Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21601) Ijk


Ijk
nagyúr

Érdekes ez a Sora No Woto.

Első néhány rész után majdnem dobtam, de kíváncsi voltam, valamiért mindig érdekelnek ezek a poszt-apokaliptikus világok. Csak sajnos borzasztó lassú a feléig, utána viszont hirtelen beindul és üt.
A gyenge felvezetést elfogadnám a karakterek megismerésének, ráhangolódásnak, de ilyen rövid animénél elég nehéz. Egy második évad megoldaná ezt a problémát, sőt, kötelező lenne, mert baromira hiányzik.

Az OP szerintem kitűnő lett (talán emiatt sem dobtam, mert pont emiatt vártam valami drámát, és meg kellett néznem újra és újra) és a háttérzenék is egész jók, márpedig jó zenékkel engem meg lehet venni. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21602) Archanon válasza Synthwave (#21578) üzenetére


Archanon
őstag

Bal. :B (Ha választani kéne, de inkább a hasonló kaliberű hús-vér asszonyt preferálom. :DDD )

Behalás, téma ide vagy oda, manga figurák "élethű" ábrázolással... jóféle.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#21603) Synthwave válasza Archanon (#21602) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bal. :B

Ofc hús-vér. Fele...Egész királyságomat érte. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21604) Archanon válasza Synthwave (#21603) üzenetére


Archanon
őstag

Inkább maradok pór, de az enyém nem adom... :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#21605) Synthwave válasza Archanon (#21604) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem is a tied kell. A bal lélegző változata. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21606) Archanon válasza Synthwave (#21605) üzenetére


Archanon
őstag

Ilyen nagy szemű izé? ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#21607) Mister_X válasza Máté94 (#21599) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kinek mi. Nekem nagyon tetszik, éppen azért, mert érdekes :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21608) Synthwave válasza Archanon (#21606) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:C

:W

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21609) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titan 3DS játék első scan:

[link]

Legalább nem novel játék lesz, hanem normális 3d-s.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21610) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tud valaki olyan kanjit írni a 死-n kívül, aminek "shi" a KUN olvasata?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21611) Mister_X


Mister_X
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21612) Nova96 válasza Mister_X (#21598) üzenetére


Nova96
őstag

Igaz, csak belinkeltem, hátha csak én nem értek egyet és láttam nem...Hanekawa? pfff... Shinobu. :P

[oWn]f4te
Mert nem. Az egész olyan nem gyere be, de még 1 esélyt kap majd.

Más
Psycho-Pass s2+film bejelentve. Szóval Mister_X lehet örülni. :D

Crystalheart
Ki gondolta volna. ;] Még a Fate/Zero se volt meg régebbről Ilya ? Se Rin? :F

[ Szerkesztve ]

(#21613) Crystalheart válasza Nova96 (#21596) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ebből a listából én egyet sem ismertem föl. :DDD:B Hát ott a MAL-listám (odorric a nick), nincs rajta. És amilyen tempóban haladok, nem is lesz egyhamar...

Archanon:
"Ilyen nagy szemű izé? ;]" - fate szerintem arra vár, hogy felfedezzünk valami idegen humanoid fajt a világűrben, akik - vagy legalább a társadalmuk egy része - nagyszemű manga-kislányoknak néznek ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21614) Crystalheart válasza Nova96 (#21583) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hallod te olyan szinten nem értesz a filmekhez, hogy inkább fejezzük be erről a diskurát. :D

(#21615) Máté94 válasza Nova96 (#21612) üzenetére


Máté94
addikt

Én is nagyon örülök neki, kíváncsi vagyok mik lesznek... de a filmet max. 2015-ben látom leghamarabb... :O

(#21616) Synthwave válasza Crystalheart (#21613) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Te is kezded ezt a nagyszemes baromságot?

Inkább nézzé Jégkrémbalettet. Rohadt idegesítő, de legalább "művészi"; művészien vernéd vasbetonfalba a fejét, aki kitalálta. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21617) Synthwave válasza Nova96 (#21612) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen esélyt? Ez egy artbook. A nem gyenge fajtából.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21618) oriic válasza Synthwave (#21594) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt pont a napokban nézem. Durván művészi szerintem... :C

Live-Die-Respawn

(#21619) Crystalheart válasza Synthwave (#21616) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Te is kezded ezt a nagyszemes baromságot?"

