Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) FishAir


FishAir
senior tag

Nem tudtam igazándiból, hogy hová írjam, mert nem is okos, de pláne nem androidos, viszont dual sim. :) Szóval az asha 501-ről lenne szó. Lassan elkezdenek itthon is szállingózni az első példányok. A kérdés csak annyi, hogy 30000 Ft-ért van ettől jobb alternatíva? Lényeg a dual sim és a hosszú üzemidő. Ja persze legalább a menü legyen fürge a többi nem érdekel. Egy dolog zavar csak, hogy nem tud smart dial-t.

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#45202) rdanii13 válasza wwhy (#45200) üzenetére


rdanii13
tag

Ezt már néztem, de olyanra gondoltam aki már használja egy ideje, nem csak letesztelte aztán kész :D galaxy s3-ra is azt írják hogy így jó úgy jó, gyári szoftverrel 2 napig bírtam használni mert sz*r..:D

(#45203) instantwater válasza FishAir (#45201) üzenetére


instantwater
addikt

Lenovo A660?

(#45204) wwhy válasza rdanii13 (#45202) üzenetére


wwhy
veterán

Abban a topikban van pár ember, akinek ilyen telója van, nem gondolod :F és talán használják is egy ideje ...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#45205) szuand1


szuand1
tag

Megjött a w11, szép, vékony 2.5Gb belső tárhely ~10Gb Telefon memória , szép full hd kijelző /nekem a qHd w100 kijelzője is ok/ fényképezni nem szoktam telóval így az nem érint, vissza is került a dobozba értelmes ajánlatra várva :DDD

ainol aurora II , jxd s5110, Thl w100 black, Thl w11, Newman n2, Haier w718+, chuwi v17hd , Ainol inovo8,Umi hammer, Elephone p6000, Xiaomi Redmi Note 2, Vernee thor,homtom ht17pro, xiaomi r1d, leree le3

(#45206) spileraaa


spileraaa
senior tag

Megjot az elso okostelfonom [link]

mivel meg nem volt igy toletek kerdem miket allitsak be rajta meg hasonlok vagy miket toltsek le ra ?

ui: van ertelme hasznalni az ajandekba kapot tokot es vedofoliat ? hiszen a telefon utes es vizalo

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#45207) bobek72


bobek72
tag

Sziasztok-
Egy lenovo p780-at szeretnék rendelni minidealrol ha jol látom van raktáron, a kérdésem,hogy a paypal-nál, hogy kell beállitani,hogy a bank váltsa a pénzt ne a paypal, mert nem sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#45208) rdanii13 válasza wwhy (#45204) üzenetére


rdanii13
tag

Hülye voltam, a topikot nem néztem meg... Bocsi :D

(#45209) Teejay83 válasza spileraaa (#45206) üzenetére


Teejay83
tag

Első körben én ezzel kezdeném:
- Root ellenőrzés - mobileuncletools progit felrakod ha van installálva play store onnan le tudod tölteni (bal felső sarokban root feliratnak kell megjelenni)
- CWM install a gyári recovery helyett
- majd full mentés készítése cwm-ből a gyári rom-ról még mielőtt bármit iscsinálnál ezeken kívül

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#45210) instantwater válasza bobek72 (#45207) üzenetére


instantwater
addikt

Amikor fizetsz és dollárban írja ki, akkor az űrlap alatt van ilen other methods vagy valami hasonló.

(#45211) bobek72 válasza instantwater (#45210) üzenetére


bobek72
tag

Ja csak fizetésnél lehet átállitani? A paypal currency converter 231ft-ért ad 1dollárt.
Amugy köszi.
Minidealra nincs valami kuponkod lenovo p780-ra?

[ Szerkesztve ]

(#45212) KTU válasza spileraaa (#45206) üzenetére


KTU
addikt

apeelme készített hozzá romot.
Telepítés menete és előző rom.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#45213) RVR400 válasza blueye (#45191) üzenetére


RVR400
veterán

Leírom még egyszer:

Ebay, 100%-os 2000 fölötti eladó, valamint licites volt, nem Buy it now, szóval belefér, hogy elszámolja magát, és nem megy el normál ár környékén, de akkor ugyebár nincs mit tenni.
Természetesen én vagyok a hülye, hogy mindezek mellett megpróbáltam óvatosan licitálni, és jó áron megvenni a cuccot.

(#45214) blueye válasza rdanii13 (#45202) üzenetére


blueye
veterán

"galaxy s3-ra is azt írják hogy így jó úgy jó, gyári szoftverrel 2 napig bírtam használni mert sz*r." - szvsz ez user error = benned van a hiba, az egy nagyszerű telefon, mondom ezt tulajként + jó néhány kínai (és egyéb) telefon után.

@RVR400: nincsenek csodák, én csak ezért írtam, bocs ha ezért megsértődtél...

