Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3651) Droughert válasza Sirandrish (#3650) üzenetére


Droughert
tag

Az a baj, 100 alatt legyen, elvileg 100 fölött nullázódik (így most 30luckod van), nem hiszem, hogy javították.

(#3652) Batawanga válasza Sirandrish (#3650) üzenetére


Batawanga
tag

Nem akarok számmisztikába keveredni, de van egy olyan teória, hogy a 100 feletti luck kifejezetten nem jó, mert újrakezdi a számolást, eszerint csak 30-as luckod van.
szerk. Kolléga megelőzött, míg utánanéztem twitteren. :D

[ Szerkesztve ]

(#3653) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezt már én is hallottam, de oltári nagy baromságnak tartom. Persze ki tudja. Mondjuk játszottam már 98as luckal, az sem volt jobb, de egyefene..1-2 napig leviszem 100 alá :D

Nah most 91...704ről 690re esett a pávőrszkor, de nem baj....ezen ne múljon :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3654) Batawanga válasza Sirandrish (#3653) üzenetére


Batawanga
tag

Na, most készítsd a billenős teherautót. :D
kerge grabbit

(#3655) Sirandrish válasza Batawanga (#3654) üzenetére


Sirandrish
legenda

A furik már nem lesz elég? Ezaaaaz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3656) Droughert


Droughert
tag

Mondjuk nem tudom lessz-e hatása, Ps4-en játszom, és elvileg volt loot patch de én ennek semmi hatását nem látom GM2-őn. Próbáltam 100alatti luckkal, 100 feletti luckkal, de a napi 3 legendary contract csak a kötelezőt dobja, már nem is számolom hány titán, egyébb elvileg emelt droprate-el rendelkező dögöt öltünk, de nem hogy legendary-t, még masterwork-öt sem dobnak (bocs, ma esett egy). Stronghold ugyan ez, szinte alap, hogy a bossból kapom a két fix-et, aztán más nuku. Ennyi loot GM1-en is esik, kevesebb erőfeszítéssel, az gyakorllatilag sétagalop, én meg GM2-őt erőltetem a semmiért.

(#3657) i@lex


i@lex
őstag

Én úgy tudom, nem 100 alá kell vinni, hanem 90-ig. Mindenkinek van alap 100, és 190-ig működik rendesen.

Tehát max 90% luckot pakkolj fel. Én 80%-nál találtam meg a sweetpointot.

(#3658) Sirandrish válasza i@lex (#3657) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez már kezd egy görög tragédiára hasonlítani :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3659) Sirandrish válasza Sirandrish (#3658) üzenetére


Sirandrish
legenda

88!!!!
Most már IFÁval megyek farmolni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3660) i@lex válasza Sirandrish (#3659) üzenetére


i@lex
őstag

Jó lesz, sok sikert. :-)

(#3661) i@lex


i@lex
őstag

Nem tudom, hogy azért mert emeltek a drop raten, vagy mert legendary szinten jobban esik a citrom, de ma 11 legendary esett...

(#3662) Batawanga válasza i@lex (#3661) üzenetére


Batawanga
tag

Utóbbi lehet, nekem eddig összesen van 6, pedig tolom becsülettel. Amúgy az ilyen típusú játékoknál nem is csodálom, hogy nem adják ki a pontos receptet, hiszen ezzel biztosítják a játék túlélését hosszú távon. Nekik az a jó, ha mennek az elméletek a közösségi médiában, meg a "tuti" receptek. Ezért vagyunk mi is itt. :))

(#3663) i@lex


i@lex
őstag

Nagyon úgy néz ki, hogy amire meglesz a 150 ezer pont, mind a 4 javelin legendary lesz...

Kettő már most 788-as.

Pont jól fog jönni a masterwork komponens craft... oh, várj....

Gold szín for the win... lol. :-D

[ Szerkesztve ]

(#3664) warcat válasza i@lex (#3663) üzenetére


warcat
veterán

De addigra már csak magadnak tudsz gratulálni...esetleg majd én benézek még ide :)

EA: It's in the crate!

