Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22901) Tüzi

[link]
kicsi off.
mekkora kannák lesznek azokból ha 7 év múlva 18 lesz? :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22902) Nova96 válasza Tüzi (#22901) üzenetére


Nova96
őstag

Nem tudom hány éves, de ha van 15-16 akkor már nem biztos, hogy fog nőni a kannái.
De ha igen, akkor azzal fog embereket megfojtani. :DDD

(#22903) Tüzi válasza Nova96 (#22902) üzenetére

azért írtam, ha 7 év múlva 18 lesz :D
úúú bazmeg' rágúgliztam hamar.
[link]
már 19

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22904) Nova96 válasza Tüzi (#22903) üzenetére


Nova96
őstag

Ismétlem tanulok mellette csak részbe olvastam el. :B

Az, már igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22905) Mister_X válasza Tüzi (#22903) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Picit sajnálom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22906) Tüzi válasza Mister_X (#22905) üzenetére

Én nagyon :(
Főleg azt, hogy nem a szomszédom.
Sokkal gyorsabban menne a japán-tanulás. Lenne motiváció.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22907) Mister_X válasza Tüzi (#22906) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi férfiak csak nyálat csorgatunk az ilyenekre, de az ilyen nagy melleknek súlya is van. Nekem kb. csak női rokonom van, a többségnek nagy melle van (azért nem ekkora) és az osztálytársnőimnek is három kivétellel hatalmas melleik vannak. Na jó, egynek hatalmas, a többinek csak nagy. És mindegyiktől visszahallom, hogy fáj a hátuk a mellük miatt. És ezen a jó melltartó sem segít. Pedig még van közöttük egyesületi szinten sportoló is (csoda, hogy emellett ekkora mellük lett), tehát nem az van, hogy satnya a hátizmuk. De nem nagyon panaszkodnak, a szépségnek ára van.

Azért Saaya-chant én is vízszintesbe helyezném, hogy ne fájjon a háta ;]

Nyelvtanulás: már 200 kanjinál járok, holnap már Rosetta Stone-t is bevetek.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22908) Tüzi válasza Mister_X (#22907) üzenetére

Fáj a hátuk mi? Te elhiszed ezt? Ez olyan mint a fejfájás, hidd el. Mindig akkor van, amikor szóbahozod...
Amelyiknek kisebb melle van, azonnal fekszik a kés alá, hogy nagyobbat csináljon belőle. Szerinted, ha tényleg fájna a hátuk a nagy ciciktől, akkor befeküdne egy is szilikonoztatni?
Vagy ennyire ostobák, vagy nem is fáj a hátuk, csak kamuznak.

Amúgy a lényeget leírtad, vízszintesben kell tartani, akkor nem fáj a háta.

Kanjikért irigyellek, nekem nincs időm rá.
De remélem, hogy ha sikerül kijutnom most kenguruföldre, ott fogok valami japány' leányt, ha másra nem, hát őőő... nyelvtanulásra.

(kicsit trollkodós napot tartok ma:) )

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22909) Mister_X válasza Tüzi (#22908) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ötös vagyok biológiából és fizikából is, tehát hiszek nekik. Ha tízből tizenegy ezt mondja, akkor végképp elhiszem. Ráadásul se anyámnak, se a (volt) mostohanővéremnek, se a lány unokatestvéreimnek nincs okuk hazudni, jóban vagyunk. Az osztálytárs az más kategória, de ők is A-t mondanak, nem B-t. De ha csak ők mondanénak A-t, akkor lehet nem hiném el.

Aki meg kés alá fekszik, az hülye. És nem minden mell okoz fájdalmat, csak a nagy. És a nők képesek kibírni ezt (annyira azért nem fáj, de érezhető), csak mert tudják, hogy ettől ők "szebbek (szembetűnőbbek). Női logikában mondjuk én már rég nem keresem az értelmét nincs is olyan a nőknél, hogy logika...

;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22910) Tüzi válasza Mister_X (#22909) üzenetére

ha bioszból ötös vagy, akkor tudod, hogy a legnagyobb izomtömeg az emberi testben pont a hátizmok csoportja.
nekem ezért gyanús ez a nagy cici-hátfájás dolog. persze értem én, erő-erőkar, gerinc, stb, de na... :)
szerintem a nagy kannák genetikailag kapcsolatban lehetnek a gerincbántalmakkal, amik szerintem jórészt a házi-tevékenységek miatt bukkannak fel rejtett mivoltukból.
szóval a teória egyre inkább igazolódni látszik. nem a nagy kannák a hibásak, hanem a házimunka.

