Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73151) aytukabozs válasza interstate76 (#73150) üzenetére


aytukabozs
addikt

:D
kinek, mi...

(#73148) klogw

tényleg, ez fel sem tűnt nekem.. :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#73152) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok,

A Huawei P6 topicban írtam a P6 S-U06 (dual SIM) telefonról, ami kb. 10 napja érkezett a családba. Itt is jelzem, hátha valakit érdekel, mivel tudtommal Mo-on meg nem nagyon van ilyen telefon.

Link

Link_2

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#73153) paolinho válasza Nagya21 (#72917) üzenetére


paolinho
őstag

Ha ezt a Face-en írtad volna, lájkolnám :)

(#73154) klogw


klogw
aktív tag

Visszatérve a topik témájához :) :

Coolpad F1 review
Moto E reiew (ígérnek dualt is)

[ Szerkesztve ]

(#73155) BullZeye


BullZeye
veterán

Próbált már valaki telefonba kamerát cserélni? Vagy driver problémák adódnának?

Csak azért kérdem ha kicserélem kínai telómba kamerát valami komolyabb cuccra pár ezer forintért ebayről, az jó lesz nekem?

(#73156) Graphics válasza BullZeye (#73155) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát nem hinném, hogy kivitelezhető a project, de azért mondd, milyen készülék?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73157) BullZeye válasza Graphics (#73156) üzenetére


BullZeye
veterán

THL W7s és THL W8, és azért kérdem ha kövi telót vesszük a nyáron akkor érdemes e kamerára odafigyelni, vagy simán beleszerelhetem azt amelyik megtetszik és belefér?

(#73158) Dhampir válasza klogw (#73141) üzenetére


Dhampir
félisten

Néprajz-szakosoknak inkább ez való. :D

(#73159) Dominó85 válasza klogw (#73154) üzenetére


Dominó85
veterán

Nos a CoolPad F1 kamerája, hogyan is fogalmazzak... használhatatlan és vállalhatatlan. A jó öreg k800i-m a maga 3,2MP-jével szebb képeket lőtt. Tipikus olcsó húsnak hugy a leve telefon. Továbbá iszonyatosan érződik hogy a Lenovo-tól lopnának (tudom ma már ez megy, na de ezt a Lenovo hagyja?).

A Moto E, ha lesz 2 SIM-es, akkor jó ár esetén egy hatalmas piaci szegmenst tömhet be.

* Péter - 06302461862 *

(#73160) Graphics válasza Dominó85 (#73159) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem is erosen Lenovo erzesem volt :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73161) klogw válasza Dominó85 (#73159) üzenetére


klogw
aktív tag

+ (#73160) Duliee

A mintaképekre abban a cikkben nem alapoznék: nem lehet őket kinagyítani, valós méretben megtekinteni. Azért mégis csak egy sony imx135 kamera van benne, ugyanúgy mint a Honor 3c-ben - persze nem csak a kamerán múlik.

Nekem nem tűnt fel a hasonlóság a Lenovoval, de szívesen meghallgatom, miben veszitek ezt észre.
A Coolpad náluk nagy márka. Ki koppint kit? :)

[ Szerkesztve ]

(#73162) Graphics válasza klogw (#73161) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sose fogjuk megtudni a kinai gyartas rejtelmeit... Melyviz

Nekem tetszik a Coolpad amugy

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73163) Dominó85 válasza klogw (#73161) üzenetére


Dominó85
veterán

Lehet náluk nagy márka a Coolpad, na de mióta is van Lenovo? ;)
Illetve hasonló nagyon a felhasznált festékszórás jellege a hátlapon illetve a jellegzetes Lenovo-ezüst használata... Továbbá a telefon elején az OGS melletti vékony perem is fellelhető vagy egy tucat korábban kiadott Lenovo telcsin. De még sorolhatnám napokig. A Coolpad konkrétan vett 10-15 féle Lenovo smartphone designt és gyúrt belőle egy telefont. Egy kicsit ebből, egy kicsit abból. :))

A kamerák képeit jobb is, hogy nem lehet nagyítani. Dell 24"-os e-IPS monitoron okádék az egész. Színhelyesség sehol, mosott az egész. Szerintem szoftveresen xartak bele a CoolPad-nál. Hiába a jó szenzor, ha nem fejlesztenek alá és nem foglalkoznak vele. :(

* Péter - 06302461862 *

(#73164) Graphics válasza Dominó85 (#73163) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amugy puffasztott muanyag S660

Nem rossz, de a taskvalto piktogramja khm... Az pofatlan

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73165) Dominó85 válasza Graphics (#73164) üzenetére


Dominó85
veterán

Puffasztott S660, ez tetszik. No igen a task ikon, az már-már Lenovo "védjegy"...

