Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22701) Synthwave válasza Crystalheart (#22532) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Minek vele éveket várni? Top 3 josei of all time.

--------------------------------------------------------

Más: időközben relokálódtam Dél-Németországba, munka végett. Ennek köszönhetően az anime -saját gép híján- még 1 hónapig pihenőpályán van (első fizetés--> gép / lapi + NORMÁLIS TV :C). Mindenesetre a vinyóimat magammal hoztam.

Addig meg Nabokov-ot olvasom és közben tapasztalom, hogy számos jelző, gondolat és érzés, ami már jóideje megfogalmazódott bennem, egzakt módon visszaköszön a lapokról Humbert Humbert tolla nyomán.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22702) Crystalheart válasza Synthwave (#22701) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ó, csak saccoltam egy időt... Van még a gépemen vagy 7 sorozat, amit öcsém úgy egy éve másolt még föl, de egyet sem néztem még azóta végig közülük... :DDD Ha belekezdek egybe, max. egy rész urán elfog az érzés, hogy valami hasznosabba kellene csinálnom, ha már egyszer magamra vonom a népharagot; és inkább elkezdek anyagot gyűjteni, írni vagy tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#22703) Nova96


Nova96
őstag

Valaki nyugtasson meg, hogy a Queen's Blade tényleg sz*r és nem érdemes rá szánni az időt....elkezdet pár távoli ismerősösöm rá beszélni, de én 2 rész után kukáztam. Mert olyan amilyen...ízléstelen sz*r.
Ugye ezzel kapcsolatba nem az ízlésem szól bele, hanem ugye tényleg szar? :B :R

(#22704) Tirexi válasza Nova96 (#22703) üzenetére


Tirexi
addikt

Én végignéztem sztem király volt.
Az első pár rész az valóban kicsit uncsi de amikor már beindul a ruha szaggatás akkor már jó. :D

(#22705) bandiras2 válasza Nova96 (#22703) üzenetére


bandiras2
senior tag

[ismertető.]
Röviden: a "sztori" csak a legminimálisabbra korlátozódik, és oldalra vonulva helyet ad a tőgyeknek, valamint mértéktelen fanservice-nek. Ennél többet ne akarj tőle, és nem fogsz csalódni. Amit ígér azt viszont teljesíti: Mellek, combok, kivillanó idomok, és még több mellek.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22706) stratova válasza Archanon (#22697) üzenetére


stratova
veterán

A kiegészítő lemezek is bőven megérnek egy megnézést :K
Sajnos páromnak túl vontatott, eddig kétszer aludt rajta el :(
Nálam azóta is ott csücsül az OP és a Piano no Mori a telefonon :)

[ Szerkesztve ]

(#22707) Nova96 válasza Tirexi (#22704) üzenetére


Nova96
őstag

Erre emlékeztem, hogy neked tetszett, de mint olvastam bandiras2-nak a hsz-t akkor még se jó annyira.
Ha történet nulla akkor nálam ez nem játszik (hiába szeretem az ecchi-t, mivel ez nem is az minden percbe valami kivillan és kb. erről szól.)

bandiras2
Köszi, akkor nem folytatom. :R

(#22708) Archanon válasza stratova (#22706) üzenetére


Archanon
őstag

Ne nekem mondd ezt, aki első számú Clannad ultratopfan. :DDD Első második évadostul, speckóstul megnéztük. Én már másodjára, de eddig még mindig nem tudta lepipálni egy másik sorozat sem.

Aztán kíváncsi volt mit néztem az elmúlt napokban, hát belenézett a SAO-ba. 2 részt le is daráltunk, aztán dolog akadt. De tetszik neki... ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#22709) stratova válasza Tirexi (#22601) üzenetére


stratova
veterán

Üdv!
Kérdésem lenne a nagyérdeműhöz. Haveromtól kaptam egy SaiyanRivals_Rinne_no_Lagrange_-_OVA-t. Belenéztem, de 2-3 perc után nem nagyon tudtam hová tenni. Jó/nem jó? Kell-e néznem hozzá valamilyen előzményt. Esetleg akad róla épkézláb értékelés?

Szerk.: Nem konkrétan Tirexi-nek és nem válasznak szántam, hanem en bloc a társaságnak.

