Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#2901) duvi válasza Ellia (#2900) üzenetére


duvi
nagyúr

Hát nem az igazi, de én inkább a FOV sliderért odaadnám a fél karomat is! :D

(#2902) markknight


markknight
veterán

Van egy olyan érzésem, hogy ez a játék nem is coop multinak készült hanem bioware rpg-nek. Errõl árulkodik a sok-sok jegyzet, a döntések meg úgy maga a világ is. Aztán valahogy más irányt kapott.

[ Szerkesztve ]

(#2903) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Valaki panaszkodott arra is,hogy alig van ember a városban.Most csinálom a főszál utáni küldiket,a bárban már alig lehet mozdulni tőlük.

(#2904) mate182


mate182
tag

Ő....

Hát újra raktam a gépet.Friss windowsal sem produkálja amit kéne neki, tehát droppok meg 40 fps.

Redditen vannak akiknek 40 fps van ultrán 2080TI-vel.
Olvastam, hogy ha az AA-t kikapcsolod offra akkor pl nyersz vagy 25 fpst és ez nekem működött is... az érvelés ok okozat szimplán annyi, hogy " Anti aliasing in this game is straight broken " XDDDDDDDDDDD
Szóval kikapcsoltam az AA-t és ha egyedül vagyok már élvezhető... na hát ez a játék sajnos nem egyedüli játékra lett terezve... így messze még a vége.

Ja igen akinek segít:

"I sincerely apologize for not being more clear. I read enough of these to know better. The steps as follows
-AA off
-Ambient occlusion HBAO(HBAO full with 20xx cards)
-Texture quality high
-Veg quality high
-Terrain quality high
-Effects low
-Lighting effects high (ultra with 20xx cards)
-Post processing ultra (lower if nessacary)
-Mesh quality ultra(lower if nessacary)
"

"We don't need to do anything.
The Devs should fix this Sh*t.
I have a RTX2080TI, I7 6700k, 32GB RAM and this game is running on 40-70fps on ULTRA"

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#2905) Xaels


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2906) lofagi válasza duvi (#2899) üzenetére


lofagi
addikt

Az a 2 órás az csak a freeroamnál jön elő szerintem és csak az adott szerverre vonatkozik.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2907) Callisto válasza mate182 (#2904) üzenetére


Callisto
őstag

Ez egy érdekes dolog. Nekem 1080 Ti, 6700K, 1440p, szinte minden ultra és 50 FPS mindenhol. Nagyon ritkán vannak droppok. Tényleg nem értem, hogy működik ez az engine. :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#2908) omfgk


omfgk
addikt

Egyre több 320-350 geares javelin GM1-ben.
Az imént még volt egy 297-es is... Pofám leszakad.
Legalább egy full epic geart összeszedhetnének ahelyett ,hogy mások húzzák végig a seggüket a Strongholdokon. Kétszer annyi idő alatt, mert ugye szart se sebeznek. A legjobb amikor folyamatosan csak fekszenek és még mikrofonba okoskodnak ,hogy revive.

Most már azzal kezdek minden Strongholdot ,hogy csekkolom a számokat. Az esetek felében lépek is ki kapásból.

(#2909) Madoc válasza omfgk (#2908) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem tegnap 2x volt olyan hogy az egyik random csak hátul bujkált egész küldetés alatt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2910) ooooobi


ooooobi
senior tag

Tök jó hogy mindenki már gm1ben van, de nekem most lvl18 körül lett unalmas, hogy új küldit nem kapok, beszélek minden npcvel akivel lehet, legtöbbjük szövege dög unalom, semmit nem ad a sztorihoz, plusz elmegy rájuk vagy fél óra minimum, ezután ugyan úgy csak azt az unalmas óriáspókölést lehet csinálni, ok visszajövök arról, erre megint beszélnem kell vagy 6 emberrel és ugyan úgy nem halad a sztori semerre ezt még az is tetézi, hogy gyök kettövel lehet csak haladni a városban :W

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#2911) prokxy válasza sittes79 (#2897) üzenetére


prokxy
veterán

Erről a luck dologról csak infó, hogy haverom, aki 480++ én pedig 440, ő rakat luck-os cuccban volt 5 órányi közös játékban, nekem több MW és leg esett, pedig 1 db ilyen cuccom nincs. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2912) Madoc válasza ooooobi (#2910) üzenetére


Madoc
veterán

Freeplayben kell tombokat meg challange-ket csinálni. Ez az időhúzós küldi.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2913) i@lex válasza omfgk (#2908) üzenetére


i@lex
őstag

Én ilyenkor ott hagyom őket, nem élesztek, nézzék csak a földet amíg én játszom. Nagy részük ki is lép. :-D

(#2914) turistakolbi válasza ooooobi (#2910) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

esc, gombal skippeled a küldik szövegét.
A vársoban van 2 helyen a falon térkép, ott is van küldi.
Meg ha bemész freeeplayba akkor jobboldalt is kiírja az aktuális küldiket.

