Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22351) Totheground válasza Mister_X (#22350) üzenetére


Totheground
addikt

amiami leginkabb. Sajna mivel az accountomhoz kotott preorder cuccok batch shippinggel, igy nem tudok mellejuk mast tenni. :(

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22352) neko18 válasza oriic (#22349) üzenetére


neko18
senior tag

Bocsesz...ma mérnöki jogom volt szóval érthető szerintem :B :DDD

kdxsv

(#22353) Archanon válasza Tirexi (#22330) üzenetére


Archanon
őstag

Határozott igen.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22354) oriic válasza Mister_X (#22350) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg van full online játék is belőle.

Live-Die-Respawn

(#22355) unclefucka


unclefucka
senior tag

Walkure Romanze.
Igényesnek mondható fanservice.
Különleges, de hülye történet, egy kissé sablonos.
Hárem hegyek.
A szokásos, sok nagy mell, kevés kis mell.
A világon létező összes féle pantsu.
Egy szem selyemfiú főhős, mérhetetlen világfájdalommal és szarik minden lányra (egyelőre).

Szóval jó lesz ez, csak ki kell bírni a hozzáadott sz@rt / hülyeséget / bugyutaságot / közhelyeket / stb.
(megfelelő aláhúzandó, több válasz is megjelölhető)

Én tuti nézni fogom. :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#22356) Máté94 válasza unclefucka (#22355) üzenetére


Máté94
addikt

Már töröltem is, inkább bele se nézek. :DDD

(#22357) Crystalheart válasza Tirexi (#22338) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Egy animénél viszont számít nálam valamilyen szinten a karakter grafika tehát általában azt nem nagyon nézem meg ahol az arc és szem aránytalan." - Nos, ki kell ábrándítsalak, de szinte az összes animében aránytalanul nagy szemük van a karaktereknek, de még a nyugati rajzfilmekben is a leggyakrabban nagyobb, mint kéne lennie IRL... :)

(#22358) Totheground


Totheground
addikt

Yaya-chaaaaan.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22359) Archanon válasza Crystalheart (#22357) üzenetére


Archanon
őstag

:C

Mivel elegem lett a "SAO"-zásból, úgy döntöttem végre én is megnézem... kíváncsi vagyok, valóban olyan jó e, hogy megérdemelje az ilyen mértékű hype-ot, ami körüllengi még ma is. Sword art online, start.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22360) Nova96 válasza Totheground (#22358) üzenetére


Nova96
őstag

Hmmmm :))
Kicsit Oni Ai -ból a hőg vagy mi volt a címe annak amibe a főszereplő húg&bátyós könyvet írt titokba.

(#22361) Tirexi válasza Crystalheart (#22357) üzenetére


Tirexi
addikt

Én nem úgy értettem, hogy a valós emberi fej felépítéstől tér el hanem egy bizonyos anime karakter fejtől.
A régi animék ilyenek leginkább mint pl az Onegai Twins. Tehát olyan aránytalanul lapos a normálishoz képest.

Tehát mondhatjuk azt, hogy a nagyon régi grafikásakat pl nem nézem meg. Valahogy nem tetszik. :D

(#22362) Crystalheart válasza Tirexi (#22361) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szóval akkor nem nézed meg a(z egyik?) legjobb animét sem? :D

(#22363) Tirexi válasza Crystalheart (#22362) üzenetére


Tirexi
addikt

Többször is belenéztem már a Clannad-ba de valahogy még nem tudtam elkezdeni igazán.
Na annak megint érdekes a rajz stílusa. :)

(#22364) oriic válasza Totheground (#22358) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

(#22359) Archanon

Na végre. :)

Live-Die-Respawn

(#22365) Archanon válasza oriic (#22364) üzenetére


Archanon
őstag

Ez gáz... beszippantott. 5 epizód után azt mondom egész jó, eteti magát. De kicsit még mindig semmilyen maga a sztori, meg fura ez a gyorsaság, ahogy haladnak, de nyilván oka van. Eddig semmivel sem jobb, mint pl. egy Guilty Crown, ami valljuk be, nem a legjobbak között van.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22366) Crystalheart válasza Tirexi (#22363) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vagy a Kanon... :DDD

(#22367) stratova válasza Nova96 (#22360) üzenetére


stratova
veterán

Nova96 és [oWn]f4te: Tőletek kb. ezt a reakciót vártam :) Különbözőek vagyunk, ennyi.

