Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#2451) Madoc válasza pzstm (#2446) üzenetére


Madoc
veterán

Igen, próbálnám de nem megy. B*sszák meg :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2452) RazorThe1


RazorThe1
csendes tag

Sziasztok! Itt is vagyunk páran, délutánonként elég sokan csapatják a játékot!

Discord

Asus x570 Prime Pro | AMD R7 3800x | Be Quiet Dark Rock Pro 4 | 32 GB G.Skill Trident Z Neo 3600cl16 | MSI Ventus RTX 2060 | CoolerMaster V1000 | FRACTAL DESIGN Meshify C TG | 5 TB HDD | 1TB SSD | ASUS VG278Q | Steelseries Arctis 5 2019 |

(#2453) Polllen válasza pzstm (#2419) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amíg a többség ezt játsza, nem lesz jobb.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2454) Ellia válasza Madoc (#2434) üzenetére


Ellia
addikt

"Motion blur can now correctly be turned off" végre... tudom megfogtam a lenyeget :D

(#2455) prokxy válasza prokxy (#2436) üzenetére


prokxy
veterán

Erre vki? :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2456) Ellia válasza prokxy (#2455) üzenetére


Ellia
addikt

Asszem csak "disz" fort Tarisban, mint ahogy a magasabb repu szinten a kut is kitisztult, megjelent par aprobb dolog "fejlodes"...stb

(#2457) #38167040 válasza Polllen (#2453) üzenetére


#38167040
törölt tag

Hehe, ez jó. :)

(#2458) prokxy válasza Ellia (#2456) üzenetére


prokxy
veterán

OK, köszönöm. Pedig azt hittem már, h vmi új skin! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2459) sittes79


sittes79
addikt

Ma jönnek tolni lehet csatlakozni valahova, van discord valakinél az megoszthatna.

Köszi

(#2460) .LnB válasza sittes79 (#2459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2461) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#2462) Aventador91


Aventador91
őstag

lol most nézem hogy az outlawok összebalhéztak azokkal a repülő dínókkal vagy mik azok. rendesen írtották egymást. ez eddig is volt?

(#2463) prokxy válasza sittes79 (#2459) üzenetére


prokxy
veterán

Mennyire leáldozott a TS, nem gondoltam volna. :)

#2462) Aventador91: úgy volt, h ma szabin leszek, de jönnöm kellett, szóval a hétvégére csak meglesz má' a 30! :D De ha este segítesz a küldikben, akkor akár ma letolhatom a fő szálat.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2464) Ereshkigal válasza prokxy (#2463) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Hát még a Ventrilo. Én anno azzal kezdtem. :)

(#2465) sittes79 válasza .LnB (#2460) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi még reggel van ilyen nekem eszembe se jut.

Oszt aki tolta peccsel számoljon be hogy nagyon jó e a változtatások?

(#2466) turistakolbi válasza Aventador91 (#2376) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

Csak nem nálam láttad ? ! :D

De biztos hogy nálam láttad :D
80+ bejegyzést olvastam végig.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/muerte188

(#2467) twi452 válasza Aventador91 (#2462) üzenetére


twi452
senior tag

Free playben nálam is volt, hogy egymással marakodtak a "mobok"

(#2468) Madoc válasza sittes79 (#2465) üzenetére


Madoc
veterán

Én nem akarom elkiabálni de xboxon amit láttam éjjel sokkal szarabb lett. Egy kört mentem freeplayben egy másodlagos profilommal és éppen vihar vagy mi a f*sz volt. Ilyen fényes világítós eső esett, és mint a diavetítés one x-en olyan volt. Keltem feküdtem állandóan stormmal, igaz csak 4-es szintű a karakter de a másik profillal patch-előtt nem volt ilyen. De lehet csak fáradt voltam.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2469) Aventador91 válasza turistakolbi (#2466) üzenetére


Aventador91
őstag

ja nálad :D

(#2470) Aventador91 válasza prokxy (#2463) üzenetére


Aventador91
őstag

még nincs meg a fő szál?

