Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#2251) prokxy válasza lofagi (#2248) üzenetére


prokxy
veterán

Grat! :C
30-as vagy már vagy milyen szinten esett?

Amúgy azok a lenti kiegészítő perkek vagy minek nevezzem, eléggé mókásak! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2252) oriic válasza Madoc (#2250) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Pont emiatt ez max egy Colossus-nál ütős cucc. Bár az a 33%-os villámsebzés-esély is jó lehet egy időre.

Grat amúgy a kollegának a cucchoz. Nekem eddig még csak epic esett csak.

Live-Die-Respawn

(#2253) lofagi válasza Madoc (#2250) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, ha van egy autocannon fegyvered akkor arra ad pluszt.

(#2251) prokxy: lvl25 vagyok. Most esett az első ilyen. Ráadásul egy sima mobból, contract küldetés folyamán LOL :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2254) prokxy válasza lofagi (#2253) üzenetére


prokxy
veterán

Jó tudni, hogy már 25-ös szinten eshet ilyen. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2255) lofagi válasza prokxy (#2254) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy arra tegnap jöttem rá,hogy nem érdemes salvage-el semmi cuccot, mert a jobb felső sarokban a szám csökken vele. Elég érdekes megoldás, azt gondoltam,hogy az csak a rajtad lévő geart mutatja. Persze a legnagyobb része, még mindig az, de számolja a cuccaidat is az invertoryban. Így azt gondolom,hogy érdemes megtartani őket, mert minél magasabb az az szám annál nagyobb az esélye, hogy magasabb szintű tárgy esik.

Legalábbis nekem ez az elméletem, persze majd lvl30as szinten már nem hiszem,hogy számít majd, de amíg fejlődik az ember addig igen.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2256) lofagi


lofagi
addikt

Talán még nem volt, de itt a lehetséges Day One Update lista.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2257) paltom


paltom
tag

Fegyvereket amúgy lehet skinezni?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#2258) lofagi válasza paltom (#2257) üzenetére


lofagi
addikt

Egyelőre nem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2259) lofagi válasza lofagi (#2248) üzenetére


lofagi
addikt

LoL

Kaptam még1et, de ezt most már nem rakom ide be. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2260) oriic válasza lofagi (#2259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na muta!:D

Live-Die-Respawn

(#2261) maajsz válasza markknight (#2245) üzenetére


maajsz
senior tag

Örülök ha tetszik neked - Ez valszeg nem nekem címezted, csak a kollega kérdésére válaszoltam szimplán. :)

Én teljes mértékben fenntartásokkal kezelem a játékot, aminek meg is van az oka. Nyilván mindenkinek meg van az ingerküszöbe, hogy milyen és mennyi bug illetve dizájn hiba amit tolerál, már pedig ha valaki 60 eurot kifizet joggal panaszkodhat, ha ezt megüti. Valahogy a kiadókat is szorongatni kell, hogy van az a pont amíg elnézi az ember a hibákat, különben szimplán rászoknak, hogy alacsony az igény, kiadhatunk "félkész" címeket még AAA kategóriában is teljes áron. Ha valakinek ez a mennyiségű/milyenségű hiba szimplán sok, a pénztárcájával szavaz és nem veszi meg. Ez így van jól, hisz ebből látja a kiadó/gyártó is, ha valamit sz@rul csinál vagy épp jól.

Személy szerint az Access-re beneveztem, kijátszom a sztorit, megnézem az endgame contentet, mennyire lesz sablonos vagy épp dinamikus a grind illetve ez alatt a hónap alatt mennyire javítják a hibákat. Aztán elválik, hogy folytatós lesz e.

(#2262) lofagi válasza oriic (#2260) üzenetére


lofagi
addikt

Csak mert annyira kérted! :D

Ez meg talán interceptor-os fegyó.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2263) chaosmonger válasza lofagi (#2255) üzenetére


chaosmonger
tag

Szerintem nem számolja bele, csak mindig azzal mutatja az össz powert ami felett az egérkurzor áll az aktuális képernyőn.
Tehát ha szétbontasz valamit akkor az eltűnik és a jobbra levő cucc ugrik a helyére és már azzal mutatja a power ezért változik a szám. De ha kilépsz abból a menüből akkor visszavált a valósra.

(#2264) lofagi válasza chaosmonger (#2263) üzenetére


lofagi
addikt

Oh értem. Kár. Pedig azt gondoltam,hogy az számít. Akkor takarításra fel. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2265) oriic válasza lofagi (#2262) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Interceptor fegyver egyertelmuen.