[ Szerkesztve ]

(#22710) Totheground válasza stratova (#22709) üzenetére


Totheground
addikt

Én csak a sorozatot láttam (a másodikat még nem), szerintem egész kellemes mech, és a grafika elég ütős. De azon nem csodálkozom, hogy ha a sorozat nélkül nem sokat értettél belőle. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22711) Nova96 válasza stratova (#22709) üzenetére


Nova96
őstag

Hát a sorozat maga megvolt? :B

Más:
Koe de Oshigoto!
:Y Miért csak 2 OVA....miiiért? :O
A történet nagyon egyszerű van egy félénk középiskolás lány akinek eroge szinkronszínésznek kell tanulnia.
És egy-két munkáját követjük végig, miket él át egy középiskolás ilyenkor amikor ezt a munkát végezte.

Őszintén ha a hentai 1, akkor ez 0,95 . Történet van, és pont emiatt tetszik...mangához kedvem kaptam de mivel csak angolul van így pofára esés. Majd 1x
2x 30 percet bőven megér. :C :R

(#22712) Mister_X


Mister_X
nagyúr

GJ部
Minor spoiler ahead

Nem nagyon ismerek ilyen slice of life jellegű sulis animéket, ez kifejezetten tetszett. Sok a moe karakter (Megumi viszi a pálmát), nem egyszer hangosan is felnevettem. Kicsit furcsán éreztem volna magam Shinomiya helyében magam egy olyan klubban, ahol rajtam kívül csak lányok vannam. Ecchi kb. nem is volt venne, csak kettőre emlékszem: volt egy Twister párbaj Shion és Megumi között (Megumi vett fel egy érdekes pózt), továbbá Tama volt egyszer nővérke jelmezben. Kirara is jófej karakter, bár szerintem ilyen életmóddal minimum köszvényes lesz rövid időn belül. A japánját én is bírom már beszélni :) Ami hátrány, az az, hogy nagyon epizodikus, tizenkét rész dolgoz fel két évet (ezt még a SAO is túlszárnyalja), simán belefért volna még minimum ugyan ennyi rész és egy (ecchi/fanservice mentes) OVA-t is szívesen megnéztem volna.

Egy vajszívű 8/10-es.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22713) Totheground válasza Mister_X (#22712) üzenetére


Totheground
addikt

A SoL-ok nagy része epizodikus, főleg ha 4koma az alapja (mint a legtöbbnek, bár a GJbu asszem pont LN).

Nem mellesleg ha ecchi nem is volt, erotikus töltet azért jóval gyakrabban (hajkefés jelenetek pl).

De amúgy igen, szerintem is jó volt.

Én alapból kedvelem a SoL-okat, és ebben a seasonban is van jó, a Non Non Biyori. :K

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22714) stratova válasza Totheground (#22710) üzenetére


stratova
veterán

Totheground és Nova96:
Köszönöm a gyors választ. :R Akkor majd felkutatom a sorozatot. A rajzstílus tetszik, remélem a tartalom is jó lesz.
Mecha-val nem vagyok rosszban, bár eddig csak az EVA sorozat, Blue Gender, FMP és GC volt terítéken ill. Tengenből 6 rész (tudom-tudom azt majd kötelező megnézni).

[ Szerkesztve ]

(#22715) Mister_X válasza Totheground (#22713) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az azért más kategória, viszonylag életszerűbb. Megumi-chan a legjobb :K LN volt az alapja, erre emlékszem is.

Tudtok még hasonló kategóriában (minimális ecchi, suli, stb.) Slice of Life-okat ajánlani?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22716) Totheground válasza Mister_X (#22715) üzenetére


Totheground
addikt

Aiura, Love Lab, Yuyushiki, hogy ne kelljen messzire menni (előző season).
Hidamari sketch nálam a favorit, de az nem mindenkinek jön be.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22717) Mister_X válasza Totheground (#22716) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"annoying, spirited high school girls with zero motivation"—and their classmates. Their daily life is "what happens when there is nothing happening." - Gyáá, ez kell nekem (Aiura) :R Befejezem a Danshi Koukousei-t és ezzel indítok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22718) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Log Horizon 2. rész.

Hm, most indulnak el, lehet hogy nem lesz ez olyan rossz. Kicsit mondjuk sok a szájbarágás, de remélem csak az eleje ilyen.

Live-Die-Respawn

(#22719) Totheground válasza Mister_X (#22717) üzenetére


Totheground
addikt

5 perces részek, szóval összesen 1 óra az egész, le lehet tudni bármikor. :DDD

Nem mellesleg az author kicsit lábfetisiszta, de ez persze nem hátrány. :R

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22720) Mister_X válasza Totheground (#22719) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Naneb@sszálmárszájba, most elkenődtem :O Yuyukishi az ugye rendes?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22721) Totheground válasza Mister_X (#22720) üzenetére


Totheground
addikt

Ennek ellenére javaslom, hogy nézd meg, nekem bejött. De ez tényleg ilyen rövid életképek egy.egy csattanóval. Viszont ahogy a képen is látszik, a rajzolás nagyon ott van, és a hangulat is tök jó.

