Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3701) turistakolbi válasza Droughert (#3699) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

Szia!
Ez minden RPG-ben így van. D2 ben is volt hogy napokig semmi használható nem esett, amikor meg esett akkorsem biztos hogy nagyon jó.
Ezért jók ezek a gémek, mert ha kiesik egy "perfect " akkor arra lehet buildet építeni és megváltoztatja az egész karaktered.

Amúgy azt tudom tanácsolni, mint minden RPG-ben. hogy minél gyorsabban ölj minél több elitet. GM1 Gm2 őn. mivel ilyen 0,00001 esély van a legendary esésre, és akkor még az 50 item közül pont az essen ami neked kell, és jó rollal.. Endless... :)
Free play-t hanyagold, inkább strongholdozz magyarokkal, és nyomjátok ezerrel.

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3702) Madoc válasza turistakolbi (#3701) üzenetére


Madoc
veterán

A vicc az hogy egy kivételével az összes legendary-m freeplayből van. (11)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3703) turistakolbi válasza Madoc (#3702) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

105 óra gameplayyal 31 legendary-m van. és 2 hete nem játszom.
semmiylen exploitot nem használtam ki.
Végig sztreameltem az egész 105 órát. leginkább scar GM1 strongholdot farmoltam.
De ahogy néztem Monitor első 2 ládával jobban jártam volna, mivel ott az elitek és a witch ek is keményebbek, azaz nagyobb a dropp szorzójuk.

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3704) Droughert válasza turistakolbi (#3703) üzenetére


Droughert
tag

Gondolom nem Ps4-en játszol. Ezért mondom, hogy megjelenés óta játszom minden nap, és nem az a baj, hogy egy hétig nem esik legendary, hanem egy hétig szinte csak a garantált masterwork potyog, nagyon ritka a plusz loot. És GM2-őn emeltek a droprate-on, elvileg ennek nem így kellene mennie. Luck változatva, de mindig 100alatt (biztonság kedvéért inkább 90% alatt), de voltam 100feletti luck-al is, semmi hatása. Sok más játékos is panaszkodott, hogy csak a lilákat kapja a strongholdból. A loot patch előtt azért néha jött legendary (bár nekem kezdetektől nem jött össze összesen 31legendary kb. 200óra alatt) és strongholdból is estek plusz masterwork itemek, amióta kijött az emelt a droprate patch azóta nálam rosszabb a helyzet. Ezt már patch után is megírtam, hogy valami nem ok, mert hirtelen és drasztikus volt a változás a loot minőségét illetően. Az, hogy gm2-őn 9 legendary contracból összesen 10mw esik (9garantált+1 ami mobból esett ki), az kevés, akkor már egyszerűbb letolni gm1-en röhögve, legalább hamarabb végzek, loot rosszabb nem lesz.
Remélem jövő héten megoldódik a dolog.

(#3705) turistakolbi válasza Droughert (#3704) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

PC
Gm1 scar temple run bossal 13 perc. kipucolva az insta, megölve minden.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3706) Batawanga válasza Ghostface (#3700) üzenetére


Batawanga
tag

Quickplayt nem érinti, úgyhogy ha vágysz a Monitor harcra, ott még elérhető lesz. :D Sajnos a HoR-ban a farmolók mindig leléptek, így a Quickplayesekre maradt Monitor. Talán most, hogy a boss is dobhat legendaryt, javulni fog a helyzet.

(#3707) Sirandrish válasza turistakolbi (#3703) üzenetére


Sirandrish
legenda

80 órám van és vagy 6-7 legendet kaptam, és csak GM1/GM2-t tolok..
Vagyis míg felmentem 30ig addig hardot..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3708) Batawanga válasza Sirandrish (#3707) üzenetére


Batawanga
tag

Nekem is annyi van kb. 4 component (ezeket különböző javelinekre dobta, egy ability és 2 fegyó). Amúgy nem panaszkodom, mert tényleg az van, hogy ha kapsz egy ütős cuccot, az teljesen gamechanger lehet a játékban. Így nagyobb a várakozás. Eddig egy ilyen esett, a Mch Pistol, nagyon állat lett a közelharc tőle, gondolkodom is egy Interceptor builden, csak eddig idegenkedtem az olyan karaktertől, aminek már az oviban is Genji volt a jele. :D

[ Szerkesztve ]

(#3709) i@lex válasza Batawanga (#3708) üzenetére


i@lex
őstag

Három srácnak az elmúlt napokban megírtam privátban az interceptor buildem. Gm2-Gm3-on is megvan a kellő sebzés, és nem is papír.

Ha van igény rá, képpel, mindennel megosztom itt is szívesen.

(#3710) Batawanga válasza i@lex (#3709) üzenetére


Batawanga
tag

Köszi, én szívesen megnézném, erre való ez a fórum, nem?

