Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#2551) DaveHutt válasza pzstm (#2521) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hivatalos fórumon felmerült, hogy ban van folyamatban. Többen megkérdezték az EA chatet. Nem osztogattak bant, hanem simán lezárták a játékot a profilokon a hivatalos megjelenésig.

(#2552) DieHard


DieHard
senior tag

Megy valakinek VPN-nel? Nekem a play gomb inaktiv.

(#2553) baphomet válasza duvi (#2532) üzenetére


baphomet
senior tag

Ugrálni, mint egy bazári majom? Piha! Tisztességes Colossus becsületesen, arccal hárítja a csapásokat. :) Persze, ha jót akar magának, akkor nem csak a tűzfalat és lángszórót visz magával ash elementál ellen, nem úgy, mint én többször is. :B

(#2554) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#2555) duvi válasza baphomet (#2553) üzenetére


duvi
nagyúr

Hja kérem! A nagy arcú Colossusoknak könnyű! :D
Szia itt is! :) Rég láttalak...

(#2556) Xaels válasza ForRedGlory (#2554) üzenetére


Xaels
félisten

Én metacriticen már beleolvasgattam, de inkább nem mennék bele. Szerintem sok helyen az elvárások, elképzelések nem voltak reálisak, nem kezelték helyén a játékot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2557) sittes79 válasza Cray Tyler (#2539) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem is ez a gondom a storm-al, de főleg az, hogy amik estek leg bonuszos MS és legenderik, mindegyik olyan, hogy vagy lebegnem kell(hover üzem) vagy az enemy felett kell legyek, na most ez igen kevés helyzetben kivitelezhető sokáig, mert ilyenkor hullok mint a légy :), viszont igy meg a bonuszok nem múkodnek ugyebár!! Jelenleg 450 gearben, még GM-ben is 2-3szor elesek. Lehet kellene tennem védelemre is nem csak dps-re. :)

Lehet kell csinálnom egy colossust:)

(#2558) DummyBoy válasza Madoc (#2547) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Tudom, sajnos nem ott vettem ... bár boldogan költöznék szingapúrba, csak úgy is xD

Life is shor...

(#2559) paltom


paltom
tag

EA Premier acessem van, aktiváltam a sima kulcsomat tegnap, de nem jelzi sehol hogy meg lenne, csak a Legion of Dawn editiont irja. Hol tudom megnézni hogy sikerült e aktiválnom?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#2560) omfgk válasza Cray Tyler (#2539) üzenetére


omfgk
addikt

Itt már nem is azt kell nézni ,hogy 450 vagy esetleg 480, hanem inkább a gear bónuszokat.

Simán kieshet egy Legendary fegyver ami használhatatlan az adott játékosnak.
Aztán kiesik ugyanez a fegyver, +100% armor, +100 shield és még egy +100% elemental dmg...
Vagy a Sniper amit linkeltek redditen. +200% weapon dmg és még egy +175% weapon dmg (ami összeadódik ugye). Na ezzel lehet már a tornyokat lődözni.

Kicsit nekem egyelőre túlságosan is random a loot.

Egy full legendary gear csak a GM2-re lesz elég.
GM3-hoz ugyanez a gear fog kelleni de a megfelelő bónuszokkal.

[ Szerkesztve ]

(#2561) Cray Tyler válasza omfgk (#2560) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Inkább azt érzem gondnak, hogy ilyen számú affix mellett nincs lehetőség rerollolni őket.

(#2562) omfgk válasza Cray Tyler (#2561) üzenetére


omfgk
addikt

Nem tetszik amikor az autocannon-ra kapsz egy +20% pistol ammo-t? :D

(#2563) Cray Tyler válasza omfgk (#2562) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Satöbbi igen, tök random, réha röhögök, de leggtöbbször nem :D

(#2564) turistakolbi


turistakolbi
aktív tag

Nem reklám... De bejött egy random negyedik és a boss lement 27 sec alatt..
Nem tudom milyen fegyvere volt ( ahogy nézem pisztoly) de nagyot rakott :D
GM1

https://clips.twitch.tv/CrypticMildLettuceHoneyBadger

Hirtelen nem vágtuk, hogy honnan ez a Dmg.... én is teszt builddel voltam :D sok a B+

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/muerte188

(#2565) ripla


ripla
őstag

Pcgamer, 55 pont a 100-ból

+

Gamespot - 6/10
Destructoid - 7/10
CGMagazine - 7/10
GamingBolt - 5/10
The Digital Fix - 7/10

+ Jelen pillanatban 68 ponton áll a MetaCriticen és 69-en az OpenCriticen.

Elég pocsék kezdés.

[ Szerkesztve ]

(#2566) maajsz válasza turistakolbi (#2564) üzenetére


maajsz
senior tag

Vannak ilyen wtf rollok. Láttam én is az egyik streamernél olyan pisztolyt hogy weakpointra 10-18k-kat damolt, de nem tom pontosan a modjait.

