Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3551) twi452


twi452
senior tag

Nekem tegnap Heart of rage stronghold egyik ládájából esett gm1-en legendary végre. Meg ott jön egy csomó legendary mob amikből azért tud esni.
Szerintem sokkal könnyebb mint a pókos és gyorsan megvan. Mondjuk sokan kilépnek a bossfight előtt mert még így is idegesítő tud lenni ellene a harc de lehozható viszonylag gyorsan 😀

[ Szerkesztve ]

(#3552) warcat válasza Sirandrish (#3546) üzenetére


warcat
veterán

Én azért átböngészném a vaultot,mert ha másik javelinhez kaptad ami most gyakori,akkor nem látod forgeban
.
Legelején normál induláskor veszett csak oda 1, azóta mindig előkerülnek.

Jellemzően egy jobb legendary contractot addig farmolom, míg be nem adja a kulcsot (kb 30x).
Általában freeplay indítása után ott van minden a táskában, amikor nem, akkor meg már belepakolta a vaultba mire visszaérek.

EA: It's in the crate!

(#3553) Sirandrish válasza warcat (#3552) üzenetére


Sirandrish
legenda

Forget átnéztem, bar pont elotte zúztam be a felesleget igy darabra tudtam mennyi itemem van, de meg igy is átnyálaztam azert, hatha...de nem.

Ez a legendary contract farm mit akar jelenteni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3554) warcat válasza Sirandrish (#3553) üzenetére


warcat
veterán

Már írtam korábban, keresel magadnak egy olyan feladatot a háromból ami össze van fűzve, ami gyors és esélyesebb hogy esik valami (pl 3 titan, vagy Ursix leölése) és kilépsz a főmenübe.Ott felajánlja a folytatást, betöltés után újra leölheted őket. Exploit, de whatever

Azonban a jelenlegi dropratek mellett így is rohadt nehéz bármit kiütni (legendaryk terén, mw az persze akad)

EA: It's in the crate!

(#3555) Batawanga válasza twi452 (#3551) üzenetére


Batawanga
tag

Tegnap 5x nyomtam le a bosst fél óra alatt, stronghold quickplayben mindig odarakott egyből. Nem is értettem, miért lépnek ki az emberek, ha már eljutottak odáig.

(#3556) AAtt1la válasza Batawanga (#3555) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Csak a ládák miatt csinálják.

(#3557) Batawanga válasza AAtt1la (#3556) üzenetére


Batawanga
tag

Akkor ez egy jó farmolási lehetőség, szereztem vagy 7 MW cuccot fél óra alatt (a stronghold végén garantáltat és amit néha a boss dobott). Megjegyzem, strongholdban még sosem kaptam legendaryt, az összes eddigi kettő darabot freeplayben dobta, ráadásul az egyiket egy olyan javelinre, amelyikkel egy percet sem játszottam. Tapasztalatom szerint, még csak event sem kell, random sárgákat kell ölni pl. dangeonokban.

(#3558) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Lehet én vagyok a balfasz, de nálam a pókos stronghold elég régóta nincs a mappon. (Ps4) Only a monitoros küldi, és a robotos van( végén ahol a pajzs generátort le kell lőni ). Valakinek valami 5 let?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3559) Batawanga válasza kisbancsa (#3558) üzenetére


Batawanga
tag

Volt még itt ilyen sztori, hívasd be magad a strongholdba egy ismerőssel, állítólag utána helyreáll.

(#3560) kisbancsa válasza Batawanga (#3559) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Na neeeee baaasszz. Ez komoly? Azt hittem hogy direkt kivettek mert baj van vele.... Persze ilyenkor senki nincs fent olyan aki be tudna hívni...

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3561) Batawanga válasza kisbancsa (#3560) üzenetére


Batawanga
tag

Hát én is behívnálak, de este leszek legközelebb. Próbálkozz a stronghold quickplay-el, hátha oda dob be.

(#3562) kisbancsa válasza Batawanga (#3561) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Sikerült köszi a tippet :R

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3563) Madoc válasza Xaels (#3547) üzenetére


Madoc
veterán

Csak a lilát meg a kéket. Masterwork meg a legendary megy a lecsóba.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3564) Xaels válasza Madoc (#3563) üzenetére


Xaels
félisten

Legutóbb mikor játszottam havert kidobta és az MW itemeket is megkapta a kövi küldi végén.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3565) Madoc válasza Xaels (#3564) üzenetére


Madoc
veterán

Én meg már 3x nem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3566) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Azzal is csinálhatnának valamit, hogy a no life köcsögök a 700+-os gear mellett ne jöhessenek be pl GM1-be trollkodni. Egyszerűen nem lehet játszani normálisan mert az egész pálya futóverseny. Ránéznek az ellenfélre és már meg is halt mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#3567) turistakolbi válasza ForRedGlory (#3566) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

740 es gearrel nolife köcösg vagyok ? :D másfél hete a járékra sem néztem. csak szombaton az update után 2-3 órára :D alig van 105 órám a játékban,

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3568) ForRedGlory válasza turistakolbi (#3567) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Felfogtad a lényeget...

