Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45301) crok válasza rgeorge (#45300) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudok róla hogy lenne viszont ha csak a lapcsalád oldalait érinti (ezt érdemes lenne megnézni még pár tucat oldallal esetleg) akkor érdemes lehet megemlíteni a Bugok, problémák a PROHARDVER lapcsaládon topikban is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#45302) Teasüti válasza mizoli (#45299) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Na jó, de azért az 5 éves alaplaphibás, új képernyős S7-esemért még adtak cirka 40k-t Ebay-en.

(#45303) rgeorge válasza crok (#45301) üzenetére


rgeorge
addikt

Sok oldallal megnéztem, a szokásos napi rutinban szereplők közül csak a lapcsalád oldalain jelentkezik. Már van tipp a reklámra, korábban is volt erre példa, hogy a vodafone reklám akasztotta ki az oldalt.
És most ki is teszteltem: bár van bekapcsolt és bevált adblocker a Samsung Browser alatt (ABP for Samsung Internet), de most bekapcsolva is időnként megjelenik a vodafone reklám. Ha pedig megjelenik, akkor lesz töredezett az oldal. Ha frissítés után eltűnik a reklám, vajsima lesz a görgetés is. Most úgy jöttem erre rá, hogy átváltva egy másik topikra felvillant a vodafone logó a reklámból, és felgörgetve a lap tetejére látszott is a reklám. Frissítésre eltűnt, és helyreállt a sebesség is. Lehet, hogy másik adblocker-re kell váltanom?

[ Szerkesztve ]

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#45304) tordaitibi válasza rgeorge (#45300) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Én custom romon Operával ugyanezt tapasztaltam kb. gél éve. és csak itt PH-n.
Az ennél sokkalta mammutabb oldalak jók voltak, a PH meg görgetésnél akadozott, lassan töltött be, borzasztó volt.
Ide is beírtam, megoldás nem lett, és egyszer csk megjavult.
Oka ismeretlen.

[ Szerkesztve ]

(#45305) #46824192 válasza tordaitibi (#45304) üzenetére


#46824192
törölt tag

Most nekem is úgy szaggat ez az oldal chromeban hogy öröm nézni. Nem tudom ki k*rt el és mit,de botrányosan rossz.

(#45306) rgeorge válasza tordaitibi (#45304) üzenetére


rgeorge
addikt

A voda reklám az ok...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#45307) tordaitibi válasza rgeorge (#45306) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Es Boxoslaca,
Oke de nalam most hibatlan.

(#45308) #46824192 válasza rgeorge (#45306) üzenetére


#46824192
törölt tag

Gratula nekik, vagy aki csinálta.

Anno voda tv-t akartam rendelni , win10 chromeban 3 perc volt mire a voda oldala betöltötte a címeket. :DD

(#45309) mzso


mzso
veterán

Amúgy arra jól emlékszem, hogy a google mentés a mindent vagy semmit jellegű, nem lehet válogatni, hogy mit állítson vissza?

Amúgy találtam a Flyme-nek is mentés visszaállítás funkcióját, ami marha jó is lenne, ha vissza tudna állítani mindent... De volt több app is amit nem tudott.

