Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3301) duvi


duvi
nagyúr

(#3302) L4mie válasza oriic (#3248) üzenetére


L4mie
veterán

Mi is volt a konkrét story, mert nem teljesen értem hogyan exploitolt....de reakcióra reagáló videót már láttam..elég kemény :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3303) Batawanga


Batawanga
tag

Legendary contractok GM1 szinten mindig componenteket adnak garantáltan, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? Jól jönne már valami más masterwork cucc is.

[ Szerkesztve ]

(#3304) omfgk válasza Batawanga (#3303) üzenetére


omfgk
addikt

Component a garantált.

Strongholdnál pedig ability.

A garantálton kívül viszont eshet bárhol bármi.

[ Szerkesztve ]

(#3305) Ghostface válasza omfgk (#3304) üzenetére


Ghostface
senior tag

Van valami loot tábla szerűség, vagy leírás, ahol meg lehet nézni, hogy melyik nehézségi fokon, hol, mi eshet?

PSN: Nifty_Ghostface

(#3306) omfgk válasza Ghostface (#3305) üzenetére


omfgk
addikt

Ha látok egyet majd redditen akkor linkelek.

Az tuti ,hogy Hard Strongholdon csak 6-7 db MW fegyver eshet.
GM1-en viszont már minden eshet.

(#3307) ForRedGlory válasza Ghostface (#3305) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ja, ez nem lenne hülyeség. :K

(#3308) Batawanga válasza omfgk (#3304) üzenetére


Batawanga
tag

Köszi. Gyanús volt nekem, hogy más nem esik. Ami nem is baj, mert itt van a legtöbb slot és variálási lehetőség.

(#3309) Ghostface válasza omfgk (#3306) üzenetére


Ghostface
senior tag

Oké, köszi!
Hardot épp ma hagytam el. Átléptem a 400-at kipróbáltam GM1-et, elég jól ment esett is pár masterwork meg egy legendary. Egyik sem a legjobb kategória, de arra jó, hogy 450 lettem, kicsit fejlődtem, most majd várhatom majd az ultimate lootot... :D Javelinek eshetnek valahonnan, vagy azokat csak shopból lehet kozmetikázni?

PSN: Nifty_Ghostface

(#3310) lofagi válasza Ghostface (#3309) üzenetére


lofagi
addikt

Egyelőre még csak venni lehet őket, de ez az ígéretek szerint változik a jövőben.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3311) Bismarck24


Bismarck24
tag

404–es item levellel gm1-et érdemes megpróbálni vagy hanyagoljam?

(#3312) Ghostface válasza Bismarck24 (#3311) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én tegnap 405-ön próbáltam meg, és nem volt gond, de szerencsére csapattársak is jók voltak. Így mire befejeztem a játékot, már 450-nél tartottam. :)

PSN: Nifty_Ghostface

(#3313) Droughert


Droughert
tag

Tegnap stronghold végén én is megkaptam az első fagyásomat, ami miatt először bosszantó volt, hogy a menet közben kapott masterwork itemek mentek a levesbe. Vagyis mégsem. Volt még időm, ezért indítottam még egy runt, ugyan oda, végig ment gond nélkül, a legvégén meg kaptam 9 masterwork lootot. Az előző run otthagyott összes lootját megkaptam, nem csak a masterwork-öt.
Szóval ha valaki így járna, megpróbálhatja, hogy megy még egy kört ugyan ott, mert nagy esély rá, hogy megkapja a bent maradt lootot.

(#3314) Batawanga válasza Droughert (#3313) üzenetére


Batawanga
tag

Nem muszáj ugyanazt menni, bármilyen más mission végén megkapod.

(#3315) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Én tegnap kicsit megszívtam scars-os strongholdban az utsó bosst kb 40-50 percig öltük mivel egyfolytában haldokolt mindenki és az elején csak 2-en voltunk érdekes volt főleg volt 1 halál is töbször kellet élesztenem a többieket és sajna engem is leszedtek egyszer! De ma hajnalban mentem freeplayt és csak simán minden hiba nélkül kilépett a játék semmi hiba üzenet vagy bármi azért azt a 100 eventet elég sokáig fog tartani.

(#3316) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Üdv srácok! Akadt némi problémám a játékkal, ugyanis eltűnt a Tyrant Mines SH a térképemről. Gugliszenszej tanácsa, hogy más hosztján keresztül be kell csatlakozni, és rendbejön.
A gondom az, hogy alapvetően ellenszenves ember vagyok és nincsenek barátaim, a Bioware meg ugye túl primitívnek találta a Gamechat mint nem annyira korszakalkotó ámbár praktikus megoldását. És hát sajnos mire a makói akcentusommal elmagyarázom voipon hogy mizu, addigra vége a meccsnek.

