Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21051) Synthwave válasza Nova96 (#21049) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fogalmazás: egyes. ;]

:DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21052) Nova96 válasza Synthwave (#21051) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD

Igaz aki spoiler allergiás itt az szerintem már látta, de akkor is. Így legalább azokra nem számított volna.

[ Szerkesztve ]

(#21053) Synthwave válasza Nova96 (#21052) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az első 10 perc után szerintem az is kinézhető belőle, hogy majd egy bagzó hiénacsorda, üregi kutya zsigerzápor közepütt, szolídan meg fog erőszakolni egy rothadó elefánttetemet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21054) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Tenchi Muyo! War on Geminar

Az 1992-ben indult sorozat legújabb része, ami ezúttal egy akkora spinoff, hogy szinte alig van köze az eredetihez. A történet főszereplője ezúttal nem Tenchi, hanem a féltestvére, Kenshi és nem a Földön játszódik, hanem a Geminar bolygón és a hangsúly ezúttal inkább mecha robotokkal vívott harcon van (bár a sorozat 70%-ban főhősünk be sem ül mechába...)

2009-2010 között ment a sorozat, így grafikával nincs gond, bár vannak pontok ahol szerintem elég szegényes lett a CGI.

A story a tipikus hárem történet megfűszerezve a szokásos "xy gonosz el akarja pusztítani a világot, így meg kell állítani" szállal és egy pár váratan fordulattal.

Habár csak 13 részes, ne tévesszen meg senkit, mert egy rész 40-50 perc, így 600 perc fölött van összesítve.

Jah és nem szükséges megnézni a spinoff előtt az eredeti sorozatot (már van annak is felújított Blu-Ray kiadása), mert maga a spinoff sorozat történetét nélküle is meg lehet érteni, de nem egyszer van utalás az eredeti sorozat szereplőire, amiket nem ért meg az, aki nem látta.

Szerintem elég jó spinoff lett, bár Kenshi karakterét néhol picit eltúlozták...szinte már ember feletti erővel és állóképességgel rendelkezik. Jah meg utalva a sorozat hárem voltára, a dobozán ez a mottó áll: "Minden fiúnak ilyen szerencsésnek kellene lennie.", ennek ellenére Kenshi passzolt minden "lehetőséget", hiába kínálták már a lányok magukat tálcán számára :D A tipikus idegesítő hárem anime főszereplő ... Kenshi is vehetne pár órát Harukától a Yosuga no Sorából :D

Ennek ellenére viszont jó anime, részemről 8/10

[ Szerkesztve ]

(#21055) Archanon válasza Nova96 (#21049) üzenetére


Archanon
őstag

Fájsz...............

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#21056) Ijk


Ijk
nagyúr

Megnéztem végre a Madoka movie-t, mindkét részt.

[link]

Tulajdonképpen ugyanaz mint a sorozat, csak jobb. Jobb egyben nézni, néhány jelenetet átrajzoltak, illetve az amúgy is remek OST-t mégjobbra komponálták. Igazi mindfuck ez az anime, remek képi világgal és hangulattal.
Aki nem látta a sorozatot, nyugodtan nézze meg a filmet inkább.
Magam részéről nagyon várom a harmadik filmet.

SPOILER
Így másodszor esett le, hogy az átváltozás után a zöldhajú lány akit először "megment" a walpurgis nacht.
Akár hogy is csavarták a végén, ez egy nagyon szomorú történet.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21057) Nova96 válasza Archanon (#21055) üzenetére


Nova96
őstag

K. :U

Ijk
3. film meg folytatás nem, vagy erre is rosszul emlékszem? :B

Más:
Higurashi-t, hogy érdemes nézni tv kiadás szerint? 1. évad-> 2. stb? Vagy másképpen ?

[ Szerkesztve ]

(#21058) Darth_Revan válasza Nova96 (#21057) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen, folytatás lesz.

Higurashi? A No Naku Koro ni vagy Umineko ? Gondolom az előbbi, mert csak abból van több évad. Történet szempontjából így érdemes:

1) Higurashi no Naku Koro ni
2) Higurashi no Naku Koro ni Kai

A Kai végén lezárul a főszál, a kérdésre is választ kapunk, hogy miért vannak a halálesetek és miért kattanak be az emberek.

Higurashi no Naku Koro ni Rei
Történet szempontjából 3. talán lehet a Rei, mivel ebben az OVA sorozatban van miniális utalás vissza az első 2 évadra.

Végül a Higurashi no Naku Koro ni: Nekogoroshi-hen, Higurashi no Naku Koro ni Kira OVA részei mehetnek tetszőleges sorrendben, storyhoz nem adnak semmit.

(#21059) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már hónapok óta nézem a Gantz-ot, de még mindig csak a felénél járok.