[ Szerkesztve ]

(#45215) motocoder


motocoder
aktív tag


Haier w910

[ Szerkesztve ]

(#45216) ÁrPi2 válasza gilimbgalamb (#45044) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

P780 ugye ? Hány napot bírt az akksija? :Y

(#45217) pinterto


pinterto
tag

Erről [link] mi a véleménytek?

(#45218) rdanii13 válasza blueye (#45214) üzenetére


rdanii13
tag

Hát megeshet... De az hogy nyomok egy Home gombot és van hogy 4-5 másodperc mire feláll normálisan a telefon, lapozásnál beakad, szerintem nem normális dolog :)

(#45219) instantwater válasza bobek72 (#45211) üzenetére


instantwater
addikt

Ha $258 nál is olcsóbban akarod várj 2 hetet.
Addigra tuti lejjebb megy.

(#45220) blueye válasza rdanii13 (#45218) üzenetére


blueye
veterán

Launcher?
De menj át inkább az S3 topic-ba :)

[ Szerkesztve ]

(#45221) bopis


bopis
csendes tag

Sziasztok,

antelife hogy küldi a csomagot, alapból giftként vagy jelezni kell nekik, hogy úgy küldjék.

Topikban nem adunk-veszünk, arra ott az apró!

[ Módosította: wwhy ]

(#45222) Gyuc válasza bopis (#45221) üzenetére


Gyuc
aktív tag

úgy küldi a nagyrésze...szerintem ők is.

[ Szerkesztve ]

(#45223) chesterboy válasza szuand1 (#45205) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Szia. Melyik W11? Jo amugy?

(#45224) kisskerko válasza pinterto (#45217) üzenetére


kisskerko
tag

az, hogy használd a keresőt

(#45223) chesterboy ThL W11

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#45225) bobek72 válasza instantwater (#45219) üzenetére


bobek72
tag

Már megrendeltem. De a fizetésnél sem tudtam átállitani,hogy ki váltsa át.

(#45226) chesterboy válasza kisskerko (#45224) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Koszi, csak am 2 fajta van belole.

(#45227) szuand1 válasza chesterboy (#45223) üzenetére


szuand1
tag

1/16Gb semmi hibája /nekem nagy, ill nem szerettem belé , nem olyan nagy szám nekem/

[ Szerkesztve ]

ainol aurora II , jxd s5110, Thl w100 black, Thl w11, Newman n2, Haier w718+, chuwi v17hd , Ainol inovo8,Umi hammer, Elephone p6000, Xiaomi Redmi Note 2, Vernee thor,homtom ht17pro, xiaomi r1d, leree le3

(#45228) instantwater válasza bobek72 (#45225) üzenetére


instantwater
addikt

Pedig fizetésnél a paypal felületen lehet átállítani.

Ez a jó reklám: nem olyan nagy szám :-D
Küldj screenshotot a fizető képernyőről, fejből nem tudom már mi volt a link címe.

[ Szerkesztve ]

(#45229) maross


maross
veterán

Melyik shop oldalan talalok valami keresot, ahol ra tudok szurni 1 giga ramra, es a kijelzo meretere?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#45230) tonyrulez válasza maross (#45229) üzenetére


tonyrulez
őstag

tmallbox-on lehet kijelző mérete alapján keresni, aztán Ctrl+F 1GB RAM

4 8 15 16 23 42

(#45231) maross válasza tonyrulez (#45230) üzenetére


maross
veterán

megnezem, koszonom.

szerk: nevetseges hogy 3.5" mennyire nincs fejlesztve...512mb a legtobb..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#45232) Zeki válasza maross (#45229) üzenetére


Zeki
nagyúr

pandawill.com

És az a 3.5" is gagyi. A 4* sincs már fejlesztve. Kifutósok vannak ott is.

[ Szerkesztve ]

(#45233) CoolBoy323 válasza maross (#45231) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ne is keress 4,5" alatt értelmes telefont, mert nincs!

ha lenne, azt használnám már :DD

talán a Jiayu g2s, fehérben van ahol még kapható, de kb 160$, amit kissé sokallok érte...

Antelife-on is lehet jól szűrni!

[ Szerkesztve ]

(#45234) tolvaj! válasza CoolBoy323 (#45233) üzenetére


tolvaj!
őstag

ez nem teljesen igaz mint tudjuk, csak még nem kapható :P

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#45235) maross válasza CoolBoy323 (#45233) üzenetére


maross
veterán

paromnak kell, zte blade 3 van neki, 3.5", mar igy is tepsi neki.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#45236) tboy93 válasza maross (#45235) üzenetére


tboy93
nagyúr

Meg fogja szokni hidd el! :DDD Én barátnőm is nagyon ellenkezett a 4.5" ellen, de most meg már nagyon imádja és nem akar visszaváltani :K

Sőt majd ha veszek új telót rásózom az 5.7"-os THL-em :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45237) maross válasza tboy93 (#45236) üzenetére


maross
veterán

ah, kizart :). elotte nokia c5-00-ja volt. az van vagy 2 col :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#45238) tboy93 válasza maross (#45237) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk én nyomkodtam a zte blade 3-at, nekem nagy csalódás volt. Egy 4.5"-os Amoi N850-el biztos kibékélne, az olyan kis csajos teló :U és gyors!

