Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1001) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az Anthem alkotója beszélt a játék megjelenés utáni tartalmairól

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1002) Nazrym


Nazrym
tag

a storeba lévő itemeket ingame fizető eszközből is ki lehet venni vagy csak ha fizetsz érte ?

(#1003) Secundus


Secundus
tag

Ha Origin-en előrendeltem a Pre-Order verziót, hogyan tudom visszamondani? A PayPal számlámról még nem vonták le a pénzt, tehát remélem, hogy van erre lehetőség. Előre is köszi a segítséget!

Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, M.2 SSD Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB

(#1004) Nersencrime válasza pohár (#290) üzenetére


Nersencrime
újonc

Szia.
Még mindig adnak fluoreszkáló steelbookot hozzá?
Mert én ahogy néztem ma már nincs.:/

(#1005) Nazrym válasza Secundus (#1003) üzenetére


Nazrym
tag

Ez engem is érdekel, mert refundra kattintva nem hoz be semmit. Arra tippelek, hogy miután levonta lehet visszakérni.

(#1006) i@lex válasza Nazrym (#1005) üzenetére


i@lex
őstag

Ennyien visszamondjátok? Asszép :-)

[ Szerkesztve ]

(#1007) oriic válasza i@lex (#1006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt meg megy a preorder fizukor:D

Live-Die-Respawn

(#1008) k-adi


k-adi
nagyúr

Számomra csalódás volt a demo. Nagyon nagy a hype, emiatt hatalmasat fog bukni. Bár ne lenne igazam..

(#1009) Nazrym válasza i@lex (#1006) üzenetére


Nazrym
tag

Origin Access Premier megmarad. Az jobban megéri most nekem. Demo nekem inkább korai bétára hasonlított. Csomó minden hiányzik belőle számomra. 1 hónap játék után kiderül, hogy alakul.

(#1010) twi452


twi452
senior tag

Ennyi látnokot, remélem minimum lottómiliárdosok mind 😃

Egy szerencsétlenül demonak nevezett valami után amiben voltak gondok a szerverkapacitással..
Amikor működött és lehetett játszani mert sokan beleraktunk pár órát így is azért nem volt egyáltalán rossz. Millió lehetőség van még benne amikről nem tudunk.
Majd ha megjelenik a teljes akkor kiderül mennyire pakolták meg érdemi tartalommal.
Gázos lesz a start? Nagy valószínűséggel..ez már kb hagyomány manapság minden multis címnél.
Talán így h a pc-sek korábban kezdhetik helyrehozzák a dolgokat amik kiderülnek még és a nagy launchra nem lesz akkora gáz..majd kiderül.

A monster hunter is nagyon ótvarul indult alig működött a multi rész hetekig aztán mégis él és virul azóta is pedig az még mindig erősen réteg játék ehhez képest.
Előre temetni butaság..1 hónap múlva kiderül

(#1011) norti válasza twi452 (#1010) üzenetére


norti
addikt

Azért az, hogy valaki kritikát fogalmaz meg egy cirka két hét múlva megjelenő játékkal kapcsolatban és ezek alapján nem rendeli elő vagy lemondaná a rendelését, nem egyenértékű azokkal, akik vakon el vannak ájulva a játéktól, figyelembe nem véve azokat a hibáit, amiket lehet, hogy ki lehet javítani, de biztos lehetsz benne, hogy ez nem 2 hét/1-2 hónap lesz, hanem 1-2 év (lásd Division, Destiny) vagy azokkal, akik pl. élből gyűlölik az EA-t és ezért csak a rosszat találják meg benne és nem látják, mennyi a potenciál, ha a fejlesztők tényleg foglalkoznak vele.

A kettő véglet között ott vannak tényleg azok, akik tapasztalatok alapján megfogalmaztak valamilyen szintű kritikát, ami alapján nincs abban az állapotban a játék, hogy megérné megvenni vagy legalábbis óvatosan kell hozzáállni a rendeléshez. Megjelenésig nem tudod, tényleg lesz-e benne annyi tartalom, amit eddig csak fényeztek és spoilerekre hivatkozva nem mutatnak. Megjelenés után már lehet éltetni vagy temetni, de az előrendelést ezek alapján simán le lehet mondani.

Itt van egy tökéletes összefoglaló videó ugyanerről.