(na jó, nem megy már ez ilyenkor, abbahagyom. amit írsz az igaz, nekem is panaszkodnak ismerőseim e miatt. szar ügy. még jó, hogy ami nekünk lehet nagy, az nem húzza a hátunkat ;D )

jóccak

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22911) Crystalheart válasza Tüzi (#22910) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem akassz magadra négy-öt kilót melltájékon és meglátjuk, mikor kezd el tőle fájni a hátad. :D

Vagy kérdezd meg itt helyben tildyt a témáról.

(#22912) F34R


F34R
nagyúr

En nekem mas fogalmam van a nagy kannakrol igaz nem japan de ez mar gigantic.

18+ veszely
[link]

(#22913) Tüzi válasza F34R (#22912) üzenetére

fúúúj, ez már lóg :U :DDD
maradok a japónál :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22914) F34R válasza Tüzi (#22913) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem is jobban bejon a flat chest ne agodj ezekkel csak ugy elboxolgatnak :DDD

(#22915) Tüzi

no, lejött az AB, 720ban.
elmentem mozizni, csók a családnak!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22916) Nova96


Nova96
őstag

Kezdeném azzal, hogy ügyesen ellent mondtam magamnak. Megmondtam, hogy nincs kedvem kiütni magam erre csak kiüttőtem magam egy kicsit.

Clannad +OVA (23,24)
Előre leszögezem nem fogok sokat írni előttem meg tették páran, szépen megfogalmazva.
Nem rég fejeztem be egy kicsit vártam, hogy ülepedjen, de az nem most lesz. Ősszintén megmondva meglepődtem, először is:
-első anime amin ténylegesen könnyeztem és nem csak nedves lett a szemem. :Y Itt én lepődtem meg legjobban.
-másodszor csak igazolni tudom, ez-ez,,,, nagyon egybe van, de főleg a hangulat amit átad az embernek.
Kicsit nem találom a szavakat, egyébként se találom, de most még annyira se.
-mit emeljek ki?
Történet vezetés* ötös, OST ötös, OP négyes (Majdnem ugyan az a hangulat mint Kanon-nál), ED ötös, karakterek ötös, grafika ötös, eszméletlen mit össze hoztak :Y na nem is írom tovább az anime kiérdemli a hype felhőt amit körülötte van. Ha valami érdemleges vélemény kell az animéről olvasas/atok vissza, mert ez nem az.
Egyetlen dolog amibe bele tudok kicsit kötni, mert nem tudtam szemet hunyni:
*Kotomi záró résznél a végén.....azt ,minek?! És ki gondolta ezt át?! Annyira nevetségesé tette a hangulatot az a egész...., hogy majdnem röhögtem....ilyet bele tenni. :U
Amit még kiemelnék van egy értelmes főszereplőnk. :C Akinek van agya és szeme és használja is őket. :Y Ritkaság, hogy a kettőt egyszerre használják. Meg persze a kapcsolat, egyértelmű az egész, és pont emiatt szép, vagy nem tudom...de valami a kemény kis szívemet nagyon megfogta. :DDD
Na, jó semmi érdemlegest nem tudok róla mondani, csak annyit ha megvolt az Air, Kanon(2006) és szereted a drámát akkor nézd. Nagyon, de nagyon megéri az időt. S2-re meg már duplán kíváncsi vagyok mert a sok spoiler-t mind abból kaptam. :((( Lehet, hogy azt is letolom, míg szünet van.

[ Szerkesztve ]

(#22917) Crystalheart válasza Nova96 (#22916) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, én azt hittem, már a második évadról beszélsz. Hajjaj, mik lesznek még itt :D

Már évekkel ezelőtt láttam és nem emlékszem jól, leírnád spoileres csúszkába, mi volt Kotomival az a sérelmezett dolog a végén?

(#22918) Totheground válasza Nova96 (#22916) üzenetére


Totheground
addikt

Na majd az after story.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22919) Mister_X válasza Nova96 (#22916) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én most már azon vagyok, hogy ha a fene fenét eszik is, megnézem előtte a Kanont. Egyszer beindult 100kb/s-mal a letöltés, pillanatra meg is ijedtem. Persze öt perc múlva már megint 10kb/s-ra süllyedt vissza... lejött még mellette a Mirai Nikki, az Air, a Clannad és az After Story, valamint Steamen a Shogun 2 Total War, a Dota 2 és a W40K: Space Marines is...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22920) Crystalheart válasza Mister_X (#22919) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát akkor addig elébb fejezd be az Airt. :)

(#22921) Nova96 válasza Crystalheart (#22917) üzenetére


Nova96
őstag

Elhiszem, csak kevés a szünet. :O Az After meg megint 20+ rész....külön-külön meg nem nézném a részeket meg nem "üt" a hangulat.