(#2471) lanikai válasza omfgk (#2394) üzenetére


lanikai
aktív tag

köszi, így már világos. első GM körön rögtön esett non-weapon

(#2472) prokxy válasza Aventador91 (#2470) üzenetére


prokxy
veterán

Nincs, este 2 órát se voltam, abból segítettem Pedroéknak, utána meg az egyémből lenyomtunk egy küldit és már éjfél is volt. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2473) Aventador91


Aventador91
őstag

jól látom hogy ha stronghold közepén kilépek akkor már nem kapom meg a cuccokat?

(#2474) duvi


duvi
nagyúr

(#2475) turistakolbi válasza Aventador91 (#2473) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

Akkor már nincs láda farm,, hanem végig kell tolni az instát :D
Na ez zsír végre :)
kicist unalmas volt a láda farm

https://www.twitch.tv/muerte188

(#2476) Aventador91 válasza turistakolbi (#2475) üzenetére


Aventador91
őstag

de, megadja. csak valamiért nem írta ki. másodjára már kiírta miket kaptam stb

(#2477) DaveHutt válasza pzstm (#2446) üzenetére


DaveHutt
őstag

Akarod mondani: This EA account is restricted fro accessing online features?

Így jártunk.

(#2478) vitya81


vitya81
tag

Üdv!

Technikai információ szerzés céljából kérdezlek titeket. Tegnap elkezdtem játszani a játékkal, nagyjából 2-3 órás időtartammal. Megfogott a játék, tetszik a játékmenet, elég szép is... viszont!

1920x1080, High graf. beállításokkal azt tapasztalom, hogy sokszor leesik az fps 60-ról (V-sync ON) 32-45 értékre. Háttérben futtattam hardver monitorozó programot (HWinfo),mely szerint a VGA (GTX1070) ill. CPU (i7 4770k) ~50% körüli átlag teljesítményt 'adott' le, tehát lenne még tartalék bennük.
2560x1440, High graf el sem éri a 60 fps-t. (ezt nem is erőltettem)

Kérdésem és beszámolóm arra irányul, hogy tapasztaltatok-e hasonlót? Miért nem használja ki jobban az erőforrásokat a játék? Van erre valami magyarázat, vagy megoldás? Elégedett lennék a fullHD, High beállításokkal, de a 60 fps alatti élmény zavaró, néha idegesítő. Szeretném, ha stabil 60 fps-em lenne.

Más téma! Nem tudom megszokni, tökéletesen irányítani a repülést (úszást pláne nem), ez az egy negatívum maradt meg bennem a ~3 óra gameplay során. Tudom, lehet állítgatni, de vhogy nem sikerül a sok csúszka finomhangolásával olyan beállításokat találni, ami fekszik nekem. (talán már túl sok is az állítgatási lehetőség, és húzogatok mindent össze-vissza 'zavaromban'). Azt is tudom, hogy ezt egyénileg, mindenkinek saját kézügyességéhez kellene beállítani,de nem tudnátok javasolni 1-2 értéket, beállítást, amit kipróbálnék? Vagy tanácsot adni. Köszönöm

Jó szórakozást, pacsi! :R

Viktor

(#2479) Aventador91 válasza vitya81 (#2478) üzenetére


Aventador91
őstag

1070-el ne várj jobbat. nekem is az van. mediumon tartja a 60 környékét full hd felbontáson.

(#2480) Madoc


Madoc
veterán

5percen belül harmadjára fagy ki a freeplay, kidob a dashboardra.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2481) vitya81 válasza Aventador91 (#2479) üzenetére


vitya81
tag

Köszönöm. :R
Nem is várnék többet, ha látnám, hogy kihasználja a VGA max. teljesítményét, és nem 50% az átlag. Nem így 'szokott' teljesíteni a VGA és CPU az ilyen erőforrás igényes játékoknál, ezért szúrja a szemem. Lenne még potenciál az erőforrásokban, de ha így működik, és nincs mit tenni/javítani, akkor elfogadom. Esetleg megnézem majd medium beállításokkal, de arra már húzni szoktam a szám. (ilyen az ízlésem, finnyás vagyok grafika terén) :D
+felteszem a legfrissebb nvidia drivert, hátha jobban munkára kényszeríti a VGA-t