Tirexi Clannad kicsit vontatottan indul be. Szvsz az After Story még jobb, de ehhez persze előbb meg kellene nézni az első sorozatot is.

(#22368) Synthwave válasza Tirexi (#22361) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Onegai Twins egy a sok alapmű közül, ahogy az Onegai Teacher is - meg ahogy egy csomó másik "régi".
Azokból az időkből, amikor még kézi animálás folyt és igazi lelke volt az animeoknak - 90-es évek, OVA-k aranykora.

A "nagyon régi grafikások", mint pl. Maison Ikkoku, Kimagure Orange Road, Choujikuu Yousai Macross, Versailles no Bara szintén alapművek.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22369) Hintalow


Hintalow
senior tag

Most végeztem az UFO Princess Valkyrie-el (4 évad, na jó, abból csak 2 teljes, de mindig elcsodálkozom, hogy mennyire ismeretlen művek kaptak több folytatást annó, míg sok ismert darabnak vége lett mint a botnak.)

Szóval UFO Princess: nem volt annyira rossz, hogy félbehagyjam, de azt hiszem a jövőben már jobban kell válogatnom a listámon, mert kb minden karakterre, helyzetre tudnék mondani legalább egy példát egyéb animékből. (Na jó esetleg az ütődött Nekomimi maid főnök, és a busznyi nekomimi kiszolgáló brigádja ütött oda :) )

Nektek volt már olyan, hogy bizonyos műfajokban kb lehetetlen újjat találni? (vagy csak nagyon nehéz)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#22370) Crystalheart válasza Hintalow (#22369) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mindig vannak sablonok, ezen nem kell meglepődni, pláne manapság, amikor tömegesen jönnek a produktumok, nem úgy van, mint százötven éve, hogy néhány évente született egy maradandó alkotás olyan időben, amikor még volt hova fejleszteni a karaktersablonokat. Voltaképp a Clannad sem áll másból, csak sablonkból, ámde azokat jól illesztették egymáshoz, ez a lényeg. A hollywoodi filmek eleve olyan stratégiára épülnek, hogy vannak karaktersablon-modellek, kiválasztanak egyet, és akkor arra tervezik a szereplőket, esetleg többet kombinálnak.

Más kérdés, hogy animék közt van jó pár, ami ezt rejteni sem próbálja, mi több, direkt ráerősít és atomsablonokat vesz elő. De még az sem mindig rossz, az egyes műveket önmagukban kell szemlélni. Lehet olyan, hogy minden karakterhez van hasonló korábbi művekben, miközben ez a legújabb mix az addigi legszerencsésebb, legjobban megtervezett.

(#22371) oriic válasza Archanon (#22365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk nekem GC is tetszett. :DDD

Live-Die-Respawn

(#22372) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sword Art Online Special

Live-Die-Respawn

(#22373) Mister_X válasza oriic (#22372) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lesz mivel indítani 2014-et :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22374) Nova96 válasza oriic (#22372) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem ennek a végén lesz egy bejelentés, hogy nyáron jön s2.

(#22375) Archanon válasza oriic (#22371) üzenetére


Archanon
őstag

Túl sok bajom nekem sem volt vele, csak a főszereplő átmenet nélküli hangulatváltozásai, és az idióta, nonszensz befejezés irritál. Ami sajnos épp elég, hogy ne kerüljön a kedvenceim közé, mi több, tegnap égen földön kerestem a címét, mert tökre elfelejtettem.....

