Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22551) Tirexi válasza Nova96 (#22550) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát én a TOP 10 TV-ből csak a Panzert láttam. :D

(#22552) Mister_X válasza Nova96 (#22550) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pff, minden második kategóriában Shingeki no Kyojin :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22553) neko18 válasza Tirexi (#22551) üzenetére


neko18
senior tag

1., 4., 10. :D Az első nem volt rossz, de jobb volt a kezdés mint a befejezés. A Pshyo pass abszolút műfajom volt, imádtam. SAO meg sao XD Láttam már jobbat is :DDD

kdxsv

(#22554) Nova96 válasza Mister_X (#22552) üzenetére


Nova96
őstag

Ja. :W
A rendezője első lett ismétlem első!!!. :W Hype, hype hype hype hype. :W
A listából ami megérdemeli talán a Girls und Panzer és a SAO egy kicsit a többinek helye nincs ott.
Free-nél is leestem a székről. :U
Sok idióta hülye...
Én ennek több mint a felét láttam, de ez....áh...már ennyi elég is volt.

[ Szerkesztve ]

(#22555) batai15


batai15
félisten

Sziasztok,valami jó anime sorozatot nem tudtok shouen témában?

(#22556) neko18


neko18
senior tag

Azért nem olyan rossz az AOT :) Nekem főként az eleje nagyon tetszett. Rögtön beszippantott. Érezni lehetett a félelmet, az elkeseredést és depressziót :) Azért szerintem kevés anime képes erre az első rész alatt. :DDD

kdxsv

(#22557) Nova96 válasza neko18 (#22556) üzenetére


Nova96
őstag

Nem rossz senki se mondta, hogy nem.De,semmi díjat nem érdemel egy ilyen nem rossz anime. Szerintem ezzel egyet értük, főleg, hogy első helyet kapott. Azt még inkább nem érdemel.

batai15
Shounen Fight:
Bleach,Naruto++Shippu, One Piece, Fairy Tail, stb..

Shounen, itt úgy értelmeztem a harc témát érted(ezért seinen is becsúszik)
Samurai Champloo, Claymore, Shiki,

[ Szerkesztve ]

(#22558) neko18 válasza Nova96 (#22557) üzenetére


neko18
senior tag

Abban egyet értek hogy első helyet semmiképp sem kaphatna :) Psyho pass szerintem jobb :DDD Csak ahhoz érettebbnek kell lenni és valljuk be ez az emberek 90%-nak nincs meg :C

kdxsv

(#22559) Mister_X válasza neko18 (#22558) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is a Psycho-Passt tettem volna legelsőnek, ha már... :) De most komolyan, ez tényleg gáz lista. A Best Female Character akaszt ki a legjobban. Mikasa rideg, csőlátású, nem mutat semmiféle fejlődést 25 rész alatt. Tsunemori Akane a tökéletes ellentettje, simán neki adtam volna a díjat, főleg úgy, hogy ő inkább főszereplő, mint Mikasa.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22560) Totheground


Totheground
addikt

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én magasról szarok mindenféle rankingra, pontozásra.
Egy hely van, ahol ez valamennyire érdekel, és az az /a/. Méghozzá azért, mert tudom, hogy ott is hozzám hasonló elborultak vannak, és nem 14-5 éves Narutordok alkotják a többséget.

Más: machine girl 2. Ez egy nem várt meglepetés volt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22561) neko18 válasza Totheground (#22560) üzenetére


neko18
senior tag

Most miért jó a naruto :DDD :C :C :C
Egyébként nálam sem a legfőbb dolog ha keresek. Amikor belekezdtem a psyho-passba akkor alig volt szinte értékelve :D Csak pár rész volt fent és még is elképesztő volt :P

kdxsv

(#22562) oriic válasza Totheground (#22560) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem érdekelne nagyon is a Naruto meg a Bleach is, csak francnak sincs ideje egy 800ezer részes sorozatot megnézni.