Ekkora egy vontatott szart.."akció"jelenetek alatt PERCEKIG csak ugatnak, bámulnak, vergődnek, nyavalyognak, sír a rühes pofájuk, ahelyett, hogy csinálnának valamit. Ott vinnyognak, hogy MEG KÉNE MENTENI azt az embert, aztán negyed óráig NÉZNEK a böszme tehén szemeikkel és hagyják felfordulni a faszba, mert megmozdulni egyik nyomorult se tud.
Hogy dögölne má meg mind. :W

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21060) unclefucka


unclefucka
senior tag

Szóval nálam úgy működik a dolog, hogy ha valamit másodszorra, harmadszorra stb. nézek meg, akkor egyre több részletre tudok odafigyelni, mert a fő történet már ismerős.

Az egyik ismerősöm elkezdett érdeklődni az animék iránt és persze egyből rántom is le a mélybe... :K
Lövöldözést és robbantást akart, így dobja magát a Black Lagoon -t kapja elsőként.

Persze, ha már előástam a cuccot nézzük meg újra alapon gyorsba le is tudtam tegnap az első 8 részt, ma jön a folytatás. :)

Nos kiderült (számomra), hogy az egyik legjobb "csók jelenet" van benne:

Vannak olyan animék, amit egyre többször nézek meg és egyre jobban tetszik, hát ez is azok közé tartozik mostantól.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#21061) Nova96


Nova96
őstag

orichalcos
Nem tudom érdekel e még kint van a Gurren Lagann br-be, ízécore-n fen van meg nyaa-n.

Más
Dragon Crisis! ilyen lesz mint az első három részbe? Mert, akkor ebbe is többet láttam bele. :(
Ha, igen még akkor is ajánlom 1-2x meglehet nézni, mert eteti magát.

[ Szerkesztve ]

(#21062) Hintalow


Hintalow
senior tag

Most végeztem az Index II-vel, kicsit visszább lépett a színvonal az első sorozathoz képest, elszaporodott a fanservice, de még mindig kiemelkedik a mezőnyből. (és továbbra is bejön a világa :) )
Az egyetlen ami irritál benne, az az accelerator gyerek :(((

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#21063) Nova96 válasza Hintalow (#21062) üzenetére


Nova96
őstag

A fő vonal megmaradt? Megmaradt a pörgés benne?

Accelerator én megkedveltem a végére az index-nek, vagy itt meg változik?

(#21064) bandiras2 válasza Nova96 (#21063) üzenetére


bandiras2
senior tag

Accelerátor az egyik legérdekesebb karakter! Főleg a személyiség fejlődése: Először irtotta a nővéreket, aztánm most pedigaz istenek irgalmazzanak annak aki csak csúnyán néz a Last Orderre.
Azonkívül szórakoztató a pszihopata hozzáállása a világhoz. POWER UP, azt ami az útjábakerül... :C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#21065) Hintalow válasza bandiras2 (#21064) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nekem az böki a csőröm, hogy adott egy szociopata szadista tömeggyilkos, de be van állítva jófiúnak.
Erőltetik ezt a jellemfejlődés dolgot, próbálják hangsúlyozni, hogy kezdi felismerni az emberi oldalát, törődik a kislánnyal, emelett viszont a legkisebb provokációra sikoltozó-hisztérikus nevetéssel, perverz örömmel az arcán öli halomra az embereket, akiknek jó része csak a körülmények áldozata. Igazi "példakép".

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#21066) bandiras2 válasza Hintalow (#21065) üzenetére


bandiras2
senior tag

Úgy van vele, hogy 10 000 hulla után még párszáz már nem számít. Accelerátornak elég szar élete volt eddig. Pénze ugyan volt, de sose volt senkije, Mindenki vagy rettegett tőle, kihasználta, vagy megpróbálta megölni. A kislány volt az első aki nem félt tőle és emberszámba vette. A RailgunS2-ben jobban ki van bontva a mentális gondolatvilága mikor összecsap Touma-val. Túl sokáig volt szörnyeteg. A kislány lassan megváltoztatja, de soká lesz belőle egész ember.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#21067) F34R


F34R
nagyúr

Ize nekikezdjek a Naruto Shippuden-ek ? :DDD

vajon hol lehet egybe lekapni xdcc-n nincs fent csak ketszazegynehany resztol, bakan volume-kben es nem is mind minosegi.

(#21068) Nova96 válasza bandiras2 (#21064) üzenetére


Nova96
őstag

+1 :K

F34R
Leggyorsabb/legkönnyebb a bakatb, utána ott van nyaa-n 1-3xx részig, de az meg elégé lassúcska vagy ha nincs elég helyed hi10 ott is össze van szedve és rá van égetve az angol.
Én az elején baka-ról szedtem, de kevés volt a hely szóval a hi10.
És igen kezdj bele. :)

(#21069) F34R válasza Nova96 (#21068) üzenetére


F34R
nagyúr

Hely az van, szerintem le is toltom ma es megnezem most amugy sem neztem sok mindent , a jelenlegiek meg meg soka lesznek befejezve.