[ Szerkesztve ]

(#2482) prokxy válasza vitya81 (#2478) üzenetére


prokxy
veterán

Szia,
azért van alacsony kihasználás a VGA-don, mert a VSYNC on. :) Tedd OFF-ra és máris maxon megy.
Nekem a 2060-assal a betöltéskor, mikor lespawnolok a városba, ott is akadozik, de utána viszonylag stabil a 70+++ FPS.

Ill. sok múlik a memóriákon is, kell neki nagyon, nálam 13GB-ot simán bezabál.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2483) logaritmus válasza vitya81 (#2478) üzenetére


logaritmus
tag

Nekem 1070 van és a bétát toltam egy 3570k-val ami 4.1-re volt húzva, majd ezt lecseréltem egy ryzen 2600-ra és 2k-ban közel nagyjából másfélszer annyi fps-em van de inkább kevesebb.

(#2484) prokxy válasza logaritmus (#2483) üzenetére


prokxy
veterán

Neki nem kell prociupgrade a 1070-hez, bőven elég alá a 4770K. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2485) maajsz válasza prokxy (#2484) üzenetére


maajsz
senior tag

Szereti a frostbite a sok magot, főleg multiban. Nagyon sokat profitál a + magokból. Alapesetben elég az a proci ahhoz a gpu-hoz de mégis hozhat jópár fps-t egy 6/12 cpu.

(#2486) vitya81 válasza prokxy (#2482) üzenetére


vitya81
tag

óóóó. tényleg b@sszus! Erre nem is gondoltam :R :C Köszönöm. Akkor mindegy, elengedem ezt a dolgot. A monitor 60Hz-et tud, de akkor kipróbálom V-sync OFF-fal is, ha nem lesz zavaró a tearing. Köszönöm a tanácsaitokat.

Memóriából úgy emlékszem 8-10 GB-ot eszik. Van tartalék még ott is...

Repülés, úszás érzékenység beállításra esetleg valami hasonló megoldás/jótanács? :D

[ Szerkesztve ]

(#2487) omfgk


omfgk
addikt

Azt írják redditen ,hogy elvileg állítottak valamit a looton és most már garantált az 1db MW a GM1 bossnál.

Így most már inkább Tyrant Mine-t kell tolni végig GM1-ben. Itt a legkönnyebb a boss. Remélhetőleg nem lépegetnek majd ki az emberek a 2. chest után.

Scar-nál macerás volt a boss, ott érthető, de itt pikk-pakk le lehet csapni.

(#2488) polgi803


polgi803
őstag

"Patch notes
Fontosabb fixek
- A töltési idők nagyban javultak
- A végtelen töltő képernyők nagyrésze eltűnt
- A kihívások mostmár rendesen számolnak minden kritériumot
- Disconnectet és crasht eredményező hibák nagyrésze fixelve let
- A fegyverek, gearek leírása pontos számokat tartalmaz
- A stronghold bossok közvetlen dobnak lootot, nem csak a summary képernyőn látjuk majd azokat
- Ha később csatlakozunk egy stronghold csapathoz, nem leszünk kizárva a harctérről
- Az elektromos és a jég sebzés típust erősítették, az elektromos 50%-al, a jég pedig 25%-al sebez többet pajzsokra
- A pajzssal rendelkező NPC-k shield értéke csökkentve let
- A radaron található egy piros nyíl jelzés, ami megmutatja, ha egy ellenség van a hátunk mögött, ez a korai hozzáférésű verzióban nem szerepelt még
- Rengeteg kényelmi javítás, ami megkönnyíti a játékosok mindennapjait
- Animációs, textúrás javítások
- A colossus most már tud úgy csapattársat éleszteni, hogy elő van véve a pajzsa
- Buffok és néhány gear nerf
- A patch mérete körülbelül 6 GB
( A továbbiakban a teljes patch notest fogom fordítani, a mostani hamar jött és nagyon tartalmas volt, így nem volt időm rá.)