Live-Die-Respawn

(#22563) neko18 válasza oriic (#22562) üzenetére


neko18
senior tag

Lazán végig nézed :) Napi pár rész és kész :D Bleach nálam jobb :) de az utóbbi időben nem tudtam nézni mert már megnéztem az összes részt. Narutohoz néha kedvet kapok. Szerintem az is magával szippantja az embert, nem pár rész után! Narutóból is látni kell 10-20 részt mire megérti az ember mi hogyan van :)
Bleachnél nálam az első rész magával rántott :D Mind 2 nagyon vicces, nem érzelemmentes, akciódús. A fillerek unalmasak, de melyik több száz részes animében nincsenek ilyenek? :DDD

kdxsv

(#22564) evilskati válasza neko18 (#22563) üzenetére


evilskati
aktív tag

One Pieceben úgy kimondott filler talán ha 3 rész volt :D Persze, ott azért elfér sok minden kalandozás címszóval néhány kisebb szigetre.

Más.:

Én a Dragon Ballal kezdtem, és még mindig a shounen kategóriát kedvelem a legjobban. Az tetszik benne, hogy kizökkent a valóságból, mégis van bennük tanulság. Persze megnéztem pár nem ebbe a kategóriába tartozó animét is, pl. Elfen Lied (ami nagyon bejött) és Berserk(ami nagyon nem).

One Piece és a Bleach is Dragon Ball pótlékként indult nálam, de mára nagyon megszerettem mindketőtt. Luffy és Goku között sok a jellembeli hasonlóság, az értékrendjük is szinte egyezik. A One Piece és a Bleach története is grandiózus, a fő téma valahogy mindig a világ megmentése, ezzel szemben a Fairy Tailben még nem bontakozott ki szerintem egy grandiózus fő szál, de kedvelem azt is nagyon, a fentebb említett kettő után.

Útoljára a Shingeki no Kyojin(Attack on Titan)-t néztem, és mindenkinek tudom ajánlani. Részről részre izgalmasabb lett, és moziszerű élménnyel gazdagított. Nem volt benne olyan jelenet, ami sok animeban előfordul, hogy hirtelen az egyik karakter kicsi lesz és kikerül a képernyőre, a háttérben zajló jelenet pedig elnagyolt ábrázolásba megy át(Nem tudom konkrétan a jelenség nevét, de biztos tudjátok mire gondolok).
A képi világot is kifejezőeszközként használják. Szerintem nagyon szuper.

(#22565) Mister_X válasza neko18 (#22561) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én sem nézem, hogy mi hány pontos. Akkor talán pár animébe bele sem kezdtem volna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22566) Crystalheart válasza Nova96 (#22548) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miért is kellene mindenkinek látnia? Én óva intek mindenkit, kivéve, ha direkt rosszat akar nézni. Semmiféle értéket nem képvisel, semmilyent. Van még néhány ilyen, mint pl. Jyu Oh Sei meg a H2O, amit csak a mazochistáknak ajánlok, a SD nagyon ott van köztük.

(#22567) jahrn válasza Nova96 (#22550) üzenetére


jahrn
senior tag

Wow, agyonhajpolt SAO csak felkuzdotte magat erre is. Jah most latom a masik hype sorozat lett az elso...nah errol ennyit. Ez a lista annyit er mint egy zombin a csocs...

(#22568) neko18 válasza evilskati (#22564) üzenetére


neko18
senior tag

Engem a One piece nem fogott meg az első pár részben szóval nem néztem tovább :DDD Pedig sokan ajánlják de nekem valahogy a grafika nem bejövős. (tudom rossz előítéletek :C )
Ha pontokat néztem volna én is sok anime felett átsiklottam volna, sőt azt veszem észre hogy aminek kevesebb pontja van sokszor sokkal jobb :D Nagyon kilógok az átlagok sorából, szeretem ez elborult animéket. Imádom a guro műfajt ami sajnos nem annyira nemszerű ezért nincs is olyan sok anime a műfajban :D
Animéket jobban szeretem a filmeknél, mert másfél óra alatt nagyon nehéz berántani a nézőt a filmbe, másrészt a japánok szerintem sokkal jobbak ebben :) Annyi kategória születik manapság is hogy már nem tudom melyik milyen, mit jelent :)
Imádom még az olyan sorozatokat/animéket amiben magukra vannak kényszerítve az emberek, poszt-apokaliptikus vagy hasonló jelenség van. Tudom hogy picit túlon túli de ez van én imádom :DDD

