Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) fatal` válasza r4z (#249) üzenetére


fatal`
titán

A 3.0 egy tabletre kiadott felület, persze, hogy használhatatlan.

(#252) chab7 válasza dokee78 (#248) üzenetére


chab7
addikt

Defy-ra is várjuk ;] ;] ;] És a szenyó az valóban már 4.0 lesz, a mézes az még csak tablet. A tejszelet meg már mindkettő.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#253) dokee78 válasza chab7 (#252) üzenetére


dokee78
félisten

Defy-re is bejelentették ay ICS-t?

(#255) r4z válasza dokee78 (#250) üzenetére


r4z
nagyúr

&hunfatal

Nem azon van a hangsúly, hogy mire adták ki, hanem hogy egy SDK porttal sokra nem mennek a ROM főzők. Az ICS port ugyanolyan sz@r most, mint anno a HC volt.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#256) chab7 válasza dokee78 (#253) üzenetére


chab7
addikt

CM9 formában igen. Nekem ennyi elég ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#257) domerator válasza dokee78 (#254) üzenetére


domerator
veterán

Dupla.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#258) chab7 válasza domerator (#257) üzenetére


chab7
addikt

És nem szerkesztette ;] ;] de hát olyat mondtam lehet hogy sokkot kapott :))

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#259) Nunder válasza hodostamas (#244) üzenetére


Nunder
őstag

Az a lényeg, hogy egy olyan fényérzékeny vevő kellene, ami a LED, kóddal vezérelt villogását veszi. Ezért gondoltam rákérdezek, mert a környezeti fény tartományt ki kellene iktatni a képletből.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#260) hodostamas válasza Nunder (#259) üzenetére


hodostamas
addikt

Sima LED-el nem fog menni.

(#261) CrAzY88


CrAzY88
aktív tag

Lenne egy kicsit hülye kérdésem: ha a gyári böngészőbe kikapcsolom a képek mutatását, akkor azokat le sem tölti, ugye? Csak az adatforgalom miatt, 100 megát kéne beosztanom...
Köszi

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#262) hodostamas válasza CrAzY88 (#261) üzenetére


hodostamas
addikt

Igen, le sem tölti :)
De ha igazán spórolni akarsz, használd az opera mini-t.

[ Szerkesztve ]

(#263) Kingfisher1 válasza CrAzY88 (#261) üzenetére


Kingfisher1
tag

Opera mini közel 90%-ot tud spórolni.

(#264) fatal` válasza CrAzY88 (#261) üzenetére


fatal`
titán

Opera Mini :)

(#265) petiwr


petiwr
senior tag

Anti - Android Network Toolkit Használta már valaki vagy használja? kis segítség kéne.

(#266) hodostamas válasza petiwr (#265) üzenetére


hodostamas
addikt

ezt az android appz topikban kérdezd.

(#267) mg105


mg105
senior tag

sziasztok! ha összekapcsolgattam pár gmail és facebook kontaktot, akkor azokat backupolja, magyarán ha felteszek egy másik custom romot, nem kell még egyszer megcsinálnom, ugye?

(#268) CrAzY88 válasza hodostamas (#262) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Köszönöm, csak nem volt teljesen egyértelmű az, hogy nem tölti le, csak hogy nem jeleníti meg. :DDD

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#269) fatal`


fatal`
titán

Na megvettem az Xperia Mini Prot. Első androidos telóm, bocsánat a nagyon amatőr kérdésekért, előre is. :DDD

Ha van más topic ehhez, akkor irányítsatok át. :)

Ha a beállítások -> mobilhálózatok -> adatok engedélyezve emögül kivettem a pipát és a hálózati üzemmód csak GSM akkor ugye teljesen tiltva van a 3G?

(#270) petipetya


petipetya
nagyúr

Van valakinek működő és kipróbált módszere az outlook-ból pár ezer névjegy átvitelére a gmail címtárba?

"nincs rá lezsóidő"

(#272) hodostamas válasza #40993792 (#271) üzenetére


hodostamas
addikt

de a másik kitétel meg azt jelöli, szóval tiltva van végső soron :)

(#270) petipetya
vcf-be ki, aztán google contactnál meg be?

[ Szerkesztve ]

(#273) fatal` válasza #40993792 (#271) üzenetére


fatal`
titán

Köszi, akkor belerakom a kártyát. :)

(#274) Nunder válasza hodostamas (#260) üzenetére


Nunder
őstag

Ez teljesen biztos? Nem lehetne kicsit bővebben kifejteni, ha lehet?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#275) ko9


ko9
addikt

Minden Android OS-t használó telefonon van Stock Recovery, vagy csak azokon, amin a gyártó úgy dönt, hogy legyen?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#276) r4z válasza ko9 (#275) üzenetére


r4z
nagyúr

Mindegyiken van.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#277) ko9 válasza r4z (#276) üzenetére


ko9
addikt

Akkor kérek tippeket, hogy hogyan hozzam be Xperia Mini Pro-n. Akármit nyomok, csak simán bekapcsol...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#278) nggabi válasza r4z (#276) üzenetére


nggabi
nagyúr

van amikor a gyártó ügyesen elrejti, h ne tudd használni ;)

"szenyor dzsíííí"

(#279) ko9 válasza nggabi (#278) üzenetére


ko9
addikt

Ennek el tudod képzelni, hogy mennyire örülök :W :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#280) nggabi válasza ko9 (#279) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs topikja a mini pronak? ott kéne megkérdezni...