(#3665) Xaels


Xaels
félisten

Én itt vagyok, és játszom is csak nem olyan szinten, hogy sírjak a loot miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3666) k-adi válasza Xaels (#3665) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én már azért sírnék ha ezzel kéne játszanom :D

(#3667) Aventador91 válasza Xaels (#3665) üzenetére


Aventador91
őstag

én szünetet tartok amíg jön új kontent, mert már kimaxoltam a kolosszusomat, world 1st legerősebb kolosszus az enyém így is :K

(#3668) i@lex válasza warcat (#3664) üzenetére


i@lex
őstag

Nem lep meg, a mai gamerek 90%-a csak a hype vonatra ül fel, azzal is max 1-2 megállót megy.

Puhány bagázs. :-D

[ Szerkesztve ]

(#3669) k-adi válasza Aventador91 (#3667) üzenetére


k-adi
nagyúr

akkor legalább májusig várhatsz..........

(#3670) duvi válasza warcat (#3664) üzenetére


duvi
nagyúr

Azért vagyunk még egy páran, ha nem is ilyen szinten :) Nekem még mindig tetszik és üdítő színfoltnak tartom, az összes hibája ellenére.

(#3671) sittes79


sittes79
addikt

Én is vok naaaa, de division is pörög már szóval nem könnyű egy seggel két lovat :D

(#3673) L4mie válasza Droughert (#3672) üzenetére


L4mie
veterán

Lol

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3674) Droughert válasza L4mie (#3673) üzenetére


Droughert
tag

Kritikák, értékelések alapján eléggé meglepő. Volt belőle nyíltteszt, aki kipróbálta az nagyjából láthatta mit fog kapni, ráadásul volt a PC-s early acces, ami alapján minden info meg volt arról, hogy az endgame jelenleg még eléggé hiányos, idő kell mire pakolnak bele elegendő kontentet.

(#3675) Aventador91 válasza k-adi (#3669) üzenetére


Aventador91
őstag

várok pár hónapot aztán meglátjuk megveszem-e. eddig csak premier accessel toltam

(#3676) AAtt1la válasza k-adi (#3666) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ja,annyira nem érdekel téged ez a játék,hogy be sem nézel ide és főleg nem szólsz hozzá a témához.

(#3677) hunvarlan válasza Aventador91 (#3675) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Én is premierrel játszottam de mivel megjött a division 2 és több haver is azzal játszik így mentem velük én is majd visszanézek ide is de többet nem fizetek be prémiumra ezután én is megveszem talán lesz rá akció is! Egyáltalán nem rossz játék csak minden nap letolni a legendary contractot + ha akarok mehetek strongholdban picit uncsi lett már!

(#3678) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én vettem 9K-ért egy kódot még bőven megjelenés előtt!
A játékban van eddig 78 órám, és valszeg még megy is bele valamennyi.
A sok baromság ellenére azért élveztem is..
Mindenesetre ha kiszámolom ez óránként egyelőre kb 120forint...ha minden 120 forintomért tudnék egy órát szórakozni, akkor sokkal boldogabb lennék.

Továbbmegyek...ha minden újonnan megjelenő játékot elérnék 9k-ért, majd azzal 80órát tudnék játszani...egy rossz szavam nem lenne a játékiparra.

Ettől persze rengeteg hiba van a játékban, bár engem jobban zavar az egész instabilitása, de azért nem kell eltemetni szerintem!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3679) warcat


warcat
veterán

Hümm, esett most egy legendary 60% crit damage Truth of Tarsis.Ha újrabalanszoják a fegyvereket lehet még jó lesz, gm2 és felette mindent visz a melee és a combo dmg.

EA: It's in the crate!

(#3680) Aventador91 válasza warcat (#3679) üzenetére


Aventador91
őstag

attól függ hogy a javelinre adja a critet vagy csak arra a fegyverre. ha javelinre akkor érdemes hordani

(#3681) Aventador91


Aventador91
őstag

most megy anthem developer stream. lemaradtam róla. majd jöhetne valami info miről beszéltek eddig

(#3682) i@lex


i@lex
őstag

Én is csak a végét kaptam el, de annyit hallottam még, hogy jön a FOV PC-re.

Megnyugodhat az a srác, aki emiatt hisztizett.