* Péter - 06302461862 *

(#73166) fateless válasza Dominó85 (#73159) üzenetére


fateless
veterán

Most komolyan mondod, hogy az oldalon fellelhető 640x360-as tömörített képek alapján meg tudod mondani, hogy milyen a készülék kamerája? :Y :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73167) Terentius


Terentius
őstag

Jól látom, hogy minidealen 160$ a 8 magos Jiayu G4S? :Y

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#73168) Maximum1 válasza b0bcat (#73123) üzenetére


Maximum1
őstag

Minap volt szerencsém megfogdosni egy ilyet, sajnos a kijelzője nagyon gyenge minőség.
Halvány, fakó, tükröződik és itt már látni a pixeleket/5,5"/, a ZTE V970 nek volt ilyen kijelzője 1,5éve.
Maga a menü kinézetét meg szokni kell, ha belekényszeríted magadat akkor megszokod. :DDD
Összességében jó volt megfogni, de nem kéne ezzel a kijelzővel.

(#73169) fateless válasza Terentius (#73167) üzenetére


fateless
veterán

Igen, de az 1GB/4GB verzió

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73170) citkar válasza Terentius (#73167) üzenetére


citkar
addikt

Bizony, leárazták 10 dollárral olcsóbbra. De ez "csak" az 1 GB RAM-mal szerelt változat.

(#73169) fateless :
Lassú voltam.

(#73171) Duliee :
és olcsó is.

[ Szerkesztve ]

(#73171) Graphics válasza Maximum1 (#73168) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kenyszer a Lenovo Launcher, van mas is :)

A850-et nem lattam, de az A850+ kijelzoje nem fako es piszok erős fényerejű. Melyik kijelző nem tükröződik?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73172) Dominó85 válasza fateless (#73166) üzenetére


Dominó85
veterán

Nos, ha már ilyen kis felbontásra le lett méretezve egy 13MP kép és mégis borzalmas a végeredmény, akkor biza, JA. Remélem ha valaki vesz egy CoolPad F1-et megcáfol. Minden esetre majd lesem a GizChina oldalát az esetleges eredeti képekért.

* Péter - 06302461862 *

(#73173) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Sziasztok érdeklődnék hogy van e valakinek tapasztalata a superphone áruházzal azon belül is az ő általuk forgalmazott Xtouch telefonokkal.... az x1 elég jól néz ki jók a specifikációk.. csak nem tudom mennyire jó márka.... mennyire megbízható.. állítólag Dubai-i cucc. nem kínai :O

http://www.superphone.hu/oneproduct.php?id=36853&tip=1

4,65 HD amoled kijelző, 4 magos MTK, 1Gb ram, 1800 mAh akksi dual SIM, 13 megapixeles kamera.

ennyit tud a cucc. képek kijelzőn belenagyítva egész jónak tűntek.

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#73174) Laza... válasza DarknessHope (#73173) üzenetére


Laza...
addikt

Dubajban szerintem a franc se kínlódik teló gyártással :DDD

Kemény a gyári adatkábel is 5 ezerért. Ebayen 1$ utánadhajítják :DDD

Más: A TCL Idol X telót ma rádugtam a szokásos 2A-es töltőre, amivel mindent töltök. Erre kiírta hogy az EREDETI töltőt csatlakoztassam, ne használjak utángyártottat :DDD Látott már valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#73175) beg válasza DarknessHope (#73173) üzenetére


beg
veterán

Én biztos nem vennék ilyet. Akksi fél napot bír intenzív használat mellett. Jó ez? Ennyiért már normális kínait kapsz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73176) badabum


badabum
tag

Sziasztok!

Érdekelne tapasztalat az akkuidő összehasonlításra a gyakorlatban (nem a gyári specifikációk) Lenovo k910 és a lenovo p780 között.