Live-Die-Respawn

(#2266) cocobanana


cocobanana
tag

Ma a TheVr a HappyHourban 3:13[link] perctől beszélt az Atnhemről. Megerősítette a félelmemet, hogy első nap, sőt első hónapban nem érdemes megvenni a játékot teljes áron, mert csak egy félkész játékot fogunk kapni. Vr szerint, 1 hónapon belül akciózva fogják adni a játékot, sőt 2 hónap múlva már 50% ért fogják adni, és akkor már tartalom is lesz benne és egy komplett játékot kapunk, olcsóbb pénzért.Szerinte csak a sok elvakult rajongó nem látja milyen jelen állapotában ez a játék, és ezek nyugodt szívvel ajánlják másoknak, úgy hogy eléggé drágába kerül. Továbbá EA-nek dolgoznak.Félreértések elkerülése miatt, én nem a játékot szidom, sőt nekem tetszik is, csak én PS4-n tolnám, és a sok streamer gameplay alapján, meg egyéb fórum hozzászólásokból úgy érzem, nem szabad megvennem ezt a játékot egyből. Mivel Ps4-n nem tudtam kipróbálni, ezért muszáj mások véleményére hagyatkoznom. Ezt azért írom ide, ha van más ember is aki bizonytalan abba , hogy megvegye a játékot, teljes áron februárban. Én kivárom, amíg kijavítják az Anthemet és féláron fogják adni.

[ Szerkesztve ]

(#2267) chaosmonger válasza chaosmonger (#2263) üzenetére


chaosmonger
tag

Hú azért ellenőrizd le Te is lécci, nehogy miattam takaríts aztán mégse úgy van :)

(#2268) maajsz válasza cocobanana (#2266) üzenetére


maajsz
senior tag

Azt is elmondta, hogy ne feltétlenül az ő véleményére hallgass. Nézz pár streamet előben akár, ahol kommentálják is a dolgokat és döntsd el magad. Az meg pláne szubjektív, hogy kinek mennyire jön be egy játék, aki pl imádja ezt a műfajt több bakit el is néz neki. Véleményekre rosszabb támaszkodni, viszont elég sok hosszú gameplay is elérhető YT-n, persze azokkal együtt lehetséges spoilerek.

(#2269) duvi válasza cocobanana (#2266) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót! Máris visszamondom a megrendelésem és 2 hónap múlva megveszem 50%-os akcióban :)

(#2270) lofagi válasza duvi (#2269) üzenetére


lofagi
addikt

Szarkazmus lvl100 :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2271) AAtt1la válasza lofagi (#2270) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nekem premier acces van,tehát nem kellett megvegyem,de ha tudtam volna,hogy a vr ezt fogja mondani a játékról,bele sem kezdtem volna.Így jobban belegondolva,nem is élveztem én eddig sem,csak bemagyaráztam magamnak.Végre valaki felnyitotta a szemem.

(#2272) twi452


twi452
senior tag

(#2273) lofagi


lofagi
addikt

Na kérem, lvl26osként eljutottam a story végére, most leszek kíváncsi,hogy mennyire tudja majd fent tartani az érdeklődésemet a további játékhoz. Igazából egy csomó minden unlockolódott hirtelen, azt sem tudom,hogy mibe kezdjek bele. :D

Update: Úgy látom lesz itt mit csinálni lol! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2274) vhunor


vhunor
őstag

Más találkozott azzal, hogy a bázison (ahol kb semmi sem történik) 100%-on pörög a CPU, a GPU meg alig dolgozik? Szanaszét akad az egész, röhej.

Szerk.: i5-6600, nincs húzva (azaz 3,6 GHz@4 mag).

[ Szerkesztve ]

(#2275) Aventador91 válasza duvi (#2269) üzenetére


Aventador91
őstag

én már le is töröltem. köszi vr pisti

(#2276) Madoc válasza Aventador91 (#2275) üzenetére


Madoc
veterán

Melyik játék tetszik neki? Mert azt venném, erre meg ment a refund.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2277) sagem


sagem
addikt

Szerintem inkább nézzétek végig amit mond, mert sajnos sok igazság van benne.. :) Az is elhangzik benne, hogy elhiszi, hogy sokan élvezik most is az Anthemet, csak nem érti miért nem tudják belátni, hogy súlyos gondok vannak perpill a játékkal és egy teljes árú (5 éve fejlesztett) AAA játékról beszélünk. És nem hiszi, hogy az a normális felfogás, hogy a teljes áron megvett játék bugosabb/hiányosabb, mint a fél/negyed áron vett egy évvel későbbi kijavított verzió. De ez nem csak az Anthemre igaz, hanem nagyon sok játékra, pl. az általa nagyon szeretett Divisionre is. Nagyjából ennyi, szóval lehet élvezni a játékot, mert miért ne lehetne, csak miért normális az, hogy régen a kiadott játékok "készek" voltak, most meg majd valamikor készek lesznek, közben meg mikrótranzakciókkal + season passal lehet hozzájuk tartalmat venni. És mindez azért van így, mert a többség szerint "jóvan ez így".