(#1012) twi452 válasza norti (#1011) üzenetére


twi452
senior tag

Azokkal nincs semmi gond akik nem bíznak az előrendelésben. Az egész előrendelős biznisz megérne egy misét..
Azokat nem értem akik szerint élből bukta már 😄
Ahogy írtam korábban, szépen meg kell várni..pár hét és kiderül 🙂

(#1013) sp8787 válasza twi452 (#1010) üzenetére


sp8787
addikt

Tokeletesen mukodott a MHW-ben a multi az elso naptol.

Gondolom vagod egyebkent ,hogy amiket leirtal az mind a cancel mellett szol.

Amugy a MH kicsit kozrejatszott ,hogy en is cancel-eltem. Abszolut nem ilyen lovat akartam. :D
Persze lehetett volna videoket nezni elozetesen a loot rendszerrol...etc. de igy egyszerubben kiderult mennyire egy ures monoton semmi lesz ez vszinuleg. Persze nem mondom ,hogy ez nem valtozhat.

(#1014) twi452 válasza sp8787 (#1013) üzenetére


twi452
senior tag

Én nem így emlékszem xboxon a mhw multira de oké..ezen nem veszünk össze 🙂

(#1015) k-adi válasza twi452 (#1010) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha te szeretsz teljes áron béta teszter lenni, a lelked rajta de a többiek nem helikopterek......

(#1016) sp8787 válasza twi452 (#1014) üzenetére


sp8787
addikt

Most ,hogy mondod tenyleg emlekszem vmi ilyenre ,hogy az Xbox-nal voltak ilyen meg mas gondok.

(#1017) markknight válasza Nersencrime (#1004) üzenetére


markknight
veterán

Elfogyott a készlet szerintem.

(#1018) prokxy válasza Secundus (#1003) üzenetére


prokxy
veterán

Origin alkalmazásban, balra fent Origin, EA Account and Billing, majd a böngésző ablakban Order History, kikeresed az Anthemet, + jel, majd alatta lesz, hogy Cancel. :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1019) turistakolbi


turistakolbi
aktív tag

Tényleg csak nekem tűnt fel, hogy a Demó DX11 ben futott...
Sokkal szebb lesz a játék amint kijön és át lehet majd rakni DX12 be :)

Tényleg nem értem... Sehol egy újságíró aki megírta volna, nincs egy fórum bejegyzés se róla. : /

elszomorodtam kicsit :)

https://www.twitch.tv/muerte188

(#1020) Secundus válasza prokxy (#1018) üzenetére


Secundus
tag

Köszönöm!!!!!

Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, M.2 SSD Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB

(#1021) Nazrym válasza prokxy (#1018) üzenetére


Nazrym
tag

Köszi szépen

(#1022) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Open bétában lesznek új küldetések? Vagy ugyan azt kapjuk mint ami most volt?

(#955) 3L1T3

Nagyobb harcoknál nálam is alulról karistolta az FPS-t az X. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1023) oriic válasza IntelKiller7 (#1022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg ugyanezek a küldetések lesznek. (De ígértek valami újítást is, remélem ez nem merül ki annyiban, hogy mind a 4 Javelin elérhető lesz)

Live-Die-Respawn

(#1024) Aventador91 válasza oriic (#1023) üzenetére


Aventador91
őstag

hihetetlen hogy ilyen nehéz kibírni 2 hetet a full verzsönig

(#1025) Xaels válasza Aventador91 (#1024) üzenetére


Xaels
félisten

Már akinek 2 hét. PS4-en nincs Access, ott csak 22-én kezdünk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1026) markknight válasza Xaels (#1025) üzenetére


markknight
veterán

Sajnos valamiért én is rá vagyok pörögve, alig várom.

(#1027) Aventador91 válasza Xaels (#1025) üzenetére


Aventador91
őstag

az már embertelen. :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#1028) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

(#1029) Cray Tyler válasza markknight (#1026) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Én is rápörögtem erősen, felvettem a tízmillió dioptriás fanboi szemüveget, eldöntöttem hogy nekem ez nagyon tetszik és kész. Megyek is vissza a reddit threadek közé, ott megértik az ember őrületét.

[ Szerkesztve ]

(#1030) saelin válasza norti (#1011) üzenetére


saelin
veterán

Én visszamondanám, de Ps4-en erre nincs mód. Meg amúgy is... Nem nagy az esélye hogy totál bedől az egész.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1031) zso79 válasza Cray Tyler (#1028) üzenetére


zso79
őstag

"We’re doing more scale testing this week, particularly to be ready for the opening rush of players on Friday, and to verify we’ve got “infinite load” problems improved, the latter of which was a primary frustration for many players."