[ Szerkesztve ]

(#3683) #85552128 válasza i@lex (#3682) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mutasd meg pls. hogy ki hisztizett és mikor. Ha erre a hsz-re gondolsz [link] akkor nem tudom hol a "hiszti".
Ellenben te akkor is rögtön ugrottál védeni ezt a félkész szart, mintha az életed múlna rajta és hoztad a kifogásokat a fejlesztők helyett, hogy miért is nem olyan fontos az...

Komolyan lassan már nem lehet nyilvánvaló hiányosságokról vagy bugokról beszélni, véleményt nyilvánítani, mert rögtön ugrik a 4-5 fanboy akinek ez az évezred játéka és próbál belekötni és meggyőzni, hogy az miért nem a játék/készítők hibája :U

[ Szerkesztve ]

(#3684) i@lex válasza #85552128 (#3683) üzenetére


i@lex
őstag

Megmutatnád azt a posztom, ahol védtem? :-)

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3685) #85552128 válasza i@lex (#3684) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ööö rögtön a linkelt komment után, "Ugye érzed te is, hogy jelenleg ez a 866. probléma a listán... Speciel, ezt az egész interneten csak tőled láttam problémaként felhozni."

Nem kell megérteni miért fontos, de legalább ilyen hülyeséget hogy csak nekem probléma ne mondjál már. Nem azért rakják bele utólag (ezt is).

De konkrétan láttalak már védeni a lootot is mikor kb. "az egész internet" szerint szar a rendszer.

De ez a hsz. visz mindent: [link]

"Amiket felsoroltál negatívumok, azok pont olyanok, amiket én akkor veszek észre egy játékban, ha azt nem élvezem." :C

[ Szerkesztve ]

(#3686) i@lex válasza #85552128 (#3685) üzenetére


i@lex
őstag

Szóval azt mondod, hogy ha én azt írom, hogy kb 800 másik komolyabb, fontosabb javítani való van a játékban, azzal én védem a játékot?

Végeztem mára, kikapcsoltam az internetet. :-D

(Te a lambós gyerekkel keversz, apa.)

Az, hogy élvezem a játékot sem azt jelenti, hogy védem a játékot, ahogy több ízben hangot is adtam ennek, lásd health bug...

Engedd ezt el, ne erőltesd.

[ Szerkesztve ]

(#3687) k-adi válasza #85552128 (#3685) üzenetére


k-adi
nagyúr

Engedd el.... mégis hogy akarod megmagyarázni annak a félkész játékot mikor egy rakás pénzt adott érte? Ha tudja is, akkor se fogja beismerni

[ Szerkesztve ]

(#3688) i@lex válasza k-adi (#3687) üzenetére


i@lex
őstag

Na, a másik jómadár... :-D

(#3689) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Azt hittem már valami fontos dolog történt, hogy megszaporodtak a kommentek. :D (A FOV-nak én is örülnék).

[ Szerkesztve ]

(#3690) k-adi válasza ForRedGlory (#3689) üzenetére


k-adi
nagyúr

á dehogy.. majd gyere vissza májusban, amikor jön az első CATA......

(ami ha olyan "jó" lesz mint a játék startja, akkor jó meme-k lesznek belőle nyárra)

(#3691) i@lex válasza k-adi (#3690) üzenetére


i@lex
őstag

Egy biztos, te akkor is itt leszel. :-D

(#3692) #85552128 válasza i@lex (#3686) üzenetére


#85552128
törölt tag

Figyelj, szerinted mégis mi értelme volt annak a hsz-nek ? Fejlesztő vagy ? Nem. Ne keress kifogást mások helyett, hogy egy olyan feature aminek már day #1 a játékban kellett lennie miért nem került megint sorra.

De őszintén szólva nem is igazán érdekelt volna az a komment, ha a végén nem próbálod úgy beállítani mintha csak én hoztam volna fel, aztán most megint...