(#3711) i@lex


i@lex
őstag

Szóval akkor, a melee build-em:

Komponensek:

- Symbiotic Surge - Combo 31% Imp Dmg (Fontos, mert a gránát és az alap melee miatt állandóan kombózok)

- Emergency Power - Milliószór megment az ulti, főleg GM3-on kötelező - Gear 23% Dmg - Gear 13% Speed

- Vengeance Matrix - Shield 18 Delay - Shield 10% Delay - Hadd töltődjön minél gyorsabban vissza.

- Conductive Latice - Supply 50% Drop Rate. - Mivel folyamatosan a szájába vagyok az enemynek, így a kidobott hp-t azonnal fel is veszed. Ezzel az 50%-al kb tele a pálya vele, és folyamatosan gyógyulsz. E mellé hasznos, ha valamiden van pickup radius növelő perk, hadd rántsa be harc közben minél messzebbről a cuccot.

- Way of Resolve - Nincs mit hozzáfűzni, az alap perkje miatt kötelező, alsó két perk bármi lehet, ami a túlélést segíti, vagy bárminemű dmg-t ad.

- Softened Blows - +95% Shield, RB 20% dmg. (Interceptornak God Role)

Assault System: Serpent Veil - Strike System: Sudden Death - Support System: RB 18% Dmg

Fegyverek, tulajdonképpen tök mindegy, az alsó 4 perk a fontos.
(Egy Unending Battle-re vadászom még, 4 a buildhez megfelelő perkkel, de nem égető annyira)

Mind a két fegyveren minél több armor, amennyi csak kifér a csövön.
Az alábbi fegyvereknél szerencsém volt, mert az armor mellett, jött a fentebb említett Pickup Radius, és az a pici elemental dmg sem jött rosszul, az acid gránát miatt.

Remélem valakinek nyújt bárminemű segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#3712) KicsiPaszuj válasza i@lex (#3711) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Az Acid fizikai sebzés nem elementál.
Ne kérdezd miért...

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3713) i@lex válasza KicsiPaszuj (#3712) üzenetére


i@lex
őstag

Az igen, na ez nekem is új. :-)

Köszi.

(#3714) Batawanga válasza i@lex (#3711) üzenetére


Batawanga
tag

Köszi, ilyesmit fogok összerakni hétvégén, aztán mehet a nindzsázás. :D Van Unending Battle is, igaz nem túl jó perkekkel, de az a 110% melee buff jól jön.

(#3715) DaveHutt válasza i@lex (#3711) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azigen. Mentve későbbre. Legalább a lényegtelen fegyver kombód megvan nekem is. :)

(#3717) maajsz válasza duvi (#3716) üzenetére


maajsz
senior tag

Ha félkész termékkel ennyit keresel miért feccölnél bele több melót? #höhö

(#3718) k-adi válasza maajsz (#3717) üzenetére


k-adi
nagyúr

végülis bejött nekik

1x el lehet játszani ezt egy címnél :D

az biztos, hogy nemhogy nem lesz vásárló anthem2-re de maga anthem2 se lesz :DD aztán persze kitudja, lehet még Androméda 2 is :DDD :DDD

(#3719) maajsz válasza k-adi (#3718) üzenetére


maajsz
senior tag

Itt azért még jöhet content, kitudja egy Forsaken szintű tartalmat még dugdosnak valahol ;]

Az Andromeda ára is gyors lejtmenetet vett a shitstorm után, a 3. patch után meg akcióba már egész megérős volt részemről, pár playtru bele is ment de itt 30 óra után szimplán eluntam. Egyhavi access-t azért megért, mondjuk mellette kicsit BF5-öztem is :DD

Azért tanultak damage controllt az MEA után, ott a rant 90% a elcseszett arcmimika volt, meg némi látványosabb bug ami kiváló meme alap netre, csak 10% volt intellektuálisabb, hogy kifejtse a közepesen jellegtelen sztorit. A használhatatlan itemek tömkelegéből meg loadscreenből nehezebb látványos mémhullámot elereszteni, az emberek nagyja csak szimplán elmegy a dolog mellett.

Az Anthemet simán ki tudják még húzni valami minőségibb free contentel, egy MEA2-t már jóval nehezebb lenne eladni, engem törzs ME/Bioware fant se tudnának rávenni a preorderre :D

(#3720) i@lex


i@lex
őstag

Elég érdekes “bug”-ba futottam bele.

Tegnap egyszer csak 20 ezer ponttal többet mutatott a Champion of Tarsis challenge a missziók végén.

117 ezret mutat a jobboldalt felugró kis indikátor, de nekem csak 97 ezrem van/volt.

A challengek menüpontban is a 3 frakció összpontszáma 97 ezer.