(#1032) wjbhbdux válasza oriic (#999) üzenetére


wjbhbdux
veterán

akkor free2play lesz a játék :F ja nem csak EA

/s

(#1033) oriic válasza wjbhbdux (#1032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

F2P?? Muhahahahaaaa. : D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1034) i@lex válasza wjbhbdux (#1032) üzenetére


i@lex
őstag

Pár skint lehet venni, te jó ég... mindjárt le is mondom én is pre-ordert...

Ez a kötelező divatsiránkozás tök vicces.

(#1035) markknight válasza wjbhbdux (#1032) üzenetére


markknight
veterán

Úgy tűnik megint témánál vagyunk :D

(#1036) wjbhbdux válasza i@lex (#1034) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én nem divatból, hanem a történelem példáiból tanulva nem rendelném ezt elő.

nézzük meg a műfaj többi játékát:

destiny 1: hulladék 1 évig

warframe: alacsony költségvetés és kevés tartalom 2 évig

destiny 2: újra hulladék 1 évig

division: a végén kicsit magára talált de igazán sose

A gameplay mindegyikben jó, de ezek úgyis évekig kitartanak, mire megyek most ha lesz 1 hónapnyi tartalom benne? Akkor pénz kidobás, egyszerűbb később megvenni és utolérni a többieket, ha tényleg bebizonyosodott jó a játék. Ez a demo semmit se mutatott meg ebből, lehet repülni jajdejó

/s

(#1037) Xaels válasza markknight (#1026) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos? Az első bemutatóján nem tudtam mit kezdeni a játékkal, az utóbbi időben az újabb bemutatók alatt fogott meg a játékmenet, pláne mert coop és haverral nagyon jól elvagyunk ilyen játékokkal mostanában. Még olyanokkal is amik nem feltétlenül arattak osztatlan sikert mint pl. a Strange Brigade. Most a demot kipróbálva meg egyszerűen magával ragadott, nekem tetszik a világ, a menüvel sem volt semmi bajom, a játékmenet meg még jobb is mint vártam. Egyedül a szerver gondok amiktől a falnak tudtam volna menni, de azt javítani fogják. Idő közben meg lett egy csapatom is akikkel haver mellett lesz lehetőségem bármikor játszani. Normális, jófej érett emberek. Hasonló módon látjuk mind a játékot, az egyiküknek utolsó nap tudtam csak meghívót küldeni és úgy is bejött neki, hogy kb. minden 3.-4. indításra sikerült csak játszani vele. A demo után már az is megfodult a fejemben, hogy kár hogy csak standardot vettem és nem LOD-ot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1038) markknight válasza Xaels (#1037) üzenetére


markknight
veterán

Pontosan én is ezen agyaltam a végén, de csak a világító tok miatt nem rakatom át a rendelésem. Én csak azt tudom mondani, hogy ha a demoba beleraktam egy egész napot és nem zavart, hogy csak strongholdba megyek, akkor mi lessz itt ha megjelenik :D

(#1039) saelin válasza i@lex (#1034) üzenetére


saelin
veterán

Volt is róla szó, hogy ebből várják a főbb bevételeket, mármint a microtranzakciókból. Lesznek fizetős DLC-k is, de azok tartalmáról semmit nem tudunk még. Lehet csak javelin-ek lesznek, de akár az is lehet, hogy új mappok, stronghold-ok és még ki tudja mik.
Egyedül a történetet bővítő kiegészítések lesznek free-k.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1040) sp8787 válasza saelin (#1030) üzenetére


sp8787
addikt

Mar hogy ne lenne ra mod? Pont a preorder az amit siman vissza lehet mondani.

(#1041) DummyBoy válasza markknight (#1038) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ezt el is felejtettem említeni.

Vasárnap jóformán csak Strongholdot és Mission-öket mentem.

A legérdekesebb az volt, hogy a csapat összetételétől és a skillektől függően alakultak a dolgok, főleg mikor sikerült kombózni is a csapattársakkal.

Jó volt végre hogy többször lefutva ugyanazt is lehet másképpen harcolni.
Főleg a Destiny féle, Well, Rift, Melee, Ikelos shotis darálás után xD

Life is shor...

(#1042) Xaels válasza saelin (#1039) üzenetére


Xaels
félisten

Azt mondták olyan tartalomért nem fognak pénzt kérni ami megoszthatja a játékosokat így szerintem Stronghold meg térkép nem lesz fizetős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1043) Cray Tyler válasza Xaels (#1037) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ráerősítenék erre egy totál szubjektív véleménnyel, aki nem bírja az ilyet, az ne olvassa el, és ne is reagáljon, mert egyszerű kinyilatkoztatást teszek, és önhatalmúlag általánosítok is.

