Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22951) Mister_X válasza bandiras2 (#22949) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az Ichiban no Takaramono? Az nem ott szerepelt először :N De nekem is ott törött el a mécses, a ceremónia után.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22952) Archanon válasza WinnerB0Y (#22947) üzenetére


Archanon
őstag

Ezért utálom, mikor állandóan rövidítéseket használnak... jó, én is szoktam, de nem esem túlzásba. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22953) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nemár, hogy az Airnél a hatodik részt is megkönnyezem :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22954) Nova96 válasza Mister_X (#22953) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor van egy hírem, de a következő pár drámán sírni fogsz. :)
De, ezt a sírást nálad soha nem tudtam értelmezni...
Könnyezel vagy csak könnybe lábad a szemed esetleg ténylegesen sírsz? :R

[ Szerkesztve ]

(#22955) Máté94 válasza Mister_X (#22953) üzenetére


Máté94
addikt

Születésnapodra kapsz tőlem egy százas csomag zsepit, 4 rétegű, levendula illatút. ;] :DDD

(#22956) Nova96 válasza Máté94 (#22955) üzenetére


Nova96
őstag

És ha addigra fel fedezi a hentai szép világát , nem csak sírásra fog elmenni. ;] :D

(#22957) Crystalheart válasza Máté94 (#22955) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kevés lesz. ;]

Nova: Hát ez most nekem túl gusztustalan. :D Épp felidéztem magamban néhány rég látott tragikus drámát, erre betolsz egy ilyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#22958) Archanon válasza Nova96 (#22956) üzenetére


Archanon
őstag

:W

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22959) Máté94 válasza Nova96 (#22956) üzenetére


Máté94
addikt

Esetleg egy törlőrongyot is mellékelek, ki tudja. Bár lehet, hogy egy lány is megtenné... ehöm... :DDD ;]

(#22960) Máté94 válasza Crystalheart (#22957) üzenetére


Máté94
addikt

Ez comedy animében egész jó jelenet lenne. :D

(#22961) Totheground


Totheground
addikt

Asszem itt az ideje újranézni a Campione-t.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22962) Nova96 válasza Máté94 (#22959) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD :C

Totheground
Én is tervezem, jó kis anime. S2-t kaphatna ez is.

[ Szerkesztve ]

(#22963) Mister_X válasza Nova96 (#22956) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A hentaiban semmi szép nincs :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22964) Totheground válasza Mister_X (#22963) üzenetére


Totheground
addikt

Dehogynem. Ott van pl a SonoHana.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22965) bandiras2 válasza Mister_X (#22963) üzenetére


bandiras2
senior tag

Méghogy a hentai-ban nincs semmi szép:
[!!!! + 1 8 + !!!! Sense of Values of Wine !!!! + 1 8 + !!!!]
Remélem megy az angol!
manga

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22966) Crystalheart válasza bandiras2 (#22965) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha van benne (történetileg) valami értékelhető, szép, akkor az már nem hentai, hanem hentai elemekkel operáló. :D

(#22967) bandiras2 válasza Crystalheart (#22966) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hát ebben van akció rendesen, de már csak a történet miatt érdemes elolvasni, mert nagyon aranyos.
Fuuga jóféle tanárnéni komplexusban szenved, a közönség legnagyobb örömére. Van még tantónénis munkája, jó az is.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22968) Crystalheart válasza bandiras2 (#22967) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Képzelem... :U

(#22969) bandiras2 válasza Crystalheart (#22968) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kyoushi to Seito to (Teacher and Student) címmel keresd, most g e oldalon csak oroszul találtam.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22970) Crystalheart válasza bandiras2 (#22969) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ne aggódj, nem fogom. :D

(#22971) oriic válasza Mister_X (#22963) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Discipline
Stretta
Front Innocent
Bible Black
Stringendo & Accelerando széria.

De ezeket csak hallottam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#22972) Nova96 válasza Crystalheart (#22970) üzenetére


Nova96
őstag

Ki gondolta volna. :DDD :P

orichalcos
Szerintem ezekből max. az utolsó érdemes megemlíteni, de az se különösebben. Van ezeknél sokkal jobbak. :K

[ Szerkesztve ]

(#22973) oriic válasza Nova96 (#22972) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát én ezekről tudok amik "szépek": :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22974) Nova96


Nova96
őstag

Aztaaa Oni Chichi 2 -Revenge- 1. ep nov. 29. :Y
Kép alapján csalóka ez ugye fck, ez nem Airi. :W :W
FCK!

De, hentai-ból lesz jó, úgy nézz ki. :C

(#22975) stratova válasza Mister_X (#22951) üzenetére


stratova
veterán

Még nem láttam a sorozatból 3-4 résznél többet, de az a szám ott csücsül a telefonon. Sok kimondottan kellemes szám van AB-ben. Szerintetek gond ha úgy hallgatok OST-ket, hogy még nem láttam egy animét?