(#73177) beg válasza badabum (#73176) üzenetére


beg
veterán

3000 vs. 4000mAh. Snapi vs. MTK. A 910-nek ráadásul meg kell hajtania egy tepsit nagy felbontásban. Én borítékolom a nyertest.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73178) Maximum1 válasza Graphics (#73171) üzenetére


Maximum1
őstag

Lenovoról jót vagy semmit....

(#73179) citkar válasza badabum (#73176) üzenetére


citkar
addikt

Ebben a THL-en papíron még nagyobb van.

(#73180) klogw válasza Dominó85 (#73172) üzenetére


klogw
aktív tag

Itt van két kép Coolpaddalt Hungobungotól. Kétségtelenül zajos és talán jobb hdr nélkül.

Itt van három kép s660-nal Hubzsitól. Az elsőn ez a szürke fátyol nagyon furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#73181) beg válasza citkar (#73179) üzenetére


beg
veterán

És ez még fog kapni egy 5500-ast. Na az lesz szép.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73182) klogw válasza citkar (#73179) üzenetére


klogw
aktív tag

180x100??? :Y ez nem 5,0-ás méret
+ (#73183) Mottie kösz :W

[ Szerkesztve ]

(#73183) Mottie válasza klogw (#73182) üzenetére


Mottie
őstag

Még szerencse hogy az a csomagolás mérete :D a telefon 145x72

Be Victorious!

(#73184) klogw


klogw
aktív tag

Itt egy típusszámon (és az áron) kívül mi a különbség? Ráadásul ugyanabban a webshopban.

JIAYU G3C (Basic) MTK6582 1.3GHz Quad Core 1G/4G

JIAYU G4C (Basic) MTK6582 Quad Core 1.3Ghz 1G/4G

(#73185) Laza... válasza klogw (#73184) üzenetére


Laza...
addikt

A színe

Never give up!

(#73186) Dominó85 válasza klogw (#73180) üzenetére


Dominó85
veterán

Köszi a linkeket. Annyira nem rossz a CoolPad F1, ha azt nézzük, hogy táj a téma, illetve rengeteg objektumot tartalmaz a kép. Persze amin elhasalnak a telefonok, csak ugyebár személyes okok miatt nem osztogatunk meg ilyen képeket a nagyközönség előtt, azok az emberi profilképek. A hajszálakon eltaknyol a legtöbb mai okostelefon, illetve az arcot szokásuk szépen egyenletesen elmosni. :D

* Péter - 06302461862 *

(#73187) aytukabozs válasza klogw (#73184) üzenetére


aytukabozs
addikt

4,5" vs. 4,7"
design
mi legyen még?
(vagy csak én nem értem a kérdést)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#73188) Graphics válasza DarknessHope (#73173) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Még egy ilyen fabrik márkát.... Hagyjuk szerintem... Kimentek dzsunkába, kértek valamit átszitázva, és bumm í]y lett az Xtouch...

Jövőhéten márkát alapítok... ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73189) klogw válasza Graphics (#73188) üzenetére


klogw
aktív tag

Pl. egy Doogee-klón Duliee-t? :D (Na jó, legyen Lenovo-klón. ;) )

+ (#73187) aytukabozs köszi

[ Szerkesztve ]

(#73190) Graphics válasza klogw (#73189) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazából bármit lehetne... Lehet pár e-mail váltás, meg egy vaskos paypal utalás után már gördülnének is le a szorgos dzsunkagyári kezek alól az újkori B-brandek.

Van amit elég csak átszitázni... :D és már jöhetne is... Na jó, kell mögé rendes support. De hát Duliee majd megoldja szipiszupporty. Meg aztán kohácsolok egy weblapot, hmm hmm mi kell még :D ja szakértelem, meg hegesztőforrasztó-megoldások...

Na , csak nem olyan egyszerű , maradok a cikkírásnál és egyéb polihisztor-ténykedéseknél

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73191) Zeki válasza Graphics (#73190) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kell support sem.
Már évekkel ezelőtt olvastam, hogy klímákat hoztak így be. 1 konténer kitalált névvel, ebben volt 5db klíma csere alkatrésznek.
Telefonnál max cseretelefonnak pár db, aztán mehet a neten az árusítás.
Persze zsebbe kell nyúlni előtte.