(#45310) Szotyi222


Szotyi222
aktív tag

Mi az előnye ? +7gb RAM

(#45311) crok válasza Szotyi222 (#45310) üzenetére


crok
Topikgazda

Totálisan abszolult semmi az égvilágon.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#45312) crok válasza mzso (#45309) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem mindent vagy semmit hanem vagy ment vagy nem, amit menteni tudott azt vissza is állítja. Válogatni se azt nem lehet hogy mit próbáljon meg menteni se azt hogy mit állítson vissza. Aminél adatot menteni nem tudott annál csak újratelepítni Play-ből. De még ha tudott is adatot menteni se biztos hogy hasznos lesz bármire is, ugyanis az alkalmazások fejlesztői az alkalmazás manifest-jében külön korlátozhatja a menthetőséget adattípusonként (nem csak engedélyezett / nem engedélyezett a android:allowBackup működése, be lehet állítani hogy bizonyos alkalmazásadatokat lehessen, másokat meg nem.. alkalmazáson belül) de van más korlátozás is: a mentés alkalmazásonként nem lehet 25MB-nál több.. ha nem fér bele a mentés akkor a transport el se kezdi feltölteni.. dobja.. megjelöli hogy az alkalmazást majd telepíteni kell és annyi.. "De volt több app is amit nem tudott" -- pontosan a manifest-ben levő android:allowBackup értéke miatt, mert tuti nem volt true..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#45313) Somatom válasza crok (#45312) üzenetére


Somatom
veterán

Na, ezen (is) kéne a Guglinak sürgősen változtatnia.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#45314) mzso válasza crok (#45312) üzenetére


mzso
veterán

"Pontosan a manifest-ben levő android:allowBackup értéke miatt, mert tuti nem volt true.."

Eza flyme-s backup volt, ami a visszaállításnál jelez hibát csak.
De kíváncsiságból megnézem, hogy mi tudott menteni.

(#45315) mzso válasza crok (#45312) üzenetére


mzso
veterán

Látok egy csomó adatot a generált zipben.

Valamiért meghiúsul a visszaállítás.

(#45316) Csupingo


Csupingo
veterán

Sziasztok! Egy huawei mate 10 pro-val kapcsolatban kérdeznék, amin android 12 van, ha jól tudom.
Az a gondom, hogy bekapcsolás után, amíg nem oldom fel a képernyő zárat, addig nem tölti be a névjegyzéket. Ha ilyenkor hívnak, nem írja ki a nevet, csak a számot. Ezzel lehet valamit kezdeni, vagy ez így működik? (Szerintem a régebbi androidos telefonom ilyenkor is írt ki nevet.)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#45317) Viktor0610 válasza Csupingo (#45316) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a megoldás, hogy sok minden nem fut addig, míg a restart után először feloldód a kijelzőt. (Gondolom, biztonsági okokból.)
Én ezt úgy kerülöm meg, hogy újraindítás után feloldom a kijelzőt, és aztán teszem le.

Samsung Galaxy A54

(#45318) Csupingo válasza Viktor0610 (#45317) üzenetére


Csupingo
veterán

Igen, én is ezt gondolom, meg írja is a telefon, de bíztam benn, hogy valami beállítással lehet rajt változtatni.
Azt még megnézem, hogy be lehet e állítani a névjegyzéket, hogy mindig fusson, ha van egyáltalán ilyen.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#45319) crok válasza Csupingo (#45318) üzenetére


crok
Topikgazda

Amíg nem adsz meg feloldókódot és nem oldod fel egyszer addig file rendszer szinten elérhetetlen az az adatbázis amiből a kontaktokat ki lehet szedni (biztonsági okokból) mert maga a file nem érhető el, nincs a titkosítása feloldva. Nem megkerülhető, rendszerszinten működik így.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#45320) svgyula válasza Csupingo (#45318) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem az a legnagyobb gond, hogy nem azonosítja a hívót! A legnagyobb gond az, hogy amíg nem oldod fel a telefon biztonsági rendszerét addig is bejön a hívás! Ennek nem szabadna megtörténni! Vagyis nincs egy "power on" biztonsági kód! Ez már több alkalommal írtam azt is jelenti ha elemelik a telefonodat akkor azon hívást tudnak fogadni anélkül is, hogy bármilyen kódot ismernének! Vagyis kártyacsere után bármilyen bűncselekményhez használhatják az adott készüléket bejövő hívás fogadásra! Ez az android ill inkább a ROM fejlesztők nagy hibája. Bár lehet nem maguktól ennyire idióták......

