Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3451) Aventador91 válasza Xaels (#3450) üzenetére


Aventador91
őstag

ezzel már elkésett. :D akinem nem tetszik vagy megutálta, az már mással játszik. akinek így is tetszik annak meg már nem számít egy ilyen videó

[ Szerkesztve ]

(#3452) Xaels


Xaels
félisten

Felszínes, klikkvadász az egész. Látszik, hogy nagyon nem figyelt oda csak a kötelező köröket futja...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3453) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kalocsai mintás. :D

(#3454) Aventador91 válasza ForRedGlory (#3453) üzenetére


Aventador91
őstag

power 60? 61 a max. még szór alacsonyabbat is? :D

(#3455) Sirandrish válasza Xaels (#3450) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha 2szer ilyen jól nézne ki, ha 5ször ennyi tartalom lenne benne, ha nem töltene soha sehol, és két hét alatt fejlesztették volna, akkor is szar lenne az OW szerint, szóval mindegy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3456) ForRedGlory válasza Aventador91 (#3454) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem tudom, de kaptam egy 57-es Sinper Pistat is, amin van +175% physical damage. :D

Oszinten szolva nem tudom mennyire tetszik, hogy most meg ennyire dobalja a jokat. 31-es fegyver utan bedobott egy 50+ fegyvert. Kiesett konkretan 20 szint és az epic színt kb át is ugortam ezzel. Engem ez zavar.

[ Szerkesztve ]

(#3457) omfgk válasza ForRedGlory (#3456) üzenetére


omfgk
addikt

Egy bugot próbáltak meg így megkerülni...

A melee/crit/ultimate dmg az adott javelinen lévő legnagyobb szintű gear-je alapján skálázódott fel.

Interceptor melee-je például most nagy buffot kapott ezzel.

Nyilván szép dolog ,hogy sikerült megcsinálni a dolgot, de ugyanakkor ritka szánalmas is ,hogy ehhez az kellett ,hogy megemeljék például a Legendary-k szintjét 47-ről 75-re...

Mintha nem tudtak volna a stat-rendszeren módosítani. Gondolom borult volna más is.

(#3458) Aventador91


Aventador91
őstag

megint sírnak hogy szar a loot, bizonygatják is statisztikákkal. közben streamereknél azt látom hogy pár óra alatt 3-4 legendary, masterworkok amik még nem voltak meg stb. :D
engem nem érdekel a loot csak tartalommal töltsék meg , és legyenek változatosabb küldetések majd, új lények, és már jó lesz

(#3459) omfgk válasza Aventador91 (#3458) üzenetére


omfgk
addikt

Megint volt egy 8 órás időszak amikor loot eső volt. De aztán visszaállították.

Gondolom onnan vannak a videók.

(#3460) Aventador91 válasza omfgk (#3459) üzenetére


Aventador91
őstag

patch előtt volt ez az időszak. még itt a topikban is mondták akkor hogy milyen jó loot van

(#3461) Droughert válasza Aventador91 (#3458) üzenetére


Droughert
tag

Ps4-en szerintem sokkal rosszabb lett a patch után. Nagyon gyakori az 1db MW Stronghold végén, előtte azért dobott sokszor 3-5db-ot, nagyon ritkán volt olyan, hogy csak az insta végi garantált 1db-ot kapom, most meg egymás után többször is előfordul. 95%kürül van a luck, de így nem sok lértelme van benthagyni. Legutóbb Tyrant Strongholdban végre esett 4db MW, mind ugyan az a launcher volt, ráadásul használhatatlan statokkal.

(#3462) Ghostface válasza Droughert (#3461) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ma még nem játszottam, de tegnap patch után megcsináltam GM2-n 3 legendary contractot, és esett összesen 3 MW, meg az a 3 ami jár a küldetés végén. Utána mentem 2 Strongholdot, és csak a bossból esett 1db MW, aztán még freeplayeztem azt már csak Hardon, de alig esett pár epic... Mindez PC-n.
Másnál is bugos Originben a játékidő? Azt írja márc. 6.-án játszottam utoljára, és 58 óra játékidő, miközben minden nap játszok, és kb 65 óránál kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#3463) Aventador91 válasza Droughert (#3461) üzenetére


Aventador91
őstag

bossoknál duplán lehet kapni masterworkot amikor alá állsz amikor meghal.
gm1ben így 2 garantált, gm2ben 4, gm3ban 6

(#3464) Droughert válasza Aventador91 (#3463) üzenetére


Droughert
tag

Ez biztosan működik ps4-en is? Nem tudom mennyire kell alá állni, de rangerként távolabb szoktam lenni, da haver insterceptorral a bosson van mikor meghal, de ő sem kapott még soha dupla itemet.

