Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3501) #85552128 válasza duvi (#3500) üzenetére


#85552128
törölt tag

Közben pedig a játékosbázis egy elég nagy része "sztrájkot" tervez a loot rendszer és a bakizások miatt:

Protest to revert Loot drop changes. Bring back the Bug and let us taste the Lootshower. Stop Playing From 03/11/2019-03/15/2019 or 11/03/2019-15/03/2019 for us Europeans. to make a Point. Show them what we think by sheer player numbers alone!

Tele van a főoldal is loot panaszokkal, kíváncsi vagyok a BW mikor/mit lép, mert most már 2x játszották el ezt a "a jó loot csak egy bug volt" dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#3502) metttt válasza Ghostface (#3490) üzenetére


metttt
csendes tag

Szia! Igen, pc-n vagyok, nem tudom este mikor leszek fent, lehet csak később (10-11 fele, de majd igyekszem!)
Jól néztem amúgy, legalábbis remélem, sehol nem adja ki, a quest menüben is az áll hogy "completed". Trackelni sem lehet így.. : (

(#3503) warcat


warcat
veterán

Amúgy lehet nem csak én vagyok így,hogy elfelejtem, de colossussal ne felejtsétek el nyomogatni a supportos skillt (battle cry)

Tauntol de soloban mindegy, jó gearben meg bírjátok strongholdban is, mivel 33%al csökkenti az ellen ellenállásait, elég szép sebzésbónuszt ad. :B

EA: It's in the crate!

(#3504) pzstm válasza ForRedGlory (#3496) üzenetére


pzstm
titán

ilyet használok jóideje...2-3 dobásból van meg általában az ulti Rangeren ezzel ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3505) Ghostface válasza metttt (#3502) üzenetére


Ghostface
senior tag

Oké, küldtem friend requestet. 10 körül még lehet fent leszek, de 11 már nem valószínű.

PSN: Nifty_Ghostface

(#3506) i@lex


i@lex
őstag

A collectible cuccokkal picit elszaladt bioware-nél a ló, de meglett vééégre. :)

(#3507) warcat


warcat
veterán

Egy jó hír már van, a virágokból stb szedegetett mw ember nerf bug Bioware alkalmazott szerint és javítva lesz.

EA: It's in the crate!

(#3508) AAtt1la válasza warcat (#3507) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Pedig én simán kinéztem belőlük,hogy azt akarják pénzért vegyél mw embert,így aztán a skinekre már nem marad coin,tehát jöhet a shard.

[ Szerkesztve ]

(#3509) Aventador91 válasza AAtt1la (#3508) üzenetére


Aventador91
őstag

holnaptól ki fog halni a játék egz ideig ;] :DDD

(#3510) AAtt1la válasza Aventador91 (#3509) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem mindenki olvas redditet.

(#3511) ForRedGlory válasza AAtt1la (#3510) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem a Division 2-re gondolt. :D

(#3512) warcat válasza AAtt1la (#3508) üzenetére


warcat
veterán

5000 coin 1db mw ember, ezt szerintem ők sem gondolják komolyan, csak oda van rakva,hogy legyen valami a kínálatban.
A hülyének is megér 75000 coin egyetlen craftolási próbálkozást :))

(Ha 10 vagy feletti stack lenne még én is így gondolnám,hogy sunyulnak, de ez az ár teljesen abszurd)

EA: It's in the crate!

(#3513) AAtt1la válasza ForRedGlory (#3511) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Szerintem aki arra várt,azt semmivel nem lehetne az Anthemnél tartani.Azért nem ugyanaz a játékmenet,nekem pl.soha nem tetszett a dv,így lehet akármilyen jó,úgysem fogok játszani vele.

(#3514) Xaels


Xaels
félisten

ign Anthem teszt végre valaki aki nem gyalázza ész nélkül

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3515) markknight


markknight
veterán

Az Otherworldös kritikát én is láttam, de ez a tesztelő srác sokszor állít olyat ami nem igaz. Most csak egy maradt meg a fejemben, az pedig az volt, hogy szerinte nem kapunk több xp-t ha csapatban játszunk, szóval akár tolhatjuk egyedül is. Mondjuk szerintem ezek a videósok olyan megélhetési majmok, akik mindig azt mondják amit a közönség hallani akar.

[ Szerkesztve ]

(#3516) i@lex válasza markknight (#3515) üzenetére


i@lex
őstag

Sajnos az egyéni vélemény egy olyan perk, amihez nagyon sok xp kell...

[ Szerkesztve ]

(#3517) janos666 válasza markknight (#3515) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem az első ~20 perc játékból (amiből ~5 perc az idióta, PC-n is konzol-ideológiájú menüvel való vesződés volt) az volt a benyomásom, hogy "na, ezek már megint kiadták az Andromeda-t", annyi hogy picit fel van tupírozva a táj, és fejlődött a jatpack, amivel már röpködni is lehet, nem csak ugrálni és kis távra suhanni.