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#45321) tordaitibi válasza svgyula (#45320) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Azért az nem valószínű hogy Te vagy én vagy bárki 12:00-kor a gyáli piacon ellop egy vadidegentől egy telefont és 12:02-re megtudja hogy mi a hívószáma. Hacsak nincs alkoholos filccel felírva a hátuljára, netán a kijelzőre :)
Vagy hogyan gondoltad ezt, fejtsd ki bővebben.

Én inkább abban látom az illogikust hogy nem lehet megadni zárolt telefonnál is 1 azaz egy darab hívószámot, feleség, férj ilyesmi hogyha elveszítette a tulaj a telefont, a megtaláló nem is tudja visszaadni ha akarná sem. Vagy vár addig míg le nem merül az akku és közbe talán hívják rokonok a számot.
Olyan "Vigyélvissza, Vigyélhaza" megoldást gondoltam így.

[ Szerkesztve ]

(#45322) Viktor0610 válasza tordaitibi (#45321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én pont ezért mindig kiírom a záróképernyőre az emailcímem.
Nem tudja feloldani, de ha vissza akarja juttatni, akkor oda írhat, tudunk kommunikálni.

Samsung Galaxy A54

(#45323) crok válasza tordaitibi (#45321) üzenetére


crok
Topikgazda

Van záróképernyőre kiírásra lehetőség. Lehet a te ROM-odban nincs benne bár kétlem hogy ki lett volna hagyva az RR-ből.

@Viktor0610: biztos nem adnék meg saját email címet zárképernyőre. Egy kifejezetten erre létrehozott alias-t esetleg -ha már mindenképp ki akarnék írni valamit- amiből a személyes email cím nem derül ki de hozzád esik be ha írnak rá.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#45324) Viktor0610 válasza crok (#45323) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerencsére eddig (kopp-kopp-kopp) nem volt szükség erre, de lehet, megfontolom ezt az alias dolgot.
Köszi a tippet!

Samsung Galaxy A54

(#45325) tordaitibi válasza Viktor0610 (#45322) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Es Crok,
ezt tenyleg nem tudtam. Nekem sose volt nemhogy feloldo vagy pin de zarkepernyom sincs. Duplakopp nyitja a telefont.
Akkor letezik ilyen, ezt nem tudtam, koszi!

(#45326) svgyula válasza tordaitibi (#45321) üzenetére


svgyula
addikt

Nagyjából 10mp kivenni a sim kártyát és széttaposni! Bele egy net nélküli sim-et és kész! Nincs kugli törlés és társai mert nincs net hozzáférés! A telefonnak(mindegyiknek) van IME azonosító száma! Ami a hálózatra felkerülve regisztrálva van. Ugye azt is tudod, hogy ezt a gyártók adják ki és amikor megveszed azt vissza lehet követni..........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#45327) tordaitibi válasza svgyula (#45326) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ez így az előre eltervezett bűncselekmény kategóris és ott bukik meg hogy igen esetleg Te mint terroroista így hívást tudsz FOGADNI (indítani nem mert ahhoz ugye fel kéne oldani).
deviszont az semmilyen bíróság előtt nem áll meg hogy eddig a
123456IMEI számú telefon feljelentkezett a tulaj +3630xxxxx számával, majd egyszercsak +5840xxxx vagy akármimás lett a száma. Pláne ha még be is jelenti hogy ellopták.
IMEI alapján snitt, tiltás.

Amúgy ezek mind teljesen feleslegesek mert gyanítom hogy talán még Yutub videókba is le van írva, hogyan lehet készülékspecifikusan FRP-t törni és IMEI-t cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#45328) #46824192 válasza tordaitibi (#45325) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ha elhagyod/ellopják , legalább nem lesz nehéz dolga az "új tulajnak" :D