(#2567) vitya81


vitya81
tag

Hali!

Félig-meddig OFF a téma, de kapcsolódik az Anthemhez: tegnap előfizettem (PC) origin access basic-re, így tudtam kipróbálni az Anthem trial (10 órás) változatát. Lassan letelik a 10 óra, de folytatnám a játékot, mert nagyon bejön.

A kérdés/dilemma:

1. Ha megváltoztatom az előfizetésem premier-re (havi 15 EUR), akkor teljes hozzáférést kapok az Anthem-Legion of Dawn verziójához. Ugye?

2. Mi van akkor, ha 2-3 hónap múlva, vagy fél év múlva már nem szeretném ezt a havidíjas szolgáltatást, és lemondom? Ugrik a játék? Mennyi az az időtartam, ami után teljes jogú tulajdonosa leszek?

Az a helyzet, hogy origin/EA játékok mostanában nem nagyon érdekelnek, tehát hosszú távra nekem nem érné meg a premier előfizetés, de úgy látom az Anthem miatt most érdemes lenne néhány hónapra befizetni.

Jól gondolkodom, vagy egész másképp működik a rendszer? Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot.

(vagy vegyem megy cdkeys-ről a standard változatot 13ezer HUF-ért?)

Köszönöm, üdv Viktor! :R

(#2568) maajsz válasza vitya81 (#2567) üzenetére


maajsz
senior tag

Amikor uppolsz premierre, akkor lemondod a basicet gyk, visszakapod az abból visszamard pénzt, ha nem volt egész hó, amit levonhatsz a premier árából. Azzal ugyanez van, fizeted, majd ha lemondod hó közben leszámolja arányosan ami visszamarad.
Access addig van amíg előfizetsz, játék a tied nem lesz soha csak ha megveszed külön.

(#2569) vitya81 válasza maajsz (#2568) üzenetére


vitya81
tag

Értem. Akkor nekem, aki nem sok EA/origin játékkal játszik nem igazán éri meg hónapokig/1 évre előfizetni. Akkor a legjobb megoldást most abban látom, ha váltok Premierre, folytathatom a játékot időkorlát nélkül és mondjuk egy hónap múlva lemondom az origin access-t, és búcsút intek a game-nek. (hangosan gondolkodom). A Basic 4 EUR kedvezményként most lejön a Premier 15 EUR árából... így ~11 EUR-ért még egy hónapig játszhatok vele. Köszönöm a segítséged. Hasznos volt :R

(#2570) maajsz válasza vitya81 (#2569) üzenetére


maajsz
senior tag

Akár így is lehet, ill játszod amíg kedved tartja majd lemondod. Lehetséges, hogy egy hónap múlva már lesz rá akció. Egyébként ahogy elnézem a streamereket akik sokat tolják, egy hét alatt ott vannak 480 közelébe full masterworkön, ergo átlagos gameplayel simán meglehet neked is pár hét alatt.
A sztori meg annyi amennyi, én keveslem (ha nettoba nézed akkor kb 3-4 óra) ráadásul többet újrajátszani sem tudod, legalábbis egyenlőre így fest.

(#2571) Madoc válasza maajsz (#2570) üzenetére


Madoc
veterán

3x tudsz uj karaktert inditani, kezdőképernyőn van rá menü. Gyanítom akkor előről mehet a story is. Azt irja hogy egyes szinten kezdessz majd.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2572) maajsz válasza Madoc (#2571) üzenetére


maajsz
senior tag

Eddig nem is figyeltem, de akkor már ezt is tudom :D Nem is fordult meg a fejemben, hiszen egy pilot úgy is tudja kezelni mind a 4 javelint, hogy egyáltalán kéne, de legalább aki sztorizni akar még egyszer annak jól jön.

(#2573) warcat válasza maajsz (#2572) üzenetére


warcat
veterán

Elvileg kezdéstől nyitva mind a 4 osztály új karinál + a repuk közösek tehát az új karakterrel lehet húzni újra a story küldetésekért járó jutalmakkal.

EA: It's in the crate!

(#2574) Xaels


Xaels
félisten

Na Go. :DD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2575) saelin válasza Xaels (#2574) üzenetére


saelin
veterán

Fff, nekem meló van délig. Örülök ha 14 óra felé le tudok elé majd ülni, addig megesz a fene 100x.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2576) twi452


twi452
senior tag

Reggel ránéztem one x-en..nem lettem boldog 😄
Free playben esett az eső és kb játszhatatlan lett annyira akadozik...egy élmény célozni állandó 20 fps körül 😄 a fortban is érezhetően dadogósabb néhol a hang is recseg hozzá ahogy szenved az egész 😄
Valamit csúnyán benéztek ezzel az update-tel remélem hamar javítják mert ez így gáz 😄

(#2577) DaveHutt válasza twi452 (#2576) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ezen felbuzdulva refund lett a vége nekem. Majd ha rendezik a soraikat, javítják az összes bugot és elfogadhatóan fog futni konzolon, megveszem.