A Yuyuhiki meg normál hosszúságú, igen.

Illetve elfelejtettem a kiniro mosaic-ot, az is jó volt.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22722) Mister_X válasza Totheground (#22721) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aiura ki is végezve. Tényleg jó volt, nagyon bejön ez a stílus. Kiniro Mosaic is listára téve.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22723) Máté94


Máté94
addikt

Hogy bírjátok az ilyen, bocsánat "szemetet"? GJ-bu még elment, na de az utóbbiak... blehh.

Kiniro Mosaic-ban a japán csajszitól mentem a falnak, meg barátnői történetei... nem, nem, nekem ez nem kell.

Bocsánat, csak meglepett. Lehet már kiégtem a sok slice-of-life-tól. :DDD

(#22724) Mister_X válasza Máté94 (#22723) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én eddig két SoL-t láttam, az egyik a GJ-bu, a másik meg a Sakurasou no Pet na Kanojo volt. Az Aiura is tetszett. Danshi Koukousei no Nichijou is jó eddig. A többiről meg majd azután véleményezek, hogy megnéztem (bár első ránézésre sok a loli a Kiniro Mosaicban).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22725) Totheground válasza Máté94 (#22723) üzenetére


Totheground
addikt

Más izlés?

Amúgy meg SoLt nem úgy kell nézni, hogy leülök, és tolom, mint a normál sorozatokat. Kell hozzá egy lazítós állapot, én pl lefekvés előtt dobok be egy-egy részt, hogy hasson, vagy esetleg egy kevés alkohol mellé, amikor az ember oldottabb állapotba kerül. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22726) Mister_X válasza Totheground (#22725) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem a meggyötört, törékeny lelkivilágom ápolására* kell most pár ilyen "könnyed valami" :) Neki se merek kezdeni a Clannadnek és a NGE-nek...

*a matematika kegyetlen. A japán is bekeményít (honnan tanulom meg a számlálószavakat? Komolyan, nem tudom rendesen kifejezni magam, mert tudom, hogy rosszul beszélek így, hiába nagy az esély, hogy megértenek). De ez van, a jövőmért tenni kell.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22727) Totheground válasza Mister_X (#22726) üzenetére


Totheground
addikt

Arra a kiniro pont tökéletes.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22728) stratova válasza Mister_X (#22726) üzenetére


stratova
veterán

Engem speciel Zero no Tsukaima rángatott ki a 2-4 hetente hazajárós, szakdogaírós, kissé depis állapotból anno. Nem SoL, de nem keveset derültem rajta. :))

(#22729) Mister_X válasza stratova (#22728) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nálam csak szimplán az otthonom van ellenem és mondhatni unalmamban tanulok. :) Japánnal meg az a bajom, hogy nehezen bővül a szókincsem (igék és melléknevek). GJ-bu nyelvezetileg még egyszerű is volt, azt biztos újra fogom nézni. Ahogy az Angel Beats!-et is.

De jó érzés friss zöld teát szürcsölgetve ilyen lazaságokat nézni, ahol nem izgat fel semmi cliffhanger, rendezői kicseszés, világmegbontó fordulatok, akciódús jelenetek meg ilyenek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22730) Crystalheart válasza Mister_X (#22726) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Onizuka megvolt már?

(#22731) Mister_X válasza Crystalheart (#22730) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Score: 8.82, Ranked: #19, Popularity: #71. Hmm... felkerült ez is a listára.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22732) Crystalheart válasza Mister_X (#22731) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor vedd elő, ha szakadni akarsz valamin, amiben nincsenek lolik meg ecchi - bár a főszereplő szeretné. :D :D

(#22733) jahrn


jahrn
senior tag

No az uj evadbol ezek maradtak:
Yowamushi Pedal - mivel csiko koromban en is orszaguti kerekparoztam ez nem volt kerdeses
Kyousougiga - csakmermerne

Meg persze a Monogatari S2 mellettuk, bar elegge olcso trukk Shaft reszerol h minden 5-6-ik resz recap...