A platformok közti játékot (crossplay) mindenképp szeretnék alkalmazni, technikai probléma nem áll fenn ezzel kapcsolatban, amit el kell érniük, az a konzol gyártók beleegyezése. (Sony, Microsoft)

Több jövőbeni patch összeállítása már folyamatban van, ezek közül a frissen bekerült az első.

Szó esett a nyílt kommunikációrol is:
Jövő héten kapunk egy részletesebb, 90 napos roadmapet/naptárat.
Igyekeznek minél több információt eljuttatni hozzánk, amikor csak tehetik. Viszont az EA cégpolitikája miatt ezt nem mindig tehetik meg, leginkább az új tartalmakkal kapcsolatban van erről szó.
Megígérték, hogy folyamatosan, amikor amit csak tudnak megosztanak velünk, ami lássuk be, eddig így is működött.

A következő patch néhány tartalma
A strongholdok végén kozmetikai ládákat fogunk találni, amihez egy speciális kulcsra lesz szükségünk.
Az alap ötlet az, hogy a több, mint 100 kozmetikai itemet a strongholdok végén lévő 4darab ládákba rakják. Akkor lehet kinyitni őket, 1. Van hozzá kulcsunk, 2. A csapattársainknak van hozzá kulcsa. Ha egy ládát kinyitunk, abból az egész csapat kap lootot (duplikált tárgyak nem lesznek), így ez egy remek szociális teret nyit meg a játékosok előtt.
Kulcsokat első sorban Napi challengekből lehet majd szerezni.
Bekerül a sztori küldetések újrajátszási lehetősége max szinten, Legendary Mission-ök formájában. Az első ilyen küldetés a „Lost Arcanist” lesz.
Ezen a nehézségi szint köti majd össze a Lengedary Contractok és a Strongholdok közti felszerelés rést.
Továbbá úgy tudjuk újrajátszani a sztori küldetéseket, hogy új pilótát hozunk létre. Újrajátszás során megtartjuk a feloldott kozmetikai itemeket és a feloldott felszerelés helyeket (component, weapon, consumable slot).

Közösségi kérdések:
Támogatni fogja az Anthem a DLSS-t?(deep learning super sampling)
Igen, de nem ebben a patchben.

Támogatni fogja az Anthem az SLI-t?
Igen, támogatni fogja, egy patchben érkezik hamarosan a DLSS támogatással.

Lesznek az Anthemben pajzs gyűjtemények? (raid style armor sets)
Terveznek vele a jövőben.

Hol vannak a kozmetikai itemek, amiket ígértetek?
Jönnek, strongholdok végén található kozmetikai ládákból, továbbá az áruház 2-4 naponta fog frissülni.

Tulajdonság fül? (stats page)
Folyamatban van a fejlesztés, hamarosan több információval szolgálunk erről.

Vannak ötletek arra, hogy mit csinálhatunk, miközben kiütöttek minket és felélesztésre várunk?
Rövid távon nem tudunk semmit veletek megosztani, de vannak ötleteink ezzel kapcsolatban a jövőre tekintve.

Vannak tervek az ultimate abilityk tesztreszabásával kapcsolatban?
Újabb ultimate képességek implementálása rengeteg nehézséggel jár, így sok időt vesz igénybe, de tervezik. Itt megemlítették, hogy a támogató itemek (support item) bővítése folyamatban van.

Milyen mennyiségű háttér történetre számíthatunk az elkövetkezendő tartalmi frissítésekkel?
Ez egy, az élő támogatást (lives service) mélyen érintő kérdés, amire a válasz az volt, hogy ÉVEKIG szeretnék folytatni a történetet.
Az Anthem keretrendszere úgy lett kialakítva, hogy a fejlesztők számára egyszerű legyen a jövőbeni tartalmak egyszerű beillesztése. Például , ha szeretnének beilleszteni új játékelemeket, mechanikákat, helyszíneket, küldetéseket, csak berakják a szerszámos ládába (toolbox) és az önállóan megjelenik a kívánt helyen world eventként, küldetésként, játék elemként, vagy épp új helyszínként.