kdxsv

(#22569) Nova96 válasza evilskati (#22564) üzenetére


Nova96
őstag

One Pieceben úgy kimondott filler talán ha 3 rész volt
Abba pedig van bőven filler. :K

jahrn
+1 :DDD

Crystalheart
Mert van hasonlítási alapod elborult témára ,ami meglehetősen érdekes van megoldva. Mert ha valaki azt mondja: ezt és ezt a elemet átvették ebből az animéből tudod mire gondolhat. Amúgy meg a mai világ annyira ez a történet nem is "kitalált". Mert sok ilyen van, csak nem kapják meg az a végét mint Makoto.
Ja és erre nem kérnék választ nem akarok mindig-mindig veszekedni/vitatkozni.
Szerintem érdemes megnézni, ízlések és pofonok. (Tudom az én ízlésem elb*szot stb. :U )

[ Szerkesztve ]

(#22570) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Most olvasom a Battle Royale-t, az anime adaptáció jó? 115 rész nem kevés.. csak a könyvet dolgoza fel? Vagy afféle Lost-os folyamatos visszaemlékezésekkel van tele?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22571) Máté94 válasza Mister_X (#22570) üzenetére


Máté94
addikt

???

Nincs Battle Royale anime.

(#22572) Mister_X válasza Máté94 (#22571) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, és sikeresen manga adatlapot fogtam ki MAL-on :W Az eredeti kérdésem az lett volna, hogy anime adaptáció van-e. Franc gondolta volna, hogy MAL-on manga adatlapok is vannak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22573) Máté94 válasza Mister_X (#22572) üzenetére


Máté94
addikt

Sőt, még Light Novel is van. :DDD

(#22574) neko18 válasza Mister_X (#22572) üzenetére


neko18
senior tag

Szerintem nincs, de nagyon hasonló a BTOOOM! címmel áldott anime :) Picit SAO is van benne szerintem de ha nem láttad tetszeni fog úgy vélem :DDD

kdxsv

(#22575) unclefucka válasza batai15 (#22555) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali!

Üdv itt! :DD
A nagy toplista-háborúban úgy látom nem nagyon foglalkozott veled senki sem... :)

Akik tudnak jó ajánlásokat írni, azoknak könnyebbséget jelentene, ha amellett, hogy szimplán csak a műfajt határozod meg, leírnál egy pár animét, amit eddig láttál (és tetszett).
Ez már egy elég jó kiindulási alap lenne.
Hiszen jóféle shounen animéből van minimum 500, ami el is érhető könnyen.
Azon kívül, érdemes tudni, hogy az egyes anime adatbázisok nem egyformán kategorizálják a műveket, így eléggé elmosódik a határ seinen és shounen között.

De, hogy érezd a törődést, íme néhány (pl. ABC sorrendben):
- Angel Beats
- Bakemonogatari
- Black Lagoon
- Fate/Stay Night
- Gosick
- Neon Genesis Evangelion
- Onegai Teacher
- Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
- To Aru Majutsu no Index
- Toaru Kagaku no Railgun
- Zero no Tsukaima

És ez csak 10+1 !

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#22576) Mister_X válasza unclefucka (#22575) üzenetére


Mister_X
nagyúr

NGE-t honnan tudom beszerezni? Clannad előtt vagy után (rögtön?) nézzem meg? Már régóta furdal a kíváncsiság.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22577) unclefucka válasza Mister_X (#22576) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hogy mikor nézed meg, az mostanra már tökmindegy.

Hát, ha már nem működik a regisztráció "Az FTP"-re, akkor igazából csak egy megbízható forrást tudok.
Mégpedig valamelyikünktől, akinek ott hegyel a gépén.
Ha van külső vinyód, meg elég helyed (~30GB), akkor pl. nekem megvan.
Priviben összehozhatunk valami dzsemborit, laptop van, USB van, más nem kő. ;)
Ha meg időd is van, meg kb. 1,5TB helyed és találunk egy konnektort, akkor megkapod az egész gyüjteményemet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#22578) Nova96 válasza Mister_X (#22576) üzenetére


Nova96
őstag

A Clannad előt nagyon ajánlott megnézni a másik két Kyo Oni animét.
Air+Kanon(26 részes)
Mivel mind hasonló felépítésű történet, és a Clannad a legjobb így érdemes így nézni. :K

(#22579) Mister_X válasza unclefucka (#22577) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Me-mennyi? :Y 30GB csak az NGE?

