Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3751) i@lex


i@lex
őstag

Azért a loot dropra mostmár nem lehet panasz. 17 legendary tegnap. :-D

(#3752) zso79 válasza i@lex (#3751) üzenetére


zso79
őstag

Neked... nálam alig pár mw gm2 legendary-k alatt... full RNG

[ Szerkesztve ]

(#3753) chaosmonger válasza i@lex (#3751) üzenetére


chaosmonger
tag

Azért van panasz, és nem csak azért mert nálam pl. 0 db volt :O
A fő baj az, hogy a rare és epic lootnak semmi értelme. Legalább lenne piac, vagy a kereskedőnek el lehetne adni, vagy valami.

(#3754) Ghostface válasza i@lex (#3751) üzenetére


Ghostface
senior tag

Tegnap 2 SH, 1 Legendary mission, 3 Legendary contract, és esett kb 10-15db használhatatlan MW meg vagy 200 epic szemét, semmi legendary, GM2-n 70% luckkal... :( :O :F

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#3755) Batawanga válasza i@lex (#3751) üzenetére


Batawanga
tag

Mielőtt a fél fórum kiakadna, már szó volt róla, hogy a Legendary rangúaknak valószínűleg nagyobb a drop rate. Mint ahogy a Masterwork is jobban esik amióta nem lilák vagyunk. Én tegnap egy legendaryt kaptam (freeplay) és tizenpár MW-t.

[ Szerkesztve ]

(#3756) Ghostface válasza Batawanga (#3755) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én is legendary rangon vagyok 760-as power level...

PSN: Nifty_Ghostface

(#3757) Batawanga válasza Ghostface (#3756) üzenetére


Batawanga
tag

2 stronghold, 1 mission, 3 contract viszont nem tudom mennyire reprezentatív. Hozzáteszem nekem ezekből 1 legendary esett összesen (talán egy quickplay contractból). Nekem eddig a freeplay dobta a legtöbbet, event ládák, random sárgák, random repülő pajzsos nemtudommik (de utálom őket).

(#3758) i@lex válasza Batawanga (#3755) üzenetére


i@lex
őstag

Illetve tegnap 19 órát játszottam, kisebb-nagyobb megszakításokkal.

(#3759) Ghostface válasza Batawanga (#3757) üzenetére


Ghostface
senior tag

Persze tudom hogy nem reprezentatív, mert egyelőre túl kevés. Viszont ezt a mennyiséget minden nap lenyomom, kb 50 órája játszok GM2-n és esett eddig 10-12 legendary, abból volt egy olyan nap amikor 4db.Kb 1-2 naponta esik 1db átlagban, ezen azért javíthatnának egy kicsit. Persze az se jó ha túl sok esik, mert akkor meg mindenki túl hamar lesz maxos, és jön majd a panaszkodás, hogy nincs content... :)

PSN: Nifty_Ghostface

(#3760) warcat


warcat
veterán

Én tegnap tesztelésképp futottam egy gm2 freeplayt (egy kör míg tele lesz a táska,meleeben pofozó colossusként nem kerülgetem lávaként a kieső lilákat)
Minden legendary kivéve egy komponenst

Eredmény: 2 legendary, 9 mw

A ládákat (jelenleg) elcseszték, world eventest és az open world ládákat is, főleg embert dobálnak

A 2 legendary szokás szerint a miniinstákban esett, egyik a spawnoló legendary bossból másik sima mob
Ez így vállalható lenne,de kétlem, hogy a patch érdeme,csak szerencse.Mindenesetre hasonló, ismételhető droprate kellene minimum, hogy felüljön valaki a lootkerékre.

EA: It's in the crate!

(#3761) Batawanga válasza warcat (#3760) üzenetére


Batawanga
tag

GM2 freeplay szerintem is a legjobb legendary vadászatra, ha csak 1-2 órád van játszani, szinte biztos, hogy dob legalább egyet. A hatékonyság sem mindegy, meg kell keresni a társakat, 4 ember azért már hasít GM2-ben rendesen.

(#3762) i@lex


i@lex
őstag

Én legendary mission és a strongholdokat váltogatom. Gm2

Ma 5-nél járok, 89% luck.