Szöveges chat?
Folyamatban van olyan kommunikációs lehetőség implementálása, ami lehetővé teszi azok számára a kommunikációt, akik nem használnak VOIP chatet. (szöveges chat, marker/ping rendszer)
Pár héten belül bővebben beszélni fognak róla. Itt megjegyezték, hogy nagyon fontos volt a közösség véleménye ezzel kapcsolatban számukra, ez alapján alakítják a jövőbeni terveket.

A stream megtalálható az alábbi linken:
https://www.twitch.tv/videos/383951554
A részletes patch notest az alábbi linken találjátok meg:
https://www.ea.com/games/anthem/news/anthem-day-one-patch-notes"

[ Szerkesztve ]

(#2489) Madoc válasza polgi803 (#2488) üzenetére


Madoc
veterán

Töltési idők rengeteget javultak, több disconnect és crash volt egy óra alatt mint eddig az összes játékidőben. A storm-nak a jégdárdái nem fagyasztottak senkit sem :DDD Level 4-en mentem és állandoan kidobált, mikor meguntam visszatértem fort tarsisba ahol a loot ugyan megvolt de xp-t az semmit nem írt jóvá. 4es szinten mentem és 1,5 óra mulva ugyanott l éptem ki. Küldetést is csináltam meg public eventet is.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2490) Xaels


Xaels
félisten

PS4-en vajon a szerverek már helyi idő szerint éjféltől menni fognak vagy reggel 6-ot meg kell várni?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2491) lofagi válasza polgi803 (#2488) üzenetére


lofagi
addikt

Ha azokra a kérdésekre adott válaszok teljesülni fognak akkor ez egy nagyon sokáig tartó játék lehet.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2492) #85552128 válasza polgi803 (#2488) üzenetére


#85552128
törölt tag

Lényegében a válaszok összegezve: Majd™

[ Szerkesztve ]

(#2493) duvi


duvi
nagyúr

Nem egész 2 óra múlva lelövik a szervereket:

(#2494) Xaels válasza duvi (#2493) üzenetére


Xaels
félisten

Jól néz ki az a Storm.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2495) Dentonw7F


Dentonw7F
újonc

Akinek tetszik a jatek es 30 korul jar (eletkorban), valamint szivesen jatszana egyutt hasonlo emberekkel, szivesen latjuk a Discord szerverunkon: https://discord.gg/ZRRJUzC (ha esetleg problema adodik, kerlek irj egy privat uzenetet)

(#2496) prokxy válasza Dentonw7F (#2495) üzenetére


prokxy
veterán

Engem felvehetsz, ugyanitt tartok. DC ok. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2497) duvi válasza Xaels (#2494) üzenetére


duvi
nagyúr

:B :R

(#2498) DaveHutt válasza Xaels (#2490) üzenetére


DaveHutt
őstag

Xbox Magyar Store-ban 02.22. 12:00 van kezdési dátumnak. Nem tudom, hogy ez releváns-e számotokra.

[ Szerkesztve ]

(#2499) prokxy válasza Xaels (#2494) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, baba.
Néztem én is ezt a Törp kéket, csak a Forge-ban olyan hülyén nézett ki vele, de "terepen" azért jobb. :)

Ma át is színezem, mert most fekete-sárga+vinyettás! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2500) Xaels válasza DaveHutt (#2498) üzenetére


Xaels
félisten

PS-en éjfélig számol vissza, csak ugye nem mindegy a szerverek, hogy élednek fel.

(#2499) prokxy én is próbáltam valami egyedit összedobni. Alapból nekem a piros és a fekete a kedvenc színeim, de nagyon sokan használták azt a kombót ezért zöldet meg krómot próbáltam még.

Az enyém ilyen volt demoban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.