Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#4201) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Picit elakadtan a Anthem-ben. Sima sárga Missiont már nem ad be senki sem. A Strongold (Tyrant Mine) meg már 3x megcsináltam,de mást nem ad be vagy tudok helyette mást választani!? Térképen sem látok semmit sem,hogy menne kéne e valakivel beszélnem stb... :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4202) Zoli133 válasza AMD Power (#4201) üzenetére


Zoli133
őstag

Hali,

Azt hiszem ez az mikor a quest-ek közé került be 4 hely felfedezése freeplay-ben. Szóval quest-ek közöttt nézz szét ott kell legyen elvileg vmi.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4203) twi452 válasza AMD Power (#4201) üzenetére


twi452
senior tag

Volt egy rész amin "megakad" a történet. Itt különböző kihívásokat kellett megcsinálni.
Tombs of the Legionnaires a quest neve. Lehet, hogy épp ide értél el.
4 különböző síremlékhez kell bejutni és ezeknek vannak különböző kihívásai amit be kell fejezni csak utána engednek be.
Ezeket meg tudod nézni a challenges menüpont alatt.
Vagy rákeresel google-n a névre és vannak leírások róla.
Ha nem itt tartasz akkor passz 😄

(#4204) AMD Power válasza twi452 (#4203) üzenetére


AMD Power
titán

Igen pont annál vagyok! Megyek éa csinálom is! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4205) AMD Power válasza twi452 (#4203) üzenetére


AMD Power
titán

Lassan megavagyok vele. Jól érzem,hogy ez már lassan a játék vége!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4206) Ellia válasza AMD Power (#4205) üzenetére


Ellia
addikt

Ha emlékeim nem csalnak kb. a story közepe lehet.

(#4207) AMD Power válasza Ellia (#4206) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos én vagyok a balga. Már a szereposztás is lement a játékban. De azóta már vagy 10 missiot megcsináltam és még mindig van. :) Arról nem ia beszélve,hogy a 15 órás végigjátszáshoz képest inkább a 30 orát tolom bele és még mindig nincsen vége. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4208) twi452 válasza AMD Power (#4207) üzenetére


twi452
senior tag

Nem is lesz "vége"
Innentől inkább csak a minnél jobb cuccokra vadászás megy, hogy erősebb legyél.
Küldetéseket adnak de a történetre nincs hatással.

Szerintem tedd félre és majd ha lesz belőle átdolgozott 2.0 egyszer akkor neki lehet állni újra ha tényleg gatyába rázták😄
Vagy ha élvezed a játékot akkor persze nyomjad nyugodtan 😄

(#4209) AMD Power válasza twi452 (#4208) üzenetére


AMD Power
titán

Jó ez a játék végűl is... mondjuk medium erősségen is nagyon könnyű. Elején 1-2x még le tudtal vadászni,de most már egyedűl is bármilyen feladatot megcsinálok benne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4210) AMD Power válasza twi452 (#4208) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt írja még benne mint Chritical Objectives.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4211) wjbhbdux válasza AMD Power (#4210) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez a játék úgy volt tervezve hogy nincs vége, olyan mint a Destiny vagy a Division, amit vég nélkül lehet játszani mindig jobb és jobb felszerelést szerezni. Persze itt elzárták a frissítéseket mert átdolgozzák az egészet úgyhogy egyszer elméletileg elérheted a maximumot, a legjobb felszerelést - magadnak kell belátásod szerint abbahagyni amikor ráunsz. Ha arra vársz hogy minden feladat teljesítve legyen az lehetetlen, mert ismétlődnek.

/s

(#4212) AMD Power válasza wjbhbdux (#4211) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor ezt ma befejezem! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4213) Beretvás


Beretvás
addikt

Sziasztok..

Érdemes ebbe még pénzt fektetni? Régebben próbáltam akkor a loot valami jó sz.r volt.. Változott valami?

(#4214) Frod válasza Beretvás (#4213) üzenetére


Frod
addikt

Nem, és a 2.0-ig nem is lesz a játékban változás/fejlődés (ha kijön valaha is).
Amennyire a hivatalos oldalon látom, majd egy éve nem kapott már patch-et sem (2020.02.25 az utolsó).

Do you see the white shadow?

(#4215) Puma K válasza Beretvás (#4213) üzenetére


Puma K
veterán

Kuka ez a játék úgy ahogy van.