:DDD Csak folytatom :D Hát hiszen ha nagy a szemük. De szó se róla, az volna a fura, ha az animékben nem lenne az. De élőben igencsak... érdekes lenne. :)

A film: jóistenmiez. :D

[ Szerkesztve ]

(#21620) Synthwave válasza oriic (#21618) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Durván körömmel szeded le tőle a lambériát.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21621) Mister_X válasza Nova96 (#21612) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Banzai!! :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21622) Nova96 válasza Crystalheart (#21614) üzenetére


Nova96
őstag

SPOILER is van benne.
Még szerencse, hogy az animés topicba vagyok és nem a filmesbe. :)
Az meg, hogy az Aku no Hana-t művészfilmnek tartod röhej. :DDD Vagyis eddig azt vettem le a hsz-eidből. Mivel abba a csávót konkrétan molesztálja egy csaj, fürdőruhát adnak egy csávóra, de ez egy kibaszotművészfilm. Oké................
Az meg megint más ha nem hozod fel, akkor nem írok erre se mert befejeztük, de te hoztad fel újra a témát. :U
Na mind1, igazad van(biztos :U ) légy boldog inkább abba hagyom mielőtt felhúzom magam.

Máté94
De az anime, márc. ra van ígérve. Utána lemegy megint 22(?) rész és br után film, szerintem.

Mister_X
Yay! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21623) Hintalow


Hintalow
senior tag

Off-ba teszem, mert nem kapcsolódik szorosan a topikhoz, de számomra nagyon brutál, most olvasgatom:

19 évesen ösztöndíjjal japánban, animékből kezdte tanulni a nyelvet

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#21624) Mister_X válasza Hintalow (#21623) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mázlista. Remélem én is hasonlóan szerencsés leszek :)) De a matektól nagyon félek. Az nagyon, de nagyon aggaszt... Mondjuk nekem van annyi szerencsém, hogy ismerek idehaza "japán lelőhelyet", tehát beszélgetőpartner az biztos lesz. Sőt, már volt is, kifelyezetten meglepett. :Y

A kanjikat meg imádom tanulni. Van egy olyan érzésem, hogy azt az 500-at ami a Basic Kanji Bookban van, azt le fogom darálni egy hónap alatt (muszáj is), plusz Ankizok. Jövőre már az angol feliratot is el szeretném hagyni az animéknél (legfeljebb nem értem meg), nyárig alapszinten akarok beszélni + N3 kell majd. Csak a matek... :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21625) Nova96 válasza Hintalow (#21623) üzenetére


Nova96
őstag

:Y
Mázlista, és jó nyelv érzék.

Mister_X
:Y Szerintem nagyon jól haladsz, sok sikert.

(#21626) Mister_X válasza Nova96 (#21625) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát én is azt szeretném, hogy jól haladjak :D Ketyeg az óra. Arra az ominózus japán beszélgetésre azért nem vagyok olyan büszke, a japán öregúr is csak címszavakban kérdezett dolgokat, de legalább válaszolni tudtam. Meg csak -masu alakot használtam, mert nem mertem mást. Nem kicsit állt meg bennem az ütő :Y De a fiatalabbak angolul próbálnának velem csevegni, de ugye én alapból nem tanultam, tehát a kiejtésem rémes, de őket se volt könnyebb megérteni. Tök furcsa élőben japánokat látni. Például zsebkendőbe (nem papírba!) köhögnek. Idehaza meg örülök, ha valaki nem küldi rám a bacilustenyészetét a villamoson.

