Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Maximum 4 főként vághatunk bele a küzdelmekbe, amik győzelmével különleges jutalmakat kapunk. Különleges ruháink egyéni tulajdonságokkal rendelkeznek, egyedi fegyverekkel és képességekkel. Variálhatod különböző felszerelésekkel, amiket elérsz vagy készítesz, amivel repülni, ugrani vagy épp mászni lehet a nyitott világon keresztül. Az élmény hatalmas, az időjárás változások és a hatalmas szörnyek között nem fogsz unatkozni. Ahogy haladsz előre minden lépéssel növekszik az erőd és változik a világ körülöttünk.

A játék alatt a frostbite legújabb motorja fog futni, a látványra semmi panaszunk nem lehet majd.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) #85552128


#85552128
törölt tag

KOTOR and Mass Effect lead writer takes the helm on Anthem

Na így már kicsivel érdekesebb lett a projekt. :B

[ Szerkesztve ]

(#3) lofagi válasza #85552128 (#2) üzenetére


lofagi
addikt

Na ez már eléggé feldobja majd történetet az tuti.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) lofagi


lofagi
addikt

Tehát ahogy a videóban is láthattuk.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5) lofagi


lofagi
addikt

Interjú Aaryn Flynn-al.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Aki még nem olvasta,twitterren válaszoltak pár kérdésre.
A játék játszható állapotban van és tényleg ilyen jól fog kinézni.Nem kell attól tartani,hogy le lesz butítva.
A zenék a trailerből benne lesznek a játékban és állítólag nagyon tehetséges zeneszerzővel dolgoznak.Mondjuk tényleg jók voltak a zenék benne.

(#7) lofagi


lofagi
addikt

Egy kis újdonság látható ebben videóban.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) #85552128


#85552128
törölt tag

Most nézem, hogy az EA oldalán 2018 - ősz megjelenést írnak. [link]

(#9) m0h0senator válasza #85552128 (#8) üzenetére


m0h0senator
őstag

Sajnos igen még bő 1 év...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#10) k-adi


k-adi
nagyúr

Elvileg lesz béta (persze még soká)... de jó jel, hogy legalább "lesz"...elvileg.

[link]

(#11) tiv83us válasza #85552128 (#2) üzenetére


tiv83us
veterán

Es multheten le is lecelt...masodjara. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12) AAtt1la válasza tiv83us (#11) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Gondolom a sztori része már kész van egy ideje,szóval max.egy másik projekthez kellett volna.De ahogy mondták,jelenleg csak ezzel foglalkoznak a Bioware-nél.

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

GameSpot fórumban írták, hogy nagy költségvetésű játék lesz az Anthem, de konkrét összeget nem neveztek meg; tudja esetleg valaki, nagyjából mennyit költenek rá? GTA V szint?

(#14) m0h0senator


m0h0senator
őstag

2019 Március a megjelenés.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Anthem új videó június 9.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#17) Csabee86


Csabee86
senior tag

Elmentem magamnak a topikot. Az idei E3-on talán ezt várom a legjobban.

(#18) pohár válasza Csabee86 (#17) üzenetére


pohár
félisten

én még a Borderlands 3-at is, de elvileg nem leplezik le még :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Pár érdekes infó a teaserről,meg,hogy mi lesz az E3-on.[link]

[ Szerkesztve ]

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Anthem Február 22-én jön.

Live-Die-Respawn

(#21) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#22) 3L1T3


3L1T3
addikt

:C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#23) m0h0senator válasza oriic (#21) üzenetére


m0h0senator
őstag

Engem eddig meggyoztek. Hajp vonatra veszek jegyet.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Legyen fasza story singleben is, akkor van esély. De utoljára bízom meg a Bioware-ben (illetve abban, amivé az EA tette a Bioware-t). Az ME:A is csak azért szerelem, mert tudom, hogy mi lehetett volna. Pont ezért sírtam el magam most is, amikor az Anthem trailerekben feltűnt a Frostbite logó... Az egy FPS engine, zárt mapokhoz: arra tökéletes, másra nem való (mint egy F1 autó). Meg fogom venni, de utoljára bíztam meg bennük / utoljára adtam nekik pénzt. Ha szar lesz.