Viszonylag hamar zavarni hezdett, hogy mint ha még többet kölcsönöztek volna a Dragon Age lore-ból (és még valamiből, aminek nem jut eszembe a címe, de nem Bioware cucc), mint valaha (most nem a breach volt ott az égen, mint az Andromeda elején, de tele volt fade daemon-okkal) és sajnos sohasem szerettem a Borderlands , Destiny féle lövöldözést, ahogy dobálja ki nekem a hitpoint-okat, mint egy nyerőgép (de talán hozzá tudok majd szokni). :(

Aztán nem is játszottam sokkal tovább, miután egyértelmű vált, hogy azért sem tetszett eddig a grafikai minőség, mert HDR10 képmódban nagyon hülyén van beállítva a tone response és/vagy black level. Az alapértelmezett 50% Brightness beállítással minden sötét árnyékos jelenet világos szürke, fakó, amitől élettelen, "kimosott" a vegyes kontrasztú jelenet. Nincs mélységérzet a képen, ha ki vannak fényesítve az árnyékok. Úgyhogy ezzel babrálgattam még másik ~10 percet, de nem találtam rá megoldást, mert lentebb húzni a Brightness-t 47-48 köré nem az igazi. Így szerintem inkább megvárom míg jó lesz a HDR10 vagy DV12 mód ahelyett, hogy SDR-ban játsszam, mert nem sietek annyira és már az Andromeda-ban is működtek ezek ~1.5 éve (pár játék patch és nVidia driver frissítés után), ha már egyszer tudja a kijelzőm és papíron a játék is. (SDR-ban szépen néz ki, csak a HDR10 a rossz, a DV12 pedig le van tiltva, de jobb is mint ha feketére zárolná kilépéskor a képernyőt, mint a beta.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3518) Droughert


Droughert
tag

Módosítottak a loot-on? Vasárnap írtam, hogy valami nem ok, nagyon vissza lett véve, Strongholdban gyakran csak a kötelező 1db-ot kaptam MW-ből is, Legendary-ból 1 hét alatt esett 1 db. Tegnap újra esett rendesen MW, sőt legendary is.

(#3519) Sirandrish válasza Droughert (#3518) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt hívják randomnak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3520) XeeN válasza Droughert (#3518) üzenetére


XeeN
senior tag

Az MW embert változtatják csak meg, azt is ma valamikor. Szerver oldali változtatás lesz.

Négy napja nem láttam legendaryt. Titán, stronghold, trash farm esetén sem, 90+ luck mellett. MW is csak hébe-hóba esik. Nálam ez a game breaker. 704-en ragadtam, még ha a cuccokkal bőven feljebb is lehetnék, de xar statokkal nem éri meg.

(#3521) #85552128


#85552128
törölt tag

PSA: Removing your support items massively increases melee/combo/proc/ult damage :DD :C

Múlthéten a lvl1 fegyverekről derült ki, hogy a legjobbak, most meg ha nem használsz bizonyos itemeket nagyobb lesz a sebzésed.
Vajon mi lesz még :))

[ Szerkesztve ]

(#3522) Droughert válasza Sirandrish (#3519) üzenetére


Droughert
tag

Az is lehet, de gyanús volt, hogy patch után történt, és más is jelezte, hogy hirtelen változott meg.

(#3523) Aventador91


Aventador91
őstag

redditen is csak a sok sírást látni a loot miatt. de ha hot-ról átkapcsolod new-ra, tele van legendary cuccokkal. persze ezeket nem kapják fel ;]

ez már komoly :D

[ Szerkesztve ]

(#3524) chaosmonger válasza Aventador91 (#3523) üzenetére


chaosmonger
tag

Mondjuk tényleg fura egy kicsit a random rendszer, tegnap mentem egy GM2 missziót, szinte csak rare loot esett, egy-két epiccel, aztán visszaváltottam GM1-re a következőnél, ott lett egy legandary, 3 MW meg egy csomó epic.
Valahogy nem érzi az ember, hogy honorálná a rendszer hogy GM2-ben küzd mint malac a jégen.

(#3525) KicsiPaszuj válasza Aventador91 (#3523) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Nekem is nagyjából így fest...

De nem hiszem, h 50 itemből EGY darab MW az normális.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3526) Aventador91 válasza KicsiPaszuj (#3525) üzenetére


Aventador91
őstag

ezután szokott fordulni a kocka és elkezdi szórni a jó cuccokat

bár nem értem ezt az 1 mw itemet. bemegyek gm2be strongholdokba, garantált 4db

[ Szerkesztve ]

(#3527) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Nem úgy volt hogy gm1 be már nem dob szarwbb cuccokat? Erre csak kékek jönnek...