[ Szerkesztve ]

(#3763) Batawanga válasza i@lex (#3762) üzenetére


Batawanga
tag

Annyiban jó, hogy értelemszerűen együtt van a 4 játékos, freeplayben randomokkal néha eltelik egy óra, mire összeáll egy jó csapat. Cserébe freeplay GM2 azért könnyebb, mint egy stronghold (missiont nem próbáltam ezen a fokozaton még).

(#3764) lofagi válasza i@lex (#3758) üzenetére


lofagi
addikt

19 óra , az igen ez már teljesítmény.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3765) i@lex válasza lofagi (#3764) üzenetére


i@lex
őstag

A szégyen szót keresed. :-D

(#3766) Bismarck24


Bismarck24
tag

"Loading pilot data error. Please try again!"

10-ből 8x ezt a hibaüzenetet kapom, hogyha elindítok egy freeplayt vagy strongholdot. Miután bedobott a játékba a következők történnek: nincs feje a karakteremnek, nem tölti be a pilotám skinjeit. Igazából én fej nélkül is el lennék csak tudjak vele játszani, mert nagyon bosszantó tud lenni, hogy nem nézek mást csak töltőképernyőt. Amiket próbáltam:

1. Legújabb nvidia driver telepítése DDU-val csökkentett módban rendszergazdai jogosultsággal.
2. Windows 10 újratelepítése
3. Játék javítása és újra telepítése
4. UO Trace program letöltése az EA oldaláról, amit teszteltem és nincs jelveszteség, csupán 120-170ms ping, na ez egy kicsit gáz!!
5. Router és modem menüjében a port forwarding alatt megnyitottam a portokat amit az EA ajánlott, de sajnos nem javult a helyzet.
6. Szolgáltatóm szerint a hiba az én készülékemben van, mert a telekomos gigabites net tökéletesen működik. (haha) Hát persze, hogy szerver oldali a probléma. Más ugyanilyen szolgáltatást használónál elő sem jön ez a hiba.

Szóval megpróbáltam mindent amit az EA ajánlott a weboldalán, de az én problémám sajnos nem oldódott meg.
Akinek lenne hasonló hibája mint nekem és talált rá megoldást a fent leírtakon kívül az megosztaná velem.
Köszönöm :R

(#3767) duvi válasza Bismarck24 (#3766) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak egy ötlet, ami már több játéknál is bevált. Ha IPv6-ot használsz, akkor kérd meg a szolgáltatódat, hogy tegyen vissza IPv4-re!

(#3768) lofagi válasza i@lex (#3765) üzenetére


lofagi
addikt

Inkább irigykedem, hogy megteheted. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3769) i@lex


i@lex
őstag

Végre, millió duplikáció után megérkezett az utolsó darabka is a Kolosszushoz. :)

Már csak a Stormot kéne gatyába rázni, de minimálisan sem jön be, egyelőre.

(#3770) warcat válasza i@lex (#3769) üzenetére


warcat
veterán

150% extra sebzés az kevés, a 80% armor lenne érdekes?

Csak mert abból meg van nagyobb, dupla rollal 145% van a túlélősebb szeten.Sajnos nem éri meg lőni a fegyverekkel max ha valami brutál 375% sebzés jött össze rá.

Anthem...ahol se loot se shoot nincs...

EA: It's in the crate!

(#3771) i@lex


i@lex
őstag

Ez a fegyó azért kellett, hogy amikor a tureteket lefagyasztom, szépen adagolhassam neki az áldást, 2 pofon között. Komoly dps-t visz be rövid időn belül.

Természetesen nem kevés az a 150%, mert emellé még egyszer ennyi weapon dmg van a különböző cuccaimon, illetve a másodlagosnak szánt buff fegyveren, és a komponenseken.

Az armor mindennel együtt jelenleg 274%+. Gm3-on is elpusztíthatatlan. :-D

[ Szerkesztve ]

(#3772) i@lex válasza i@lex (#3771) üzenetére


i@lex
őstag

Megnéztem pontosan a dmg-t: 334%+ összesen. 274%+ armorral.

[ Szerkesztve ]

(#3773) Droughert


Droughert
tag

Jön vagy jött fix a stronghold fix masterwork lootra, valamint a társak sem fogják felszedni a lootot helyetted.

