Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3101) Sirandrish válasza KicsiPaszuj (#3091) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt sejtettem me egész nap nem voltál..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3102) Madoc válasza markknight (#3100) üzenetére


Madoc
veterán

Nyugi, én is kb itt vagyok :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3103) sittes79 válasza i@lex (#3096) üzenetére


sittes79
addikt

50 óra 4 leg és több tucat MW, a vicces hogy ezek 75%-a a letekerás előtt esett :)

Más, vásároltam egy 2080-at na most ha beaktiválom a kódot, ugye nem kell egy másik verziót letöltenem, mint a mostani premium-os.

Bocs ha már volt erről szó!

(#3104) DieHard


DieHard
senior tag

Nem igazán vágom ezt a loot dolgot. 30 as lettem és még mindig csak 36osokat dobál. Mi kell hozzá hogy nagyobbak jöjjenek?

(#3105) DaveHutt válasza sittes79 (#3103) üzenetére


DaveHutt
őstag

A premiumos a Legion of Dawn Edition. A kód Standard Editionre vagy Legion of Dawnra szól?

[ Szerkesztve ]

(#3106) Xaels válasza ForRedGlory (#3092) üzenetére


Xaels
félisten

Most így gondolkoztam, az nem az a küldi amikor választani kellett, hogy Dax-nak vagy Matthias-nak segíts? Mert ott én Dax-ot választottam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3107) KicsiPaszuj válasza Sirandrish (#3101) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Holnap délután mehetünk pár kört. Legalább kipróbálom a kolosszust.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3108) sittes79 válasza DaveHutt (#3105) üzenetére


sittes79
addikt

standard

(#3109) Pedro78 válasza DieHard (#3104) üzenetére


Pedro78
senior tag

Epic(lila) cuccok azok max 36-os szintuek. Masterwork es legendary lesz magasabb szintu.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3110) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Én most mentem egy gm1 strogholdot.4 mw és 1 legendary esett.
Nem tudom van-e köze annak hozzá,hogy egy csomó dolgon van luck,de ez már gyanúsan jó loot volt.

(#3111) atainprison


atainprison
senior tag

(#3112) omfgk válasza AAtt1la (#3110) üzenetére


omfgk
addikt

1db stronghold alapján aligha lehet megítélni a droppot.

10db után megnézzük.

(#3113) lofagi


lofagi
addikt

Ráuntam a rangerre, mondjuk főleg azért, mert már minden slotban mw van és persze nekem jobb cuccok nem esnek. Átváltottam az interceptorra. Hogy ez mekkora fun! LOL :D Sokkal jobban élvezem, mint a rangert. Pedig még csak full epic. GM1-ben a mineban olyan szinten szétkaptam a kispókokat, amikor lespawnolnak, hogy csak lestem. Általában egy ulti mindig összejött, hogy oda el tudjam használni s simán ledarálja amikor benyomom, nagyon bejön. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3114) vhunor


vhunor
őstag

Duct tape jellegű fix a 100% CPU használatra.

(#3115) Droughert


Droughert
tag

Ma, vagy holnap érkezik fix a lootra.

Link

[ Szerkesztve ]

(#3116) Peace válasza lofagi (#3113) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem egyből ez lett a kedvenc már a zárt bétában demóban is. Atomkomolyan aprít!

(#3117) i@lex válasza Droughert (#3115) üzenetére


i@lex
őstag

Jöjjön is, mert ez így vállalhatatlan. :D

Tegnap Quickplay - GM2-ztem picit, és jött is Oscar-bácsi.

(#3118) prokxy válasza lofagi (#3113) üzenetére


prokxy
veterán

Nyugi Fagi, nekem 56 óra alatt volt egy leg. :D
Mondjuk egy shoti, azóta közelharci lett a Stormom. :U :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3119) Cray Tyler válasza Droughert (#3115) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az a bajom ezzel, hogy vajon mit csinált a teszter csapat megjelenés előtt, amikor kiesett egy adott class legendary seal, amin egy kizárólag másik class által használható inscription van. Tehát hogy van az, hogy kiesik egy nagyon ritka item, ami teljes mértékben useless. És ez nem tűnt fel senkinek :N

Továbbra is hatalmas anthem fanboi vagyok, de ez a loot fix annyira alap kellett volna legyen már induláskor. És 1 heti munkájukba telt összehozni, tehát nem is több hónapos munka. Olyan érzésem van, mintha picit szét lett volna esve a csapat, vagy iszonyat sietni kellett (vélhetően utóbbi). De az biztos, hogy fél év múlva sokkal jobb lesz a játék. De nekünk early adoptereknek addig is prognosztizálható még némi bosszankodás.