(#3465) Blizz


Blizz
őstag

Hi,

G2A honlapján most 41EUR az anthem, tudtok esetleg más honalapot, ahol olcsóbb?

No mistakes, just happy little accidents

(#3466) Sirandrish válasza Blizz (#3465) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..Hardverapró :)
RTX kártyákhoz kapott kódokat árulnak... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3467) Sh4d3 válasza i@lex (#3429) üzenetére


Sh4d3
újonc

pl [neki]

[ Szerkesztve ]

https://www.bonusway.hu/?r=7031250 #divat #utazás #elektronika #cach back #bónusz

(#3468) Blizz válasza Sirandrish (#3466) üzenetére


Blizz
őstag

Köszke :)

No mistakes, just happy little accidents

(#3469) Blizz válasza Sirandrish (#3466) üzenetére


Blizz
őstag

Esetleg azt lehet tudni, hogy csak az RTX kártyákhoz lehet beváltani?
Nekem 1060am van, és nem akarnék feleslegesen kidobni x ezer forintot

No mistakes, just happy little accidents

(#3470) Sirandrish válasza Blizz (#3469) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mákod van...nekem PONT 1060am van és PONT ilyen kódot vettem én is ! :)
Hibátlanul működik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3471) Blizz válasza Sirandrish (#3470) üzenetére


Blizz
őstag

Ohh zsír :C

No mistakes, just happy little accidents

(#3472) Sirandrish válasza Blizz (#3471) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó játékot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3473) twi452


twi452
senior tag

Nálam a patch óta xboxon a rangerem néha elfelejt sprintelni menet közben, hiába nyomom a gombot.. ha ugrok és nyomom akkor simán elkezd repülni minden alkalommal úgyhogy csak a sprint bugos illetve ilyenkor a fragmenteket se tudom felszedni.
Loot eddig olyan volt mint előtte..sosem kaptam még nagy mw loot esőt..aztán most mentem egy sima sárga contractot és 4 mw is esett a mobokból. Csak pislogtam 😄

[ Szerkesztve ]

(#3474) i@lex válasza Sh4d3 (#3467) üzenetére


i@lex
őstag

Még négyen linkeljétek a new pilot glitches palit, köszi. :-)

(#3475) hunvarlan válasza Sh4d3 (#3467) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Basszus ez mennyit játszhatott hogy ez meglegyen neki én a 80 órámmal 7000-nél tartok sose lesz meg.....
Amúgy meg azt megcsinálhatnák igazán hogy láthasd hogy merre vannak a freeplayben a world eventek mert van hogy 10-15 percig csak repkedek és nem találok egyet sem tudom van már térkép hozzá meg minden de akkor is könnyebb lenne,

[ Szerkesztve ]

(#3476) ForRedGlory válasza Xaels (#3450) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Végignéztem a videót. Nekem ettől a majomtól lett agyvérzésem, mire a 14 perc végére értem... (Ez a barom személyes sértésnek veszi, ha egy játék nem üti meg a mércéjét. Már a Metro: Exodus videója is elképesztő hülyeség volt, aztán itt az Anthem)

Hihetetlen, hogy ez nem talált a játékban jó dolgot, csak a repülést és azt, hogy ha ott hagyjuk a gépet, akkor egy idő után elkezd a kamera mozogni a játékos körül.

Valószínűleg én vagyok fordítva bekötve, mert élvezem a játékot. Érzem rajta, hogy Bioware és azt is, hogy Mass Effect "feelingje" van. Még ilyen kevéske tartalommal és sokkal élvezetesebb, mint pl a Destiny 1 volt. A bug meg bug, túlteszem rajta.

A jövőben meg ennél már csak jobb lehet és lesz is.

[ Szerkesztve ]

(#3477) warcat válasza hunvarlan (#3475) üzenetére


warcat
veterán

Bár exploit, de továbbra is kilépegethetsz a legendary contract végén a főmenübe ha egyedül vagy a számláló lejárta előtt, és újracsinálhatod az utolsó lépést.

100 repu/kör, nyilván ha nem akarsz belehülyülni akkor megállsz napi 30 nál mondjuk, az egy hónap alatt 90k repu.A többi forrással együtt már elég lehet. Szerintem le fogják nerfelni a követelményt.

EA: It's in the crate!

