankor szórod akkor keveset sebződnek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2863) Aventador91 válasza Cray Tyler (#2859) üzenetére


Aventador91
őstag

legendary cuccokból is többféle esik. biztos van ilyen pisztoly +200% dmg-el is

(#2864) b.daniel


b.daniel
senior tag

Volt már valakinek olyan hogy eltűnt a LoD edition mellé kapott scout? Használtam quest közben, vége lett, és most már nem találom sehol :O

(#2865) mate182 válasza b.daniel (#2864) üzenetére


mate182
tag

Volt. Ne aggódj majd visszajön LOL

Per mare, per terram

(#2866) Cray Tyler válasza b.daniel (#2864) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

ööö, noob kérdés: milyen scout?

(#2867) k-adi válasza Xaels (#2849) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem igénytelen, hanem nagylelkű béta-tesztelők vagytok 15-20ezerért.

Majd félév múlva visszatérünk rá, hogy alakul.

(#2868) saelin válasza Xaels (#2862) üzenetére


saelin
veterán

Azt tudom, de így is rengeteg idő leszedi a HP-ját.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2869) b.daniel válasza Cray Tyler (#2866) üzenetére


b.daniel
senior tag

Jah bocsi itt marksman riflenak hívják :D de már nem tudom a nevét, mert eltűnt -.- :D

(#2870) omfgk válasza Cray Tyler (#2859) üzenetére


omfgk
addikt

Support Sealből esett neked már Masterwork?

Még mindig csak Epic van nekem. A Wind Wall egy db sniper lövéstől széthullik...

[ Szerkesztve ]

(#2871) hunvarlan válasza duvi (#2851) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Az a baj hogy eddig csak a colossusal játszottam nem értem mi lehet a gond és egyre több ilyen itemem van jó lenne ha lenne rá megoldás! Ami még durva hogy most nem vagyok csapatban mégis kiírja h 11secem van odaérni ha nem akkor odateleportál de nem teszi hanem visszarak és nem tudok odaérni és kezdi elölről nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#2872) turistakolbi


turistakolbi
aktív tag

Valakinek van valami leírása a legendary cucc farm ról???
70 órát raktam a gémbe abból kb 55 óra GM1 insta farm. kb 9 legendary.m van, de masterwork ből pl, support item.... nem esett. csak lila van, azt is kraftolni tudom.
Item lvl 486 nál válik a karim masterwork bade-sség. köze lehet ahhoz hogy ilyenkor új lootok is " eshetnek" így még csak 2 órája játszom.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/muerte188

(#2873) saelin válasza k-adi (#2867) üzenetére


saelin
veterán

Bizony, ez egy beta állapotú kiadás még most is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2874) markknight válasza ripla (#2846) üzenetére


markknight
veterán

Ok megnéztem. De miért lenne fontosabb egy youtubeos hülyegyerek véleménye a sajátoménál?

(#2875) Cray Tyler válasza omfgk (#2870) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Epic van nekem is, craftolni is csak epicet tudok még, pedig ugyanazt használom lvl1 óta. Pedig van egy vagon MW emberem. Ha meglenne a support sealből legalább az MW, mehetnék is 500 fölé, nem mintha lenne jelentősége. GM3-hoz azt is kevésnek érezném.

GM2 is csak akkor farm státusz, ha van legalább 2 másik jó teammate, jó damage-el. De a végük így is dögunalom, mire az 1-2-3 legendary mob HPját lemaszírozzuk, mindig egy jó 5-10 perces monoton dps habparty. Persze szart se dobnak :U Aösszes legendary-m trashmobból esett eddig, de ennek sincs sok jelentősége.

GM3 valami embertelen ebben a gearben amiben most vagyok. Megy, de annyira lassú, hogy nem éri meg. Swarm Tyrant ugye sima rush végig (echoes sima ügy csak végig evade-elve össze kell szedegetni, aztán az upload még a legtöbb idő, de a rámpa ugye védhető könnyen), és GM3-on a végén a bosst 3x annyi ideig öljük mint ameddig összesen addig tartott a stronghold.