(#73192) Graphics válasza Zeki (#73191) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

igen, tudom, már él bennem a koncepció, mert akárhogy is nézem, megrendelek 20-nál nagyobb mennyiséget egy típusból, akkor is oké vagyok, ha egy bedöglik, adok másikat, rossz vissza.

De az a gond, hogy amíg itt prohardveren ismerik a kínai brandeket, addig kint az életben nem... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73193) Zeki válasza Graphics (#73192) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tervezel egy logót ( a telefon hátuljára, meg kitalálsz valami vonzóbb nevet ( pl:Atlantic cell), és rendelsz valami gyártótól 500-1000 db telefont/tabletet.
Zsebbe nyúlós lesz. De offshore céggel kell lebonyolítani.

(#73194) Graphics válasza Zeki (#73193) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A logótervezés megoldható lenne / autodidakta grafikus lennék :D / , a név is összejönne.. De a céges dolgok, és a magasfokú pénzügyi lavírozások nem az én területem...

Ehhez több dörzsöltség kell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73195) beg válasza Graphics (#73194) üzenetére


beg
veterán

A myaudio meg a concorde is ezt csinálja, mindkettő hazai cég.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73196) Graphics válasza beg (#73195) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, tudom.

Sajnos az a nagy helyzet, nagyon szeretnék ezzel úgy foglalkozni, hogy mindenkinek jó legyen. De a Kánaán-t nem lehetne elhozni ide akkor se...

Nekem egy bajom van, hogy nem lenne pofám szart árulni a profitért... Tisztelet a kivételnek..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73197) junkpod válasza Maximum1 (#73168) üzenetére


junkpod
nagyúr

zte v970 halvány fakó és látni a pixeleket? hát én nem vettem észre...

Box's don't touch!

(#73198) DarknessHope válasza beg (#73175) üzenetére


DarknessHope
senior tag

hi ezt a fél napos üzemidőt hol olvastad? a honlapon nekem nem jelenik meg semmi leírás
Laza...: az a gyári adatkábel egy reklám és iphone kábelt reklámoznak vele. gondolom azért 5000.

szóval senki nem vette még és nem is hallot e felől... elég érdekes volt amúgy ez az infó hogy dubai-i. max a tulaj aztán kínában gyártják szerintem és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#73199) uniqm1


uniqm1
tag

Sziasztok!
A már egy ideje döglődő ZTE Blade-em elhalálozott, emiatt az eddig is tervezett telefoncsere most aktuális lett. Ehhez kérnék segítséget. A Blade-hez képest már egy Jiayu F1 is előrelépés lenne, de ennél kicsit komolyabbat szeretnék, úgy 40-45, max 50e Ft-ig (áfával természetesen). Semmi extra igényem nincs, nem igazán játszok (bár eddig nem is volt hozzá megfelelő eszköz), inkább a megbízhatóság, a stabil, gyors rendszer a szempont. A kamera nem bánnám, ha jó képeket készítene, de nem akarom vele helyettesíteni a fényképezőgépet. Ahogy visszaolvasgattam a topicban, a rostán a Lenovo S660 és a Hongmi 1S maradt.
Mindkettő 156 dodó a tmalboxon, DHL-el is bőven benne vannak a keretben.
Bár eredetileg nagyobb kijelzőt akartam és alapvetően az 5"-osokat nézegettem, de megelégednék a 4.7" kijelzővel is, az sem kicsi.
Szóval a kérdés: S660 vagy Hongmi 1S, vagy ezek helyett/mellett még van-e valami más alternatíva?
(Tudom, hogy a Hongmi mellett szól a jó kamera és a gyorsabb rendszer, az S660 viszont komolyabb darabnak tűnik.)

Szerk. Elgondolkodtam egyébként a THL T11-en is, de most kénytelen vagyok SOS rendelni, így a csoportos rendelés kiesik a DHL-es szállítás miatt. Úgy viszont már drága lenne.

[ Szerkesztve ]

(#73200) aytukabozs válasza DarknessHope (#73198) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ehez a specifikációhoz kicsit kevésnek tünik 1800 mAh, ennyi...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.