(#2578) Aventador91 válasza turistakolbi (#2564) üzenetére


Aventador91
őstag

tegnap beleraktam 12órát a játékba. egész nap strongholdot mentem, stronghold 1 meg 2-őt. én is találkoztam olyan playerekkel, stormok és interceptorok, hogy csak lestem. volt hogy a pókot úgy kiszedték grandmasteren hogy a első menekülése előtt meg is halt. utána meg olyanokkal kerültem össze hogy kb egyedül csak én lőttem a pókot :DDD

(#2579) twi452 válasza DaveHutt (#2577) üzenetére


twi452
senior tag

A fura, hogy előtte egész jó volt már a 10 órás trial alatt.

Mondjuk én nem erőltetném a natív 4k-t..tök jól ellennék akár fhd-n is stabil 60 körüli fps-sel..legjobb lenne egy kapcsoló rá az options-ben aztán amíg valaki a story-t nyomja vagy felfedezi a map-et akkor nyomhassa full grafikán 30 fps lock-al aztán majd ha loot grind van akkor már úgysem számít annyira a látvány és lehessen szépen 60-al hentelni 🙂

Ezt a mostani állapotot biztos hamar javítják mert ez tényleg vicc..esőben gyakorlatilag átugrik a célkereszt a mobon annyira akad az egész 😄

[ Szerkesztve ]

(#2580) Madoc válasza twi452 (#2576) üzenetére


Madoc
veterán

Na "örülök" akkor hogy nem nálam volt a hiba. Tegnao mikor ugyanezt leírtam, mintha láthatatlan tintával írnám mert senki nem reagált hogy neki milyen. Remélem jön gyors javítás rá.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2581) Dani82


Dani82
senior tag

Ha elofizetek az origin premium 15€-s valtozatara, jatszhatok az anthemmel? Nem nagyon tudok semmit a jatekrol csak lattam par videot es hogy destiny jeleggu, amit kedveltem. Meg akartam venni, de aztan nagyon lehuztak a minap a TheVr reggeli musoraban, pedig eleg sokat jatszottak vele es elbizonytalanodtam de 15€t megerne ha kiprobalhatom egy darabig

(#2582) XeeN válasza Dani82 (#2581) üzenetére


XeeN
senior tag

No offence de pár hsszel előrébb éppen erről volt szó, de igen, játszhatsz vele.

(#2583) Xaels válasza saelin (#2575) üzenetére


Xaels
félisten

Kb. 3-ig bírtam, addig minden flottul ment. Kifejezetten látványos buggal nem találkoztam. Néha volt 1-2 lassabban betöltő textúra. Stabilan futott, nem szakadt meg és nem is crashelt. Privátban játszottam, kivéve a Freeplay-es küldit de ott sem okozott gondot, mindenki repült amerre akart, nem kötött szorosan össze a rendszer. Nekem a sztori is tetszik, nem valtja meg a világot de egyelőre nem tűnik alibinek sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2584) DaveHutt válasza Madoc (#2580) üzenetére


DaveHutt
őstag

Tegnap nem tudtunk vele játszani, USA polgár vagyok. ;)

(#2585) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on indítás után 3x crashelt ki dashboardra a játék... :U Kicsit sem húzott fel, á dehogy.

Amúgy így 25 óra alapján sajnos kicsit csalódott vagyok. A gunplay nagyon jó szerintem, a látvány tetszik, a harcok és képességek élvezetesek, de ez így nekem kevés. A sztori finoman szólva sem az lett amire számítottam. Plusz nekem úgy tűnik hogy ugyanaz történik mint Division 1-nél és Destiny 1-2nél. Jóval több tartalommal kellett volna indulnia. Ez a téma meg, hogy a végjáték után a max Stronghold grind van GM2-3-on, meg láda vadászat, ez így kevés. :(

szerk: Ezt a minden fegyver ugyanúgy néz ki témát meg nem tudom hogy gondolták. :U

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2586) Phobion


Phobion
őstag

PS4-en (Pro) mi a helyzet? Milyen a framerate, hasonló mondjuk a RDR2-höz?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2587) Xaels válasza Phobion (#2586) üzenetére


Xaels
félisten

4K-ban olyan 30 néha 24 körüli érzésre. Diavetítés nem volt még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2588) Polllen válasza Dani82 (#2581) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha az alap basic-re fizetsz elő, akkor is lesz 10 óra trial. Annyi idő alatt el tudod dönteni, hogy kell-e a játék.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2589) Phobion válasza Xaels (#2587) üzenetére


Phobion
őstag

Köszi! Hülye kérdés, de megszokható? :F remélem idővel tudják kicsit stabilizálni

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2590) Xaels válasza Phobion (#2589) üzenetére


Xaels
félisten

Engem nem zavart, ha a kimenetet 1080p-re állítod akkor elvileg még több is lesz a framerate, legalább is a demoban így volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2591) omfgk válasza turistakolbi (#2564) üzenetére


omfgk
addikt

Storm és egy bugot kihasználva volt ennyi a dps-e. 4 db Storm 5 sec alatt levágja.