Nova96 Emberfüggő, de ha Clannadban tetszett az első OP szerintem az After Storyban felcsendülőt is szeretni fogod.
Jó fülessel nekem stabil dopaminforrás :)
Maga az anime pedig, ha az első sorozat ennyire tetszett, csak hab lesz a tortán. :K

Spice and Wolf SPOILER
Crystalheart A Harvestet hová sorolnád?

[ Szerkesztve ]

(#22976) Mister_X válasza stratova (#22975) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kell aggódni, az OST a "tiszta" verzió, stúdiófelvétel, az animébe "koncertverzió" szokott belekerülni, azaz van közönségzaj, a Crow Song dalszövege emlékeim szerint el is van csúszva (az animében), ilyenek. Meg az OST hosszabb szokott lenni, mert egy epizódban max. másfél perces "részlet" kerül be - vagy fogalmazhatnánk, hogy az OST-n van felesleg. A My Song felét direkt át is ugrom, mert az már nincs benne az animében. A My Soul, Your Beats! az OP alatti, ott ugye Kanade még zongorázik is és nagyobb hangsúlyt kapott Yuri, mint énekes - OST-ben emlékeim szerint nem a szinkronszínésze énekli, ahogy a Brave Songot sem. Vagy csak ennyire szar a fülesem :DDD

Azaz hallgasd nyugodtan, az animében csak "kedvcsináló" van.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22977) Nova96 válasza stratova (#22975) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintetek gond ha úgy hallgatok OST-ket, hogy még nem láttam egy animét?
Szerintem igen vagy is tőlem venne el a hatásból az biztos és valamennyit tőled is szvsz.

Második: Clannad After jövő hét péntek+szombaton letolom ha minden jól megy már nagyon érdekel a téma.

gyereknevelés és hasonló, nem? (Költői kérdés.)
Nagyon is remélem, hogy méltó folytatás lesz. :K

-----------------

OST-ben emlékeim szerint nem a szinkronszínésze énekli, ahogy a Brave Songot sem. Vagy csak ennyire szar a fülesem

Kivéve ha olyan verziót szedet amibe, minden verzió szám benne van és általában így van. Vagyis én még olyat nem szedtem amibe a tv verziók ki maradtak volna.

[ Szerkesztve ]

(#22978) Mister_X válasza Nova96 (#22977) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most csekkoltam, nekem a "GlDeMo"-s verzió, azaz a játékbeli zenekar által előadott van a Brave Songból és a My Soul, Your Beats!-ből. A TV verzió gondolom a rövidsége miatt nem volt benne abban amit én leszedtem. A My Soul Your Beats! lehet az OP-ben 1:20-nyi, a Brave Song legyen 1:30, nos, az OST-ben 4:45 és 5:40.

Ha nagyon az ereeti OP-re/ED-re vagyok kíváncsi, akkor ott van a HDD-n, csak bele kell tekerni az .mkv-ba :P

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22979) stratova válasza Nova96 (#22977) üzenetére


stratova
veterán

Értem akkor majd megfeddem kollégámat, hogy átküldte a Singing-et a K-ON filmből, mert még sem a sorozatot sem a filmet nem láttam. Szerinte diabétesz esélyes (gondolom moe-overflow).
Egyszerü kis dalocskának tűnik, de van benne valami dallamtapadást "előidéző".

De gonosz voltam én is, reggel S&P OP-t fütyörésztem, hazaérve párom ugyanezt dúdolta :)

[ Szerkesztve ]

(#22980) dfdfdf válasza stratova (#22979) üzenetére


dfdfdf
őstag

akkor inkább seven apples on a witchis tree :)

[ Szerkesztve ]

(#22981) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ki lett végzve az Air is. Lehet, hogy csak azért mert 42 órája nem aludtam, de még mindig sírok a vége miatt. Pontosabban már csak szipogok, de akkor is. Pici WTF érzés van bennem a tizedik rész (illetve a tzedik résztől felvett szál) miatt, nem igazán értem. Rengeteg dolgot megmagyarázott, de sok kérdést fel is vetett. Vagy csak túlságosan is fáradt vagyok. Sőt, biztos. De valamiért aludni sincs kedvem. Animézhetnék tovább, esetleg megpróbálom azt a nyomorult Hawkent játszható formába önteni - nincsenek mechjeim. Viszont simán megbánnám, mert holnap kettőre dolgozni kell mennem, ami azt jelenti, hogy éjfél körül érnék haza. Hm... Eddig viszonylag fáradt voltam, azaz tudtam volna alundi, de az Air most felkavart. Amúgy is azt terveztem, hogy legkésőbb éjfélkor aludni fogok, de nem tudtam otthagyni az Airt. A szemem is fájt, de most kisírtam, így tök kellemes. Tök fitt lettem. Aztán fél óra úva lehet lefejelném a billentyűzetet :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22982) Crystalheart válasza Mister_X (#22981) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És te még nem akartad megnézni. :D

(#22983) stratova válasza dfdfdf (#22980) üzenetére


stratova
veterán

Kinek mi. :) Nálam a kedveltségi sorrend OP1, OP2, ED2, ED1. De mindegyik zenét kedvelem ami S&W.