(#45329) svgyula válasza tordaitibi (#45327) üzenetére


svgyula
addikt

Na ez egy 20eft-os vagy 5+ éves telefon esetén már elkönyvelhető veszteség. De egy 200-300 vagy fél millás telefonnál ez már elfogadhatatlan szoftver hiba! Ne abból indulj ki, hogy te hogyan és meddig használod. Van aki sokáig spórol egy telefonra és simán pofán vágják! Van aki azon kommunikál a főnökével és esetleg pénz vagy egy csomó munka bukik azon, ha eltűnik a telefon. Anno a fiam kezéből a déliben telefonálás közben vették ki a nokiát mire megfordult már dobták a simet és eltűntek a telefonnal! Az IMEI tiltás pedig csak "Urbán legenda" Ugyanis ha nem vagy előfizetős ügyfél egy szolgáltatónál akkor nagyjából elküldenek melegebb tájakra nyaralni! De a bankkártya adatokról még nem is beszéltem...............

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#45330) Kaba


Kaba
veterán

Üdv. Egy véletlenült törölt sms még visszaállítható androidos telefonon?

(#45331) Kaba válasza Kaba (#45330) üzenetére


Kaba
veterán

Már nem aktuális.

(#45332) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Samsung 21Ultra frissült Andorid 13-ra, de visszaálltam a 12-re mivel a Bluetooth nem működött megfelelően. Most az OpenVPN valamiért nem akarja beimportálni a profilt amit felmásoltam az eszközre. Windows alatt tökéletesen működik a importálás, illetve a VPN kapcsolat. Továbbá a 12-13 rendszer alatt is jól működött a VPN, simán beimportálta a fájlokat az alkalmazásba. Esetleg hasonló hibával találkozott már valaki?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45333) iceQ! válasza iceQ! (#45332) üzenetére


iceQ!
addikt

Megoldva. Korábbi appot letöltöttem apkmirror-rol, majd abba tökéletesen be tudtam importálni minden profilt. Ez után frissítettem az appot.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45334) #46824192


#46824192
törölt tag

(#45335) Fall-N válasza #46824192 (#45334) üzenetére


Fall-N
veterán

Szokásos clickbait cikk. Valószínűleg vagy jön rá a gyors javítás, de az is lehet, hogy már kiadták. Pixeleket érinti, így igen kis hányadát az Androidos telefonoknak. Legtöbb még mindig Samsung, Xiaomi márkák, BKK márkák.

(#45336) Vegha


Vegha
senior tag

45218-ra valaki esetleg ?

[ Szerkesztve ]

(#45337) Viktor0610 válasza Vegha (#45336) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valamelyik automatizáló (Macrodroid, Tasker, stb.) biztos, tud ilyet. Itt a végén a linkeke a topikokhoz, ahol kérdezhetsz.
Fontos, hogy ehhez root-jogosultság kell.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45338) Somatom válasza Vegha (#45336) üzenetére


Somatom
veterán

Tudomásom szerint a hálózatmód váltáshoz nincs olyan API, amin keresztül egy, az Android dokumentáció alapján írt app meghívhatná az adott funkciót. Ettől még elképzelető, hogy van rá megoldás. Ahogy Viktor írta, Tasker, Macrodroid topikokban érdemes kédezősködni. Az sem biztos, hogy root kell hozzá. Nekem van olyan appom, ami a teló szervízmenüjén keresztül, root nélkül tud "only LTE" módot aktiválni (sajnos, csak manuálisan), ami nincs a beállítások GUI -re kivezetve. Ha ilyet lehet, akkor sztem azt is, amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#45339) Vegha válasza Somatom (#45338) üzenetére


Vegha
senior tag

Koszi mindkettotoknek.

(#45340) Faby válasza Fall-N (#45335) üzenetére


Faby
senior tag

Csak én nem értem, hogy a SIM unlocknak mi köze a telefon feloldásához?
Ha jól tudom, ez két külön dolog, az említett PUK kód is csak a SIM kártyára, egész pontosan a SIM kártya PIN elfelejtésre/rosszul megadására nyújt megoldást. (PUK PIN/PERSONAL UNLOCK KEY

Ehhez képest a telefon feloldásához külön jelszó/PIN (nem a SIM kártyáé)/minta tartozik.