TLDR.: Ha esetleg valaki betudna vinni Tyrant Minesra azt megköszönném.

Pc, Mc Dr4ken.
További szép estét!

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3317) omfgk


omfgk
addikt

Nos

100+ óra után a vélemény a játékról (lvl 30 elérése utáni részről) :

pro
- Még mindig imádom a harcrendszert, a mozgást, repülést, úgy teljes egészében a harcokat mindenestül
- 4db javelin, mindegyiknél számtalan kombináció, én csak a colossust és a stormot használtam hosszabban, mindkettő 490 felett van, de nem untam meg őket

con
- Kevés stronghold, kevés és ismétlődő/unalmas contractok.
- Bugok tömkelege, bugos küldetések, eltűnő ellenségek, borderless bug, res bug stb stb...

De ami kurvára b@ssza a csőrömet. A különféle gear/stat bugok.

Ez egy úgynevezett looter-shooter (ha van rá magyar megfelelő akkor majd valaki írja meg).
A lényeg az endgame loot farm. De ez itt aligha élvezetes. Nem működő, egymásnak ellentmondó bónuszok még mindig. RNG. Jobb egy epic component mint bármelyik mw component. :F

A játék befejezetlen. Lehet ,hogy kellett volna nekik még 1 év.
Lehet ,hogy az EA nyomására kellett előrehozniuk a megjelenést.
De ez engem mint játékost marhára nem érdekel.

Ez a játék egyelőre egy baromi nagy kapufa. Sajnálom mert én baromira élveztem. De a hibák mostanra elvették tőle a kedvem. Mentem vissza BF-ezni. Hátha azt mostanára olyan szintre patchelték amilyen kellett volna ,hogy legyen a megjelenés napján. 4 hónapja.

[ Szerkesztve ]

(#3318) sien válasza omfgk (#3317) üzenetére


sien
aktív tag

looter-shooter : vadászó-gyűjtögető :)

én destiny2 be néztem vissza kicsit az új content érdekes, és hamár annual passom van.

szerintem is kevés a tartalom, sima gm contractot szerintem nem is érdemes menni, 5 lila 2 kékért amit semmire se tudok használni, nem éri meg. a stronghold is kissé unalmas már. kíváncsi vagyok mi lesz a márciusi tartalom amit ígértek.

(#3319) omfgk válasza sien (#3318) üzenetére


omfgk
addikt

Új stronghold jön elvileg valamikor. Később meg jönni fog új javelin is a hírek szerint.

De azt látva ,hogy a bugokat se tudják elég gyorsan kijavítani így én nem vagyok túl bizakodó.

(#3320) Batawanga válasza omfgk (#3319) üzenetére


Batawanga
tag

Az ilyen típusú játékok olyanok mint a sorozatok, rákattan az ember, aztán várja az új contentet. Legalább havonta új event kell, sztori fejlődés, endgame tartalom bővítés meg néhány havonta. Ezek elvileg mind meg is vannak ígérve, meglátjuk mi lesz. Az új javelintől tartok, lehet hogy fizetős prémium cucc lesz.

(#3321) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Én nem tudom megint mi van ezzel a csodával de 20 perce ezt látom. A ps pörög viszont semmi nem történik.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3322) chaosmonger válasza kisbancsa (#3321) üzenetére


chaosmonger
tag

Nekem még az Origin sem indul el csak offline-ban

(#3323) kisbancsa válasza chaosmonger (#3322) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Nevetséges... Server statusnal azt írja hogy minden sero muxik. Csak éppenséggel nem enged be...

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3324) ForRedGlory válasza kisbancsa (#3321) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Már megy, most próbáld. :DDD

(#3325) i@lex válasza KicsiPaszuj (#3316) üzenetére


i@lex
őstag

Én az összes challenget megakarom csinálni, kiváncsi vagyok mik azok a kérdőjelesek.

Jelenleg a 150 ezrest pörgetem, amiből megvan 42 ezer.

Szóval én találok magamnak benne progresst.

(Bocs, válaszra nyomtam véletlenül)

[ Szerkesztve ]

(#3326) Droughert


Droughert
tag

Tegnap volt develeoper live stream, egy pár hasznos infó is elhangzott benne, de ami a lényeg, március 12-én érkező update még nem a content patch lesz, ebben leginkább a meglévő hibákat, bugokat próbálják kijavítani. A content patch valamikor március végén fog érkezni.
Link ha valakit érdekel.
Ez nem a legjobb lépés abból a tekintetből, hogy 12-én jön a Division 2, ami akár, hogy is nézzük erős konkurencia lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3327) Batawanga válasza Droughert (#3326) üzenetére


Batawanga
tag

Elég időrabló játékok ezek a looter-shooterek, nem hiszem hogy sok ember vállalja be mind a kettőt. Inkább időben eldönti, neki melyik jön be téma szerint és egyet vesz meg. Lehet, azért volt a nagy sietség az Anthem kiadással, hogy a Division előtt jöjjenek ki. Persze, így elég lábonlövés lett a vége. Kellett volna még 2-3 hét early access, ahol kijött volna az összes gyerekbetegsége a játéknak.