Madoc: ok, így is lehet, csak akkor nem muszáj olyanról véleményt formálni, amivel nem vagy tisztában ;) (nem, nem a játékról, hanem azzal kapcsolatosan amik elhangzottak a videóban)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2278) Madoc válasza sagem (#2277) üzenetére


Madoc
veterán

Nem nézzük pityut, mi játszunk azzal amivel jólesik.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2279) prokxy válasza lofagi (#2273) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a contracts mi lenne a játékban?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2280) lofagi válasza prokxy (#2279) üzenetére


lofagi
addikt

Azok a mellék küldetések.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2281) Bismarck24 válasza cocobanana (#2266) üzenetére


Bismarck24
tag

Fejükbe szállt a siker én úgy érzem. Amikor elkezdték a videózást akkor két szerény srác volt , azóta kinyílt a csípájuk. Elfelejtették, hogy honnan jöttek és mi nézők juttattuk őket oda, ahol most vannak. Nem a véleményük zavar, hanem az, hogy aki dícséri a játékot az min hülye és EA bérenc. Ez nonszensz.

(#2282) Bismarck24 válasza ooooobi (#2240) üzenetére


Bismarck24
tag

Vga mellé kaptam, így akkor bukta a nagyobb verzió.

(#2283) .LnB válasza sagem (#2277) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem én is. Nem csípem őket. És most is obszcénebb a kelleténél. De igaza van. Azon meg külön meglepődtem, hogy a Daikatana fiaskóra így emlékszik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2284) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most akarnám kipróbálni, de hiába van Basic előfizum, azt írja hogy 22.éig nem játszhatok?
Mit kéne másképp csinálnom?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2285) lofagi válasza cocobanana (#2266) üzenetére


lofagi
addikt

Na csak belenéztem már én is, de szerintem ez sokkal inkább szánalmas, mint hogy erre bárkinek is hallgatnia kellene. S nem arról van szó,hogy bele kellene törődni ami most van, hanem sokkal inkább a mód ahogy előadják magukat.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2286) Callisto válasza lofagi (#2285) üzenetére


Callisto
őstag

Már bocs, de mi szánalmas az igazságon. Mert igaza van.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#2287) lofagi válasza Callisto (#2286) üzenetére


lofagi
addikt

Olvasd már végig amit írtam mielőtt belémkötsz légyszi...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2288) .LnB válasza Callisto (#2286) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy érti, hogy annyira szánalmasan adja elő a pityu, hogy őt nem is érdekli amit mond. Hát végül is ez is egyfajta felfogási mód..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2289) lofagi válasza .LnB (#2288) üzenetére


lofagi
addikt

Pontosan úgy értem, miért kellene nekem olyan videót megnéznem, vagy végignéznem ahol az előadás mód baromira nem tetszik és nem értek vele egyet, ahogy tálalja a dolgokat. Lehet igaza van, vagyis van benne igazság, de elő lehet adni valamit normálisan is. De ha ez nektek tetszik akkor oké, nekem nem. Ennyi, ergo nem is fogok adni a szavára.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2290) Madoc válasza sagem (#2277) üzenetére


Madoc
veterán

"Madoc: ok, így is lehet, csak akkor nem muszáj olyanról véleményt formálni, amivel nem vagy tisztában ;) (nem, nem a játékról, hanem azzal kapcsolatosan amik elhangzottak a videóban)"

Miről formáltam én véleményt? A videóról sem írtam semmit.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2291) Sirandrish válasza Sirandrish (#2284) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valaki erre?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2292) duvi


duvi
nagyúr

(#2293) Callisto válasza .LnB (#2288) üzenetére


Callisto
őstag

Ááá. Ok. Lassú volt a felfogásom a száz másik dolog mellett amit csinálok olvasás közben. :W