Valaki linkelte itt a 120k-t ütő snipert, na ha olyasmi itemek vannak a javelinen, azzal már lehet menni GM3 (nekem egy skillem stormmal átlag 25-30k-t üt egy akármibe, ez GM2-re elég, ha a többiek is ezen a szinten vannak), de ez alatt csak igen komótosan lehet ott haladni.

(#2876) Aventador91 válasza markknight (#2874) üzenetére


Aventador91
őstag

mert mi nem tudjuk eldönteni hogy tetszik-e, és az ilyen youtuberek olyan határozottak hogy ők tudnak dönteni helyettünk is ;]

(#2877) lanikai


lanikai
aktív tag

#2872
#2875

jelenleg nincs MW/Legendary support gear a játékban

[ Szerkesztve ]

(#2878) Cray Tyler válasza turistakolbi (#2872) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Én "régóta" vagyok 490 felett, de nem különösebben érzem, hogy nőtt volna a leg/mw droprate mondjuk egy 450hez képest (konkrétan szerintem semennyire).

(#2879) duvi válasza hunvarlan (#2871) üzenetére


duvi
nagyúr

Craftolj le 1-2 fegyvert, hogy fogyjon a materialod és utána nézd meg, hogy van-e változás. Ha a betelt materialtároló volt a ludas, akkor most engedni fogja a bezúzást.

(#2880) Aventador91 válasza Cray Tyler (#2878) üzenetére


Aventador91
őstag

490+ on nekem már dobott egy-két dolgot amit eddig nem. de ez lehet az is hogy ezek ritkább cuccok és pont így jött ki

(#2882) maajsz válasza Aventador91 (#2876) üzenetére


maajsz
senior tag

Pedig elég objektívre sikeredett, nem egy angry rant az egész. A review meg szimplán egy review, nem pedig győzködés, hogy ha már tolod akkor is dobd el azonnal.

Én most lettem még 30, 380 körül de már kezdem unni. Ha még teljességgel eltekintek loading timetól is kezd fakulni a gameplay. Contractok közben túl sokat kell repkedni, A-ból B-be még ha élvezed is ezt a fajta tevékenységet (legalább kialakítanák úgy, hogy event helyek között cooled legyél, hogy ne kelljen száz méterenként leugrálni).

De ami inkább nagyobb probléma részemről, azok a logikátlan teljesen random rollok. Eléggé inbalansznak érződik az egész rendszer és egy csomó affix teljesen fölöslegesen odaírt valami. Van pár masterwork fegyverem, de sokszor teljesen máshogy sebez egyik másik, annak ellenére amire a rollból következtetnél.

(#2883) saelin


saelin
veterán

Az EA oldalán a live server status semmit nem ér. Haverral már 10 perce nem tudunk felmenni, mert mindig valamivel visszadobott a logóig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2884) markknight


markknight
veterán

A masterwork felirat felett elég komoly az a viva tv logo :D

(#2885) sien válasza b.daniel (#2864) üzenetére


sien
aktív tag

Mert launch bay-be mentél vissza nem a városba. ott eltűnik a fegyver, visszamégy a városba, és meglesz ismét.

(#2886) saelin


saelin
veterán

Na jó, ebbe day one beszállni irdatlan nagy hülyeség volt. Csinálom a Heart of Rage questet (jó hosszú) és már másodjára kell nekimennem, mert összeomlott a játék előzőleg. Amint befejezem a story-t teszem is le a játékot és csak a roadmap bizonyos pontjain fogok visszanézni rá. Péntek óta több tucat bugba futottam bele, megszámlálhatatlan disconnect-em volt mindenféle hibaüzenettel (connection error, failed to retrieve liveservice data, failed to retrieve pilot data, unknown error stb), ezt aki elnézi az vagy túl jólelkű vagy fanboy. Technikailag a játék ps4-en katasztrófális állapotban van.

