Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46257) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok,

Van egy elég speciális problémám, ennek megoldásában szeretnék segítséget kérni:

Van egy nexus 7 (2012) tabletem, amit egy 7.1.2. -es androiddal (3.1.10 kernel, build aosp_grouper-userdebug 7.1.2. NZH54D) kaptam kézhez még anno, google play nincs rajta jelenleg, tudás hiányában nem is tudtam rá felhegeszteni (próbáltam).

Ennek a tabletnek most egyetlen célja lenne, hogy a lego boost programot tudja futtatni.

Feltettem az apk-t a tabletre, és megpróbáltam telepíteni, de nem engedte, mert nem felel meg a hardverkövetelményeknek (elvileg meg kellene feleljen úgy tudom), ezért rákerestem, hogy van-e ilyen jellegű probléma és megoldás a neten, ezt találtam (FB link, elnézést) [link]

A nehézség az, hogy még soha nem cseréltem semmilyen romot, nem nyúltam bele semmilyen android rendszerbe semmilyen szinten. Szükségem lenne némi iránymutatásra, hogy merre induljak és hogyan csináljam, anélkül, hogy két-három napot olvasgatok XDA-n és próbálkozok változatos módon, mert erre a jelenlegi életkörülményeimben nincs mód.

Tudnátok ebben segíteni? Kérhetek ebben valami hathatós-kézen fogós segítséget?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.