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22376) oriic válasza Nova96 (#22374) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben reménykedek én is. :)

Live-Die-Respawn

(#22377) Hintalow válasza Crystalheart (#22370) üzenetére


Hintalow
senior tag

Meh, túl sokat láttam már az ilyen ecchi komédiákból, itt az ideje más vizekre evezni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#22378) neko18 válasza Crystalheart (#22370) üzenetére


neko18
senior tag

Szerintem az ilyen sablonokból lesz jól kiismerhető egy anime figura :DDD Amit én nem bánok, persze kell egy kis titokzatosság de szeretek azonosulni karakterekkel :DDD

kdxsv

(#22379) Archanon


Archanon
őstag

SAO 14. epizód vége. Ha nem szúrják el a maradék részt, nagy kedvenc lesz... Huuh, na most vagyok kész teljesen...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22380) Mister_X válasza Archanon (#22379) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én el sem tudom képzelni, hogy mi lehet a maradék 9 LV-ben...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22381) neko18


neko18
senior tag

Beütött a SAO mánia? :DDD
Engem egyből megfogott, egyetemen ajánlották és nem bántam meg :D

kdxsv

(#22382) Nova96 válasza Archanon (#22379) üzenetére


Nova96
őstag

Csak megjegyzem, kicsi spoiler alatt, hogy
csak kb. 20x mondtuk el a második része el van baszva. :)

Mister_X
School Days :K
Hana-Saku Iroha vagy Zero no Tsukaima 4évad+OVÁK

[ Szerkesztve ]

(#22383) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kéne valami laza, vicces anime az én törékeny kis lelkivilágomnak. Kore wa Zombie desu ka? megvolt, mindkét évad + OVA-k is.

Mondjuk olyasmi kellene, mint a Sakurasou no Pet na Kanojo vagy Hentai Ouji to Warawanai Neko.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22384) neko18 válasza Mister_X (#22383) üzenetére


neko18
senior tag

Seitokai Yakuindomo?
Eszméletlen szerintem, egyszerűen imádom. Laza, könnyed, ecchi, nagyon durván vicces :DDD

Samurai Champloo?

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#22385) Archanon válasza Nova96 (#22382) üzenetére


Archanon
őstag

Én meg csak megsúgom, hogy nem, nem néztem még végig a sorozatot, és nem fogom elolvasni a megjegyzésed. -_-

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22386) Archanon válasza Archanon (#22385) üzenetére


Archanon
őstag

Elolvastam. De úgy írtad, mintha eddig minden hozzászólást elolvastam volna az utóbbi egy évben, és tisztában kéne lennem azzal, hogy ti erről már tárgyaltatok... Vedd tudomásul, hogy nem mindenki lóg egész nap a gép előtt, és követi 100%-ig az eseményeket minden területen. Emiatt pedig nem kell lekezelően hozzászólni. Ha szerinted ez a mondatod nem volt lekezelő, akkor pedig vedd észre magad... Out.

Sword Art Online

Nem leszek (annyira) hosszú, elszoktam már ezektől az értékelésekről, és annak idején se voltam mestere a dolognak, csak hablatyoltam a semmiről, ahogy most is fogok... tehát jöjjön a szokásos sablon:

Szódó áttó onilájn, a sokat emlegetett SAO végül elért engem is. Belekezdtem, majd rááldozva egy kis szabadidőt, viszonylag hamar ki is végeztem. Novának pedig igaza volt, a második fele sajnos meglehetősen gyengére sikerült az elsőhöz viszonyítva. No sebaj...

Az art a mai kornak teljesen megfelelő, helyenként szemet kápráztató, a 3D-t végre az elvárásoknak majdnem megfelelően illesztették a rajzolt környezetbe, szinte alig lehetett észrevenni. A soundtrackről annyit, hogy nagyon tetszett, megfelelő hangulatot keltett a történések alá, viszont egy idő után az epic veszített értékéből a folytonos ismétlés miatt - de ez hol nincs jelen...?