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#2294) sagem válasza lofagi (#2289) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem nem az előadási mód számít, hanem a tartalom. Az jobb, ha valaki mézesmázosan, nagyon szépen beszél, csak közben hazugságokkal kiabálja tele az étert? nem káromkodik, családbarát, jól fésült, csak éppen becsapja a nézőit? mert erre épít nem egy hazai és külföldi videós.. :) Nem kell végignézned, és nem kell egyetértened vele, csak összevissza írogattak itt néhányan a videó tartalmáról, úgy hogy fogalmuk sincs mik hangzottak el benne, annyi csapódott le nekik hogy "há' szidta az Anthemet pedig én élvezem", miközben baromira nem az Anthem a lényege az egésznek..sem az, hogy káromkodik, ráadásul az is elhangzik benne, hogy miért ne élvezhetné valaki olyan az Anthemet aki tudta/tudja hogy mit kap a pénzéért? Mondjuk az is félrevezető, hogy úgy lett tálalva itt a videó, hogy xy ezt mondta ne vegyétek meg:) De ez itt már off.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2295) .LnB válasza lofagi (#2289) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért se nézem én se őket. Állandóan káromkodik, az is zavar. Meg játszani se tud. A janigyerek jatszani tud, de az meg beszélni nem, még káromkodni se. :D
Viszont amit ott elmond, az nagy igazság.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2296) lofagi válasza sagem (#2294) üzenetére


lofagi
addikt

Nem, egyértelműen nem azt mondom,hogy hazudjanak a szemembe, csak mert szépen mondják. De arra se vagyok kíváncsi,hogy valaki 30 percen keresztül trágálkodik, csak mert tegyük fel igaza van.

Ahogy te is leírod,hogy néhányan úgy mondanak véleményt, hogy nem is nézték meg a videót. Na, pont ilyen érzésem van amikor valaki az Anthemet szidja, hogy lehet ki sem próbálta még. A VR se hiszem,hogy annyi időt beletolt volna a játékba, hogy ilyen véleménnyel van róla. Ja, hogy körbenézett a fórumokon,hogy mennyien szidják a játékot?

Ehhez annyit tennék hozzá, hogy emberek egyáltalán nem tudják, hogy mit vesznek. Itt van nagyon jó példa, az új Apex. A sok idióta megvásárolta a VR-es verziót, csak mert Apex-el kezdődik. Na nehogy már a játék hibája legyen. Tele is lett szemetelve az egész negatív véleményekkel. For Honornál ugyanez volt, játékosok fél óra játék után úgy eltemették, hogy szereintem sose áll fel a hamvaiból. Akik meg valóban tudják,hogy miről szól a játék, a mai napig élvezik.

Pontosan ez van itt is. Néhányan teljesen el vannak tévedve,hogy mit tartalmaz a játék és milyen end gamenek kellene lennie. Diabloban hány milliószor járja végig az ember ugyanazt a részt, ölve ugyanazokat a mobokat, csak azért, hogy kiessen neki az a fegyver aminek olyan a statja ami neki kell.

Illetve azt is hozzátenném még, hogy kicsit unalmas, hogy a múltba nyulkál mindenki vissza, hogy akkor milyen jó játékok voltak, meg kész voltak meg stb. Igen, annó egy játékot, egy jó játékot kb megírtak jó hónap alatt és mindenki el volt tőle, hogy mekkora király a játék. Csak aztán a 20 év alatt olyan fejlődésen ment keresztül az egész számítástechnika, mint kb semmi más.

Igények is megnőttek, túlságosan is. S most már ott tartunk,hogy senkinek semmi nem jó. Lehet ezzel vitába szállni, de kár, nektek is meg van a véleményetek és nekem is.

Ezektől függetlenűl, egyáltalán nem azt mondom,hogy ez egy jó tendencia ami most van, mert sajnos nem az. Csak azért mindent nekünk se kellene túltolni. Nah, de písz áut! :) :R

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2297) Phobion válasza cocobanana (#2266) üzenetére


Phobion
őstag

de jó, hogy ilyen kis mitugrászokra nem hallgatok, és úgy 100%-ban kerülöm ezeket a csodás magyar influencereket :R :C

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2298) AAtt1la válasza .LnB (#2295) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

De itt a lényeg az,hogy miért döntenek az emberek más véleménye alapján.Sajátjuk nincs?
Nézzen gameplayt,van trial,ki lehet próbálni a játékot ha igazán érdekli.Ki a fenét érdekel a vr,vagy más véleménye? Nem vagyunk egyformák,ami az egyik embernek tetszik,lehet a másiknak nem.
Akkor van végem,mikor látom,hogy linkelnek videókat,hogy"há' de nézd meg ez a videós is mit mondott róla".
Ki nem sz@rja le?
Az meg végképp nem hiányzik,hogy itt megjelenjenek a vr,vagy más streamer fanboyok,arra gondolom vannak külön helyek.

(#2299) .LnB válasza AAtt1la (#2298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát te valamit nagyon félreértettél abban a videóban akkor. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2300) Madoc


Madoc
veterán

Ha ki szakértette magát mindenki akkor Sirandrishnak segítene egy Pc-s? :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.