A játék nem a 1-30 ig szóló questelésről szól, hanem utána a buildeld kifarmolásáról, GM1-2 majd 3. ( a 3jelenleg lehetetlen) vagyis nagyon hosszadalmas.

Sajnos nehezíti a felszerelkezést az, hogy rollolhatnak mondjuk egy colossus fegyverre mágus support tulajdonság... :) szóval nagyon sok Luck kell egy igazán jó cucchoz

https://www.twitch.tv/muerte188

(#2915) Aventador91 válasza turistakolbi (#2914) üzenetére


Aventador91
őstag

egy streamen hallottam hogy a streamer valami ismerőse és annak a squadja "farmolja" gm3-at, úgy hogy mobonként haladnak, 4en ölnek 1 dögöt :D

(#2916) ooooobi


ooooobi
senior tag

Köszi mindenkinek, este nekiugrok megint.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#2917) twi452


twi452
senior tag

Én tegnap értem a story végére xbox-on 26os szinttel 30-35 körüli órával.
Nem farmoltam semmit csak haladtam ahogy kedvem volt. A tomb trialokból alig volt pár mire odaértem a story-val úgyhogy az sem volt gáz 😄
Kicsit mélyebb, több történetre számítottam ez így most kb az a szint volt mint a Monster Hunter world-ben és hát ott is a story a felejthető rész 😂 Ez kicsit fájó pont nekem 🙂

A bétában mentem stormmal és egy kicsit a colossussal itt most csak rangerrel toltam eddig és nagyon megszerettem.
Gear-em még sehol nincs kb..ugye csak epic cuccaim vannak jelenleg úgyhogy lesz még mit csinálni.. főleg h ott van még a másik 3 javelin plusz a fegyverekből is talán 4 félét használtam összesen.
Aki csak végigrohan és kb második munkahelyként "játszik" a játékkal azt megértem h kiég gyorsan mert ahhoz jelenleg kevés a content.
Kikapcsolódva casualként engem jól szórakoztat, jók a játékmechanikák és nagyon élvezem a gunplay-t benne.

Ha rendszeresen bővítik ahogy ígérték akkor jó kis játék lesz ez.
Xboxon hétvégén én nem tapasztaltam a 30 óra alatt semmilyen szerver gondot, nem dobált ki stb. Egy küldetés buggolt be ahhol nem jött elő a zöld zóna amit védeni kellene csak jöttek a végtelenségig a mobok 😄
De másodjára ez is lement hiba nélkül.
A töltögetés tényleg gáz, főleg ez a messze vagy a többiektől dolog zavaró de ígéret van rá h valamit kitalálnak rá.
Nem tökéletes a játék..messze van tőle de egyáltalán nem akkora gáz mint amekkora shitstorm van körülötte.

[ Szerkesztve ]

(#2918) Aventador91 válasza twi452 (#2917) üzenetére


Aventador91
őstag

én biztos vagyok benne hogy ha nem lenne a visszaszámlálás amikor külön vagy a többiektől, akkor az sokkal nagyobb baj lenne, hogy az elkóborolt vagy afk ember miatt a többiek nem tudnának tovább menni. és mégnagyobb hiszti lenne miatta :D ez így jó ahogy van, nem véletlenül találták ki. kóboroljon el freeplayben aki akar, ne strongholdban vagy küldetésben

[ Szerkesztve ]

(#2919) chaosmonger válasza Aventador91 (#2918) üzenetére


chaosmonger
tag

Szerintem is jó, kicsit talán finomítani kellene rajta, hogy ne kezdjen el számolni rögtön ha kicsit nagyobb ívben veszek be egy kanyart, de nekem már néhányszor kifejezetten jól jött, pláne eleinte, mikor még tanulgattam a repülést és simán elkeveredtem a sziklaszorosokban.