(#3328) Droughert válasza Batawanga (#3327) üzenetére


Droughert
tag

Nekem a terv az volt, hogy az Anthemmel el leszek addig amíg ki nem jön a Division 2, most viszont gondban vagyok, mert az Anthem is nagyon bejön, ha rendbeteszik a játékot, jön elég content, akkor lehet majd agyalni, hogy melyikkel játszam a kettő közül.

(#3329) Batawanga válasza Droughert (#3328) üzenetére


Batawanga
tag

Én a Destinyvel próbálom párhuzamosan játszani, de érzem, hogy ez már sok, így ment is parkolópályára a Destiny az elmúlt hetekben. Most persze ott is új content van, így bajban vagyok.

(#3330) maajsz válasza Batawanga (#3327) üzenetére


maajsz
senior tag

2-3 hét jó indulattal. Viszont earlybe a full sztori contentet meg kell vágni és az ahhoz kapcsolódó missionök esetleges bugjai még mindig ott maradnak, de valóban legalább alapvető hibákat orvosolhattak volna. A lényegi feedback meg úgyis csak pár hétre lesz használható, ez viszont nagyon fontos lett volna nekik. Mert csinálni egy looter-shootert, amiben bugos/sz@r a loot az kvázi magát "tökön-shooter" inkább.

Amúgy relatív mennyire időrabló egy loot game. Destiny-ben teljesen elvagyok azzal is, ha csak pár weekly-t csinálok meg, pl azokat amik bejönnek és garantált az item. Oké éppen lehet, hogy sz.r rollal, de ott kvázni nincs is ekkora RNGesus ill. valamire éppen használható a cucc, ha másra nem is de infuseolni egy gyengébb de jobb statosat. Az más, ha épp olyan itemre vadászol akkor sokszáz órát bekérhet, de van egy olyan sweetspot ahol mentem is valamit, olyat amit csipázok, ill kaptam is valamit mx 1-2 óra alatt. Viszont ennél többet nem akarok mert megunom. Ezzel a lendülettel beleférhetne még simán két másik looter is, ha heti egypár óra játékidőrel kap az ember élvezhető tartalmat és hozzá valamicske értékelhető rewardot is. Ez sokaknak megér 3x60 eurot is az évre.

(#3331) turistakolbi


turistakolbi
aktív tag

Ugyan ez lesz amit irkáltok.
Benne van 100 órám. kicsit unalmas volt már a GM1 farm. GM2 meg totál szívás beleölt idő / loot minőség alapján, szóval apex megy mellette :)
ez egy olyan játék lesz, ahol hónapok alatt szépen jön bele a tartalom és mindig játszik kicsit vele az ember :) (100 órákra gondolok :DDDD )
Én örülök hogy 10k ért megvettem ,mert biztos hogy jó lesz, csak kell neki kis idő :)))

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3332) kisbancsa válasza ForRedGlory (#3324) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Sikerult vissza mennem, de fel ora után kivágott hiba kóddal, és ahogy vissza léptem lvl1es lettem. Itt kapcsoltam ki az egészet...

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3333) Droughert


Droughert
tag

Ha stronghold végén kivág hibaüzenettel, érdemes próbát tenni azzal, hogy amikor feküdt a boss, már nem veszünk fel lootot a földről. Tegnap egy ilyen után kaptam a crasht. Következő run-nál, boss kill után nem vettem fel már semmilyen lootot, nem fagyott.
A következő menetben ismét lootoltam mikor már feküdt a boss, ismét kivágott a játék, szóval nincs kizárva, hogy ez hülyíti meg a játékot és ezzel van összefüggésben a stronghold végi crash.

(#3334) Sonja


Sonja
veterán

(#3335) maajsz válasza Sonja (#3334) üzenetére


maajsz
senior tag

Devs: "Senki nem fog default fegyverrel körbe rohangászni amikor tele van epic/mw-vel"

Player: "Hold my beer"

(#3336) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Csókoltatom, aki kitalálta, hogy az elém beugró csapattárs felfog mindenféle rakétát és egyéb távolsági fegyvert. Hihetetlen, hogy a Q+E gombokon lévő cuccoknál 10-ből 3x biztos valaki elém ugrik, amikor lőnék... Fenének nem olyan marha intelligens, hogy kikerüli a csapattársat... :W

[ Szerkesztve ]

(#3337) Madoc válasza ForRedGlory (#3336) üzenetére


Madoc
veterán

Meg mikor a storm pajzsba megakad az ulti, na az is rohadt jó.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3339) warcat


warcat
veterán

Úgy tűnik, a március 12. patchig nem akarják javítani a lvl 1 fegyó bugot.

