Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3251) i@lex válasza oriic (#3248) üzenetére


i@lex
őstag

Ő is csalt és még közvetítette is, mehet isten hírével...

Kell is nekik már egy pofon, mert így is azt hiszik mindent megtehetnek, csakmert streamer...

[ Szerkesztve ]

(#3252) baphomet válasza hunvarlan (#3243) üzenetére


baphomet
senior tag

Grandmaster fokozaton a legendary contarctok garantált mw itemje mindig component a fortresseké pedig ability.

(#3253) Xaels válasza duvi (#3242) üzenetére


Xaels
félisten

Az előrendelők is megkapták ezt a fegyvert. Ja most látom más már írta.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3254) saelin válasza Xaels (#3231) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk ez is érdekes. Nekem is ps4 pro-m van és amíg végig mentem a story-n megszámlálhatatlan mennyiségű dc-m/crash-em volt. Pedig mikor játszottam már kint volt a day one patch, utána a kövi hotfix is és még azzal sem változott semmi. Újra raktam egyszer, azt is hittem hogy mostmár jó... Aztán 40. percnél ledobott a játék unknown error-al, és negyedik próbálkozásra engedett csak vissza a játékba. Azóta el sem indítottam, mert ebben az állapotában csak a kedvem megy el tőle. Pc-n haver még most is tolja és neki fele ennyi baja sem volt a játékkal.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3255) Xaels válasza saelin (#3254) üzenetére


Xaels
félisten

Nálunk is havert sokszor ledobja ahhoz képest. Neki Wifin van a gép. Amikor kötötték hozzánk a Digit akkor a srácok direkt a PS mellé húzták az optikát a házba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3256) saelin válasza Xaels (#3255) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is kábelen jön a net. Nem lepődnék meg, ha később kiderülne, hogy xy port kavar be. Warframe-ben is rengeteg kellemetlenséget tud okozni, ha bizonyos portok nincsenek nyitva neki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3257) duvi válasza oriic (#3248) üzenetére


duvi
nagyúr

(#3253) Xaels

Köszi srácok! :R

(#3258) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Mit jelent a gear +150%?

(#3259) DaveHutt válasza hunvarlan (#3258) üzenetére


DaveHutt
őstag

A csavar ikon alapján ez a cucc +150%-ot sebez.

(#3260) Madoc válasza hunvarlan (#3258) üzenetére


Madoc
veterán

Nemtom honnan kapjátok ezeket ilyen statokkal, mert nekem ilyen 25-35%-os buffosak esnek csak.. :DDD

Más:reggel 2 titános küldi volt és a stormmal a jégdárdákkal mozgásképtelenné tettük a titánokat, és ledaráltuk. Ez bug volt vagy tényleg így működik?

Megint más:Az életerő csík mi alapján tagolódik? ? Mert egyik küldetésbe 2 rész van csak a másikba meg vagy 30.És instant haltunk amikor csak 2 rész életünk volt. Volt hogy csapatba is más volt kettőnknek.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3261) Ellia


Ellia
addikt

Interceptor kb. játszhatatlan ilyen alacsony FOV mellett... Pedig tetszik vele az aprítás... :D

(#3262) hunvarlan válasza Madoc (#3260) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Ezt pl 1 GM1 Legendary contract végén kaptam!

(#3263) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Azért ez szép hogy ide be lehet ragadni......

[ Szerkesztve ]

(#3264) sittes79


sittes79
addikt

Akkor működik még ez a láda farm vagy kivették végülis?

(#3265) Phobion válasza Xaels (#3231) üzenetére


Phobion
őstag

Sajnos komoly a helyzet. A sony még refundot is biztosít.

' This is the only game that causes a complete PS4 shutdown '

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#3266) CptAdamica


CptAdamica
veterán

[link]

Megyen!

(#3267) Xaels válasza Phobion (#3265) üzenetére


Xaels
félisten

Olvasd el a topikot kicsit jobban. Nem kaptak nagyon sokan visszatérítést. Mondjuk nekem a több mint 40 óra játék után egyébként sem lenne pofám visszakérni, meg 2-en is játszunk vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3268) i@lex válasza Ellia (#3261) üzenetére


i@lex
őstag

Ranger main vagyok/voltam. Interceptorozok 4-5 napja, abszolút jól játszható szerintem, én osztok, mint a krupié. Le se akarom tenni.