Jó lett volna, de hozta az EA a formáját...

Mehet a süllyesztőbe.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4216) Beretvás


Beretvás
addikt

Akkor nem erőltetem.. :(

(#4217) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ezen a héten kiderül hogy leállítják-e a 2.0 fejlesztését vagy több erőforrást szentelnek neki. [link]

/s

(#4218) Zoli133 válasza wjbhbdux (#4217) üzenetére


Zoli133
őstag

Hát a projekt vezetőjét átrakták az új dragon age-re, szóval kicsit félek, de remélem csak lesz belőle valami :/

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4219) Peace válasza wjbhbdux (#4217) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak elhamarkodtam azt a vásárlást 1 éve? :DDD 2700 Ft-ért ott is rohad meg celofánban, ha leállítják a fejlesztést.

(#4220) Frod válasza wjbhbdux (#4217) üzenetére


Frod
addikt

Köszi az infót, akkor ez ennyit volt gyerekek, lehet pakolni.

Do you see the white shadow?

(#4221) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Mai napig előveszem néha repülni egy kört. Aztán gyorsan el is megy a kedvem a loading screenek alatt. Pedig hihetetlen potenciál volt a játékban. Nagyon nagy kár érte.

(#4222) VágniValó válasza Cray Tyler (#4221) üzenetére


VágniValó
addikt

Sokat elmond ez a vezetőségről és a fejlesztőkről is. Nem dícsérni akarom az Ubit és a Massive-ot, de ők 1 év alatt játszhatóra felhúzták a Division 1-et, az 1.3 és 1.4 patchekkel, amik messze nem az utolsók voltak. Hihetetlen, hogy ez a téveszmés bagázs erre nem volt képes, pedig kb mindenki elfelejtette volna a blamát ha kijavítják és másfél év alatt telepakolják tartalommal.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4223) szika87


szika87
aktív tag

Kb 3-4 hónapja vettem meg valami 2300-2900 Ft-ért, akkor azt hittem jó dealt csinálok ezzel. De bármennyire is akartam szeretni, kb 3-4 óra után meguntam, és azóta se kapok késztetést hogy elővegyem, ez ennyi volt. Utána bíztam a 2.0-ban hogy talán visszacsábít de akkor valszeg ez is kuka. Jobb lett volna megveszek egy dlc-t a Vermintide 2-höz, vagy eliszom azt a 3000Ft-ot.

We are here for a good time, not a long time.

(#4224) maajsz válasza szika87 (#4223) üzenetére


maajsz
senior tag

Én anno megjelenéskor, míg volt populáció rendesen egy havi origines előfizuval beletoltam egy 30-40 órát, de az elég is volt kb. Annyi idő alatt simán megunod a repkedést, meg azt az egy két wombo-combot ami némileg "fun" benne. Aztán viszont tavaly előtt ünnepekkor én is behúztam kétezer párszáz forintért a 2.0 hallatán, de úgy tűnik welp.

Egyébként van már valami hír arról a bizonyos múltheti döntésről?

(#4225) Zoli133 válasza maajsz (#4224) üzenetére


Zoli133
őstag

Még semmi fix info, most úgy néz ki nem volt még döntés, ami talán ad némi reményre okot, aztán kitudja....
valószínű ezen a héten lesz róla már valami

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4226) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ajaj, amiket olvasok....most akartam megvenni 3000 -ért max....
Egyáltalán megy még szerver,megéri ennyit beletolni.. :U

(#4227) Peace


Peace
nagyúr

(#4228) maajsz válasza Peace (#4227) üzenetére


maajsz
senior tag

Volt bejelentés?

(#4229) Peace válasza maajsz (#4228) üzenetére


Peace
nagyúr

Még nem, de én már megelőlegeztem a bizalmat. :DDD

(#4230) VágniValó válasza Peace (#4227) üzenetére


VágniValó
addikt

Kérem vissza a 3 ezer forintomat!!!NÉGY!!44!!
;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4231) Zoli133


Zoli133
őstag

Hivatalosan lelőve az antehm 2.0: [link]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4232) VágniValó válasza Zoli133 (#4231) üzenetére


VágniValó
addikt

Behányok ettől a corporate fingfaragástól. :W

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4233) duvi válasza Zoli133 (#4231) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem hatalmas potenciál volt a játékban. Titkon még bíztam a 2.0-ban, de nem jött össze. Nagyon sajnálom ezt a kaszát :(

(#4234) Peace válasza Zoli133 (#4231) üzenetére


Peace
nagyúr

Beérett a megelőlegezésem... :(((

(#4235) RudiLicenc válasza Zoli133 (#4231) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Sajnálom, mert akkoriban annyira vártam a játékot. Aztán végül mégsem vettem meg - mondhatni “jól” jártam.