(#45239) DJGABI válasza maross (#45235) üzenetére


DJGABI
addikt

első kettő bléd volt csak 3.5, a többi már 4"...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45240) maross válasza tboy93 (#45238) üzenetére


maross
veterán

nekem blade1->blade3->jiayu g3->iocean x7 az evolucio :). blade3-ban amit még mindig irigylek: marha jo a gps-e, x7 labvizet nem vihet neki, de komolyan.

es amit csinal vele: megnezi az idojarast a widgetre kattintva + jatszik a legyen on is milliomossal + telefonal :). Erre eleg a 3.5"

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#45241) general


general
addikt

Nagy örömömre és meglepetésemre ma kézbe kaptam a pandawillnél rendelt telefonomat: 15 nap alatt jött meg a singapuri postával. Méghozzá úgy, hogy csak 12-én, hétfőn rendeltem, és szombaton adták postára a pandánál (megkérdeztem)!
Azaz az SP Post igen jó időt futott, rekordgyanús :)

Mindenesetre a postás néni csak úgy a kezembe adta, semmi plusz (gondolom, érti mindenki...).
207 dollárért egy Cubot a6589 4 magos, 5,8" (!!) telefont rendeltem, 4.2.1 Androiddal, HD képernyős. Meglepésemre egyből magyar nyelven jelentkezett be és alapból rootolva van!

Gyors, nagyon tetszik. + jött hozzá egy flip tok, egy plusz fülhallgató (a gyárin kívül az mikrofonos, ez viszont nem), és egy USB mini SD olvasó is. Az Antutu egyébként 13312-t ír, még ha ez nem is teljesen mértékadó. De azért jelez valamit.

A méretei miatt egy kissé szorongtam, de kiderült, hogy még épp jó, nem olyan, mintha egy tablettel telefonálnék...
Íme egy kép róla, kézben:

[ Szerkesztve ]

(#45242) tboy93 válasza general (#45241) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem rekord :DD 19.-én rendeltem meg apa THL w7-ét és ma hozta a postás :DDD 8nap :Y Minideal singpost

de amúgy gratula hozzá! ;)

[ Szerkesztve ]

(#45243) sanykaraj


sanykaraj
csendes tag

Üdv szeretnék egy új telefont rendelni, ez lenne az első kínai telefonom. Szeretném megkérdezni ki mit gondol[link] erről? esetleg van-e valakinek?

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#45244) general válasza tboy93 (#45242) üzenetére


general
addikt

Ha nem,nem. Az előző rendelésem, egy kis tablet tavasszal majd' egy hónapig csoszogott idáig...

(#45245) tboy93 válasza general (#45244) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ismerős. Én is rendeltem tavasszal telefonokat, az enyém 5 hét alatt ért ide, barátnőmé 4 hét alatt :W lehet olyankor valami ünnep van náluk :U

sanykaraj: ez elég ismeretlen márka, én inkább ezek közül választanék a helyedben: Alcatel, Amoi, Huawei, Jiayu, Lenovo, MEIZU, THL, Xiaomi, Zopo, ZTE

[ Szerkesztve ]

(#45246) sanykaraj válasza tboy93 (#45245) üzenetére


sanykaraj
csendes tag

Kösszönöm megnézem akkor azokat is.

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#45247) DJGABI


DJGABI
addikt

tudom, másik topic témája, de itt hátha hamarabb észreveszi, akinek szól

az aliexpresses S9920 van akinek már beért az országba? e hó 7-én lett rendelve de még mindig sehol.. a rá egy napra vásárolt tok már a vámon van.. az aznap rendelt fólia meg szintén még sehol. ilyen lassú lenne most a Chinapost?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45248) Gyuc válasza tboy93 (#45245) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Igen sok ünnep van én a sárkányhajó ünnepbe futottam bele:)
Most szerintem érdemes figyelembe venni hogy elég nagy esőzések vannak néhol és ez zavarhatja a szállítást.

(#45249) outsiders válasza ÁrPi2 (#45216) üzenetére


outsiders
aktív tag

Nekem 3 nap 11 óra kijelzőidővel...... :-P

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#45250) marci06p


marci06p
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem az alábbi dologban.
Ma vettem át reményeim szerint egy iocean x7 elite mobiltelefont, amit az etotelk.com-rol rendeltem.
A kérdés, az, hogy miként tudom ellenőrízni a teleponom pontos hardveres adatait, mert nem vagyok meggyőződve arról, hogy azt postázták, amit rendeltem.
A belso tarhelynek pl 1,5 gb-ot ir, ramnak 1,9-et. Kéne még nekem a processzorok orajelének lekérdezési lehetősége....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.