(#2920) prokxy válasza Aventador91 (#2918) üzenetére


prokxy
veterán

Egyetértek. Aki szerint ez nem jó, az esetleg mondhatna megoldást az ilyen esetekre, mert fikázni bármit lehet, sok iqhuszár kb ennyihez ért, de csak kevés olyan ember van, aki jobbat ki tud találni.

btw: este leszel? :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2921) twi452 válasza prokxy (#2920) üzenetére


twi452
senior tag

A demoban velem is előfordult, hogy ott álltunk hárman a zárt kapunál és vártuk a negyediket aki a fene tudja hol volt.
A bajom a mértékkel van csomószor előfordult most, hogy látom a csapattársakat előttem aztán pont lejár és jön a töltögetés..😂
A vége felé futottam utánuk erre pont előttem lerakott egy átlátszó falat a kapuba mikor bementem volna és 5 mp múlva töltés hogy átrakjon a kapu másik oldalára 😄
De volt titános küldetés amiben lehetett respawnolni. Töltés..lerak a kezdőhelyre - töltés a társakhoz - abban a pillanatban jön a titános tűzgolyó - halál 😄
Volt mikor úgy töltött be, hogy már lent voltam a földön..😁
Nem hülyeség a rendszer hanem túl szigorú főleg h sokan csak rohannak végig mindenen...tudom tudom ne randomokkal játszak 🙂

(#2922) Peace


Peace
nagyúr

Tudtok olyan oldalt, ahol látszik a játékosok száma? Akárhogy írom be, nem találok ilyet. Nincs ilyen neki, mint a Steam chart?

(#2923) Aventador91 válasza Peace (#2922) üzenetére


Aventador91
őstag

amíg van rajtad kívül 3 ember addig nincs gond ;]

(#2924) beef válasza prokxy (#2920) üzenetére


beef
őstag

Hát ez elég egyszerű. Legyen figyelmezetetés, hogy elkóboroltál és egy dedikált hotkey, ha megynomod odavisz. A többiek meg tudnak haladni nélküled is.

(#2925) Cray Tyler válasza omfgk (#2908) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Hol csekkolod a teammatek számait?

(#2926) Aventador91 válasza beef (#2924) üzenetére


Aventador91
őstag

aha, és akkor van az amiért pár hozzászólással visszább problémáztak, elbújnak az emberek hogy más csinálja meg helyettük a strongholdot

prokxy: leszek ja

[ Szerkesztve ]

(#2927) twi452 válasza Aventador91 (#2926) üzenetére


twi452
senior tag

Mondjuk hülyék ellen ez sem megoldás. Ha ott van veletek és fekszik az pont annyit ér mintha kint lenne valahol 😄

(#2928) beef válasza Aventador91 (#2926) üzenetére


beef
őstag

De az az ember aki elbújt az pont ott van most is, mivel most kötelező a teleport, tehát semmi előnyöd nem származik abból, hogy 10 méterre van van 10km-re.
Akkor egyszerűen amíg kívül van küldetés körén, ne kapjon reward-ot vagy csak csökkentettet. Úgyanígy a passzív körön belüliek is.

(#2929) markknight


markknight
veterán

Nagyon idegesítő amikor a csapathoz dobál a játék és van x másodperced. Számtalanszor belefutottam már ilyenbe, aztán jön egy nagy töltés és várakozás. Viszont a legidegesítőbb bug az az, hogy a játék néha random kilép egy küldetésből és kezdhetem előröl. Vannak bizonyos küldik is, amelyek bugosak és csak 30 perc hentelés után esett le nekem. Találkoztam olyannal még, hogy nem tudom a társaim felkelteni, a repülés limitet hülyeségnek tartom és szerintem a titánok csítelnek. Mert lehetetlenség, hogy random csak úgy robban mellettem valami aztán lefekszem. Lehetne több és jobb loot, mert fegyveren és speckó képességen kívül más nem esik. Kezdetben azt hittem, hogy minden javelinhez lesz számtalan külön sisak és páncél, de nincs.