(#3478) twi452 válasza twi452 (#3473) üzenetére


twi452
senior tag

Csináltam egy cache törlős hard resetet és úgy tűnik ez helyrehozta a dolgokat 🙂
Közben meglett a második legendary is egy bányás trash mobból.. persze storm alkatrész 😄 Az az egyetlen amivel nem játszottam eddig a teljes játékban 😅

[ Szerkesztve ]

(#3479) i@lex válasza hunvarlan (#3475) üzenetére


i@lex
őstag

Van rá (erre is) egy glitch... azzal.

Tisztán ez senkinek sincs meg.

(#3480) hunvarlan válasza i@lex (#3479) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Hát akkor nekem sem lesz meg nem akarok glitchelni annak semmi értelmét nem látom amíg szórakozok addig lesz amennyi lesz azt kész!

(#3481) i@lex válasza warcat (#3477) üzenetére


i@lex
őstag

Nem kell azt nerfelni, a legendary contractok adjanak 1000 pontot, 100 helyett.

Napi 3000 ezer, plusz az egyéb tevékenységek, és jó is vagy.

(#3482) Xaels válasza ForRedGlory (#3476) üzenetére


Xaels
félisten

Én is nagyon élvezem, igaz kényszerpihenőn vagyok mert gyakorlatilag nem tudok ülni de már nagyon szeretném folytatni. Tegnap is csak 1 küldit toltam le haverral és be kellett fejeznem.

Az ilyen OW meg hasonlókkal meg az a baj, hogy sokan készpénznek veszik amiket ezek mondanak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3483) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

GM1-en dobott egy menetben 3db 61-es cuccot. 1 fegyver, két gránát (mondjuk a két gránát majdnem ugyanaz). :DDD

(#3484) AAtt1la válasza ForRedGlory (#3483) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Redditen a patch óta kb.mindenki panaszkodik a lootra,én meg ahányszor kimegyek freeplaybe,legendaryt kapok.De a sima moboktól,a titán,meg ursix csak lilát dob.

(#3485) omfgk válasza AAtt1la (#3484) üzenetére


omfgk
addikt

RNG.

(#3486) AAtt1la válasza omfgk (#3485) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Amúgy tényleg rosszabb a loot.Pl.legendary contractok a garantált cuccon kívül semmit nem dobnak azóta,gm2 sem(legalábbis nekem).
Elég vicces,hogy a freeplay a legjobb esélyed arra,hogy valami jót kapjál.

[ Szerkesztve ]

(#3487) Dr. Student válasza Xaels (#3448) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Nagyon Köszi!

GM szinten lehet akkor végigvinni a Stronghold-okat?

Ha egy küldetést Hard-on teljesítek, akkor jobb lootra számíthatok?

Dr. Student

(#3488) metttt


metttt
csendes tag

Halihó!
Valaki betudna hívni engem Tyrant-ra? Már 1 hete eltűnt, azt hittem patch után "visszajön"... De nem.
Mondjuk az optimalizálást sem oldották meg, anno 60fps alá nem ment ultrán, aztán jöttek a patch-ek sorba és beállt 40-50-re...érdekes, gondolom ösztönzés arra hogy vegyél egy 2080Ti-t..
Név: Metttt89
Friend request is jöhet, ha lenne pár unatkozó Magyar. : D

[ Szerkesztve ]

(#3489) Xaels válasza Dr. Student (#3487) üzenetére


Xaels
félisten

A Strongholdokat olyan szinten játszod amilyenen akarod. GM nehézség csak 30. tapasztalati szinttől elérhető, de a sztorit hamarabb is befejezheted, hogy megkapd a másik 2 Strongholdot. Elvileg nagyobb nehézség jobb loot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3490) Ghostface válasza metttt (#3488) üzenetére


Ghostface
senior tag

Helló!
Ha PC-n játszol, akkor este felveszlek friend listre, és indítok egy Tyrant Mine-t. Most dolgozok, csak olyan 6-7 körül lesz időm játszani.

PSN: Nifty_Ghostface

(#3491) chaosmonger válasza metttt (#3488) üzenetére


chaosmonger
tag

Biztos jól nézed? Valamelyik patch óta különválasztották a strongholdokat, a 'Change quest' fülön nem tudod kiválasztani, mert nincs a térképen, a 'Strongholds' fület kell választani.

(#3492) i@lex


i@lex
őstag

Elvileg a játékban mostmár eshet mw support gear.

Valakinek esett már, megtudja erősíteni ?