(#3774) chaosmonger válasza Droughert (#3773) üzenetére


chaosmonger
tag

"You should now be able to pick up loot for yourselves, instead of it being picked up for you from a squad mate."

Én meg azt hittem, hogy ez fícsör, örültem hogy nem kell körbe röpködni a lootért.

(#3775) Aventador91 válasza i@lex (#3771) üzenetére


Aventador91
őstag

critical dmg-re gyúrj. mert az az összes dmg-et szorozza meg weakpointon. pl. ha van 300% dmg-ed, és 50% critical dmg-ed, akkor az +150% dmg ha weakpointot lősz

vagy lehet hogy nem pont így van, mert az is lehet hogy ennél sokkal többet számol. de biztos nem kevesebbet. általában minden hasonló játéknál a critical dmg a legjobb

az én autocannonommal kipróbáltam hogy ha komponensben beraktam +20% dmg-et, akkor csak 100al sebeztem többet, +20% critical dmg-el meg 250-el többet sebzett.

[ Szerkesztve ]

(#3776) i@lex válasza Aventador91 (#3775) üzenetére


i@lex
őstag

Van egy thunderbolt of yveniam buff fegyónak, 28% dmg, 20% crit dmg-el.

Megnézem, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3777) KicsiPaszuj válasza Aventador91 (#3775) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Na igen... 2 multiplicatív sebzés stat van a játékban, ezekből egyiksem működik pajzson, amire amúgy főleg használjuk a fegyvereinket. Már azok közül ami nem javelin exclusive. Szííígyen.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3778) Ghostface


Ghostface
senior tag

NEW LEAKS: Unique Legendary WEAPONS, New ARMOR SETS & Support Items!
Persze egyelőre csak dataminingból származó infók...

PSN: Nifty_Ghostface

(#3779) Droughert


Droughert
tag

Az új stronghold is áprilisban jön május helyett, ahogy látom több minden mást előrehoztak az áprilisi contentfrissítésbe, próbálják menteni a menthetőt, de ha az elkövetkező patchek is ilyen minőségűek lesznek mint a legutolsó, akkor a maradék, még kitartó játékosbázis is el fog pártolni a játéktól.

(#3780) i@lex válasza Droughert (#3779) üzenetére


i@lex
őstag

És végül bekövetkezik a hegylakó-effektus: a végén csak egy maradhat, én. :-D

(#3781) AAtt1la válasza Droughert (#3779) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Az új stronghold áprilisra volt írva már akkor is,mikor kijött a roadmap.

(#3782) Droughert válasza AAtt1la (#3781) üzenetére


Droughert
tag

Tényleg, nem tudom miért emlékeztem májusra. Akkor igazából nem is vettek előre semmit, én néztem be.

(#3783) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Közben redditen a laposföld-hívők,egy régi fake dokumentum alapján azt hiszik,hogy egy AI próbálja őket rávenni,hogy shardot vegyenek,mert akkor jobb lesz a loot:D

(#3784) #85552128 válasza AAtt1la (#3783) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mondjuk elég sokat elmond a játék jelenlegi állapotáról, hogy az emberek lassan már azt is elhiszik, hogy AI van a dolog mögött, mert a készítők hetek után sem tudták fixálni a lootrendszert vagy épp megnyugtatni a játékosbázist...

Amúgy az, hogy telemetria van a játékban nem kitaláció, szinte mindenhol van ami alapján figyelik, hogy ki milyen/mennyi skint vesz, melyik a legnépszerűbb, melyik missziónál mennyi a winrate, mennyi kredittel rendelkezik stb. ezek alapján döntenek rengeteg dologról.

[ Szerkesztve ]

(#3785) Ereshkigal válasza #85552128 (#3784) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ennek a legundorítóbb változata (androidos játékban láttam), amikor a "rendszeres" vásárlóknak normál áron adják ugyanazt, amit a ritkán vagy nem vásárló embereknek töredék áron adnak. Az ilyeneket bántanám.

(#3786) maajsz válasza Ereshkigal (#3785) üzenetére


maajsz
senior tag

Régi jól bejáratott narkós szindróma.

(#3787) AAtt1la válasza #85552128 (#3784) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Szerintem meg az emberi hülyeségről mond el sokmindent.
Meg arról,hogy egyesek annyira görcsösen utálják a játékot,meg az EA-t,hogy bármit elhisznek csak legyen okuk vasvillához nyúlni.