(#3120) lofagi válasza i@lex (#3117) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy te tényleg élvezed,h ide dörgölöd ezeket ilyen kommentekkel?

Örülj neki,hogy ekkora makker vagy,hogy ilyenek esnek neked. De csak mert neked épp ezek kiesnek nem jelenti azt,hogy a legnagyobb többségnek is ki fog.

Ráadásul nem hiszem,hogy mindnekinek van ideje +170 órát játszani a játékkal. LOL

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3121) Madoc válasza lofagi (#3120) üzenetére


Madoc
veterán

Játék fóruma, játékkal kapcsolatos. Legalább annyira mint a milyen alaplapot, procit 100 hozzászólásban. Ha zavar ne nézd.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3122) lofagi válasza Madoc (#3121) üzenetére


lofagi
addikt

Nem az zavar,hogy belinkeli, hogy milyen legendaryja esett, hanem az,hogy hogy kommenteli...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3123) warcat válasza Cray Tyler (#3119) üzenetére


warcat
veterán

Nem hiszem,hogy a teszter csapaton múlt, inkább szándékos döntés volt ez amit most felülbíráltak.

Egyszerűbb szoros nadrágszíjjal kezdeni és engedni belőle, drop ratet nem növelik csak csökkentik a haszontalan dropok számát meg leviszik a craftolást 15 emberre,kezdésnek oké.

EA: It's in the crate!

(#3124) Cray Tyler válasza lofagi (#3122) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Figyuzz, kísérletezek.

(#3125) Cray Tyler válasza i@lex (#3117) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Bocs de ez egy fos, nekem olyan esett, ami egyik inscriptionon +200 a másikon meg +125% weapon blast damage (összeadva +325%!!!), és azzal irtok 1 hete :C :C :C

(#3126) twi452 válasza Cray Tyler (#3125) üzenetére


twi452
senior tag

Meg a seekernek nincs blast dmg-e mert az nem aoe rakéta ha jól emlékszem..0x125% meg nem olyan sok 😄

Szerk: vagy itt épp működik a fogaskerekes ikon a fegyverekre is és nem csak a cuccra amin van? Fura 😄

[ Szerkesztve ]

(#3127) i@lex válasza twi452 (#3126) üzenetére


i@lex
őstag

Működik ;-) (bár az lehet bug)

Illetve minden missile-nak van blast damage-e is.

[ Szerkesztve ]

(#3128) i@lex válasza Cray Tyler (#3125) üzenetére


i@lex
őstag

Igen, ez egy fos.

(#3129) Aventador91 válasza Droughert (#3115) üzenetére


Aventador91
őstag

végre. már lesz értelme craftolni is :C

(#3130) omfgk válasza i@lex (#3117) üzenetére


omfgk
addikt

Ma bejöttem a belvárosba. Az emberek jelentős többsége azt állítja ,hogy rengeteg a kátyú, rosszak az utak. Ahol én jöttem a mai napon, ott én bizony nem láttam kátyút.

Kijelentem tehát ,hogy BP-n nincs gond az utakkal, sehol.

Remélem érthető a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#3131) lofagi válasza omfgk (#3130) üzenetére


lofagi
addikt

Óriási! :D :C

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3132) i@lex válasza omfgk (#3130) üzenetére


i@lex
őstag

Nem.

Lofagi, így hogy lesz lootod, ha folyamatosan itt vagy ? :-D

[ Szerkesztve ]

(#3133) lofagi válasza i@lex (#3132) üzenetére


lofagi
addikt

Igazából a kettő nem zárja ki egymást lol.

Amúgy a 7. 8. Quickplaynél tartok ami nem működik...

Ez így nagyon jó, de tényleg.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3134) Cray Tyler válasza omfgk (#3130) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Belátom, te ezt sokkal magasabb szinten tolod, nagyon tetszik, eltanultam ha nem gond :R :R

(#3135) i@lex válasza lofagi (#3133) üzenetére


i@lex
őstag

Én ugyanennyinél, szerencsére itt minden jól működik.

(#3136) omfgk


omfgk
addikt

A Quickplay szintén hibátlan. Tegnap elsőre egy jó körbe rakott be.

Az ,hogy az azt megelőző héten 50 Quickplayből kb 7 alkalommal nem volt bugos az nem számít.

A tegnapi siker felülír mindent.