Ha lett volna Anthem NEXT, meg is vettem volna. De így... :(

Majd talán egy Anthem 2, valamikor.

Üdv!

(#4236) Rony949 válasza RudiLicenc (#4235) üzenetére


Rony949
őstag

Ezek után te pénzt adnál az EA-nek? Megjelent az 1.0, ami rengeteg szempontból egy borzadály volt, átverték az embereket.

Később azt mondták, hogy kijavítják a hibákat és merőben megváltoztatják a játékot, ez lett volna a 2.0 vagy a NEXT. Most már ebből se lesz semmi.

Még jó hogy nem vagyok Anthem fan, már a béta se tetszett, de amúgy rohadt mérges lennék.

(#4237) RudiLicenc válasza Rony949 (#4236) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Alapvetően szeretem a looter shootereket, maga a genre az egyik kedvencem. Division 2, Destiny, mind jöhet, ahogy az Anthem is.

Pár ezer forintot mindenképp megér nekem a játék. Egyébként meg egyáltalán nem ez az első botránya az EA-nek, a SW Battlefront 2 lootbox mechanikája jóval nagyobbat robbant. Nekem ez az egész csak egy kisebb csalódás, leginkább a BioWareben, hiszen ők csinálták a játékot, az EA csak kiadta (meg siettette őket, gondolom én...)

A másik dolog, hogy nem fogják megérezni, hogy én egyszemélyben megveszem-e a játékot, vagy sem. :D

Üdv!

(#4238) Frod válasza RudiLicenc (#4237) üzenetére


Frod
addikt

Azért a Battlefront 2-t tisztességesen helyretették, nagyon frankó játék lett belőle.
Itt már az vicc volt, hogy egy 30 fős garázs csapatot állítottak a projektre.
Ha valóban újra akarták volna definiálni egy tízszer ekkora brigád kellett volna, amire az EAnek megvan az ember állománya. Csak itt ugye nem lépett a nyakukra közbe egy Disney kaliberű fél...

Do you see the white shadow?

(#4239) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A sajnálkozás helyett, ma jön a painkiller/bulletstorm fejlesztőktől az Outriders demo. Igaz repülni nem lehet benne, de ígéretük szerint áprilisban egy teljes játék lesz a megjelenéskor endgame rendszerrel, nem utólag fogják összelegózni.

/s

(#4240) VágniValó válasza wjbhbdux (#4239) üzenetére


VágniValó
addikt

+1 az Outriders a reménycsillag a horizonton. Ma kipróbálom.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4241) BoneDragon válasza Zoli133 (#4231) üzenetére


BoneDragon
veterán

Fura, hogy egyik magyar lap se hozta meg le. Mikor tegnap este feldobta a facebook a bioware bejelenteset, reg rohogtem ekkorat. Szanalmas az egesz ceg az EA-val egyutt. Mar elore latom a kovetkezo jatekaik milyenek lesznek...

(#4242) Peace válasza wjbhbdux (#4239) üzenetére


Peace
nagyúr

Bizony! Meg is lesz tolva ma kegyetlenül!!!

(#4243) Frod válasza BoneDragon (#4241) üzenetére


Frod
addikt

"Fura, hogy egyik magyar lap se hozta meg le" - 2021-02-25 08:15:16

PC Guru - 2021-02-24 20:21
GameStar - 2021-02-24 20:30
IGN - 2021-02-24 22:04

#4239 wjbhbdux
A demó PS4-re is elérhető lesz?

Do you see the white shadow?

(#4244) Peace válasza Frod (#4243) üzenetére


Peace
nagyúr

Minden platformra.

(#4245) Frod válasza Peace (#4244) üzenetére


Frod
addikt

:R
Akkor meglesem.

Do you see the white shadow?

(#4246) BoneDragon válasza Frod (#4243) üzenetére


BoneDragon
veterán

De ezeket 10 éve nem nézem. :DDD IGN-t meg csak az olvassa aki szeret szenvedni.