(#3788) #85552128 válasza AAtt1la (#3787) üzenetére


#85552128
törölt tag

Jaja szimplán EA hate mert amúgy a játék tökéletes :DD

Amúgy ezen a subredditen megjelenés előtt kb. mindenki el volt szállva a játéktól és várták mint a megváltót szóval egyáltalán nem egy "görcsösen utáló" közösség. Csak az emberek türelme egy idő után elfogy...

[ Szerkesztve ]

(#3789) AAtt1la válasza #85552128 (#3788) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én ezt nem mondtam.De nézd meg a hozzászólásokat.Nagy része nem is akarja,hogy jobb legyen a játék,mert akkor oda a szórakozása.

(#3790) i@lex válasza #85552128 (#3784) üzenetére


i@lex
őstag

A mai két új skint megvettem, 6 óra play, 0 legendary...

Akkor nálam fordítva működik...

(#3791) AAtt1la válasza i@lex (#3790) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem mindegy miből veszed.Reddit infók alapján ha shardot veszel,akkor 3 legendary/mission garantált.
Kipróbálták,tehát bizonyítva van az AI létezése. :D

(#3792) i@lex válasza AAtt1la (#3791) üzenetére


i@lex
őstag

Engem ezek megnyugtatnak, mert bebizonyosodik, hogy az agyhalál után is van élet...

(#3793) i@lex


i@lex
őstag

Egész jó, maradhat. :D

(#3794) chaosmonger válasza i@lex (#3793) üzenetére


chaosmonger
tag

Pirosban nincs ? :DD

(#3795) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

sziasztok, most vettem egy rtx 2060-at de nagyon alacsony fpsem van még highon is. youtuben néztem volt akinél ilyen 80 fps körül volt utltrán, igaz az még a demo volt. nekem simán beesik 50 alá, de akár repülés közben is droppolgat. vagy a demo óta ennyit romlott a játék teljesítménye? más játékban nincs ilyen problémám csak itt. ryzen 5 2600, 16 gb 3200 mh ram, gainward rtx 2060. a játék ssdn van, friss w10, friss driver.

(#3796) maajsz válasza zakarmihaly (#3795) üzenetére


maajsz
senior tag

1080p-n megy? Ultrában nem biztos, hogy tartja a 80-at.
Esetleg próbáld meg újra driverezni a vga-t (DDU-val lepucolod, majd újrateszed), de ha csak ez a game akkor lehet ennek kéne először egy reinstall. Origin in game feature-oket is offolhatod.
Egyébként tudod figyelni pl afterburner-el, hogy hol bottleneckel (cpu peekel e) vagy épp akar e a gpu 100%-on menni, van e powerlimit stb. RAM megy e ténylegesen dualba, meg 3200-on? A többi játék is multi?

(#3797) zakarmihaly válasza maajsz (#3796) üzenetére


zakarmihaly
tag

az a bajom hogy 1080p highon is alacsony az fps szám. most dduztam és elég friss minden, a játékot is most raktam fel, a kártyához kaptam. BFV multiban nincs gond, az előbb néztem 120 fps van highon. conquest 64 playerrel...

(#3798) sittes79 válasza zakarmihaly (#3795) üzenetére


sittes79
addikt

Ez sajnos ilyen nekem 2080 al ultran éppen tartja a 80 fps t full HD ban freeplayben mondjuk strongholdban 100+

(#3799) #85552128


#85552128
törölt tag

How BioWare’s Anthem Went Wrong

"It’s a story of a video game that was in development for nearly seven years but didn’t enter production until the final 18 months, thanks to big narrative reboots, major design overhauls, and a leadership team said to be unable to provide a consistent vision and unwilling to listen to feedback."

Kb. így is néz ki a végeredmény. Érdemes elolvasni a teljes cikket, van pár érdekes háttérinfó.

Természetesen már meg is jött a "válasz": [link]

[ Szerkesztve ]

(#3800) i@lex válasza #85552128 (#3799) üzenetére


i@lex
őstag

Ez nagyon jó.
Reagáltak. Ha telibesz.rnák a játékot, tudomást sem vennének erről.

Hátha ez felrázza őket még jobban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.