(#25) saelin válasza Cray Tyler (#24) üzenetére


saelin
veterán

A frostbite egy nagyon jó motor. Tudtommal a ME:A és a Dragon Age Inquisition is azt használta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#26) Csabee86


Csabee86
senior tag

Eddig nekem nagyon bejön a játék. Remélem kellő tartalommal látják majd el. Bioware játékkal eddig nem játszottam, szeretném ha ez lenne az első.

(#27) Cray Tyler válasza saelin (#25) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

A Frostbite egy nagyon szar választás volt egy open-world játékhoz. Egyszerűen nem erre való. A fejlesztési idő jelentős része azzal ment el, hogy az amúgy tök profi (csak nagyon nem erre való) Frostbite engine-t kendácsolták hozzá a játék által megkívánt feladatokhoz. Nem is sikerült túl jól (és nem is sikerülhetett túl jól ennyi erőforrással, pl. idő...). És ez csak az egyik probléma a sok közül, amelyek erős kompromisszumokra ítélték az ME:A-t. A végeredmény az lett, hogy magát a valódi játékot (design, küldetések, story, szóval a content) nagyon kevés idő alatt kellett hogy elkészítsék. Olyan is lett.

Ha bírod az angolt, akkor ebben a kotaku cikkben nagyon korrektül le van írva, hogy miért iszonyú keserédes az ME:A. Én is ebből vagyok olyan kurva okos.És én ezért kezdtem el hangosan aggódni, amikor az Anthem előzetesekben bevillant a Frostbite logo.

(#28) AAtt1la válasza Cray Tyler (#27) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Az Androméda előtt adták ki az Inquisitiont,amivel semmi probléma nem volt,pedig az is Frostbite játék.Nem a motor volt a gond,hanem a montreáli stúdió tapasztalatlansága.Nem kellett volna egy ilyen projektet rájuk bízni,csak ugye nem volt más,az edmontoni stúdió az Anthemen dolgozott.

(#29) Cray Tyler válasza AAtt1la (#28) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Cikket olvastad amit linkeltem?

(#30) AAtt1la válasza Cray Tyler (#29) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Szerintem mindenki akit érdekel a téma.

(#31) Cray Tyler válasza AAtt1la (#30) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Így hát némi aggodalommal várom az Anthem-et. De én szurkolok a világon a legjobban, hogy fasza játék legyen.

(#32) AAtt1la válasza Cray Tyler (#31) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én nem a motor miatt félek,inkább attól,hogy a régi BW történetmesélésből nem sokat fogunk látni.Az sem tetszik,hogy azt mondják,hogy játszhatsz egyedül,de inkább ne tedd.
És ha éppen nem ér rá 3 barátom egyszerre,akkor ne játszak vele?
Nem tudom mit gondoljak,meglátjuk mit fognak még mutatni belőle,de most nem vagyok biztos benne,hogy ez nekem készül.Pedig tetszik a világ amit mutatnak,de ha egyedül nem élvezhető,akkor lehet kimarad.

(#33) wjbhbdux válasza AAtt1la (#32) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezek a játékok egy gombnyomásra beteszik a társakat melléd a többi egyedül vagy kisebb csapattal játszó ember közül, nem kell hogy legyen 3 barátod.

Érdemes az ingyenes Warframet kipróbálni betekintésért a műfajba, ez gyakorlatilag annak lesz egy nagyobb költségvetésű változata.

/s

(#34) AAtt1la válasza wjbhbdux (#33) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Jó,de engem elsősorban nem a multi része érdekelne.Ezért lenne jó ha egyedül is élvezhető lenne.