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3528) Aventador91 válasza kisbancsa (#3527) üzenetére


Aventador91
őstag

fehér, zöld már nem esik.
most a kék / lila a baj
ha ezek sem esnének már csak masterwork, akkor az lenne a baj hogy nem legendary :(
ha csak legendary, akkor unalmas a játék kurva anyád bioware :U

[ Szerkesztve ]

(#3529) kisbancsa válasza Aventador91 (#3528) üzenetére


kisbancsa
senior tag

3 . alkalommal tolom le a strongholdot.. Csak kék és lila esik..

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3530) Droughert válasza kisbancsa (#3529) üzenetére


Droughert
tag

GM1-ben egy garantált van a végén, luck% mennyi most nálad?

(#3531) kisbancsa válasza Droughert (#3530) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Ha megmondod hol tudom megnezni akkor megmondom :C

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3532) Droughert válasza kisbancsa (#3531) üzenetére


Droughert
tag

Az itemeken amiket használsz (fegyverek, páncélkiegészítők) vannak bónuszok, ezek között lehet olyan ami +% Luckot ad, ami az esélyét növeli annak, hogy több, jobb loot-ot kapj. Ha nem változott a patchek miatt, akkor elég ha 90%körüli értékre felviszed (lényeg a 100-at ne lépd túl). A nehézséget meg ott tudod kiválasztani ahol a strongholdod indítod, grand master1-en minimum egy masterwork item lesz az utolsó bossból.

[ Szerkesztve ]

(#3533) kisbancsa válasza Droughert (#3532) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Konkrétan 1 olyan cuccom sincs ami luckot ad. De úgy konkrétan semmi...

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3534) i@lex


i@lex
őstag

Szegény Anthem mit kapott, hogy emberek 2 nap után már level 30-sok voltak. Na most nézem division, vannak 16 órával a megjelenés után level 30-as playerek... :-D

(#3535) warcat válasza i@lex (#3534) üzenetére


warcat
veterán

Kíváncsi leszek mi lesz vele,máshol már elmondták ami nekem is véleményem: a Tom Clancy körítés többet árt neki, mint használ. Átnevezett m16 puskák és csak emberi ellenfelek.
Nem akarok még egy zombis játékot csinálni okvetlenül, de az vagy egy kis alien invázió hiába elcsépelt, de sokkal nagyobb hangulatot teremtene, mint harc sörétessel felfegyverkezett fegyencek ellen...első rész után semmit sem váltott ki belőlem :(

EA: It's in the crate!

(#3536) norti válasza i@lex (#3534) üzenetére


norti
addikt

Ja, de ott van igazi endgame :P

(#3537) hunvarlan válasza norti (#3536) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Kérdés hogy meddig.......

[ Szerkesztve ]

(#3538) Aventador91 válasza norti (#3536) üzenetére


Aventador91
őstag

de azért reméljük helyrerakják az anthemet minél előbb.

(#3539) Aventador91


Aventador91
őstag

ezen beszartam xd csávó bemutatja division gameplayt, 1:55-től :DDD [link]

(#3540) Sirandrish válasza Aventador91 (#3539) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ennyi erővel az Anthem pont ilyen, csak még a fedezék is hiányzik belőle...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3541) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Aki nem olvas redditet...

A kombó/ulti/melee/procc és minden efféle az egyes cuccaid átlag pontjai alapján kalkulálja. Szóval ha minden cuccod 36as lila, akkor ez a szám 36.

A csavar ott van, hogy az üres helyeket a játék nem zéróként kalkulálja(érthető okoknál fogva) hanem nem veszi számításba.

Ebből az következik, hogy ha kihagyod a gyengébb cuccaidat, erősebb melee/ulti/combo sebzésed lesz.

Ilyen pl. a support slotod, mivel az legjobb esetben is lila.

A leg ideálisabb, ha csak legendaryt használsz, vagy túlnyomó részt. A kevésbé hasznos MWket is nyugodtan dobd el a francba ha van egy jó legendary alapod, mer csak hátráltat.

Kitudnám fejteni hosszassan, hogy ez miért egy rakás szemét eme formában(a leg hirtelenebb gondolatom az, hogy eleve ellentmondásos a lilákkal kapcsolatos giga inscriptionös buffjával a Biowarnek(ezen belül is a vegyesbildek). Gyakorlatilag vagy egy darab idióta, vagy több egymással nem komunikáló ember van a feladaton), de akinek van érzéke hozzá ösztönből megérzi.