Magáról a sztoriról annyit, hogy szerintem a 14. résszel le is zárhatták volna, nyugodt szívvel el tudtam volna képzelni a valójában történtektől egy kicsit eltérőbb folytatást. Végeredményben nem rossz a második arc sem, ám az izgalomfaktora némiképp visszafogottabbá sikeredett, így az első felét nem tudta lepipálni a sorozatnak, amit még meg is könnyeztem helyenként. Őszintén, még ahhoz képest viszonyítva is, hogy milyen régóta nem nézek rendszeresen animét, idejét sem tudom annak, mikor szimpatizáltam utoljára ennyire a főhőssel. (A hangja különösen tetszett...) Végre egy nem halálszerencsétlenség Harry Potterrel van dolgunk, habár sokat sírt szegény, de abszolút megértettem. Kirito végigvitte a hátán a sztorit, nem csak sodorta az ár, és nagyon örülök neki, hogy végül majdnem teljesen kerekké vált a mese. Ugye a folytatás még hibádzik, elvégre nem lett teljesen vége, csak egy adott szakasz zárult le - teljesen jól. A szerelmi szál - mert hogy van benne jócskán - nagyon szépen ki lett dolgozva, nem is értem miért nem lehet ezt általánosítani... szinte keresni kell az olyan művet, ahol ez normális.

Ami kifejezetten nem tetszett, hogy ebbe is beleerőltettek bizonyos karakterjellemeket, fölösleges fanservicet (idióta kameraszögeken a hangsúly, bele az ülepet a képernyőbe, igggeeeeenn...!.. -.-' ), meg a kihagyhatatlan háremet. Ezek miatt, meg a gyengébb második arc miatt fájó szívvel, de "csak" egy "Great!" jelzőt tudok adni rá, de mint tudjuk, nálam ez is rare item, még ha nem is unique. :DDD

[9/10] - Azt hiszem megérdemli a hype-ot. :K

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22387) stratova válasza Tirexi (#22304) üzenetére


stratova
veterán

Ej, nálam az több mint egy éve vár arra hogy folytassam.
Albérletben 32"-os TV-n néztem az első 3 részt, de már a grafikát látva költözéskor döntöttem úgy, hogy nem szabad 15,4"-os TN paneles notebookon befejeznem (mellesleg jó értékeléseket olvastam róla, a zenéit pedig így látatlanul is kimondottan kedveltem).
No majd ha rám szakad a bank.

[ Szerkesztve ]

(#22388) oriic válasza Archanon (#22386) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :R

A szerelmi szál az egyik dolog ami nekem nagyon tetszett benne nekem. Mert ugye vannak nagyon jó animék amik szerelmi drámák, de ilyen megoldást én még nem láttam eddig.

Live-Die-Respawn

(#22389) Crystalheart válasza Archanon (#22386) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor aszondod, nekem 8 pontos lesz? :D

(#22390) Totheground válasza Archanon (#22386) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem a SAO-ban nincs hárem, legalábbis az, hogy több lány van benne, nem teszi azzá. Kirito végig egyre hajt, ez főleg a 2. évadban feltűnő.

Egyébként javaslom az LNt olvasgatni, azért van jó sok minden, amit az animéből sajnos kihagytam (és nem a ch 16.5-re gondolok) meg persze megy is tovább.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22391) Crystalheart válasza Totheground (#22390) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Megami samát is háremnek mondják, az elsőnek a műfajból, holott igazán ott is csak egy hölgyemény iránt érdeklődik a főhős annak ellenére, hogy egész seregnyi veszi körbe. :)

(Azt meg nem hiszem, hogy Archanon angolul fog LN-t olvasgatni. :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#22392) unclefucka válasza Totheground (#22390) üzenetére


unclefucka
senior tag

"Kirito végig egyre hajt" Cáfolom.

SPOILER

Amikor Sachi-t elveszíti még nem ismeri Asuna-t, bár nem kifejezetten mutatják, hogy hajt a lányra, de szerintem elég egyértelmű, hogy igen.
Silica-ra pont Sachi elvesztése miatt nem hajt rá, pedig csak azon aggódik, hogy Őt is elveszítené.
És egyedül Lisbeth az, akire már Asuna miatt nem nyomul.
Suguha (Leafa) esetében persze már egyértelmű, hiszen ekkor már Asuna -n kívül más nem is létezik a számára.