Én is hasonlót érzek, hogy végre egy szép és jó coop multi game, ami nem WoW. Mert nekünk meg totál tele a f@szunk a PVP-vel, meg a sok toxic playerrel (különösen az "áltisis" meg a "weekend only" fajtát utáltuk meg nagyon). És egyáltalán nem kell az Anthembe sem PVP sem party chat. Az ME3 multiban se volt, még is nagyon jó volt, ide sem kell, tök felesleges.

Legyen inkább rendszeresen érkező új és jó tartalom. Semmint valami erőltetett szar PVP...

(#1044) saelin válasza Xaels (#1042) üzenetére


saelin
veterán

Igaz. Ez ki is ment a fejemből.

sp8787
Néztem a FAQ-t most és elvileg 14 nappal a megjelenés előtt vissza lehet mondani. De nem fogom, mert bízom a Bioware-ben... legalábbis azt hiszem...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1045) Xaels válasza Cray Tyler (#1043) üzenetére


Xaels
félisten

Teljes mértékben megértem. Az én hátam mögött is ott van többezer óra multi COD-ban meg BF-ben, de játszottunk mást is. Régen is voltak anyázások, de az értelmesebb fele ezeket simán ki tudta dobni a közösségből. Az utóbbi időben viszont már nincs meg ez. Amióta konzolozok nem sokat PVP-tem. CODWW2-t játszottam kicsit többet, de ott is csak azért mert volt pár jófej arc akikkel jó volt játszani mégha nem is nyertünk, de egyedül a visítózós hülyék közé nem merészkedtem. BFV Betát próbáltam, ott is a második német pisis vinnyogás után töröltem a francba. Destiny-t is játszottuk haverral, az jó volt bár az első részbe már akkor fogtunk bele amikor már kint volt a fullos verzió minden DLC-vel. A második rész tartalmilag volt csalódás, na meg hogy egyes feladatok PVP-re kényszerítettek, amihez nem volt kedvünk. A Forsaken-be meg nem ruháztunk be, mert drága ahhoz mérten, hogy az alapból a Digital Deluxe-ot vettük meg megjelenéskor. egyetértek, hogy nem kell PVP és azt az energiát fordítsák a sztorira meg többi coop tartalomra.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1046) ripla


ripla
őstag

Én mondjuk azért sem fogom day 1-en megvenni, mert még túl élénken él bennem a Destiny 2, amiért kiadtam cirka 16.000 forintot.

(#1047) sp8787 válasza ripla (#1046) üzenetére


sp8787
addikt

Igaz en lemondtam de ennek ellenere hadd vedjem meg a jatekot Destiny 2 szempontbol.

Ha jol tudom a D2 indulasanal nem voltak random perkek...etc. azaz lootgrindolni sem volt erdemes itt viszont ez nem all fenn.Itt kimondottan erdemesnek nez ki ez a resze. Nekem mondjuk a loot mas rewszevel van gondom de majd ha a PCsek elindulnak es az esetleg rendben lesz akkor ujra elorendelem.lol

Az mondjuk mar egy mas kerdes ,hogy most perpillanat a D2 egy nagyon jo jatek ha bizonyos ponton kapcsolodtal be es cca annyi az egesz pakk mint a kezdo D2-nek az ara.

(#1048) prokxy válasza saelin (#1030) üzenetére


prokxy
veterán

Miért ne lenne mód visszamondani PS4-en?
Még nem töltötted le, szólsz a supportnak és kvázi visszakapod a pénzed. Annyi a "rossz" benne, hogy a walletedre megy és nem a számládra. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1049) prokxy


prokxy
veterán

Nekem van VGA-mhoz kapott Anthem kódom, de még nem váltottam be, majd előfizetek a Prem.Access-re 13-án reggel, tolom 1 hónapig vele, majd vagy beváltom a kódot vagy eladom itt a PH-n.
A lejárat végére a legendás armor, fegyver úgyis megy a levesbe, amit kapunk a fullos kiadáshoz, mert lesz sokkal jobb. Kb. ez a terv. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1050) Pedro78 válasza prokxy (#1049) üzenetére


Pedro78
senior tag

Az az armor az csak skin lesz, szal vegig ugyanugy hasznalhatod.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.