Le is van fektetve az ütemtervem az idei évre. Csak tudjam tartani...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21627) Máté94 válasza Mister_X (#21626) üzenetére


Máté94
addikt

Irigyellek, hogy neked nem kell érettségire készülnöd... :))

Mondjuk nekem ott a angol felső és német közép. :DDD

(#21628) Crystalheart válasza Nova96 (#21622) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem írtam, hogy művészfilm, de akár hiszed, akár nem, még (mittudomén) az Ichigo Mashimaro is a filmművészetbe tartozik és - komikus - művészi eszközöket használ. A rajzfilm is film. És a sorozat is film, csak nem egyrészes egészestés. Az NGE sem művészfilm, noha annál senki sem kérdőjelezi meg a művészi eszközöket. A japánok (vagy az európaiak) bátrabban nyúlnak az ilyen módszerekhez, őket nem köti olyan szinten a stúdió meg a producerek akarata, mint egy amerikai produkciót. Ha meg nem hiszed, hogy az Aku no Hana rendezője (vagy más készítője) azért hozakodott elő a hosszú sétálgatás ötletével, hogy azt művészi eszközként használja és érzékeltessen vele valamit, az már a te gondod, nem fogok emiatt Dunának menni. :)

(#21629) Mister_X válasza Máté94 (#21627) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja igen, mindezt érettségi meg munka mellett ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21630) Nova96 válasza Crystalheart (#21628) üzenetére


Nova96
őstag

Miért kell másik animéről beszélni, amikor nem is arról beszéltük ezt nem 1x eljátszottad már, és idegesítő.....én ez félre beszélésnek hívom, te magyarázatnak.

Ha meg nem hiszed, hogy az Aku no Hana rendezője (vagy más készítője) azért hozakodott elő a hosszú sétálgatás ötletével, hogy azt művészi eszközként használja és érzékeltessen vele valamit
Igen, azt, hogy mekkora egy sz*r rendező és hátha lesznek olyan barmok(bocsánat) mint te, és mindent bele látnak egy adott dologba. Ajánlom figyelmedbe azt a South Park részt amikor a sz*rásról könyvet írtak és olyan eladása lett,hogy bestseller lett és követeltek egy második könyvet. Mert mindent bele láttak. :U (Mert milyen művészi és mennyire jól kifejezi a mai életbeli gondokat stb.)
De, mind1 erre majd jön megint az, hogy nem értem a művészetet, szóval mind1 befejeztem.

Mister_X
:Y
Szerintem ha már tudtál válaszolni akkor is, nagy dolog. Vagyis szerintem. :DDD
#21629
:)) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21631) Synthwave válasza Nova96 (#21630) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"hogy nem értem a művészetet"

Miután leszólod a Hallucinogens artwork-öt.. :U

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21632) Crystalheart válasza Nova96 (#21630) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Miért kell másik animéről beszélni, amikor nem is arról beszéltük ezt nem 1x eljátszottad már, és idegesítő.....én ez félre beszélésnek hívom, te magyarázatnak." - Inkább hivatkozásnak. Nem tudom, neked mit tanítottak irodalom órán, de a művekben szokás párhuzamot vagy ellentétet keresni, mi több, összehasonlító elemzés is van, érettségi írásbeli feladat. Az egyik másik választható érettségi feladat az érvelés lesz, neked is, ahol legcélszerűbben az alkotó életével, az adott korszak jellemzőivel és egyéb művek felhasználásával lehet érvelni. És ez még nagyon nem akadémiai szint, elvileg te is tanulod.

"Igen, azt, hogy mekkora egy sz*r rendező és hátha lesznek olyan barmok(bocsánat) mint te, és mindent bele látnak egy adott dologba." - Akkor mondd el kérlek, szerinted hogyan született az ominózus jelenet? :) Ült ott a rendező, meg a forgatókönyvíró, és azon tanakodtak, hogy "Te, ember, elosztottam a 13 részre a manga anyagát, de itt hiányzik még vagy tíz perc. Mit tegyünk oda?" "Hát mi van előtte?" "Nos, sétálnak, mennek." "Az jó lesz. Végig. Köccsög nézők meg kapjákbe."

Biztosíthatlak, hogy nem ez történt. :) Ettől még lehet rossz a rendezés. Még azt is mondtam, hogy nekem nem tetszik így. Fölöslegesen művészieskedőnek tartom, és korántsem nézőbarát elem a 21. századi fiatalok esetén.