(#21070) Hintalow válasza bandiras2 (#21066) üzenetére


Hintalow
senior tag

Háát nekem attól még nem túl követendő példakép, azt sugallja a nézőnek, hogy "ha kedves vagy valakivel, picit próbálsz jobb lenni, akkor nyugodtan folytathatod amit eddig csináltál, bármilyen rossz is az, te már jófiú vagy.
Meg aztán az sem lendít sokat a dolgon, hogy alapból idegesítő számomra a karakter a vinnyogó hangjával :P (mindenhol Indexet/Kurokot említik, hogy idegesítő, nekem velük semmi bajom nincsen)

Lehet, hogy a nézőpontomhoz az is hozzájárul, hogy már az idősebb korosztályba tartozom.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#21071) Nova96 válasza Hintalow (#21070) üzenetére


Nova96
őstag

Kuroko hangja k*rva idegesítő, eddig bárhol hallottam az agyf*sz kerülgetett.

F34R
Akkor meg hajrá, néha előre fordult filler, de csak 1-2 filler részt ami gyenge a többi ugyan olyan jó.

(#21072) Darth_Revan válasza Nova96 (#21071) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Oneeeee-sama :DDD

(#21073) oriic válasza Nova96 (#21061) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R O haver koszi, el is feledkeztem rola, lesz mit neznem jovo heten.

Live-Die-Respawn

(#21074) Nova96 válasza Darth_Revan (#21072) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD

A karakter magával nincs bajom, csak az a hang. :(

orichalcos
Na, ennek örülők. :D

(#21075) Ijk válasza Nova96 (#21071) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom, nekem mindig Peke villan be ha meghallom a hangját. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21076) bandiras2 válasza Ijk (#21075) üzenetére


bandiras2
senior tag

Accelerátor hangja tényleg idegesítő, főleg az eszelős vihogása. Na de Kuroko hangja az tényleg büntet :DDD akárhányszor meghallom, már terül a vigyor az arcomon, hogy most vajon mit fog alkotni ;] [ONEE-SAMA! ] Ezért a szinkronmunkáért díjat érdemel. Ezt semmilyen dub nem képes visszaadni. Accel szinkronja is kiemelkedő ahogy a pszihopatát adja.
Én sem vagyok már ifjonc a 32 évemmel.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#21077) Nova96 válasza Ijk (#21075) üzenetére


Nova96
őstag

Nekem mindig Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi-ból, jut eszembe... és ott tényleg agyf*szt kaptam tőle..mint narrátor.

Más:
Ma kicsit gondolkoztam most Lucy (Elfen lied) yandere nem?

[ Szerkesztve ]

(#21078) F34R válasza Nova96 (#21077) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen az.

(#21079) Synthwave válasza Nova96 (#21071) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Kuroko hangja k*rva idegesítő, eddig bárhol hallottam az agyf*sz kerülgetett."

Arai Satomi helyett is felpofozlak.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21080) unclefucka


unclefucka
senior tag

Gin no Saji (Ezüst kanál) :))
Elkezdtem nézni. :K
Barátaim az úrban, ez valami kegyetlenül, fenomenálisan, de valami fenemód nagyon, de nagyon JÓÓÓÓ! :Y
Természet, egyszerű élet, vígjáték, és FARM minden mennyiségben. ;)
Aranyos, hétköznapi karakterek, borzasztóan szerethető. :DDD
Végre-végre, ha megnyugvást keres a lelkem, akkor van egy újabb remekmű a K-On! -on kívül.

E örö, e bódottá, eie öröi bódottá.
:C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#21081) F34R válasza Synthwave (#21079) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :DDD

(#21082) Nova96 válasza Synthwave (#21079) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD

De, attól függetlenül idegesít, ez van.

(#21083) Synthwave válasza Nova96 (#21082) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondjuk szerinted a Seto no Hanayome sem vicces, szóval.. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21084) F34R válasza Synthwave (#21083) üzenetére


F34R
nagyúr

Pedig nem nah de jo ,igen ;]

[ Szerkesztve ]

(#21085) PR0JECTNR56 válasza Synthwave (#21079) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

:DDD

(#21086) Nova96 válasza Synthwave (#21083) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD :))

(#21087) Mister_X válasza unclefucka (#21080) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én korábban eldöntötten, hogy ezt csak akkor fogom megnézni, ha kijött minden epizód. Nem fogom ugyan azt eljátszani, mint a Kaminai-jal meg a Shingekivel - utálok várni a következő részekre. Mondjuk előbbiben fejezetek vannak és az csigáz, hogy mit lehet még kihozni hét epizódból, utóbbi meg fillerez, majd akcióz, végül pofátlan módon cliffhangerezik. Nyádpics!