Futok még egy kört, hátha most be tudom fejezni, de ezek után nem leszek jó véleménnyel a játékról.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2887) sien


sien
aktív tag

Én egy kicsit elkeseredtem ma, még csak 22 vagyok, 230ilvl lel, de hardon stronghold randomokkal borzalmas lutri. magát a rendszert sem mértem miért jó, lvl10 esekkel hardon menni. tudom, hogy skálázódik, de akkor sem tartom szerencsésnek. de ez az esés kelés ami ma volt teljesen elvette a kedvem. az, hogy a scars sniper olyan távolságból kilő, hogy őt még nem is látom, már csak a hab a tortán. tudom, játsszak normalon, ha béna vagyok, de ez nem vigasztal. én most pihentetem kissé az biztos.

(#2888) sagem válasza i@lex (#2853) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem pont az ilyen videósokkal van a baj, ha megnézed nem egy videója alatt ott van hogy sponzored by EA (vagy xy kiadó), innentől kezdve kb. soha nem lehet tudni, hogy mikor őszinte a véleménye, s mikor van arról szó, hogy szerződés szerint tölti fel a videókat. Az más, ha egy videós kap a kiadótól kulcsot tesztelésre, és még tetszik is neki a játék, ez teljesen ok. De ez azért már más szint, ne legyünk naivak, egy közel 1 milliós táborral rendelkező videósnál a pénz bizony erősen dominál. Nem kell a videósok szavára adni, se pro, se kontra, de ha valaki fizetett propagandát tol az gáz. Ő konkrétan hivatalos EA partner (EA Game Changers program), innentől kezdve..hát ok :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2889) Ellia válasza sien (#2887) üzenetére


Ellia
addikt

Hard kb 300-as ilvl-re van kitalálva. Freeplay/story hard sima liba, stronghold már nem igazán.

Mondjuk a bioware-t se értem, hogy miért nem jelzi ezeket :/

(#2890) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Sziasztok,

Amikor vége egy küldinek és a végén a loot-nál megkapjuk a cuccokat, akkor a "salvage" mire jó?

Köszi,

Dr. Student

(#2891) sien válasza Ellia (#2889) üzenetére


sien
aktív tag

Köszönöm, legalább az önbecsülésemen kisebb a csorba. Pedig a pókot kétszer is sikerült hardon megölni, ezek szerint nagyon szerencsés voltam a csapattársakkal.

Dr. Student:

craft alapanyagokra bonthatod amiről azonnal tudod, hogy nemfog kelleni.

[ Szerkesztve ]

(#2892) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kész vagyok, hogy folyamatosan a szemem előtt válnak kámforrá a szörnyek.

(#2893) norti válasza Ellia (#2889) üzenetére


norti
addikt

Elvileg a nehézség állításnál írja, mi a minimális ajánlott szint hozzá (grandmasternél legalábbis láttam).

(#2894) sien válasza norti (#2893) üzenetére


sien
aktív tag

Én nem állítottam a story-t is, questeket is hardon csináltam, nem voltak nehezek. most fogom állítani, mert a stronghold meg az. biztos logikus valahol.

(#2895) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Fuu de elbaszarintották a loot dropot. Freeplay ládából előbb esik mW cucc mint missionből, pedig mw1-2t is próbáltam.

(#2896) L_ajos


L_ajos
őstag

Partyt keresek :D

Origin: Foxxyka - köszi a játékot, előre is :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2897) sittes79


sittes79
addikt

Nálatok is volt olyan, hogy a lod edition fegyver at rollolodott, nekem eltűnt róla a luck 35 %.

Amúgy most 100+ luckban szaladgalok és GM1 Ben egy kör alatt esett 2 legendary.

Aztán nehogy csak placebo legyen mint a dió 3 ban :)

(#2898) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Nem tudom eddig lehetett-e, de mostmár lehet sprintelni városban permanensen.

(#2899) duvi


duvi
nagyúr

2 óra múlva lelövik a szervereket!

(#2898) DaveHutt
Már 15-én így jött ki, de ez még mindig elég harmatos "sprintelés". Érzésre kb.20%-al gyorsabb a mozgás.

[ Szerkesztve ]

(#2900) Ellia válasza duvi (#2899) üzenetére


Ellia
addikt

Nagyon idegesítő a dinamikája, olyan mintha trappolna a karakter... :/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.