[ Szerkesztve ]

(#21633) PR0JECTNR56 válasza Synthwave (#21620) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem túlzottan vagyok loli rajongó, de ez az artbook nagyon rendben van.

(#21634) Nova96 válasza Crystalheart (#21632) üzenetére


Nova96
őstag

Igen, van olyan, hogy össze kell hasonlítani, de itt az adott műről beszéltük és olyankor nem szokás össze hasonlítani, csak ha kell.

2. Nem úgy történt, hanem
Nézzük csak mit tudunk elb*szni: grafika megvolt, karakter megvolt, zene na jó azt azért ne jaa megvan a történet azt is húzzuk el.
A átlag 20+ fejezetből feldolgoztak 14-15-t és azokból is hagytak ki jelenetet!
És igen Köccsög nézők meg kapjákbe." pontosan...ha ezt nem érzed nézz rá a mangára és megérted miért nem értek egyáltalán egyet veled. Na lezártam.

[oWn]f4te
:DDD :))

(#21635) Crystalheart válasza Nova96 (#21634) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mint mondottam, bármit bárhogyan lehet adaptálni. Az adaptáció külön mű, külön kezelendő. Lehet taglalni, hogy mit hagytak ki és mit tettek be az eredeti műből, de csak az elemzés végett van értelme. Ha érdekel a téma, javaslom Syd Field: Forgatókönyv c. könyvének ide vonatkozó fejezetét, nagyobb könyvtárakban is talán megvan.

Egyébként nekem a manga rajza sem tetszik, ha már itt tartunk, kissé amatőrnek hat. (De ez egyéni dolog, valakinek még ez a rotoszkópos borzalom is bejött.) Elolvasni nem fogom. Mindenesetre ehhez a pszicho-analitikus történethez nem volna rossz a rotoszkóp, ha jobban megcsinálták volna. Elképzelhető, hogy ha valóban csúszik a BR kiadás, akkor az a plusz részletek és javítások miatt van, ebben még lehet bízni. Bár ami engem illet, nem nagyon foglalkoztat...

"Igen, van olyan, hogy össze kell hasonlítani, de itt az adott műről beszéltük és olyankor nem szokás össze hasonlítani, csak ha kell." - Mert te azt mondtad? :DDD (Mellesleg Syd Field a fenti könyvében mást sem csinál, mint példát hoz innen, onnan, elemez egy filmet, közben random példákat hoz máshonnan, húsz, vagy harminc más filmből is. Elismert hollywoodi szakember.)

De különben egy olyan helyen akadtál ki a hasonlításon, meg az ún. "terelésen", ahol nem is hasonlítottam, csak egyszerűen egy példával demonstráltam, hogy miért nem tartom feltétlenül művészfilmnek attól, mert művészi eszközökről merészelek beszélni az adott anime esetében. Mellesleg ezen kívül számos egyéb, amúgy elég egyértelmű, sőt, sokszor túl hivalkodó művészi eszközt is fel lehet fedezni, világos törekvése volt a rendezőnek, hogy elmélyítse velük a történetet. (Nem tudom, a mangából mennyit vett át, és mennyi a saját ötlete.) Aztán úgy sikerült, ahogy.

[ Szerkesztve ]

(#21636) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor mivel van újra notim, vissza az animézés világába.

Jelenlegi célok.

Gurren Lagan BD
Pandora Hearts.

Utóbbit kezdtem el, eddig 5 rész után tetszik.

Live-Die-Respawn

(#21637) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Nagyon hosszan, de végeztem az Ergo Proxy val.
Nem hagyott nagy nyomot bennem.
Alapból az egész hosszabra is nyúlhatott volna.
Egy fél animét leharaptak az utolsó 2 rész előttről.
Nem értem, hogy ez így mire volt jó.
Annyira nekem nem jött át.
Az egy tény, hogy a felétől nem bírtam abbahagyni, de a 14. rész lefárasztott.