(#22734) Crystalheart válasza jahrn (#22733) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A kerékpárról eszembe jutott a Golden Boy. Hogy az is mekkora állatság... :D

(#22735) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Végre megjött a Sword Art Online első felének a limitált gyűjtői kiadása a múlt héten Franciaországból, de szinte egy hetet végig kellett kínlódnom a Youtubbal. :W

Raktam először be a videó alá zenét -> letiltották
Raktam be a videó alá eléggé átkevert zenét -> letiltották
Raktam be a videó alá zenét+kommentárt -> letiltották
Raktam be módosított zenét+kommentárt -> letiltották

Így maradt a videó kommentárral, zene nélkül... picit lehet unalmas így, főleg, hogy a kommentárt is külön vettem fel. Na mind1, legalább látszódik, hogy mi van a pakkban (ami elég jóra sikerült)+hallani, hogy LG G2 diktafonja milyen minőségű :DDD (+még jó hogy beteg is vagyok+kedvem is már 0 felé közelített a kínlódás után)

Sword Art Online Part 1 (Aincrad) Limited Edition Blu-Ray/DVD Unboxing/kibontás

Jah, azt nem mondtam a videóban, de ez a pakk, ÁFA-val együtt 20.000 Ft és még 1 kell a teljes sorozatból. Az amerikai változat 4 részből áll és 1 rész 22.000 Ft+ÁFA.

[ Szerkesztve ]

(#22736) Tirexi válasza Darth_Revan (#22735) üzenetére


Tirexi
addikt

Grat hozzá. :C

Amúgy a YT-al nem érdemes így szenvedni. Ha nem most akkor később fogja tiltani a zenés videót ahogy fejlődik a felismerő cucca. Nekem több olyan videóm is van amit csak évek után tiltottak le.

(#22737) Crystalheart válasza Tirexi (#22736) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Annyi a dolog, hogy kizárólag abban az esetben lehet felhasználni képi vagy hangi anyagot a videónkhoz, ha a videó és a felhasználás jellege kritikai jellegű, pl. animekritika, filmkritika; ezért tudja pl. büntetlenül bevágni a filmek képsorait és hangsávját a Hollywood Hírügynökség is. Minden más eset kimeríti a fair use/idézés fogalmát.

(#22738) mikromanus válasza Darth_Revan (#22735) üzenetére


mikromanus
veterán

Ilyen nehézségek után alávághattál volna egy kis Mission Impossible themet. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22739) Totheground


Totheground
addikt

Multkorból tanulva: 18+, a link maga is figyelmeztet, mangák vannak a túlvégén

No, a legutóbbi rendelés már a proxynál van (TnA még mindig nem szállít semmit külföldre), a linken lévő teljes pack. EMSel elvileg még a héten ideérhet. Yess.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22740) oriic válasza Totheground (#22739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#22741) Nova96


Nova96
őstag

C3
Kuka, sablon sablon hátán + átdrámázás+ rossz felveztés....ha csak valaki azt nem mondja érdemes folytatni dobtam.

(#22742) Nova96


Nova96
őstag

Index s2
Loli-nál miért van ekkora cenzúra még BR-be is? :O Tudom hülye törvények, de ez akkor is f*szság.
De, egyébként szerintem pörgősebb lett az S2 így jobban tetszik.

(#22743) Hintalow válasza Mister_X (#22731) üzenetére


Hintalow
senior tag

A GTO-t vedd előre, Onizuka számomra a valaha látott legepicebb szereplő az animék történetében.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#22744) Mister_X válasza Hintalow (#22743) üzenetére


Mister_X
nagyúr

HD van belőle? Fel kell majd valami újjal is avatni a gépet, az első az Angel Beats! lesz 1080p-ben.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22745) oriic válasza Mister_X (#22744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mit vettél végül?

Live-Die-Respawn

(#22746) Mister_X válasza oriic (#22745) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, még semmit, de húzza a pénz a zsebemet :P (a PS-t holnap veszik át)
Szerintem egy i5-ös konfigot kukázok össze egy HD6850/7770 társaságában.

Egyedül a vinyóval fogok szívni, de nagyon, mert az nem fér bele az e havi költégvetésbe, így le sem merem írni, hogy mekkorával kell ellennem bő két hétig :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22747) Crystalheart válasza Mister_X (#22744) üzenetére


Crystalheart
senior tag

GTO elég régi ('99) - képvágáskor még ugrik a kép is, kézzel színezett, fura ábrázolás - ahhoz, hogy ne legyen belőle vagy tök értelmetlen legyen a HD. De akkor is must see, nem von le semmit az élvezetéből. :D

(#22748) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bayonetta anime trailer

Ej de jól néz ki. :C

Live-Die-Respawn

(#22749) Nova96


Nova96
őstag

(#22750) neko18


neko18
senior tag

Tudtok valami nagyon durván vicces animét? Lehet slice of life, ecchi, szerelmes is akár. :DD
Valami kevésbé fárasztó kéne ami nem szívja le az agyam a gondolkodással :D

kdxsv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.