(#3569) turistakolbi válasza ForRedGlory (#3568) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

:D
örülj neki hamar túl vagy az instán, ergo ugyan annyi idő alatt több elitet ölsz = esély a több legendary ra :D WIN WIN :)

https://www.twitch.tv/muerte188

(#3570) Aventador91


Aventador91
őstag

ez elég jó volna ha megcsinálnák hasonlóan a fejlesztők. egyből élvezetesebb lenne a loading screen
[link]

(#3571) Zoli133 válasza Aventador91 (#3570) üzenetére


Zoli133
őstag

5 alkalom után ezt is unná az ember szerintem.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3572) Aventador91 válasza Zoli133 (#3571) üzenetére


Aventador91
őstag

lehet. sajnos a töltőképernyőktől nem fogunk szabadulni. túl jó a grafika hogy töltőképek nélkül elfusson bármilyen gépen. lehet jönni más looter shooter játékokkal hogy mennyivel jobbak ilyen szempontból, de nézd meg a grafikát.. br játékok sem véletlenül néznek ki úgy ahogy
division 2 a max payne 3 szintű grafikával persze hogy jól fut a mai gépeken

[ Szerkesztve ]

(#3573) Xaels válasza Zoli133 (#3571) üzenetére


Xaels
félisten

Jah mint Destinyben a lebegő űrhajók kb. Ott még visszajelzésed sincs, hogy hol tart esetleg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3574) warcat


warcat
veterán

Na vagy megint felcsavarták a dropratet, vagy brutális rng anomália nálam.
8 db mw + 1 legendary freeplayben míg megtelt a tatyó

EA: It's in the crate!

(#3575) zso79 válasza warcat (#3574) üzenetére


zso79
őstag

rng... két óra alatt 2 mw

(#3576) Aventador91 válasza warcat (#3574) üzenetére


Aventador91
őstag

te még játszol ezzel? ;]

(#3577) i@lex


i@lex
őstag

70 ezernél járok a Champions of Tarsisban... már a hajam kihullik, és még mindig kell 80 ezer...

Irdatlan ez a 150 ezer.

(#3578) hunvarlan válasza i@lex (#3577) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Nekem még csak 10000 de nem érdekel ha meglesz meglesz ha nem akkor nem annyira nem érdekel főleg hogy az ilyeneket vagy lejjebb viszik vagy többet lehet később szerezni inkább jöhetne az új tartalom mert picit uncsi a 3 db legendary contract és kész tudom lehet menni strongholdot de az is kezd unalmassá válni picit. De sebaj jön a sekiro + ott van most a wow is szóval van mivel játszani!

[ Szerkesztve ]

(#3579) warcat válasza i@lex (#3577) üzenetére


warcat
veterán

Remélem arra figyelsz,hogy mindháromból kell 50 000, én csak a freelancerekhez pótolom a többit.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3580) i@lex válasza warcat (#3579) üzenetére


i@lex
őstag

Persze. A 3 strongholdot nyomom felváltva.

Napi 100 stronghold lesz holnaptól a cél, kizárólag easy-n, spotify mellett.

2 héten belül túl akarok rajta lenni.

Egyébként, az összes többi challenge kész, legalábbis, a challenge of resolve (30 daily , 5 weekly challenge) után már nem kaptam többet.

[ Szerkesztve ]

(#3581) Aventador91 válasza i@lex (#3580) üzenetére


Aventador91
őstag

felesleges erőlködni érte, mert universal komponenseket nem lehet utána kraftolni.
azért hogy thruster life-ot meg ammo dropot kraftoljak masterworkbe nekem nem éri meg szenvedni.

(#3582) i@lex válasza Aventador91 (#3581) üzenetére


i@lex
őstag

Nem azért akarom.

Azért csinálom, mert más nem csinálja, ez nekem mindig vörös posztó.

Igazi goldba akarok rohangálni, nem kikevert kamu aranyba. :-D

(#3583) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez a Luck % ér valamit? Mennyi körül kezd el működni, ha valaha elkezd? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3584) Aventador91 válasza Sirandrish (#3583) üzenetére


Aventador91
őstag

én nem használtam sose, csak néha-néha amikor mások mondták hogy segít. de a legjobb cuccaim akkor estek amikor nem használtam extra luckot :D
senkinek fingja sincs hogy akkor jobban dobál-e, vagy mire van hatással a luck. szerintem még a fejlesztők sem tudják :DDD azon se lepődnék meg ha bugos lenne, nem működne, de ez sosem derül ki

(#3585) Sirandrish válasza Aventador91 (#3584) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem direkt feszültem neki, de kíváncsiságból megnéztem és 150+ luck van rajtam....így gondoltam csak megkérdezem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3586) twi452 válasza Sirandrish (#3585) üzenetére


twi452
senior tag

Van olyan elmélet, hogy alapból 100-al indul mindenki és 90-et érdemes rátenni pluszban mert ha átfordul 200-on túl akkor nulláról számolja a többit 😄
Persze ezt senki nem tudja megcáfolni vagy megerősíteni úgyhogy csak a szokásos bármi lehetséges elmélet része 😄

(#3587) Sirandrish válasza twi452 (#3586) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez már komolyan olyan mintha 3 óvodás csinálná ezt a játékot, és ilyen apróságokra nem figyeltek volna :D
Átfordul? Miért nincs maximalizálva akkor? Persze értem én hogy ez csak urban legend, de azért poén nah :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3588) DaveHutt válasza Sirandrish (#3587) üzenetére


DaveHutt
őstag

Különösen azután, hogy bármelyik ARPG-ből, de leginkább Diablo 2-ből átültetnék a +magic find rendszert, tökéletesen elegendő lenne ide is.