Tudom ajánlani,hogy kössétek össze a kellemeset a hasznossal, és a még nem felfejlesztett javelineknek farmoljátok ki a komponenseket.

Kis gyakorlással leszólózható velük a gm1 legendary contract, és ha a teljesítés utáni 10 seces visszaszámlálás alatt kilépsz a főmenübe,akkor ott felajánlja a visszatérést az otthagyott küldetésbe.
Ekkor az utolsó eventet újra kell csinálni,aminek a végén megint kapsz egy masterwork komponenst a tatyóba,10 seces visszaszámlálás alatt kilépsz...és ismétlés

Sajnos nem lehet végtelenségig csinálni,mert tele lesz a táska, ezért érdemes odafigyelni,hogy semmit ne vegyél fel a földről ami nem kell.

Legjobb, ha 2x Ursix vagy 3x lesser titan a vége, ezeknek jobbak a dobási esélyeik, most legutóbb jól felpakoltam, 16 mw és 2 legendary, sajnos mindkettő gyengus roll.
De ez kivételesen jó kör volt, inkább olyan 10 körüli komponensre és 1-3 mw meglepetésre számítsatok.

Ha teli táska mellett kiesik még valami (nálam pont egy legendary volt így) akkor úgy járjon le a számláló,hogy azt próbáltátok utoljára felszedni a földről, ilyenkor előzékenyen felmarkolja nektek még extraként a rendszer a kilépés előtti pillanatban.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3340) sagem válasza warcat (#3339) üzenetére


sagem
addikt

Nem pont ilyesmi "jogtalan előnyszerzés" miatt bannoltak egy videóst?:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3341) warcat válasza sagem (#3340) üzenetére


warcat
veterán

Majd mindenki eldönti magának,de még azt a szerencsétlent is visszavették végül (amiért kár volt,csak maguknak okoztak kárt így az egész hercehurcával).

Amúgy nincs pvp, az egyedüli "veszély" , hogy beleunsz vagy túl gyorsan halnak a mobok a bányában :))

EA: It's in the crate!

(#3342) chaosmonger


chaosmonger
tag

Amikor a laikus korrektebb kritikát ír mint a sok "szakértő"...

Anthem kritika

[ Szerkesztve ]

(#3343) lofagi válasza duvi (#3338) üzenetére


lofagi
addikt

Ez úgy kell érteni,hogy egy boss során le se lehet wipeolni vagy mi?! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3344) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Én tegnap úgy jártam heart of rage utolsó bossal hogy amikor átment a másik helyre konkrétan bebugosodott és nem tudtam sebezni 0 sebzésem volt rá néha sebeztem 1-1 de a legtöbbször azt láttam hogy 0-át lövök nevetséges volt, legalább 15 percig voltunk ott csak azon az 1 részén a boss killnél....

(#3345) Xaels válasza chaosmonger (#3342) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk a PVP hiányát nem tenném a negatívumok közé. Inkább valami kihívás rendszer kéne, repülés verseny mint valami RB AirRace.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3346) chaosmonger válasza Xaels (#3345) üzenetére


chaosmonger
tag

Ez a verseny egész jó ötlet. Egész egyszerűen meg lehetne oldani, minden héten más helyen le lenne rakva freeplayben egy pár start kapu meg cél kapu és mérné az időt, lenne egy ranglista, amit a fortban meg lehetne nézni. Az első x kapna a hét végén valami jutalmat. Hétről-hétre változnának a pályák, akár random, ügyeskedni kellene az útvonallal, hűtési pontokkal stb. És beleszólnának a vadállatok, outlaw-k is... És még a lore-ba is be lehetne illeszteni, mint a freelancer-ek egyetlen szórakozása...

(#3347) k-adi válasza duvi (#3338) üzenetére


k-adi
nagyúr

mekkora szánalom ez... :DDD

(#3348) duvi válasza lofagi (#3343) üzenetére


duvi
nagyúr

Meglátjuk, ha kijött a patch. Ha nem bossfight volt, akkor eddig is felkelhettünk, szóval lehetséges.

(#3347) k-adi
Mármint mi? Hogy patchelik a játékot? :)

[ Szerkesztve ]

(#3349) k-adi válasza duvi (#3348) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem, hanem hogy ba....ák egymás újraéleszteni a játékosok, ezért bepatchelnek egy automata rendszert.

(#3350) chaosmonger válasza k-adi (#3349) üzenetére


chaosmonger
tag

Mondjuk én az 50 óra alatt nem voltam olyan partiban ahol ne keltették volna egymást a játékosok..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.