[ Szerkesztve ]

(#22984) Mister_X válasza Crystalheart (#22982) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még további három nap ízesítetlen rizzsel való vezeklésre ítélem magam :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22985) bandiras2


bandiras2
senior tag

Yess! [Kvakond] ismét alkot! Videót még nem kaptunk, de írásban is oltja az ipar termékeit rendesen!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22986) Tüzi

csak hotd fanoknak

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22987) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Captain Harlock] 12 perc preview. Mikor lesz mán tőtthető?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22988) oriic válasza bandiras2 (#22987) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez még mindig nem jelent meg? Múltkor láttam előzetesét és rohadtul megtetszett, és ez a részlet is rohadt jó lett szerintem.

Vajon kelleni fog majd az anime meg a manga a film megértéséhez?

Live-Die-Respawn

(#22989) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Log Horizon 3-4

Jó lesz ez a sorozat úgy érzem. :)

Live-Die-Respawn

(#22990) Archanon válasza Mister_X (#22981) üzenetére


Archanon
őstag

Pedig az Air kutyafüle... :-) Szó se róla, én is alaposan megkönnyeztem, de lesz nála jobb is. :-P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22991) Nova96


Nova96
őstag

Yuusha ni Narenakatta
Kuka, mi műdrámát csináltak 7 szó miatt...tudom másra is pazarolni az időmet ami értelmes is.

Más:
gépem lehalt egy időre anime szünet. :O :O :O :(
Max. december környékén tudok újra animézni.. :O

(#22992) Archanon válasza Nova96 (#22991) üzenetére


Archanon
őstag

Ezazzzzzzz!!!!

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22993) Nova96 válasza Archanon (#22992) üzenetére


Nova96
őstag

:U :W

(#22994) Mister_X válasza oriic (#22989) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem valahogy elamarad az a bizonyos "mikor jön már az új epizód?!" érzés. Egyre jobban azon vagyok, hogy ki fog nőni a SAO-klón szerepkörből, de eddig nem mutatta annak a jelét, hogy maradandó lesz (számomra).

@Archanon: jövő héten Kanon, mire számítsak? (Tizes skála, Air = 0, Clannad = 10)

@Nova96: Telefon ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22995) Crystalheart válasza Mister_X (#22994) üzenetére


Crystalheart
senior tag

5. Vagy mittomén. Nem lesz túl sűrű egy kicsit? :DDD

(#22996) Mister_X válasza Crystalheart (#22995) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lehetséges :DDD Bázz, ne már, mindkettő a gépen, de mikor fogom én megnézni :O Továbbá letöltve: BTOOM!, GTO, Jin-Roh, Katanagatari, Love Live!, Zero no Tsuikama (mind a négy év évad). Ezekhez csapjuk hozzá a Clannedet és a Kanont és meg is van kb. egy hónapra a néznivaló :B Ha lenne valaki oly' otaku és írna egy sorrendet, hogy a fentieket miként nézzem meg :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22997) Crystalheart válasza Mister_X (#22996) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hiába mondom, hogy a Clannad-del várj a nyárig? :) Elfér, nem?

Ezen kívül szerintem tök mindegy. Én úgy csináltam, míg sokat néztem, hogy egy anime-drámára néztem úgy 5-6 komédiát, slice of life-ot, ilyeneket. Hagyd ülepedni, úgy még jobbak lesznek a következők. Amúgy ha nagyon akarsz röhögni, akkor GTO.

Jut eszembe, Baka to Test to Shoukanjuu megvolt már? Az is eszméletlen.

[ Szerkesztve ]

(#22998) Mister_X válasza Crystalheart (#22997) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De én nem akarok hónapokat várni. Már egy nyomorult anime végignézéséhez is érettségi kell wazzeg? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22999) Crystalheart válasza Mister_X (#22998) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát a Clannadhez kell. (Nem az anime nyomorult, te leszel utána az. :D)

[ Szerkesztve ]

(#23000) Mister_X válasza Crystalheart (#22999) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az agyam eldobom, de komolyan. Nyelvet ne tanuljam meg addig, hogy felirat nélkül nézzem? :DDD

GTO-ba belekezdtem. Hát ez valami hatalmas :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.