Vinyó az van, csak rack kellene neki.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22580) Archanon válasza Nova96 (#22578) üzenetére


Archanon
őstag

Megnézted, hogy ezt mondod? :Y

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22581) bandiras2 válasza Mister_X (#22579) üzenetére


bandiras2
senior tag

Az új filmek (eddig 3, lesz mégegy minimum) BD-ben SOKAT foglalnak, azonkívül az EOE film is kapott szerintem egy BD kiadást, A sorozat is kijött azóta már néhány BD re feldarabolva...
Sorrend:

Sorozat 1-24. (25-26 felejtős, ha tényleg érdekel, akkor majd a filmek után befejezed, de ezen részek után parasztlázadás volt japánban)

Death and rebirth mozi, közöttükDachelben Kanon c művével. Rebirth elhagyható, az EoE tartalmazza ugyanazt, sőt, bővebben kissé.

End of Evangelion. Ettől fogsz NAGYON kiakadni. Ez készült el a 25-26 részek HELYETT, hogy megnyugtassa a népet. Ez a valódi befejezés.

Ez eddig a régi lista. Innen jönnek:

1.11 You are (not) alone
2.22 You can (not) advance (ennek a végét megkönnyeztem, annyira gyönyörű lett, van bonus jelenet a stáblista után!)
3.33 You can (not) redo
4.44 Cím még nem ismert.

Első mozi után nem sok mindent fogsz érteni, ezen a következő filmek SEM fognak segíteni, talán csak a Re-Take doujin manga, ami viszont masszívan alapoz a [Mangára] is, de legfőképp [Erre a részre] ha nincs humorod az egészet elolvasni, elég mindössze ez. Mellesleg, a mangában erősen több minden van benne mint a sorozatban, és a vége felé ez is durván eltér a sorozattól.

Na akkor a Re-Take beszerzése:
[Angolul itt]
[Magyarul pedig itt linkeltem]
AA hoz reg szükséges, ha magyarul akarod, de azt megoldod. angolul g.e- reg nélkül is láthatod.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22582) bandiras2 válasza bandiras2 (#22581) üzenetére


bandiras2
senior tag

Helyesen: Death and Re-birth Pachelbell canon c művével van elválasztva.[Csak zene, nem AMV]
3.33 után olvasd a Re.built mangát.
Az egész NGE-ről elmondható, hogy minél szebb zene megy a hangszórókon, annál elborultabb a látvány amit az arcodba kapsz ( Beethoven és Bach bizonyos műveit azóta nem tudom érzelmi vihar nélkül meghallgatni ). Ne számíts kíméletre, amit kapsz, azt nem rakod zsebre, de életed egyik legmeghatározóbb filmélménye lesz ha képes leszel felfogni, és megemészteni mélységeiben. Az igazi vicc majd az újranézéskor kezdődik, amikor észreveszed, és megérted majd mindazt a RENGETEG apró dolgot, ami végig ott volt az orrod előtt, csak nem vetted észre. Ugorj fejest bele, és kösd fel a gatyát, mert ez nem lesz bébipapi.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22583) neko18


neko18
senior tag

Egy kis zene hogy ne unatkozzatok:
DG

kdxsv

(#22584) Nova96 válasza Archanon (#22580) üzenetére


Nova96
őstag

Bármikor akartam megnézni mindig ezt vertétek a fejembe mindig előtte meg kell nézni ezt a kettőt. Addig nem érdemes megnézni.
Hülyeséget csak nem mondtatok nekem.
Már az Air->Kanon után észre lehetett venni Clannad meg hasonló ez biztos.
Jön a szünet és le is tolom, már nagyon kíváncsi vagyok főleg, a sok hülye spoilerek után.

NGE
Mindig is megakartam nézni, de mivel ilyen összetett mindig kimarad... :( És egy ideig így is marad.

[ Szerkesztve ]

(#22585) oriic válasza unclefucka (#22577) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megy még a reg az ftp-re, nyugodtan lehet szedni róla. Pár hete szált el benne egy HDD, de Zsozso elvileg már cserélte is.