SPOILER

A hősies család eljuttatja a macit a lányukhoz úgy, hogy az EGÉSZ földet körbe járja. Meg az egész ami a végét történt egy-nagy-nagy csöpögős sz*rság volt aminek értelme nem volt...csak hátha valakinek a szívét megrengeti.

Remélem így már tudod. :)

Totheground
Ha azzal a témával fog foglalkozni amire gondolok úgy érzem, kellően ki leszek utána akadva.

Mister_X
Miért nem szed nyaa-ról? És AA-n a felirat jó a Doki verzióhoz ha jól emlékszem.
Szerintem egyébként ne siettesd megéri kivárni míg megnézed.

(#22922) Nova96


Nova96
őstag

Kicsi SPOILER, [link]
:DDD
A humor is helyén volt az animébe. :D

(#22923) neko18


neko18
senior tag

Na belekezdtem a Bakemonogatari-ba Egyszerűen imádom. Első rész is megfogott, a grafika az eszméletlen, történet is nagyon jó. Úgy érzem ilyen animét kerestem rég óta :DD

kdxsv

(#22924) Nova96 válasza neko18 (#22923) üzenetére


Nova96
őstag

Told le utána az OVA-t is. +Nisemonogatari->Nekomonogatari->és a most futó->Mono Series-t. :K

(#22925) neko18


neko18
senior tag

Csak tudnám miért vonzanak a tsundere anime karakterek :C :C :C

kdxsv

(#22926) Mister_X válasza neko18 (#22925) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hmm, mert elég sok helyzetkomikumot teremtenek?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22927) neko18 válasza Mister_X (#22926) üzenetére


neko18
senior tag

Más értelemben gondoltam :B :B :B :B

kdxsv

(#22928) Mister_X válasza neko18 (#22927) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Próbáltam jót feltételezni rólad ;] De gondolom direkt vannak úgy felépítve a tsundere karakterek, ahogy.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22929) bandiras2 válasza neko18 (#22923) üzenetére


bandiras2
senior tag

Na majd ha eljutsz addig hogy Shinobu felhagy a durcizassal es vegre hajlando lesz beazelni, akkor majd lesz meg egy szereplo aki oltja majd szerencsetlen Arararagit. :DD
Persze a tobbiektol addig is jut neki boven foleg hitagi oltogatja majd de Hanekawa is trollkodik egy keveset<3

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22930) Mister_X válasza bandiras2 (#22929) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hanekaewa mikor is? :F (ezt is újra kellene néznem...)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22931) Totheground


Totheground
addikt

Na, már ideje volt. :C

Asszem ezekbe belemegy darabonként párszáz óra.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22932) Nova96


Nova96
őstag

Clannad után egész nap gondolkoztam mit nézek, de végül a nem rég említett
Aiura lett.
12x5 percet megér, de annyira semmi az egész, hogy full pihent fejjel kell nézni. És semmibe nem emelkedik ki, csak elnézed. Vagyis, de a lábfétisbe ,azon kivül minden más átlagos.

[ Szerkesztve ]

(#22933) neko18


neko18
senior tag

Jót feltételezni rólam? :U Kedves vagy, de komolyan :C
Egyébként szerintem nem rossz ha valakinek bejön ez a stílus :P
Az pedig különösen jó ha nekem jön be :DD :DD :DD
3.részbe kezdtem most bele, nagyon tetszik, imádom, tuti hogy kedvenc lesz. A grafika, a hirtelen bevillanások, az enyhe ecchi és mellé egy kis tsundere....halálom kb :C

kdxsv

(#22934) Archanon válasza Nova96 (#22921) üzenetére


Archanon
őstag

Szerintem az első évad egyik kiemelkedő pillanata pont Kotomi záróepizódja. Leget, hogy hülyeség, ettől függetlenül mesterien kivitelezett mese, ami a szívembe markolt elég rendesen.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22935) Nova96 válasza Archanon (#22934) üzenetére


Nova96
őstag

Ízlések és pofonok én azt nevezném mesteri pillanatnak
SPPPPPPOOOOOOOOOOOILER.

miután Tomaya elment az apjától és befogadták és elmentek sétálni...egyből jöttek a könnyek olyan érzelmeket add át.

Én valahogy ezt érezném mesteri pillanatnak , nem azt, hogy egy mesét akarnak beadni komolyan, de elfogadom a véleményedet csak én máshogy látom.