Persze hiszen mégis csak Ő A Suna. :DDD (szar poén)

Szóval az az érdekes, hogy a SAO lexikálisan harem, de mégsem, mert egyrészt nem egy időben vannak jelen a lányok, másrészt meg egy ízig-vérig harem animében azért minimum 4-5 lány legyeskedik a főhős körül egyszerre!

[ Módosította: doc ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#22393) Totheground válasza unclefucka (#22392) üzenetére


Totheground
addikt

Mar hogyne ismerne. Pl az elejen a strategy meeting-rol, utana a beszelgetesbol (animebol kimaradt) es az elso bossfightrol.
De az LNben ez is jobban ki van bontva.
Sachi-hoz nem vonzodik romantikusab (sauce: LN)
Silicara meg ugy tekint, mint a hugara, ezert szoba sem jon nala. (megint)

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22394) oriic válasza unclefucka (#22392) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De egyébként nem tudom miért tették rá a hárem jelzőt, főleg hogy tényleg nem az.

Live-Die-Respawn

(#22395) Archanon válasza unclefucka (#22392) üzenetére


Archanon
őstag

Banyek, spoilert miért nem jelzitek?! Vannak itt még olyanok, akik nem látták és talán meg szeretnék még nézni... :W Anyám...

Abban valóban igazatok van, hogy nem tipikus hárem, de ettől függetlenül nem értem miért kell eljátszani majdnem mindenhol, hogy a főszereplő akármennyire is egyvalaki iránt érdeklődik, mindig belezúg még pluszba néhány lány, és felhozzák a fölösleges szerelmi háromszög klisét. Ennek ellenére itt jól megoldották a dolgot, legalábbis tetszett a megvalósítás.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22396) Nova96 válasza unclefucka (#22392) üzenetére


Nova96
őstag

Amiket írsz, az a anime hülye vezetési hibái, azok a dolgok nem is akkor történtek az elején kicsit össze vissza ugrált az anime, hogy a karaktereket betudják mutatni...szerintem rosszul tette felesleges volt inkább kaptunk voltam több rendes story-t mint ezeket a side story-t.
Pl. a tavas résznél is maradt ki egy-két dolog ééés sorolhatnám.
Egy recap kéne csak SAO-val. :K

legyeskedik a főhős körül egyszerre!
Nem, csak szeretnének de a aSuna nem hagyja. :P

(#22397) oriic válasza Nova96 (#22396) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EZ vajon mi lesz?

Live-Die-Respawn

(#22398) Nova96 válasza oriic (#22397) üzenetére


Nova96
őstag

Amit a neve is takar. :D
Leadják kibővítve, csak azt nem tudom, hogy csak a SAO-t vagy az egészet.

(#22399) Máté94 válasza Nova96 (#22398) üzenetére


Máté94
addikt

"... in the afterword of Sword Art Online volume 13 that the special will be a recap of the Aincrad and Fairy Dance arcs, but it will contain some new footage. In the story, the computer program Yui wants to see a whale with Kirito who embarks on an underwater quest in the world of Alfheim Online. However, he's shocked to find that his comrade Leafa cannot swim. Asuna and her female friends believe that training Sugeha in a real-world pool will help her ALO character. Meanwhile, around the same time, Kirito meets a certain someone."

(#22400) unclefucka válasza Totheground (#22393) üzenetére


unclefucka
senior tag

Jó, a 3. részben tudja, hogy létezik egy Asuna nevű valaki, de még nem úgy, ahogy később. Az LN-ből lehet, hogy ez máshogy jön le.

Nova96: Hát igen, mivel a LN kimaradt az életemből, ezért csak az "anime hülye vezetési hibáiból" tudok kiindulni.

Archanon: sry :B

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.