(#35) saelin válasza AAtt1la (#34) üzenetére


saelin
veterán

A Warframe-et egyedül is tudod élvezni. Sajnos a story egy ponton nagyon laza lesz, de a mögötte lévő lore óriási! Ettől csak jobbat tud csinálni a bioware.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36) tiv83us válasza saelin (#25) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat a MEA-nak nem valt tulzottan elonyere a Frostbite ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37) oriic válasza tiv83us (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annak nem a Frostbite volt a legnagyobb gondja tudod jól. :DDD

Live-Die-Respawn

(#38) maajsz válasza tiv83us (#36) üzenetére


maajsz
senior tag

Nekem pont a combat system jött be legjobban az egészből, ezen a téren a frostbite nagyon jót hozott. Az Anthemnél már kicsit inkább Destinyre hasonlít a dolog, mint az MEA-ra. Így hogy online only lesz, nem tudom mennyire lesz erős a single sztori, gyanús hogy multira lesz kihegyezve és nagyobb sidequestek lesznek amit lehet közösen tolni, kvázi Division mintára. De ha egyfolytában grindolni kell passzolom.

(#39) tiv83us válasza maajsz (#38) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem egyaltalan nem jott be a combat system. Minden ellensegnek olyan plasztik-rongybaba feelingje volt, a katonak total kussban voltak, osszevissze repkedtek, meg rosszabbul mint a ME1-ben.
Nem ereztem, hogy a biotic/tech combonak volt ereje/sulya, olyan meh volt az egesz.
Ja es nem volt headpop, mig a ME3-ben siman leszedted az ellen fejet egy Claymore shotgunnal, vagy akar egy Carnifex pisztollyal is.
A fegyverek is total uncsik voltak, bar ez nem a FB hibaja.
De az ellenfelek ahogy sasszeztak es irrealisan mozogtak a palyan, az elegge illuzio rombolo volt.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#40) maajsz válasza tiv83us (#39) üzenetére


maajsz
senior tag

Nekem maga a pörgőssége jött be, nagyon fluid az egész, a jump/hover/evade hatalmas szabadságot nyújt, sokkal dinamikusabbnak érzem mint az előző részeket. Jól lehet használni a kombókat, előre kifeszíteni egy egy skillt és úgy elengedni, azoknak azért érezni a súlyát. A lövésmechanika is bejött, ha nincs is ugyanolyan headpop (ami engem kvázi nem zavar), elég sok weak point van helyette. A fegyók nekem nem uncsibbak mint az ME3-ban, sőt több is van, és még craftingal lehet is variálni őket (gránátvető pisztoly vagy auto valkyre, plazma shoti stb). Azt viszont én is éreztem, hogy melee gyenge, nem tudja úgy megfektetni az ellent.
Az meg, hogy harc közben csendben van az ellen, az már szerintem nem a harc rendszer része, sőt még a "buta" AI-t sem venném kifejezetten alá, inkább nagyon szorosan kapcsolódva hozzá (mert ugye mindegy hogy unreal vagy frostbite, ha sz@rul írod meg az AI-t, kvázi kevés opciót adsz neki akkor motortól függetlenül bugyuta lesz).

(#41) tiv83us


tiv83us
veterán

Amugy ez a javelin exosuit masnak is feltunt? :)

N7

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42) maajsz válasza tiv83us (#41) üzenetére


maajsz
senior tag

:Y ez csak valami fan made téma nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#43) pohár válasza tiv83us (#41) üzenetére


pohár
félisten

bizony, én is kiszúrtam :K :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44) Cray Tyler válasza pohár (#43) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ezt hol találtátok? :C

(#45) pohár válasza Cray Tyler (#44) üzenetére


pohár
félisten

még az előadáson mutatták, mikor a customisationről beszéltek, ott ment a háttérben :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46) tiv83us válasza pohár (#45) üzenetére


tiv83us
veterán

:K :K :K

maajsz: [customization video from E3] 4:27

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#47) m0h0senator válasza tiv83us (#41) üzenetére


m0h0senator
őstag

Az miben szerepelt? :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#48) pohár válasza m0h0senator (#47) üzenetére


pohár
félisten

shame, shame :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49) #45997568 válasza m0h0senator (#47) üzenetére


#45997568
törölt tag

[link] Penge jatek volt mind :R

(#50) tiv83us válasza m0h0senator (#47) üzenetére


tiv83us
veterán

Utallak, de azert itt van.

Mass Fucking Effect Trilogy! (MEA nem szamit...:( )

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.