EUNE: iNeeko

(#21638) Hintalow válasza WinnerB0Y (#21637) üzenetére


Hintalow
senior tag

Sajnos a "hirtelen lezárás" elég gyakori az animék világában, de emlékeim szerint az ergo elég kereknek mondható sztorival rendelkezik.
Nem a 15-ös részre gondoltál a kvízshow-ra? Az valóban eléggé egyedi lett. (bár szükséges, mert csomó dolgot ott magyaráznak el)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#21639) WinnerB0Y válasza Hintalow (#21638) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Nem arra céloztam.
A 14. részre ahol egy másik Proxy ugyan olyan mint ők.
Vagy Proxy k és ilyen tóban ott vannak egy darabig.
Az rohadtul idegesítő volt.
Mondjuk az a rész tetszett, amikor Re-L rányomult Vince re az ágyban.
Meg az utána való pár rész is.
Most a Blood-C t kezdtem nézni.

EUNE: iNeeko

(#21640) Synthwave válasza WinnerB0Y (#21639) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

-spoiler

thx

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21641) WinnerB0Y válasza Synthwave (#21640) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Bocsii!
Bakker :S

EUNE: iNeeko

(#21642) bandiras2


bandiras2
senior tag

Monogatari Series: Second Season 10
Ez valami feletébb érdekes volt.
Hajikuji felnőve, 2 Shinobu egyszerre, és a végén behaltam a röhögéstől :DD :C
Sajnos az időmechanikai részét ezúttal kicsit elkenték, de túléljük.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#21643) Nova96 válasza bandiras2 (#21642) üzenetére


Nova96
őstag

spoiler,SPOILER nehéz lenne jelölni... :U :W

(#21644) Hintalow válasza WinnerB0Y (#21639) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát ízlések és pofonok. Nekem azzal a résszel nem volt semmi problémám (elég régen láttam már)
Jó rejtélyes kis sztori volt.
Mondjuk nálam az egész ergo proxy kiemelkedő alkotás az átlaghoz képest.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#21645) WinnerB0Y válasza Hintalow (#21644) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Igaz lehet, hogy csak nekem volt kissé zavaros, de ez van.
Ízlések és pofonok.
Majd lehet, hogy nekifutok még egyszer.
Most végeztem ezzel a Blood-C el is.
Hááát.
Nem hiszem, hogy akkora nyomot hagyott volna bennem.
-SPOILER-
Ahogy megláttam a kardot és a vörös szemet, a címmel együtt, hogy Blood-C ráadásul még rátesz egy lapáttal, hogy közben nézem a Blood+ t is. A főszereplő neve Saya. Itt is meg ott is. Gyakorlatilag csak a sztoriban térnek el egymástól. Picit olyan volt mintha koppintás lenne, viszont jóval kidolgozottabbnak éreztem. Mármint grafikai téren.

EUNE: iNeeko

(#21646) oriic válasza WinnerB0Y (#21645) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem koppintás Új feldolgozás a Blood-C.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21647) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, Gargantia 14.(BD Special) RAW.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21648) Nova96


Nova96
őstag

Végre Naruto megkapta az a power up-t amit vártam már egy ideje. :DDD
manga 645 :DDD
Aki nem akar fejezet olvasni erre gondolok : SPOILER 645

Hintalow
Én magamból kiindulva, azt tudom elmondani, hogy de nagyon is emlékezhet rá az ember én eddig minden hülye kis spoiler-re emlékszek bár mennyire rég láttam és sok animét láttam azóta. :(

[ Szerkesztve ]

(#21649) Hintalow válasza Synthwave (#21640) üzenetére


Hintalow
senior tag

Azért ez nem volt túl erős spoiler.
Nem hiszem, hogy 50 animével később az rontja el az élményt, hogy valaki valamikor leírta azt az egy mondatot (én tuti nem is emlékeznék rá)
Az meg csak ha a tortán, hogy 10 animéből 9-ben valaki valamikor úgyis bemászik valakinek az ágyába (szerencsés esetben eltérő nemű és azonos fajba tartozóba :D )

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#21650) Synthwave válasza Hintalow (#21649) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem ez a lényeg.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.