Live-Die-Respawn

(#22586) Archanon válasza Nova96 (#22584) üzenetére


Archanon
őstag

Bah... lelked rajta. Közel 300 sorozat után (mégis mennyit néztél meg te 2 év alatt?!) talán tetszeni fog, de még mindig azt állítom, hogy ezt nem a középiskolai éveidben kéne megnézned. Az első évad még tingli tangli középsulis sztori megannyi klisével, de az After Story már nagyobb mélységeiben vizsgálja a felnőtté válás egyes "formáit". De nem csak ezt értékelnéd kicsit másképp, ha később vennéd elő, hanem sok mást is, hidd el... Talán lesznek olyan motívumok, amiket első megnézésre nem is fogsz megérteni, esetleg még észre sem veszel.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22587) Mister_X válasza Archanon (#22586) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Izé. Én már nagykorú vagyok, nekem meg szabad néznem? :B Bár mindenképp megnézem előtte az NGE-t. A K-On-t is bekészítem, hogy az előbbi kettő okozta lelki sérüléseket ápoljam vele. Kicsi sajnálom, hogy a GJ-Bu-ba már belekezdtem.

@oric: nem vagyok otthon a hazai "oldalak" fedőneveit illetően (fél évvel ezelőttig azt sem tudtam, hogy melyik processzorgyártóé lehet az a ncore technológia).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22588) batai15 válasza unclefucka (#22575) üzenetére


batai15
félisten

Szia! Elég sokat. Trigun, fma , fma bh, ugye a dragon bl, bleach,naruto, inuyasha, yuyu hakusho, végülis az ismertebbeket, nem is tudom, de sokkal többet ennél. Amiket írtál pont nem láttam. Jónak tűnnek.és Köszi hogy írtál.

[ Szerkesztve ]

(#22589) oriic válasza Mister_X (#22587) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na dobtam egy pm-et. :)

Live-Die-Respawn

(#22590) unclefucka válasza batai15 (#22588) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha elég időt eltöltesz itt, akkor látni fogod, hogy nem feltétlenül az a legjobb, ami a legismertebb.
Azokat, amiket kapásból felsoroltál azok a népszerűek közé tartoznak.
(ami persze nem azt jelenti, hogy nem jók)
A népszerű animék általában megosztják az embereket, mert valakinek tetszik, valakinek nem.
A -nagyon- jó animék esetében viszont mindenki (90%-ban) egyetért, hogy jók.
Ha átrágtad magad a listán, vagy szeretnél még, akkor érdemes egyrészt 200-300 hsz.-t visszaolvasni, vagy nyaggatni minket, hogy linkeljünk listákat.
Ha gondot okoz az animék beszerzése, akkor is segítünk.

Ja és még valami!
A jó animék rendszerint több évadosak és OVA-k, Special -ok is léteznek hozzájuk, úgyhogy érdemes tájékozódni, mielőtt belekezdesz egybe.
Például a To aru Majutsu no Index esetében így fest a dolog.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#22591) unclefucka válasza batai15 (#22588) üzenetére


unclefucka
senior tag

És az általam írtaknak megfelelően akkor a Naruto -t még mindig nézed, ugye?
A Dragon ball esetében pedig csodállak, amiért meg tudtad nézni az összeset, nekem soha nem lenne ennyi időm rá. :(
Örülök, hogy az aktuálisan menőket meg tudom nézni, nemhogy belekezdjek egy több, mint 600 részes régebbi sorozatba! :Y

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#22592) Crystalheart válasza Mister_X (#22587) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az tökmindegy, hogy az NGE-t előtte vagy utána nézed-e, csak az Airt meg a 2006-os Kanont nézd meg valamikor előtte, és iktass be másokat közéjük, ez a recept. Akkor is nézd meg, ha az elejük miatt unnád. :)

Nova: Elborult témára is bizonyára vannak jó példák. A SD legföljebb azoknak ajánlott, akik tanulmányozzák az animéket, mert pl. ezzel akarnak foglalkozni, csak hogy tudják, hogyan NE csinálják...