Seto no Hanayome - ez micsoda?

Más: szeptemberben lesz Hi10p képes gép meg 21"-os fullhádéj monitor.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21088) Nova96 válasza Mister_X (#21087) üzenetére


Nova96
őstag

Mások szerint a humorok humora az újra felhúzott poénok ásza.
Nekem nem tetszett, de innen kb. mindenkinek a kedvence valamennyire.
Egy nézést megér. :K

(#21089) Hintalow válasza unclefucka (#21080) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha ez teszik, akkor tehetsz egy próbát a Tales of Agriculture két évadjával, hasonló sztori, szerethető karakterek (most látom, hogy ott is van alul anidb-n mint hasonló anime)

Mister_X:

A seto no haneyome pedig valóban kiemelkedik a mezőnyből, származását tekintve a szokásos hárem-ecchi-slapstick-beégős vígjáték, de az alapsztori, a karakterek annyira eltaláltak, és elborultak, hogy látni kell.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#21090) Crystalheart válasza Mister_X (#21087) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Seto no Hanayome ("Sellő a menyasszonyom") az egyik legnagyobb fetrengtető vígjáték, amit valaha rajzoltak a japók, Novának meg nem jött be. :D Ja, amúgy igen, normál vígjátékban idegesít, ha egy poént sokszor ellőnek, de itt külön jó: minél többször látod, egyre durvább a hatása, és direkt csinálják. Ez egy olyan kötelező menet, must see, de javaslom, majd valamelyik dráma után oldásképp.

[ Szerkesztve ]

(#21091) Ijk válasza Crystalheart (#21090) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem sem jön be annyira ez az erőltetett humor. Néha nekem sok volt, ennek ellenére szeretem.
Őszintén szólva én jobban szeretem a komolyabb művekben elejtett poénokat, nekem sokkal jobban ütnek mint ha folyamatosan ontják és már megcsömörlik. De például a Nodame Cantabile szerintem elég jó ha valaki humorra vágyik és nem szereti a japán erőltetett stílust.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21092) Mister_X válasza Crystalheart (#21090) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"minél többször látod, egyre durvább a hatása, és direkt csinálják" - hehe, Angel Beats! :DDD

No, akkor ez fel lett vésve. Tervezek zsinórban megnézni négy anime-t, ez teljesen más, ez lesz az ötödik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21093) Synthwave válasza Mister_X (#21087) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Seto no Hanayome: megaepic tirpákság.

Várj még vele, míg meg nem nézel jóval több anime-ot, különben nem fogod érteni az utalások felét (optimista becslés?). És a Terminator 2-őt se felejtsd el. :DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21094) Nova96 válasza Mister_X (#21092) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem fog tetszeni mivel más hasonló kategóriába nem láttál animét. Kore wa, Danshi stb. (Mielőtt jön a beszólás itt a humort értem.)
(Kore wa zombie desu ka, Danshi koukosei no Nichijou)

Én mindkettőn meghaltam , Kore ecchi/hárem stílusba, a Danshi meg a fiúk sulis életét mutatja be k*>va nagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21095) Archanon válasza Synthwave (#21093) üzenetére


Archanon
őstag

"És a Terminator 2-őt se felejtsd el."

Ezt csak úgy mellékesen? :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#21096) PR0JECTNR56 válasza Synthwave (#21093) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

"Seto no Hanayome: megaepic tirpákság."

Ez így van, magam sem írhattam volna le találóbban. Ha ráérez valaki az ízére a sok móka, kacagás mellett bizony kegyetlenül addiktív tud lenni. :D

(#21097) Darth_Revan válasza Mister_X (#21087) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Seto no Hanayome az egyik legjobb vígjáték, amit létrehozott a japán anime ipar.

Itt van pl egy ízelítő az egyik jelentből, aminél fetrengtem a röhögéstől:

Jah és természetesen...

Masa-san <3

(#21098) Synthwave válasza Archanon (#21095) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Khm..

:U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21099) Crystalheart válasza Synthwave (#21093) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, igen - már nem emlékszem, mikre volt benne utalás, de nem árt előtte sok mindent megnézni, meg a Terminator 2-t. :D

Darth_Revan: Jaj, most meghaltam. :P Igen, erről van szó.

(#21100) Darth_Revan válasza Synthwave (#21098) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Áull bíí bakkkku :DDD

Már meg is van, hogy Shana maraton után melyik sorozatot nézem meg újra :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.