[ Szerkesztve ]

(#3269) Puma K válasza CptAdamica (#3266) üzenetére


Puma K
veterán

Vótmá

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3270) DummyBoy válasza i@lex (#3268) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én storm maint terveztem, de általában mindenki storm volt, ezért váltottam interceptorra. Azóta az a main, az egyetlen ami felidegel, azok a colossusok, dobom a gránátot a tomegbe, erre szétrobbantják őket , comboznék, de odaugrik és szétlöki az összes enemit, villog minden, azt sem tudom ki kivel van
..

Life is shor...

(#3271) i@lex


i@lex
őstag

Na, nyomtam egy 2 órás grandmaster 3 freeplay sessiont, 3 randomot követve world eventek. 0 halál, 0 sigil, 11 revive, 2 friend request - interceptor.

1 masterwork, nem éri meg, marad a gm2.

(#3272) twi452 válasza DummyBoy (#3270) üzenetére


twi452
senior tag

Ez nálam rangerrel van..primeolom magamnak a páncélos dögöt poison darttal, hogy bekombózzam erre mire odadobom a gránátot már nincs rajta csak a szemem folyik ki a villogó effektbombától 😄
Azóta inkább messziről sniperkedek a mw-ös devastatorral 😄

[ Szerkesztve ]

(#3273) k-adi válasza Phobion (#3265) üzenetére


k-adi
nagyúr

sony még refundot is biztosít

na ez a kemény nem a beton :D

(#3274) markknight válasza Phobion (#3265) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem meg jön a division 2 aztán a sok ócsó jóska visszakéri inkább az árát a játéknak. Sima slimem van és nem történt ilyen. Azért egy diagnosztikát is megnéznék ezeknek az emberkéknek a gépéről.

[ Szerkesztve ]

(#3275) turistakolbi válasza markknight (#3274) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

nyugodtan megnézheted.
hibátlan a gép.
Már ott tartok hogy le kellett tiltanom a 8700k HT-ját, mert bizonyos esetekben megakasztja a sztreamet és frame droppos lesz... Szóval most 5k ra rántot 8600k-m van :)
Alig várom hogy jöjjön a navi és a ryzen2 és megy az egész config ide HW apróra.
2 hónapja van 2080 am, de 8 év amd alatt nem bas**kodtam ennyit driverekkel mint ezzel. intelről ne is beszéljek. 2 hétbe tellett mire rájöttem ( megláttam ABU egyik kommentjét hogy bugos az intel HT az ujjabb win10 updatekkel...) és azóta a sztream is vajsima

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3276) markknight válasza turistakolbi (#3275) üzenetére


markknight
veterán

Ezt biztos nekem címezted? :D
Egyébként én pont ezért nem játszok PC-n. Állandóan, de tényleg mindig van valami szar vele. Bezárhatatlan ablakok, random kilépések, fagyások, laggok, hibaüzenetek stb.. Volt 15 évem Windows alatt, pont elég is volt. Persze a magja aki beleölt már egy porsche árát az nyilván védi, hogy pc master race meg a pc igazi ereje stb. Élvezzék csak. Én meg csak letöltöm, elindítom és játszok. Minden mást oldjon meg a Sony meg a játék fejlesztője.

[ Szerkesztve ]

(#3277) turistakolbi válasza markknight (#3276) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

Azt hittem a diagnosztika rész " nekünk szólt" és hogy a 2080 topikban vagyok :D sry :D oda írtam egy litániát :D eltévedtem sry.

lehet valahogy törölni a 3275 kommentem ? :D nem ide szól

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3278) markknight


markknight
veterán

Kérném a moderátor urat, hogy az én kommentem is törölje. Nem is aktuális meg nem akarnék vitát generálni sorry.