Vagy én értettem félre valamit?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#45341) crok válasza Faby (#45340) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, kulonbozo a ket dolog.. nem, nem ertetted felre.. a bug lenyege pont az (volt) hogy a "sor vegen" a PUK kod feloldasa olyan kivetelre fut ki ami feloldotta a keyguard-ot. Ettol meg egy restart utani a telefon nem volt igazan hasznalhato mert elotte ugye a decryption nem volt meg. Egy mar boot-olt rendszer ez ennyivel volt masabb. Cink. De javitottak. Mar a bounty kifizetesen is tul vannak.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#45342) vilmose33 válasza Faby (#45340) üzenetére


vilmose33
őstag

Szerintem jól érteted ,nem véletlen kapta a 70e.$.

A jövő most van

(#45343) #46824192 válasza Faby (#45340) üzenetére


#46824192
törölt tag

Elvileg semmi köze egymáshoz, gyakorlatilag meg mégis van (volt). Ezért hívják bug-nak :)

(#45344) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Már lassan egy hónapja küzdök azzal, hogy a gmail app nem akarja megjeleníteni a képeket(a kép betöltése sikertelen) a levelekben illetve a mellékleteket sem képes letölteni(Nem sikerült letölteni a mellékletet. Próbálja meg újra.). Alkalmazás engedélyek látszólag rendben, cache ürítés megvolt. Ugye gmail appot nem tudom újra rakni. Akkor mit tudnék vele csinálni? S22 Ultra, legfrissebb 13-as Android. Tanácstalan vagyok, mit javasoltok? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#45345) vilmose33 válasza MrTwister (#45344) üzenetére


vilmose33
őstag

Mellékletek letöltése be van kapcsolva? Illetve a Gmail beállításokban néz körbe hátha kikapcsoltál véletlenül valamit.
Fol3-am van ,nálam nincs gond.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#45346) MrTwister válasza vilmose33 (#45345) üzenetére


MrTwister
őstag

Igen az appon belül minden ok, minden be van kapcsolva, igazából ki se kapcsoltam soha, de ellenőriztem. Félek csak teljes gyári visszaállítás fog segíteni, csak nem értem mitől romlott el egyszer csak. :( Azért még várok hátha valakinek lesz rá valami jó tanácsa, gondolom más is járt már így.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#45347) vilmose33 válasza MrTwister (#45346) üzenetére


vilmose33
őstag

Esetleg távolítsd el a gmail alkalmazás frissítéseket ,újra letöltés. Utána telefon újra indítása ,hàtha.Router beállításokban esetleg.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#45348) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Az alábbi hibajelenség felderítésèben tudtok esetleg segíteni? [link]

(#45349) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Pixel 3a telefonom van, nyártól nem frissíti a google tovább.
Előző telefonomnál is így jártam, az O+O volt, LineageOSsel sokáig még friss és használható maradt.
Találtam közösségi ROMokat a Pixelhez, LineageOS és Pixel Experience [régi AOSP].
Utóbbi szimpatikusabb jelenleg, mert Android 13 verziónál tart, LOSból még csak unofficial Android 13at találtam.
Telepítés menete megvan nagyjából, meg vannak leírások, csak a friss Pixel Eperiencénél:
"Disclaimer:
• It is suggested that due to the move to EROFS (partition modification, without any changes to the table), to clean flash via the latest custom recovery provided with this build."

Olvasgatok utána, hogy ez egy fájlrendszer, XDA fórumon írják, hogy Magisk nem kompatibilis vele jelenleg. Hol tudom én ezt majd beállítani a telefonomon, hogy meglegyen.

(#45350) crok válasza grizlisandor (#45349) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a Tweet amire az XDA linked mutat az 3.5 eves. Nem tudok rola hogy barmi nemu gond lenne az erofs-el, a RO rendszerparticiok lesznek ext4 helyett erofs alapuak.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.