[ Szerkesztve ]

(#3493) chaosmonger


chaosmonger
tag

Basszus, én meg csak tegnap jöttem rá, hogy a consumable sigileket is lehet kraftolni.
Én meg az utóbbi időben már fel se vettem az epic dropokat, hogy mit kínlódjak vele felesleges.
Most legalább értelmet nyer a sok raklapnyi epic ember a raktáramban :)

(#3494) warcat


warcat
veterán

Ha van szinte bármilyen Asus terméked, lehet most szerezni 1 hónap ingyen Origin Basic Access-t + Wildwood vinylt a javelinre.Az se baj, ha már korábban regisztráltad, megeszi

Register your ASUS products now to get a free Origin Access Basic code and an exclusive vinyl

Alaplap esetén még csak turkálni se kell doboz után, csak CMD prompt, majd:

wmic baseboard get product,Manufacturer,version,serialnumber

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3495) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Első Legendarym. Az Ultimate feltöltődéssel nem lesz gond egy ideig. :D

[ Szerkesztve ]

(#3496) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#3495) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Uhh... kipróbáltam... ha nagy tömegbe dobom a gránátot, akkor 5-6 dobás után tele az Ulti. :DDD

(#3497) Sirandrish válasza ForRedGlory (#3495) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez kemény..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3498) janos666 válasza janos666 (#464) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na, egyrészt jövök akkor újra megmondani, hogy én előre megmondtam. ;]
Ugyanakkor ahogy ezt is előre megmondtam, a rossz értékelések ellenére mégis megvettem én is (pontosabban hozzájutottam kuponként, nem teljes áron).

Még nem is játszottam vele, de máris van miért nyafognom, mert látom, hogy az early beta után is maradt ilyen konzolos stílusú PC port az első indítás tekintében, hogy próbál teljesen automatikusan beállítani mindent, de (nyilván?) nem sikerül neki (legalább is minden gépen ideálisra). :DDD
Legelső indításkor átváltott először HDR-be (a Windows asztal SDR-ban volt), aztán valamiért kiugrott teljes képernyőből kis ablakba, és ezzel együtt visszaváltott HDR-ből SDR-ba, majd semmit nem engedett nekem állítani ezzel kapcsolatban, csak pár alap dolgot kérdezett (pl. nyelv) és aztán indult is a pre-render videók hosszú sora (amiket így átugrottam) és kezdődött volna a játék (karakterkreálás).

Nyomtam egy Alt+Enter párt, ami visszarakta teljes képernyőbe, de SDR-ban maradt, és nem engedett belépni a beállításokba, úgyhogy nyomtam egy Alt+F4 párt, ami bezárta a játékot. Reméltem, hogy második indításkor engedi majd megnyitni a részletes beállításokat, de ugyan az kezdőzött előröl.

A beta csak annyival volt "jobb", hogy az első indításkor nem HDR10, hanem DV12 képmódba váltott, és nem tudom, hogy kinek a hibájából (MS, nV, EA), de egy komplett Windows reboot kell, ha egy Frostbite játék kilép ebből a képmódból (addig fekete a képernyő). Szóval a beta-t át kellett húznom "vakon" egy másik kijelzőre, ami nem HDR/DV képes. Ezt az indítási stílust a beta-nak elnéztem, de itt szerintem már picit gáz (akkor is ha most csak aHDR10-el játszadozik az automata, ami nem zárja feketére a kijelzőt, mint a beta).

Nem értem PC-n miért kell kizárni a játékost a grafikai beállításokból, mielőtt beledobják közvetlenül a mélyvízbe, főleg mikor ennyire kényes dolog ez a HDR10 / DolbyVision kapcsolgatósdi.
Tudom, hogy nem halok bele, ha nem a nekem tetsző képi beállításokkal nézem végig az intro videókat és a karakterkreáló képernyőt, illetve ha nagyon akarom akkor eljátszok addig, míg beenged végre a menübe és újrakezdem (a videókat is megnézhetem kétszer is), de az kinek ártana, ha az első indítás után nem zárna ki teljesen a menüből? :O

Ez még rosszabb, mint hogy kötelezően csak a SPACE gombbal megy tovább a menü, nem elég kattintani vagy megnyomni bármelyik gombot (tudom, hogy a MEA is ilyen volt, "azonnal tisztázza indításkor, hogy ki a főnök", de attól még nem jó).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3499) pohár válasza ForRedGlory (#3495) üzenetére


pohár
félisten

úú, én ilyet kaptam vagy 2 hete, csak Masterwork szinten, nagyon durva :D

ráadásul nekem olyan a másik gear, hogy ha azzal ölök, akkor a gránát 60%-kal többet sebez, nekem szerintem vagy 4-5 dobás, és kész az ulti, már csak a kombó miatt is, amit a secondary gear (venom darts) ad :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.