Utólag ilyeneket, hogy "Megnyugodhat az a srác, aki emiatt hisztizett" meg végképp ne írj. Semmilyen hiszti nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#3693) i@lex válasza #85552128 (#3692) üzenetére


i@lex
őstag

Menj már aludni, késő van. :-)

(#3694) turistakolbi


turistakolbi
aktív tag

Úgy néz ki a tegnapi live-stream alapján. az 1.0.4 es patch-el végre kijön a játék. és játszható lesz :)

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3696) #85552128 válasza duvi (#3695) üzenetére


#85552128
törölt tag

"a csapat eleinte egy teljesen másfajta játéknak szánta az Anthemet"

No shit. Elég nyilvánvaló már az első pár óra után, hogy ez a játék többször is rebootolva volt a fejlesztés alatt. A mai állapot kb. az utóbbi 1.5-2 év munkája lehet az elkészült dolgokból, ez leginkább az "endgame"-en látszik - lerí róla, hogy ez eredetileg nem looter shooternek készült.

[ Szerkesztve ]

(#3697) lofagi válasza duvi (#3695) üzenetére


lofagi
addikt

Ezt már sosem tudjuk meg. Esetleg egy másik játékban. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3698) Batawanga


Batawanga
tag

1.04 főbb változások kedden:

Elysian caches jutalmak lesznek minden stronghold végén, craft ember és kozmetikai cuccok formájában. Ezekhez kulcs kell majd, amit egy napi challenge ad. Akinek kulcsa van, mindenki lootját megkapja a cacheből, így akár 4 jutalmat is kaphatsz.

A Forgeba nem lesz töltőképernyő ezentúl és listázza az összes componentet a főképernyőn.

A stronghold bossok a garantált MW looton felül ezentúl dobhatnak egyéb MW és legendary cuccot is.

Hetente 6 legendary mission is lesz, minden nap egy játszható.
Field of view beállítások (csak PC).

A vaultban instant lehet törölni az itemeket ezentúl, néhány lezáró fal is kikerül a strongholdokból. Quick mission nem dob be ezentúl bugos küldibe (remélhetőleg), a revive/interact bug is javítva lesz sok egyéb grafikai tuning mellett. Ja és a thrusterek nem melegednek annyira ezentúl (20%).
Szóval elég jelentős javításnak tűnik ez.
[via reddit]

(#3699) Droughert válasza turistakolbi (#3694) üzenetére


Droughert
tag

Jövő héten kiadják, sok jó dolog van benne, nekem csak annyi lenne a lényeg, hogy tegyék rendbe a loot-rendszert is, mert ps4-en rohadtul bugos. Olvasom, hogy valaki kimaxolta a karakterét, meg már a sokadikat, én meg nem lépek egyről a kettőre, 700körül megállt a tudomány. Minden nap játszom vele, mert nagyon bejön még ebben a hiányos formában is, de ha GM2-őn minden játékmódot próbálva egy hétig nem esik legendary (igazából MW-sem) akkor ott baj van. Amit észrevettem, hogy a keddi szerverkarbantartás után esik a loot (múlt héten, és ezen a héten is így volt) aztán még aznap mintha elzárták volna, onnantól egy hétig semmi, szinte csak a kötelező MW. Olyan mintha ha ez is beregadna mint az eventek freeplayben, este azt is elig tudtam csinálni, mert hibába repkedek az eventes útvonalon, semmi nem aktiválódik sehol (olyan is volt, hogy egész nap ugyan az az egy event ment midnenhol).

(#3700) Ghostface


Ghostface
senior tag

You can also no longer be matchmade into a Stronghold after two minutes have elapsed (quickplay is not included in this).
Végre nem csak a Monitor harcot fogom látni 10x egymás után minden egyes Heart of Rage-ben...
Legendary missions
Legendary missions will be added to the game. These are more difficult, replayable critical path missions.
There will be 6 missions on release, with one playable each day.
There will be an apex creature at the end of each mission - these can be either an Ursix, Titan, Luminary or Fury
You do not need to start conversations with NPCs to initiate these missions - they will always be on the map

Ez is elég jól hangzik.
Loot
Stronghold bosses still guarantee one Masterwork on GM difficulty, but now the remaining loot can be rolled for Masterworks/Legendaries
Strongholds and freeplay chests will see improved drop rates for rarer gear

Elméletileg a looton is javítanak.
Egész jónak tűnnek a változások, eddig is kedveltem a játékot a hibái ellenére is, így még a végén valami értelmes is kisülhet belőle. :)

PSN: Nifty_Ghostface

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.