Bármit csinálok a 117 ezer halad rendesen, és a challenge menüben is halad a csík.

Na most ez mi?

A 117 ezer nyilván hamarabb 150 ezer lesz, és akkor az egész progress teljesen bebugol majd, vagy megkapom idő előtt a reward-ot???!!!

Kerestem róla mindenhol infót, sehol semmi.

[ Szerkesztve ]

(#3721) Aventador91


Aventador91
őstag

:DDD

(#3722) DaveHutt válasza Aventador91 (#3721) üzenetére


DaveHutt
őstag

:D

(#3723) Sirandrish válasza Aventador91 (#3721) üzenetére


Sirandrish
legenda

De legalább tényleg lenne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3724) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Ha dungeonben jártok,öljétek meg a tesilarokat is.Nekem masterworkot dobott most az egyik.

(#3725) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Holnap minden megváltozik.

Eljött a nap.

Dobpergés....

1.0.4

:C :C :C

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3726) sittes79 válasza KicsiPaszuj (#3725) üzenetére


sittes79
addikt

Olvasgatom ezt a patch note-ot(nem hivatalosat, csak amit leirtak a dev-es stream-ből) és valóban az van, hogy megint egy rohadtul fél kész ha nem negyed kész játékot kaptunk, okés kb. tudja mindenki, de akkor is bosszantó főleg ha ilyeneket olvasunk:

"The gear preview window on the right side in the Forge now displays all of your components as well, giving you a better picture of what you current build has. This, said Chris Schmidt, is the first small step towards the promised Stats Page. The stats page is something the devs are hard at work on, but there is nothing new to share on that front since the previous live stream."

Ez mégis mi a tököm, stats page-t most kell fejleszteni egy rpg-looter-shooterhez vagy mi ez a játék, tényleg k. jó gém lenne, de megint ezt tenni velem...:(

(#3727) i@lex


i@lex
őstag

Reminder that we're doing maintenance on #AnthemGame⁠ ⁠ today, March 26, from 1:30-3:30 p.m. UTC (8:30-10:30 a.m. CT). Once the maintenance is complete, you'll need to download the client update before you can get back in the game.

(#3728) Sirandrish válasza KicsiPaszuj (#3725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi minden?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3729) KicsiPaszuj válasza Sirandrish (#3728) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Hát... M I N D E N !

Így a fejem tetejibül szólva
- A SH bossok dobhatnak legendet.
- Componens/skill/wep balance
- Elysium láda a SH végén. Vanity droppal. Armort nem ad.
- kevesebb töltőkép. Pl Forgenál nem is lesz.
Meg még ami....

Legalább is a devstream/ QnA ból ezek derültek ki.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3730) Aljasvip válasza sittes79 (#3726) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Szerintem a stat page-el nincs semmi gond, Star Trek Online-ban (MMO) nem volt sose, mégse sírtak az emberek érte. Aki komolyabban tolta a játékot az felfáradt reddit-re és a helyi mágusok által szerkesztett valamelyik kalkulátort használta.

Nálam üdvözletesk lesz a töltős fejlesztés, sokszor kapom magam azon, hogy a töltőképernyő alatt a telefonért nyúlok.

(#3731) sittes79 válasza Sirandrish (#3728) üzenetére


sittes79
addikt

[link]

azt ott van e a lényeg ha már sírtunk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3732) DaveHutt válasza sittes79 (#3726) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az a baj, hogy a teljes áras publikus bétateszterek már elvándoroltak a játékból. Többek között én is. Majd ha lesz benne értékelhető tartalom, akkor visszanézek.

(#3733) KicsiPaszuj válasza Aljasvip (#3730) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Így, hogy a statok nagyrésze nem működik, valóban nem olyan fontos a statpage. Meghát majdnem minden additív a játékban, így nem nagy kaland kiszámolni magadnak.

Nembeszélve az élvezetről, mert azért van ebben valami kecses nosztalgia, hogy papíron kell nyomonkövetni a dolgokat. Régi szép DnDs idők...

:))

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3734) Sirandrish válasza sittes79 (#3731) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem még nincs update..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3735) sittes79 válasza Sirandrish (#3734) üzenetére


sittes79
addikt

Még senkinek, ezeket a képeket valami csókos "gémer" újságírónak küldték a fejlesztők, ő tette közkincsé azt hiszem!

edit: Ja nem ő is a livestream-ből lopta sorry!

[ Szerkesztve ]

(#3736) i@lex


i@lex
őstag

Közben lehet is updatelni: xboxon 2,52GB

(#3737) Droughert


Droughert
tag

Patch note, nem teljes.

(#3738) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

A digitális Legion of Dawn Edition tartalmaz olyan dolgokat, amelyeket sok játékkal vagy szerencsével nem lehet megszerezni?