(#2592) Aventador91 válasza oriic (#2585) üzenetére


Aventador91
őstag

én is így vagyok pont. tetszik az egész, meg még le is köt a grindelés, de hosszú távon ez nagyon nem elég. viszont simán el tudom képzelni hogy kapjuk majd a tartalmakat

vagy ha szinte "végtelen" funkciójú cuccot lehetne szerezni, hogy bármiféle buildet lehessen építeni, kinek mi tetszik, azzal is elégedett lennék :D

[ Szerkesztve ]

(#2593) DaveHutt válasza oriic (#2585) üzenetére


DaveHutt
őstag

Remek, akkor várok türelemmel. EA szeretne eladni a játékból 6 milliót egy hónap alatt. Az max úgy fog menni ennyi buggal és optimalizálatlansággal, hogy elkezdik akciózni kegyetlenül. Forrás: https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/atc1zo/ea_expects_anthem_to_sell_6_million_in_1_quarter/?st=JSFTF3R3&sh=a1e8bdd6

[ Szerkesztve ]

(#2594) Polllen válasza DaveHutt (#2593) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ők arra készültek, hogy kajálni fogják a népek. Ami szerintem meg is lenne, ha nem lenne bugos.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2595) prokxy válasza oriic (#2585) üzenetére


prokxy
veterán

Én a sztorival voltam úgy, hogy még érdekelt az elején, de kb. a közepétől instant nyomtam el mindent, amit lehetett. De ebben nem is a történet a lényeg, hanem ami utána van.
Még nem volt lelki erőm magam felhúzni 30-ig, pedig már csak 2,5 fél szint kellene. :D Talán ma nekiugrom mikor.

Meg a Storm-om vhogy bugos lett, nem tudja mindig elnyomni a képességeit, tegnap este is emiatt feküdtem a legtöbbet. Vmi nem kerek, patch előtt nem volt ilyen gond.
Ami nagyon idegesítő, hogy a repkedő, pajzsos dögöket alig tudom leszedni vele, mert mire betöltenek a dolgok, visszamegy a pajzsa. Tegnap 3 ilyen jött velem szembe, 2-3 fekvés után altf4 lett és mentem aludni. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2596) omfgk válasza prokxy (#2595) üzenetére


omfgk
addikt

Pajzs ellen frost és lighting a hatásos. Viszont ez gyenge lesz páncél ellen. Fire és acid pedig páncél ellen erős.

(#2597) maajsz válasza prokxy (#2595) üzenetére


maajsz
senior tag

Nagyon sok múlik azon milyen gear combot használsz. Viszont valahogy nem tudok elmenni rajta rendesen, legalábbis részemről vannak anomáliák, ilyen pl a recharge time. Vannak skillek ahol pl ír 3 sec-t, másiknál 6-ot, viszont az egyiknél van benne 3-5 töltet, míg a másiknál egy.. alapvetően mindig primer + detonator kombóval megyek (nem nagyon alapozok arra, hogy lesz a csapatba aktív primer) így elég jól halad a több töltetes skillekkel. Ilyen pl az egyik jeges primer, nem a shards hanem asszem az ice strom (ebből el tudsz sütni 3-at is) illetve a burning orb mint detonator (ebből meg talán akár 5-öt is), ezzel nagyjából mindig bele tudsz nyalni a shieldesekbe, hogy ne kezdjék meg a regent. Ráadásul folyamatosan tud menni a combo is, annyira hogy fegyvert néha nem is használtam egyáltalán.

(#2598) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megvolt final boss is. Ez így eléggé semmilyen volt. :( Nagyon hamar lett vége.

Live-Die-Respawn

(#2599) prokxy válasza maajsz (#2597) üzenetére


prokxy
veterán

Ugyanezen párossal megyek, de vmikor nem tudom ellőni a skilleket, nem procol be, hiába nyomom az E-t, Q-t, pedig ott van, hogy 3/3 meg 5/5....nem vágom.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2600) saelin válasza Madoc (#2580) üzenetére


saelin
veterán

Bízom benne, hogy ps4 pro-n jobban fog futni.

Szerk:
Közben látom, hogy ott úgy ahogy oké.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.