[ Szerkesztve ]

(#4247) Frod válasza BoneDragon (#4246) üzenetére


Frod
addikt

Nyilván szubjektív, hogy ki melyiket preferálja, de itt most a tény az, hogy a nagyobb hazai oldalak mind lehozták. :)
Oké az ign fullba tolja a bulvár vonalat sajnos, de az első kettő szerintem a legtöbbek számára "a hazai gamersajtó" (kinek melyik), én sem követem napi szinten, de képviselnek egy megbízható szintet.
Nyilván nem az ilyen leet.hu, gamer.hu, és társaitól kell a híreket várni, ahol kb csak annyi megy, hogy ha van a reddit-en valami hűdekirály klip egy Warzone meccsből akkor kanyarítanak köré egy pár száz szavas írást. (ja a Warzone helyettesíthető Fortnite/Lol/Valorant-tal)

Do you see the white shadow?

(#4248) RudiLicenc válasza Frod (#4238) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Hogyne lenne meg. Sőt, a FIFA 21 lootboxaiból visszajött pénzösszegnek egy nagyon-nagyon pici töredékbe került volna az Anthem 2.0.

Üzletpolitika. Kiszámolták, hogy nagy eséllyel nem éri meg nekik. Ez van sajnos.

Üdv!

(#4249) Zoli133


Zoli133
őstag

Ha az anthem-nek vége is abban reménykedhetünk, hogy tanult az EA. A jedi fallen order sikere meg az anthem bukása után, sIngle player only engedélyt kapott a következő dragon age: [link]
Ez is valami

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4250) RudiLicenc válasza Zoli133 (#4249) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

A Fallen Order tuti, hogy tanulságos volt nekik, megérte bízni a Respawn Entertainmentben. Mondjuk tőlük nem is vártam mást. :) Egyértelműen a legjobb fejlesztőbrigád az elmúlt pár évből.

Üdv!

(#4251) Rony949 válasza RudiLicenc (#4250) üzenetére


Rony949
őstag

Aztán csináltak egy új Medal of Honor-t, ami teljesen szar lett. :C

(#4252) Puma K válasza Puma K (#4084) üzenetére


Puma K
veterán

Mintha az ablakon dobtam volna ki... :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4253) Rony949 válasza Puma K (#4252) üzenetére


Rony949
őstag

Körülbelül... :D

Sajnálom amúgy.

(#4254) szika87


szika87
aktív tag

Eladó dobozos Anthem 1000 Ft-ért :DDD :DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#4255) BoneDragon válasza szika87 (#4254) üzenetére


BoneDragon
veterán

Adok erte egy db tictacot. :DDD

(#4256) Puma K válasza szika87 (#4254) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem add le műanyag és papír hulladékként :DDD ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4257) chaosmonger válasza szika87 (#4254) üzenetére


chaosmonger
tag

Annyiért simán megvenném, a Division 2 is annyiba került és ezt én jobban szeretem. Kár hogy szállítással már 3x annyi lenne. A kódot nem használtad fel?

(#4258) szika87 válasza chaosmonger (#4257) üzenetére


szika87
aktív tag

De felhasználtam már csak vicceskedem bocsi :DDD :))

Puma K Lehet az lesz csak messze van lerakó így nem éri meg :D

BoneDragon Postázod a tictacot? :DD

Am viccet félre téve sajnálom hogy így alakult, nagyon szeretni akartam ezt a játékot és szerintem óriási potenciál volt benne és a világába, de az már biztos hogy ennek itt a vége. Gondolom még egy ideig működtetik a szervereket aztán ahogy csappan még a megmaradt játékos brigád is, előbb utóbb lekapcsolják.

We are here for a good time, not a long time.

(#4259) Puma K válasza szika87 (#4258) üzenetére


Puma K
veterán

Ezt a játékot a hazugság (bemutató videók vs valóság...), az optimalizálatlanság (voltak pontok amikor az FPS indokolatlanul beszakadt 35-re erős gép mellett is...), a sok töltőképernyő és a valós tartalom hiánya ölte meg.