Amiket én várok:

-stabilabb szerverek
-repülés limit off
-lehesen pint ledobni a térképhez és legyen valami gps ami fogja a kezemet.
-ha meg akarom nézni a térképet, ne kelljen 2-3 másodpercet várni, hogy megérkezzen a textúrája.
-több sisak és páncél
-normálisan működjön a teamchat
-emeljék meg a grafikai szintet
-legyen tarsis nagyobb és legyen külső nézet ott is
-víz alatti eventek

És egyelőre ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#2930) prokxy válasza markknight (#2929) üzenetére


prokxy
veterán

Van teamchat? :Y

A térképes kijelölés nagyon jó lenne, meg a freeplay-ben a teleport másikra és esetleg simán kiírhatná, hogy az egyik freelancer épp talált egy titánt, bázist, stb, mint a Dio3-ban. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2931) duvi válasza markknight (#2929) üzenetére


duvi
nagyúr

"Kezdetben azt hittem, hogy minden javelinhez lesz számtalan külön sisak és páncél, de nincs."
Vannak, de ezek fizetős kiegészítők. Ingame simán össze lehet gyűjteni egy új set árát (61.000 coin), vagy pénzért venni shardot/outfitteket. Erre épült a játék üzletpolitikája és ez az egyetlen hosszútávú bevételi forrásuk, mivel a tartalmakat ingyen kapjuk.

(#2932) markknight válasza duvi (#2931) üzenetére


markknight
veterán

Persze, én értem de lehetne ilyen 5-6 (javelinenként) a store-ba ami ott pihen és meg tudom venni, mert jelenleg 1-et látok csak mindhez meg a store-ba ami naponta frissül.

[ Szerkesztve ]

(#2933) omfgk válasza Cray Tyler (#2925) üzenetére


omfgk
addikt

Stronghold közben Esc és ott Social fül. 5-10 sec és betölti a neveket, classt és a gear lvl-t.

Érdemes mindig lecsekkolni. Különben még meglepetés érhet.
Amikor elkezdem lőni a baloldali tornyot, a másik 3 játékos meg a jobboldalit, és előbb szétszedem a baloldalit akkor tudom ,hogy problémák lesznek később. :))

[ Szerkesztve ]

(#2934) Cray Tyler válasza markknight (#2929) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Meg úgy általában, működjön jobban a játék és legyen benne több tartalom. És vegyenek fel egy UX szakembert, vagy egy strike teamet, mert na azzzz kúrrrvára ráfért volna kiadás előtt. Ha meg azért lett 6 év mert volt strike team, akkor én kérek elnézést. Ezt úgy mondom, hogy hetedhét országra szóló Anthem fanboi vagyok, és van már a játékban vagy 80 órám.

(#2935) markknight válasza Cray Tyler (#2934) üzenetére


markknight
veterán

Direkt végignéztem a creditst, azért sok sok ux ember dolgozott rajta és a legtöbb az a tesztelőből volt.

(#2936) Cray Tyler válasza omfgk (#2933) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Köszi, nézni fogom. Igen, az elején az eléggé bottleneck a "két torony", sok minden eldől ott. Nekem a valor meta quest miatt (tényleg, valaki megcsinálta már? mit ad?) kell quickplay meg mission is, ott nincs ilyen előszűrő, simán bedom GM2 olyanba, ahol jól láthatóan órák óta jobbra-balra dőlve szenved 1-3 alulgearelt kolléga egy legendary mobbal.

(#2937) Cray Tyler válasza markknight (#2935) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Én is végig néztem, igen, baromi sok teszter volt. Azzal a UX-essel aki meg ezt kiengedte így, én hátralévő életében csak vécéülőkét engednék tervezni.

(#2938) DaveHutt válasza Aventador91 (#2918) üzenetére


DaveHutt
őstag

Jó a visszaszámlálás, de sztem túl rövid. Gyakran van, hogy néhány mp hiányzik, ami rövidebb lenne, mint a töltőképernyő. Hajlamos vagyok leszállni két helyszín között, ha látok egy kis Chimera Alloyt, amiből állandó hiányom van. +15 mp elég lenne érzésre, de hát evvan.

(#2939) maajsz válasza omfgk (#2933) üzenetére


maajsz
senior tag

Jó de még mindig van sok aki vaktába lövi a dolgokat és nem használ weak pointokat egyáltalán.

Amúgy a Strom-al baromi viccesek néha a dolgok randókkal, főleg a nyitott terepes kontraktos küldiknél. Néha amikor magasabban lebegek kicsit ilyen RTS feelingem van, mintha egy felülnézetes game lenne és csak klikkelgetném le a skilleket :D Közben a többieket elnézve, főleg a colossusok rombolnak neki a nagyobb moboknak azonnal, hátulról meg kergetik őket kicsik én meg pucolom le róluk :DD Ilyenkor jut eszembe, hogy ide tényleg elkéne a rendes voice alapú kommunikáció, mert főleg durvább fokozaton fontos lenne a koordináció.