Bocs a zárójeles zárójelért 😉

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3542) DaveHutt válasza KicsiPaszuj (#3541) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hogy miért a cuccok power leveléből számolja a dmg-et, azt meg se merem kérdezni. Ilyet én még nem láttam.

(#3543) norti válasza Aventador91 (#3538) üzenetére


norti
addikt

Én is remélem, mert meg akarnám venni a játékot, de egyelőre kivárok, míg kijön egy nagyobb patch, ami elég tartalmat ad legalább a freeplay-hez.

(#3544) chaosmonger válasza DaveHutt (#3542) üzenetére


chaosmonger
tag

Abból adódnak ezek a dolgok, hogy a játék folyamatosan skáláz. Ezt egyébként egész jól csinálja, én mentem partiban 25-ös szinten egy lvl 5 és egy lvl 15-össel és abszolút kiegyenlített volt, nem voltam overpower hozzájuk képest. Még ciki is volt amikor hardon a lvl 5-ös élesztett fel..

Most a kísérletező kedvűek ezt kipróbálták, el is hiszem hogy növekszik a sebzés ha elhagyják a az alacsony powerű cuccot, viszont amit nem látnak, hogy elég valószímű, hogy ezzel a bekapott sebzés is növekedni fog, mert azt is skálázza. Így viszont már nem biztos hogy megéri lemondani a supply cucc képességről.

(#3545) KicsiPaszuj válasza chaosmonger (#3544) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Leszámítva, hogy nem fog növekedni a bekapott sebzés.

A mobokat a karakter szintjéhez méri a játék, ahogy a droppod is. Nyilván mivel ennek pontosan 30ig van jelentősége. Az ellenfelek nem gyengébbek attól, hogy te fos javelinnel mész be.

Nekik azért voltak gyengébbek a mobok mert a kari szintje alacsonyabb volt, nem az itemlvl miatt.

Gyanítom pont azért nem igen esik MW 30 előtt(talán 28tól?) Mert felborítaná a szint alapú skálázást 30ig.

Szerk.: és hát én nem vagyok ilyen elégedett a skálázással. Lényegében a legprimitívebb módszert választották. Mivel a cuccaid a szinteddel kb egyeznek, így a statod kb korlátozva van, a mobok pedig kvázi halál pontosan ugyan azzal az értékkel növekednek mint te. Gyakorlatilag bármi más faktort kiírtottak 30ig ami ezt felborítaná. Így persze nem kell tesztelni a játékot csak egyszer. Ha lvl 5ön jó, 30is az lesz. Grat.

De a leg szontyolóbb,.h ezt is elszarták, gondolom a rendszer nehezen kalkulált lvl0val, így a kezdő fegyónak kellett egy kis löket. Ebből fakad a múltheti móka.

Az itemek sztem csak azér nem 30ig mennek, mert ha szinten tartod a cuccaid, akkor a 36osokkal pont hardra vagy kalibrálva.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3546) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezaaaaaaz!
Gondoltam egy nagyot...megnézem GM2-n a pókot. Ment az lassan, érzetre kb 2,5ször volt lassabb mint GM 1, de nem baj. Az első ládából esett egy MW és 1 LEGEND, második ládából 2 MW...bossból szintén 2 MW. Örültem mint állat! De aztán mire betöltötte a 4 karit amint örlnek, kaptam egy connections hibát a gecibe..újra betöltötte a játékot, mivel a party már végzett így nem dobott be újra, a cuccokat meg nem kaptam meg.

Köszi EA, köszi Bájover...nekem ennyit éppen elég volt ebből a játékból! Megjelenés után egy hónappal is ilyen hibák vannak? Elmentek ti a jó édes....nah pont oda!

Beta óta tetszik a játék, isten lássa lelkem, minden szar megbocsátottam neki, de ez már kritikán aluli teljesítmény. 670+os Stromal csak kék meg lila szarokat kapok, majd ha egyszer véletlenül esik valami, azt a szerver miatt nem kapom meg...lenyűgöző!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3547) Xaels válasza Sirandrish (#3546) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg a kövi küldi végén megkapod

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3548) XeeN válasza Xaels (#3547) üzenetére


XeeN
senior tag

Ma reggel freeplayben esett napok óta az első. EA connect hiba miatt már soha sem fog kiderülni mi lett volna. (Nem, nem kaptam vissza küldi után sem.)

(#3549) Sirandrish válasza XeeN (#3548) üzenetére


Sirandrish
legenda

HAHA...az EA ma nem akarja odaadni a legendeket :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3550) DaveHutt válasza Sirandrish (#3546) üzenetére


DaveHutt
őstag

Csinálj még egy ugyanolyan küldetést közvetlenül utána, és ott lesz a loot. Ez minden disconnectre érvényes.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.