(#3279) duvi


duvi
nagyúr

Tudom, hogy nem jelent meg izgalmasabb új cím és csökkentek az eladások, de akkor is érdekes: "Úgy tűnik, a játékosokat nem tántorítják el társaik panaszai és a kritikusok írásai, továbbra is veszik az Anthemet."

(#3280) hunvarlan válasza duvi (#3279) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Mondhat bárki bármit már 60 órám van benne és csak stormon van pár masterwork cucc és ha valami 60 órára leköt az bizony megéri az árát és még csak a prémium access-el tolom de ha lejár akkor tuti vétel lesz már 40 euróért is láttam egyes helyeken szóval nem is drága annyira. Inkább arra leszek kíváncsi mikor lesz az első fizetős dlc és ha lesz akkor azt majd csak originen lehet venni majd ezek aggasztanak picit de ha fejlesztik a játékot és foglalkoznak vele nem csak a pénzt várják lásd Destiny 2 annual pass akkor már tuti vétel lesz!

(#3281) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Mentem egy legendary contractot és 60 óra után megvan az első legendary itemem

(#3282) duvi válasza hunvarlan (#3280) üzenetére


duvi
nagyúr

Ingyenesek lesznek a tartalmi kiegészítők (DLC-k). Mikrotranzakciókból (skinek, festések, matricák...) akarják finanszírozni a fejlesztéseket. Én 72 óránál tartok és nem bántam meg a beruházást :N . Nemrég értem el a lvl. 30-at. Felváltva játszok a 4 javelinnel, ami - szerintem - elég nagy változatosságot jelent, mivel teljesen más a harcstílusuk. Persze, bőven van mit javítani rajta, de még így is baromi élvezetes játék :K

(#3283) duvi válasza Phobion (#3265) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt egy magyar nyelvű cikk is a témában, ha esetleg érintené valamelyik PS4-es kollégánkat: "A Sony tud a problémáról és teljes visszatérítést kínált kérdés nélkül."

(#3284) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

Sziasztok,

Ma dobta ezt: a +physical +150 dmget hogy kell ertelmezni? alapbol 3119 a dmg-e es arra jon meg ra +150%?
Vagy az a melee sebzeset emeli?

(#3285) Puma K válasza duvi (#3283) üzenetére


Puma K
veterán

Úgy látszik konzolon sem sikerült valami jól az optimalizálás... úgy beterheli a konzolokat is a játék, hogy annak a hűtése nem bír megbirkózni a csúcsra járatott alkatrészek által termelt hővel... főleg ha olyan helyre van téve maga a konzol ami minden irányból szűk és hátulról zárt...

A Mass Effect Andromeda-nál volt az (ugye amivel sok a közös vonása ennek a címnek...), hogy a játék menüjében olyan terhelést jelentett a gépnek, azon belül is a VGA-nak, hogy olyan hőmérsékleteket semmilyen másik játékban-játék közben nem tapasztalt az ember fia nem hogy a MENÜben...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3286) Phobion válasza Xaels (#3267) üzenetére


Phobion
őstag

Az lehet, de életveszélyes vele játszani (konzolon). Nagyon bosszant, mert már megvettem volna, de így kizárt. Remélem hamarosan fixelik, bár már rég illett volna egy ilyen szintű problémát, de minimum közölni kellene annyit, hogy "tudunk róla, dolgozunk rajta".

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#3287) Madoc válasza Puma K (#3285) üzenetére


Madoc
veterán

One X-en fel se pörög a ventillátor szinte :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3288) warcat válasza ChrystianHUN (#3284) üzenetére


warcat
veterán

A csavar ikon azt jelzi, hogy az adott felszerelésre hat ami mögötte van. (a javelin/ember ikon meg,hogy az egész karakterre)

Viszont fegyvereknél ha nincs külön jelezve, akkor fizikai sebzést okoznak (és ezen belül impact), tehát igen hat rá a +150%

EA: It's in the crate!