[ Szerkesztve ]

(#3137) Aventador91 válasza omfgk (#3136) üzenetére


Aventador91
őstag

nálam a gm1 temple of scar ilyen. 6-ból egyszer jutok be az elejére, a többi vagy a 2. láda utáni rész, vagy egy bugos részre dob be. az a durva hogy vannak még emberek akik kilépnek gm1-ből, mikor a főboss 2 masterworkot dob ha ott állsz rajta amikor meghal. + gm1 nehézsége olyan hogy ránézek a mobra és hal :D

gm2-re meg szinte mindig egyedül rak be és mire bejön még ember rajtam kívül már majdnem megvan az első láda

(#3138) baphomet válasza lofagi (#3133) üzenetére


baphomet
senior tag

Ha csak a Challenge of Valor-hoz kell, hogy meglegyen a 25 quickplay, akkor easy vagy normál módban kell csinálni. Ott kisebb az esély rá, hogy a mission eredeti létrehozója kilépett időközben. Utoljára nekem így 4-ből 3 quickplay jó volt, előtte hardon 5-ből 0.

(#3139) lofagi válasza baphomet (#3138) üzenetére


lofagi
addikt

Igazából azt szerettem volna letesztelni,hogy ott nagyobb-e az esély a dropra, mivel a leírásban azt írja,hogy bonus rewards. S mivel itt is nagyon sokan írták,hogy quickplayből estek a cuccok nekik. De köszi a tippet, kell a challangehez is, így akkor lehet megcsinálom azon.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3140) Cray Tyler válasza baphomet (#3138) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ezt csináltam én is, de abbahagytam. Annyira arcgörgető a normal, hogy totál szétcseszed a többiek játékát. Bejönnek lvl10-20as playerek kékben-zöldben, küzdenek szegények percekig mint disznó a jégen, én meg 3 gombnyomással balról jobbra feltörlöm a játékteret. Utána felvesznek flistre, mondom is milyen jó arcok, biztos megköszönik hogy segítettem. Nos nem, közölték, hogy ez így nekik nem egy nagy élmény, lennék szíves máshol érvényesülni. Igazuk volt.

(#3141) Aventador91


Aventador91
őstag

vérpisti anthemezik ;]

(#3142) twi452 válasza Aventador91 (#3141) üzenetére


twi452
senior tag

Megint colossussal pajzs nélkül? 😂

[ Szerkesztve ]

(#3143) Aventador91 válasza twi452 (#3142) üzenetére


Aventador91
őstag

kell egy kis fika még hogy több division 2 fogyjon ;]

(#3144) Cray Tyler válasza Aventador91 (#3141) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Sose néztem, de most megnéztem. Én már ehhez öreg vagyok, nekem már irritáló ez a trágár fröcsögés meg a visítozás. Akármelyik angol streamer jobb ennél. 14 évesen biztos tetszene.

(#3145) ooooobi


ooooobi
senior tag

Majd a stream végére leszek csak kíváncsi milyen véleményt mond róla. Náluk a Division 2 istenítést nem értem, múltkor toltam a bétát, nekem semmivel se volt jobb, vagy újabb mint az egy a mostani állapotában.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#3146) Bazsi1987 válasza ooooobi (#3145) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nem bántom őket, de nézd meg az új YouTube videójukat ahol a zárt div bétárol beszélnek, elmondja hogy együtt működnek az ubival amit tuti nem ingyen tesznek...😁

(#3147) sagem válasza Bazsi1987 (#3146) üzenetére


sagem
addikt

Nemtom, jelenleg ő a legnézettebb Anthem streamer (globálisan, nem csak a magyarok között), azért ez is árulkodó, hogy mennyi és milyen streamer tolja a játékot, csak azzal hogy streameli elég jó reklámot ad a játéknak :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3148) Aventador91 válasza sagem (#3147) üzenetére


Aventador91
őstag

nem, mert ha megnézed, végig oltja (egy része jogos), + a chaten is végig oltják a játékot
és aki megkérdezi hogy megvegye-e, azt mondják ne.

(#3149) sagem válasza Aventador91 (#3148) üzenetére


sagem
addikt

Ehe, és ilyenkor van az, hogy az embernek van szabad akarata, látja ahogy játszik, és eldönti hogy tetszik e neki vagy sem, akit lehet befolyásolni negatívan, azt lehet pozitívan is, szóval aki a streamer véleménye miatt venné vagy nem venné meg az meh :) De én úgy látom egyébként, hogy a chaten legtöbbször azt ajánlják, hogy Premium accessre fizessenek elő egy hónapra és úgy játsszanak vele :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3150) Cray Tyler válasza Aventador91 (#3148) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az ő közönsége nekem nem hiányzik az anthembe teammate-nek, őszintén szólva.

Amúgy a streamer most mondta (első szimpatikus mondat), hogy megérti akinek bejön a game, de ő többet várt, és reméli hogy idővel javítanak rajta, mert akkor valószínűleg többek tetszését is elnyerheti.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.