Annyira még nem erőltettem a strongholdokat, mert voltak végig contractok, de abból a pár alkalomból én is észrevettem egy párszor, hogy csak ott áll. Azt hittem naivan, hogy kifagyott, de úgy látszik aki már brutál szinten van és tud carryzni egyre többször fut bele ilyenbe.
Itt kéne balanszolni a rendszert rendesen, szvsz strongnál a végén kiosztott dam alapján súlyoznám a droppot és nem is lineárisan, hanem ha elenyésző vagy semmi damot produkál nagyon visszavenném szinte nullára.

@markknight
A repülés limittel tényleg kezdeni kellene valamit, de nem offolnám semmiképp, harc közben jó challenge az a limit ill az overheat, főleg ha Storm vagy. Inkább valamilyen cooldownos megoldást keresnék arra, hogy egy event közben amikor helyszínek között repkedsz ne kelljen szerencsétlenkedni.

Amúgy ha már ekkora vertikalitása van a játéknak, pont hogy olyan modokat találnék ki ahol az overheatel lehet szívózni, pl ahogy a Destinybe néha szívozni kell a platformolással Ascendant challengeknél, itt is repkedni kéne fel-fel, de erősen limitálva és ha rossz poziciót célzol meg zutty le.
Viszont amit belerakhatnának, az hogy zuhanás közben legyen cooldown és recovery és ne kelljen megvárni míg teljesen lezuhansz a földre. Mert ugye ha most egyszer megkezdi azt az idétlen animációt nincs vissza út.

(#2940) markknight válasza maajsz (#2939) üzenetére


markknight
veterán

Nekem volt már olyan küldetésem, ahol egy felugrással sikerült szépen végigszelnem a pályát, de ez csak annak volt köszönhető, hogy a vízeséseket ha érinted akkor egyből lehülsz, szóval vagy több vízesés kéne vagy más.

(#2941) ooooobi válasza markknight (#2932) üzenetére


ooooobi
senior tag

Miért szeretnél nagyobb tarsis-t? Így is az ottani rohangászás a legunalmasabb része a játéknak.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#2942) Xaels válasza maajsz (#2939) üzenetére


Xaels
félisten

Ha magasan vagy akkor a föld felé repülve is hűl a hajtómű. Meg oda kell figyelni, a víz gyorsan lehűt ezeket ki kell használni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2943) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Esetleg ha valakinek érdekes lehet, cdkeys-en most annyi a Legion of dawn Xbox verzió mint a standard, nekem 18.000 párszáz forintra jött ki tegnap. :R

(#2944) DaveHutt válasza Xaels (#2942) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sőt, ha patak felett repülsz, és párolog a víz, akkor folyamatosan hűtés alatt állsz. A zuhanórepülést és a vízesést kombinálva legtöbbször el lehet folyamatos repüléssel lavírozni.

[ Szerkesztve ]

(#2945) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Magas szintű Freelancerek, kérdés:

Nézegettem ma Anthem videókat, és az egyikben olyasmi elhangzott, hogy amennyiben megfelelő challenge-eket telejesítesz, akkor megkaphatod a blueprintet a komolyabb itemekhez is mint pl: Legendary cuccok.

Most azon agyalok, hogy ez tényleg így van? Tehát akkor pl: a Light of the Legion-t is le lehetne majd craftolni magasabb szinten, ha megkapom a blueprintet hozzá?

Vagy csak félreértés?

Life is shor...

(#2946) Aventador91 válasza DummyBoy (#2945) üzenetére


Aventador91
őstag

legendary-t nemhiszem hogy lehet craftolni. nincs hozzá legendary ember

masterworkot lehet craftolni, viszont olyan ritkák a masterwork cuccok hogy hetekig kell farmolni hogy tudj kraftolni 10-20 fegyvert, amiből talán 1 használható perkekkel lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2947) pzstm válasza Aventador91 (#2946) üzenetére


pzstm
titán

csak masterowrkot tudsz ctraftolni, én is úgy tudom :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2948) duvi


duvi
nagyúr

Hogy tisztelt kollégánkat idézzem: "Ezt csak úgy itt hagynám:"
A digitális eladások és Origin Access mellett, még így is sikerült első helyre kerülnie a dobozos kiadásnak.

(#2949) Pedro78 válasza prokxy (#2911) üzenetére


Pedro78
senior tag

Mondjuk egy karakter oldal ahol az adott statok latszanak, azert az nem artana meg a jatekba pl.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2950) Aventador91 válasza duvi (#2948) üzenetére


Aventador91
őstag

mennyi igénytelen ember ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.