(#3289) Madoc válasza ChrystianHUN (#3284) üzenetére


Madoc
veterán

Most nézem sniper, shotival?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3290) ChrystianHUN válasza Madoc (#3289) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Igen igen fo a valtozatossag :D De meg valtozik mert most kezdenek esni a komolyabb itemek :P

(#3291) Batawanga


Batawanga
tag

Legendary contractoknál gyakran előfordul, hogy nem indul a következő encounter. Ilyenkor a legkönnyebben úgy lehetsz öngyilkos, ha felrepülsz a játéktér legmagasabb pontjára (mondjuk egy szikla tetejére). Ott automatikusan sebződsz. Így lesz a csapatból suicide squad. :D

(#3292) Droughert válasza Madoc (#3287) üzenetére


Droughert
tag

Ps4pro-n játszom de én semmiféle túlmelegesdét nem tapasztaltam, gyakorlatilag hangtalan a játék alatt a gép.
Mafia 3-alatt például lehetett hallani a hűtést, pedig nem egy grafikai színvonal a kát játék.

(#3293) Xaels válasza Phobion (#3286) üzenetére


Xaels
félisten

Túl van ez lihegve. Szerintem, ha komoly veszélyt jelentene már levették volna a Store-ból is amíg ki nem javítják. Tény, hogy megdolgoztatja a konzolt a játék és sokan nem megfelelő helyen tárolják a gépet. Ki tudja mennyit adtak el a platformon a játékból, de a "halott" konzolok sejtésem szerint nem érik el az 1%-ot sem. Az én első slimem egy CODWW2 parti alatt halt meg teljesen, még sem kezdtem kereszteshadjáratba. Felkerestem a Sony-t, leírtam nekik mi történt és gariidőn túl kaptam egy cserekészüléket.

Amúgy ne vedd személyesnek, de jobb is ha nem veszed meg a játékot. Ha úgy is mindig a fórumokat bújod a hibák, hiányosságok miatt akkor nem tudnád igazán élvezni. Én úgy állok hozzá minden játékhoz, hogy szórakoztató legyen számomra, nem csinálok presztízs kérdést belőle. Haladok ahogy nekem megfelel, játszom olyan stílusban amit élvezek attól függetlenül, hogy az ideális e vagy sem. Ha meg tetszik egy játék és ki akarom venni a részem belőle, hogy alakul akkor általában nem a hibákat keresem, hanem azokat a dolgokat amik segítségével jobbá lehet tenni és ezt mindig kulturált formában írom meg a fejlesztőknek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3294) Madoc


Madoc
veterán

#3260-ra senki nem tudja a választ?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3295) duvi válasza Madoc (#3294) üzenetére


duvi
nagyúr

:(

(#3296) Taragas


Taragas
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy-két kérdésem hozzátok, a válaszokat köszi!
Az egyik, hogy a stormnak van egy olyan componentje, ami a Blast damaget növeli 35% -al. A kérdés, hogy ez a Blast seal képességekre vonatkozik, vagy a blast tipusú damagere(ami special a stormnak csak max fegyveren lehet, bár tudtommal az is inkább inpact damage)
A másik, hogy van a Papa Pump nevezetű fegyver, ezen van egy force és egy delivers damage. Ez mi akar pontosan lenni.
A harmadikra kérdés válaszára közbe rájöttem :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#3297) warcat válasza Madoc (#3294) üzenetére


warcat
veterán

Pötyögd be gugliba, hogy Anthem health bug :) Ismert probléma és sokan szenvednek vele.

EA: It's in the crate!

(#3298) lofagi válasza Madoc (#3294) üzenetére


lofagi
addikt

Elvileg lehetséges.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3299) DummyBoy válasza Madoc (#3294) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ez érdekes, én is belefutottam párszor.

A legjobb, ha emellé véletlenül bent felejted a Double-Edged Inscription Componenst ami elvileg 35%-al megnöveli a bekapott sebzést.

Eddig semmi gondom nem volt vele, tegnap este bementem Legendary contract-ot csinálni, és fura is volt hogy alig van healthem, de mikor valami rámtüsszentett, már feküdtem is.

Égett az arcom mire befejeztük, de legalább minden csapattársamnak meglett gold-ra a Ally revive feast...

Life is shor...

(#3300) Madoc válasza DummyBoy (#3299) üzenetére


Madoc
veterán

Volt amikor 2 rész volt és volt amikor 50.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.