Más: tegnap este meglett a 30as szint, kb. 10 szint óta csak mellékküldetéseket csinálok, és már kezdem unni a küldetések struktúráját. Azt hiszem, amíg nem jön új tartalom, hanyagolom a játékot. Epic szintig jutottam.

[ Szerkesztve ]

(#3589) i@lex válasza i@lex (#3582) üzenetére


i@lex
őstag

Imádom, hogy, mindenki az easyt farmolja. 10-ből 7-szer a végére dob be. :-D

Vicces, hogy 2-3 mw-vel jövök ki körönként easy-n. Material farmnak nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#3590) Aventador91


Aventador91
őstag

arra volt eszük hogy kivegyék a boss dupla drop-ot... de hogy megcsinálnák a játékot faszára az nem. még ami jó volt azt is elcseszik

(#3591) Sirandrish válasza i@lex (#3589) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert easyn is esik MW? Ne basszatok már fel!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3592) Aventador91 válasza Sirandrish (#3591) üzenetére


Aventador91
őstag

csak fegyver állítólag. de az is ritka. bossból sem esik fixen

(#3593) Sirandrish válasza Aventador91 (#3592) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor mi értelme azt farmolni? HARDon is csak átrepül rajta az ember..mire jó az easy így?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3594) i@lex válasza Sirandrish (#3591) üzenetére


i@lex
őstag

Esik. Csak 8 féle, de esik. Nagyon nem ritkán. MW embernek tökéletes.

Amúgy annyi eszük lehetett volna, hogy így csinálják meg:

50 pont - easy
100 - normal
150 - hard
200 - gm1
250 - gm2
300 - gm3

Nem egy nagy cucc.

(#3595) Batawanga válasza Sirandrish (#3583) üzenetére


Batawanga
tag

Valamit csak ér, nekem hétvégéig nem dobott egy legendaryt sem, de amióta figyelek, hogy 90 körül legyen a luck, azóta már kaptam 4-et. Epic és MW is érezhetően több esik.

(#3596) Aventador91


Aventador91
őstag

aki ilyen szépen leveszi fejjel az ajtót, meg is érdemli hogy lemaradjon a legendary dropról :D nem hiszem el hogy az emberek még nem jöttek rá hogy esc, respawn..
[link]

bioware-es fejlesztő írt kommentet:

Dear /u/Darthchrisshaw I just wanted to pop in here and apologize for a terrible player experience that I am directly responsible for. As the Stronghold lead the buck stops with me. I can offer explanations but at the end of the day, that doesn't change the experience.

What I really want to do is come in here and explain what we are doing about this so you don't continue to suffer these situations in the Strongholds.

We've disabled every "backtracking" fog wall in the Temple of Scar and Heart of Rage. So as of the next patch, forgive me for not having the exact dates as I'm at home, it should be the next scheduled patch in March. Internally it's called 1.0.4. So once that patch lands you should never run into this situation again in either of those strongholds. (This is different from forward-blocking fog walls which are necessary, those remain in place.) I'm not currently aware of any back-tracking issues in Tyrant Mine, but please call me on it if I'm missing an issue.

Going forward we won't be using these types of setups unless they are for some reason mission critical to the mission. I've yet to see a mission-critical backtracking fog wall so my expectation is that you'll almost never run into this again. And if you do it's likely a bug.

We will continue to strip these out of the existing content as we move forward with continued bug fixing and quality of life improvements. I can't offer specific timelines for when we'll have a complete pass on the game at this time.

Until the patch lands, if you end up in this situation bring up your map and hold down LS (Left Stick) on the controller or Y on your keyboard, this will respawn you and should put you on the correct side of the fog wall. I have yet to see this fail to respawn you in the correct location.

Again I want to reinforce none of this is an excuse and I truly do apologize that we weren't able to correct this prior to launch or until now. I can only promise we will do better by you and the community in the future and try to win your trust back.

(#3597) Xaels


Xaels
félisten

Ma végre le tudtam ülni játszani. Potyognak a Masterwork itemek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3598) DaveHutt válasza Aventador91 (#3596) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez egy nagyon korrekt hozzáállás, respect.

(#3599) Sirandrish válasza Batawanga (#3595) üzenetére


Sirandrish
legenda

Levittem 98ra... most hozok egy talicskát a legendaryknak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3600) Zolibacsi88 válasza Sirandrish (#3599) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

:D :D :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.