(#22936) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A mindenségit. Elvezettem egy UTP kábelt a routerig és öt óra alatt lejött 200GB-nyi cucc, ennek fele anime. Már a harmada el is veszett a vinyónak :D Ja és most reggel alig akartam a szememnek hinni. Lejött a Kanon. Meg még hat másik anime is :C Nem gondoltam, hogy unatkozni fog a gép reggelre, most beraktam még ezt-azt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22937) bandiras2 válasza Mister_X (#22936) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hehe... Mostmár te is tudod hogy a KÁBEL az kapcsolat, a Wi-Fi csak szükségmegoldás. Én azzal csak sz*ptam eddig.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22938) Mister_X válasza bandiras2 (#22937) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én eddig is tudtam, csak most is "nem hivatalos" ez az elvezetés... Konkrétan meg van tilta a mostani. Apám mindenképp sínbe akarja tenni és úgy elvezetni, de most a hétvégén egyedül leszek, így most átmegy a lakáson 15m kábel.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22939) bandiras2 válasza Mister_X (#22938) üzenetére


bandiras2
senior tag

30m kábel lerakni a fal mellé a bútorok mögött, oszt jóvan. Kell még pár lyuk a falban-ajtókeretben, oszt kész. a kábelcsatorna jó dolog, de csak akkor ha már van, mert az is csak pénzbe kerül, és annyit nem ér az egész.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22940) Mister_X válasza bandiras2 (#22939) üzenetére


Mister_X
nagyúr

El lehet rejteni ezt is, csak a szüleim dilije ez a sínezés...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22941) unclefucka


unclefucka
senior tag

Hát ez a szezon olyan felemás.

A Coppelion -t nagyon vártam, de valahogy hiányzik belőle valami. Van amiből meg túl sok van (pl. kontúrból). Fordulatos, de nem annyira, van benne karakter fejlődés, de nem látványos, izgalmasnak viszont nem tudom mondani.
Summa summárum nem úgy fejeztem be egyik részt sem, hogy mikor jön már a következő, kaparom a falat egy hétig, stb.

A Golden Time -hoz meg nem fűztem nagy reményeket, de egyre jobb és egyre drasztikusabb a karakterfejlődés benne, jól van megkomponálva a történet vezetés és emiatt mindig várom a következő részt és határozottan izgalmas.

A Yuushibu vicces.

A Walkure Romanze zsibbaszt.

Az IS 2 és a Freezing Vibrations bejáratott darabok.

Apropó Freezing Vibrations, ez a 4. rész olyan "Evangelion -os" lett, remélem elmennek más irányba, mert ez sokat rontana az egyediségén.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#22942) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Na végeztem a Guilty Crown al is.
Hát nekem nagyon tetszett.
A szereplők, a történet, a vége, op-ending, minden.
Csak én vagyok vele így, vagy más is? :)

EUNE: iNeeko

(#22943) Máté94 válasza WinnerB0Y (#22942) üzenetére


Máté94
addikt

Sokan nem így vannak vele... :DDD

(#22944) WinnerB0Y válasza Máté94 (#22943) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

:/
Persze mindenkinek más az ízlése.
Nekem sem tetszett először.
De a vége miatt nagyon bennem maradt.

EUNE: iNeeko

(#22945) stratova válasza WinnerB0Y (#22944) üzenetére


stratova
veterán

Hm azt is be kell pótolnom, végre nem egérmozin. Csak amiatt hagytam félbe.

(#22946) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Végeztem az AB! újranézésével. Megint elbőgtem magam a végén. Még mindig tíz pontos. Kíváncsi leszek, hogy az újranézési listámon hány sorozat fogja tartani az eredeti pontszámát.

No, akkor Air következik. Utána Mirai Nikki újranézés, ezt követően Kanon. Ha vége, akkor Psycho-Pass újranézés. Aztán Clannad, de lehet eltolom.Kicsit olyan hülyének érzem magam, hogy eddig telefonnal szarakodtam. Kábé mindent újra fogok nézni, kivéve ami nem érdemes rá (SD).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22947) WinnerB0Y válasza Mister_X (#22946) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Mi az az "AB!" ? :)

EUNE: iNeeko

(#22948) Máté94 válasza WinnerB0Y (#22947) üzenetére


Máté94
addikt

Angel Beats!

(#22949) bandiras2 válasza Mister_X (#22946) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nem nagyon szoktam bőgni filmeken animéken, de az ED ami a graduation ceremony után van, ott nagyon kiakadtam. Ha megnézed, akkor minden egyes ED más egy kicsit, de ez... és az a zene hozzá.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22950) oriic válasza bandiras2 (#22937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érteni kell hozzá, meg rendes cucc kell és nincs gond a wifivel. Használtam én már wifit sokszor úgy, hogy full sávszélességgel jött a cucc nonstop(régi noti így max 54mbs--t tudott, de bőven elég az)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.