"szenyor dzsíííí"

(#281) ko9 válasza nggabi (#280) üzenetére


ko9
addikt

De van, csak ott rajtam kívül senki nem merült még ennyire bele...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#282) CHIPman


CHIPman
nagyúr

@ko9: Telefon restart, majd a SE logo megjelenésekor többször nyomkodd a vissza gombot. Ha nem megy, akkor dugd rá SEUS-ra, az megold bármit. Gondolom amúgy is wipe-ra kell, így meg lesz egy szoftverfrissítésed is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#283) nggabi válasza CHIPman (#282) üzenetére


nggabi
nagyúr

ko9: tessék hoztam neked segítséget :D

csip köszi...

"szenyor dzsíííí"

(#284) ko9 válasza CHIPman (#282) üzenetére


ko9
addikt

Khmm... Xperia Mini Pro, nem X10 Mini Pro. Itt érintős a vissza, nyomogathatom, nem érek vele semmit :K
És nem wipera kell, egyéb dologra - amit igazából még én se tudok.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#285) CHIPman válasza ko9 (#284) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Másra pedig aligha fogod használni, még ha lenne is, de az újakon nagyon úgy néz ki, hogy nincs... Mit szeretnél vele? A mobil még működőképes?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#286) ko9 válasza CHIPman (#285) üzenetére


ko9
addikt

Semmi baja nincs a készüléknek, egyelőre csak tudni akartam, hogy van-e, és hogyan lehetne elérni.
Milyen az Xperia Pro? Megérte rá várni?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#287) CHIPman válasza ko9 (#286) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nekem nem kellett rá várni, előbb megkaptam, mint bárhol itthon kapható lett volna. :D Sgs-t nem váltanám le rá, de a QWERTY nagyon nagy előny, és rohadt jó minőségű, bár gondolom ezt tudod. Igazából egy Mini Pro-Pro összehasonlítás kéne, mert a mini pro-nak sok hibáját olvastam már, csak nincs összehasonlítási alapom. Például nem tudom meghatározni, hogy ez lötyög-e, de szerintem eléggé szorul ahhoz, hogy ne lehessen annak nevezni. Ha nem sikerül olyan mobilt találnom, ami meggyőzne, akkor egy mini pro+iTouch-ra cserélem a sgs-t, a SE nagyon eltalálta ezt a qwerty-t... :K
szerk.: Egyébként kapcsold be a beállítások/alkalmazások/fejlesztői mód-ot, és adb-vel megpróbálhatod kiadni az adb reboot recovery-t, maximum egy akksi ki-be lesz a vége. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#288) petipetya válasza hodostamas (#272) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#289) ko9 válasza CHIPman (#287) üzenetére


ko9
addikt

Ejj ezek a kapcsolatok :DDD Ha nem laknál olyan messze, akkor simán összehozhatnánk a tesztet.
A saját topikjában elégszer leírtam, hogy van egy kis lötyögése, de ha jobban meg lenne húzva, akkor hamarabb kikopna, és ez pont a határon van.
USB hibakeresés mindig be van kapcsolva, folyamatosan nyúzom az adb-t. Próbáltam az adb reboot recovery-t is, az eredmény az lett, hogy simán újraindult.
Amúgy igazából arra próbálok rájönni, hogy hogyan lehetne a "nyithatatlan" bootloadert kikerülve CFW-t felrakni. Mivel a branded telókon nincs fastboot mód - vagy csak nem elérhető -, nem tudok vele semmit csinálni ilyen úton.
Igazából eddig egy Defy 2ndInit-hez hasonló megoldáson gondolkoztam, de ahogy néztem, az nagyba alapul a Stock Recoveryn, mert annak a belépési pontját módosítva tölti be a CWM Recoveryt. - Ergo ez a módszer kilőve... :O

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#290) CHIPman válasza ko9 (#289) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Neo-ra van egy megoldás, ahol fastboottal(mondjuk feloldatlan bootloaderrel nem tudom, hogyan...) felflashelsz egy CWM img-t. Egyébként szerintem zárt bootloaderesen nincs fastboot, nem csak branded-en.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#291) ko9 válasza CHIPman (#290) üzenetére


ko9
addikt

Ha erre gondolsz, akkor az első lépésnél buktam: 1.) Connect phone in fastboot mode.
Ha a service menüben azt írja, hogy: "Bootloader unlock allowed: No", akkor nincs fastboot.
Csak keresni kell valakit, aki olcsón SETool2-vel megcsinálja :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#292) ko9 válasza CHIPman (#290) üzenetére


ko9
addikt

Ha erre gondolsz, akkor az első lépésnél buktam: 1.) Connect phone in fastboot mode.
Ha a service menüben azt írja, hogy: "Bootloader unlock allowed: No", akkor nincs fastboot.
Csak keresni kell valakit, aki olcsón SETool2-vel megcsinálja :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#293) CHIPman válasza ko9 (#291) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Miért nem oldod fel? :U

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#294) ko9 válasza CHIPman (#293) üzenetére


ko9
addikt

Mert nem lehet? :U Csak SETool2-vel.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#295) CHIPman válasza ko9 (#294) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hmm, valóban. A SE kicsit mellélőtt, elvileg minden 2011-esnek feloldhatónak kéne lenni...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#296) Kingfisher1 válasza CHIPman (#295) üzenetére


Kingfisher1
tag

üdv
a rendszer ma éjjel auto átállítja az időt? korán kell kelnem, ezért fontos!

(félrenyomtam új hsz helyett bocs)

[ Szerkesztve ]

(#298) Kingfisher1 válasza #40993792 (#297) üzenetére


Kingfisher1
tag

én is T-s vagyok bízom benne hogy nem lesz felesleges 1 órám reggel.
köszi (azért beállítok mást is, de semmi értelme ha 1 órája fent leszek :D)

(#299) petipetya válasza Kingfisher1 (#296) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem gond nélkül átállt.

"nincs rá lezsóidő"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.