A Clannadot meg azért nem kellene még megnézned, mert nem olyan témát boncolgat, ami nálad aktuális, nem is lehet napirenden. Igazából érettségi után volna időszerű. De mint megannyiszor mondottam, akkor nézed meg, amikor akarod, ez csak jó tanács. :)

[ Szerkesztve ]

(#22593) Mister_X válasza Crystalheart (#22592) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem aktuális? Idén érettségizem.

Picit szégyenlem is magamar, hogy az Airt eldobtam, bezzeg a SD-t végignztem. Vezeklés képpen három napig ízesítetlen rizst fogok enni tofuval.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22594) Crystalheart válasza Mister_X (#22593) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én hónapokig ettem ízesítetlen rizst, úgyhogy elégséges vezeklésnek tartom. ;] :D

Szerintem folytasd az Airt, ennyi. Aztán majd valamikor a Kanont és így tovább. :) Mire a Clannadig eljutsz, ideális esetben már leérettségiztél. De szerintem ez az életesemény, a középiskola elhagyása azért fontos...

Airből amúgy van egy "egészestés" változat is, azt még én sem láttam, kicsit más, mint a sorozat. De azért a sorozatot érdemes először megnézni - a filmet akkor fogom, évek múlva, ha már kellően kiment a fejemből a sorozat. Ami viszont nem lesz egyszerű, a Key cuccok beleírják, égetik magukat az ember fejébe. Unalmasan, vagy unalmasnak tűnően indulnak, aztán értelmet nyer az egész; annyi szent, hogy Hollywood ilyet nem merne megkockáztatni, ezt a struktúrát csak otakukra lehet alapozni. :D

[ Szerkesztve ]

(#22595) jahrn válasza Mister_X (#22570) üzenetére


jahrn
senior tag

Ahogy irtak anime adaptacio nincsen, de keszult 2 Battle Royale film (az elso egesz jo). Mindketto toltheto a BakaBT-rol.

(#22596) hoffman_


hoffman_
nagyúr

K
720p jap

na, csak megnéztem ezt is. 13 rövid részecske, elég hamar el lehetett fogyasztani, 2 nap volt, különösebb ráfordítás nélkül. az anime maga érdekes, mert voltak lapos pillanatai, amikor nem értettem, hogy miért folytatom. nem volt rossz, csak állt egy helyben. illetve elég se füle, se farka módon lett összerakva, ami nekem zavaró volt sokáig. a végére szépen összeállt, és itt javított is a dolgain számomra, de még így is maradtak nyitva kérdések. a grafika tetszett, szépen volt megrajzolva nagyon, és a színekkel trükköztek, nagyon fényes, erős tónusú, és alapvetően világos volt a dolog, ez tetszett, ilyet még nem láttam. bár megszokni nem akarnám, kitérőnek jó volt. nem egy AAA cím, de szerintem simán meg lehet nézni, pár karaktert kifejezetten megkedveltem.

7/10

* * *

elkezdtem a Fairy Tail-t is közben. még csak 5 részt láttam, de egész aranyos cucc, szerintem jóban leszünk. 175 rész nem is vészes, és örülök, hogy le van zárva legalább.

a Naruto-val haladok, utólértem a shippu-t, meg kell hagyni, a shippu részek már tényleg elég jók voltak, ott elég sokat tudtam élvezni, és vannak epic karakterek. kíváncsian várom a friss részeket, csak utálom, hogy megint heti 1 darabra kell várni.

plusz egy kérdés, Totheground linkelte ezt a képet, az oké, hogy Shaft munka, de azon belül pontosan mi ez az anime?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22597) oriic válasza hoffman_ (#22596) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kép elvileg a Monogatari S2-ből van.

Live-Die-Respawn

(#22598) hoffman_ válasza oriic (#22597) üzenetére


hoffman_
nagyúr

dánke:)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22599) evilskati válasza hoffman_ (#22598) üzenetére


evilskati
aktív tag

Fairy Tail nincs szerintem lezárva teljesen, sőt semennyire sem :D

[ Szerkesztve ]

(#22600) hoffman_ válasza evilskati (#22599) üzenetére


hoffman_
nagyúr

oh banyek... én csak azt néztem, hogy március óta nem jött új rész, gondoltam akkor kész van. ó ezt már előre utálom :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.