Régóta nézem a videókat róla, de valamiért nekem nagyon tetszik a játék a sok negatív vélemény ellenére is. :))

Gondoltam rá, hogy várok egy akciót, de nem tudom kivárni, ezért mindenképp megvenném, de ha nincs exkluzív tartalom a Legion verzíóban, akkor a simát venném. :)

[ Szerkesztve ]

(#3739) DaveHutt válasza barcabome (#3738) üzenetére


DaveHutt
őstag

Exkluzív skinek vannak benne, egy legendary fegyverrel.

(#3740) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Lenne egy noob kérdésem. Skineket hogy lehet szerezni? Kapok, vagy majd venni kellene? Illetve páncélokat craftolni kellene vagy hogy lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#3741) i@lex


i@lex
őstag

Added a new audio effect for when a Masterwork / Legendary item drops in-game.

Remélem ezt sokszor fogjuk hallani. :-D

[ Szerkesztve ]

(#3742) duvi válasza polgi803 (#3740) üzenetére


duvi
nagyúr

Ingame lehet vásárolni. Vagy a játékkal megszerzett coinokért, vagy valós pénzért vett shardokért. Ha a javelinekre gondolsz, mint páncélok, akkor azokat ingyen megkapod, ahogy haladsz előre és szintet lépsz.

[ Szerkesztve ]

(#3743) polgi803 válasza duvi (#3742) üzenetére


polgi803
őstag

értem. És játékban hol tudnék venni, mert sehol nem találtam

(#3744) chaosmonger válasza polgi803 (#3743) üzenetére


chaosmonger
tag

Eddig a kereskedő karaktereknél tudtál, most már a patch után bárhol a városban ESC és FEATURED fül.

(#3745) warcat válasza barcabome (#3738) üzenetére


warcat
veterán

Vegyél nvidia kuponosat vagy kulcsboltit, a megspórolt összegből meg kijön a Legion of Dawn upgrade ára (19.99€)

EA: It's in the crate!

(#3746) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Patch óta szaggat, mint állat. :W

(#3747) maajsz válasza ForRedGlory (#3746) üzenetére


maajsz
senior tag

Rápróbáltam egy két körre, nálam szaggatni nem szaggat de egy adag fps eltűnt :U

(#3748) twi452


twi452
senior tag

One x-en nem lett rosszabb a teljesítmény viszont nyomtam egy heart of rage-et gm1-en és még a korábban biztos masterwork item sem jött a végén csak lilák meg kékek voltak az egy oldalnyi lootban 🤪😁
Viszont kaptam valamilyen kinézet materialt az új ládából de azt sem találom sehol 😀

(#3749) chaosmonger válasza twi452 (#3748) üzenetére


chaosmonger
tag

Én is mentem egy HoR-t, a végén ketten nyitottunk ládát a 4-ből, de én nem láttam hogy bármilyen különleges dolgot kaptam volna, szerintem csak egy epic és egy rare item esett a 2 ládából.
Sajnálom a fejlesztőket mert gondolom most a belüket dolgozzák ki, ilyen rövid idő alatt embertelen mennyiségű változás, de ezt a motivációs témát nagyon nem vágják.
Megcsináltam 2x a legendary missiont, de az most tényleg mindig ugyanaz egy napon? Ráadásul pont az a misszió amit egyébként is a legtöbbször megcsináltam. Persze csak kék és lila loot, amikor tulajdonképp már a mw sem jelent fejlődést...

Szóval az a fránya motiváció, visszanézve ma játszottam 2 órát, de semmi progresszió, csak olyan küldetések amiket már tucatszor megcsináltam, a kapott cuccok mind bontásra kerültek. Én azért biztos nem fogok játszani, hogy számokat pörgessek a statisztikában.

Mindegy nem panaszkodom, 75 óra kiváló szórakozás kb. 4500 Ft-ért. Ha lesz új kontent, majd visszanézek.

(#3750) twi452 válasza chaosmonger (#3749) üzenetére


twi452
senior tag

A végén mutatja mit kaptál a ládából mint ahogy a masterwork es legendary cuccokat. Meg ott egy számláló, hogy még hány fajta cucc van hátra mert kétszer ugyanazt nem adja be.
Nálunk is én nyitottam meg egy másik srác. Az egyik 30 valamelyik crafting material volt a másik valamilyen shy nevű szerintem festhető kinézet anyag volt de sehol nem találtam meg később pedig végignéztem mindent a forge-ban 😀

A rangerem meg alapból már ilyen 25k meleevel dobálózik úgy, hogy nem is abba az irányba építettem pedig most már a változtatásoknak hála egy elég jó melee, gránátos ultis rangert lehet csinálni 😁

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.