Nekem tetszett a koncepció és a bétát orrvérzésig ismételtem.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4260) chaosmonger válasza szika87 (#4258) üzenetére


chaosmonger
tag

Én imádtam minden percét, szerintem megjelenéskor érdemes volt végigjátszani. Nagyon eltalálták a harcrendszert, a világot, a grafika gyönyörű volt, a repülés meg szó szerint új dimenziót adott neki, ami olyan élmény volt amit se előtte, se azóta nem tapasztaltam játékban. Amikor a 3 társaddal repültél a megadott cél felé, és láttad hogy a többiek eltűnnek egy sziklaperem mögött, majd odaértél és egy hatalmas, több négyzetkilométeres sziklás völgy tárult a szemed elé, 50 m-es vízesésekkel, amikbe be kellett repülni, hogy lehűtsd a motort, az azért borzongató volt.
Nagyon jó volt a group findere is, néha egész elképedtem, hogy rákattintok az épp aktuális questre, és pár másodperc múlva ott állok 3 másik ismeretlen arccal a platón indulásra készen. Üresjárat nem nagyon volt.
A küldetések is változatosak voltak, nem beszélve a 4 javelinről ami 4 teljesen más harcmódot jelentett és bármikor lehetett váltani közöttük.
Igazából hiányzik egy kicsit, csak annyi játék van hogy nem szoktam térni olyan hoz amit már végigjátszottam. De ha lesz valami értelmes az EA accessban és befizetek, akkor biztos leszedem majd pár körre nosztalgiázni (ha még mennek a szerverek).

(#4261) Ferfiu válasza chaosmonger (#4260) üzenetére


Ferfiu
tag

Annyival egészíteném ki, hogy a 3 ismeretlen arc teljesen normális volt, voice chat nélkül is tudták, hogy mi a dörgés, jöttek ha összeestél a harc közben... Tehát nekem a még a közösség is bejött.
Sose játszottam előtte hasonló játékkal, és hiába javasolták itt a Destiny 2-t, nekem hiányzott az a fajta szabadság, ahogy két küldetés közötti utazáskor szaltózok az égben, vagy épp rábukkanok valami érdekes történetre az egyik rejtett zugban.

Én se szeretem többször végigvinni ugyanazt a játékot, úgyhogy reménykedtem benne, hogy kap valami nagyobb kiegészítő csomagot. De ha nem, akkor sincs gond. Előrendelőként is abszolút megérte számomra az árát, és ha a szerverek eldöcögnek még pár évig, nincs kizárva hogy előveszem még valamikor.

(#4262) wjbhbdux válasza Ferfiu (#4261) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha kevésbé földhözragadt mozgás jön be akkor inkább a Warframe-et ajánlom mint Destiny.

/s

(#4263) Ferfiu válasza wjbhbdux (#4262) üzenetére


Ferfiu
tag

Köszi, tényleg, azt is próbáltam.
Nekem ezeknél nem jött át annyira a történet. Teljesen megragadtak mondjuk a Doom szintjén. Vagy csak engem nem ragadtak meg.

Persze az Anthemé se lenne több egy novellás kötetnél, de tizenévesen akár képregényként is végiglapoztam volna. :)

(#4264) WayneGace


WayneGace
őstag

Szaisztok!

Ez a játék "halott"? Úgy tűnik nekem a matchmakingből, hogy nagyon kevesen játsszák.

Lesz hozzá további tartalom?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#4265) Frod válasza WayneGace (#4264) üzenetére


Frod
addikt

Így van, jól érzed.
Semmi nem fog már jönni hozzá, leállították a támogatását.

Do you see the white shadow?

(#4266) WayneGace válasza Frod (#4265) üzenetére


WayneGace
őstag

Köszönöm a gyors választ.
Kár érte, pedig úgy tűnik volt benne lehetőség.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#4267) kentaur1990


kentaur1990
újonc

sziasztok egy kérdésem lenne lvl 30 as vagyok legendári és még mindig nincs ki oldval a rewards fülecském mitöl lehet a küldi kivan pipálva ami kellet hozzáés semmi ?? válaszokat elöre is köszi

(#4268) i@lex válasza WayneGace (#4266) üzenetére


i@lex
őstag

Sajnos az emberek egy 67. Battle Royal, és egy 86. QTE-es storytelling játékra vágynak.

Erre nincs igény.

[ Szerkesztve ]

(#4269) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Akkor már felesleges elkezdeni?

(#4270) duvi válasza SoulReaver (#4269) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem egy végigjátszást mindenképpen megér. Hihetetlen, hogy magára hagyták ezt a nagyszerű játékot! Kár érte :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.