Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101351) gery2k14 válasza Terentius (#101350) üzenetére


gery2k14
tag

Még nem vettem :D Még csak most fogok de ugy látom marad az elephone

(#101352) aytukabozs válasza dudikpal (#101349) üzenetére


aytukabozs
addikt

Mali400 jóeséllyel...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#101353) beg válasza aytukabozs (#101352) üzenetére


beg
veterán

Mali-T760MP2 lesz az :)
Mindkettőben ugyanaz a soc.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101354) RVR400 válasza aytukabozs (#101352) üzenetére


RVR400
veterán

:F

MTK6572 van mindkettőben...

Látom, közben megelőztek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101355) cs.zs. válasza dudikpal (#101349) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ha ehhez hozzájön 27% áfa, +2000, akkor már meggondolandó Németországból egy hasonló termék 220 euróért, 1 hét alatt [link]

...

(#101356) aytukabozs válasza RVR400 (#101354) üzenetére


aytukabozs
addikt

nyenyenyee, te is fáradt vagy;

"MTK6572 van mindkettőben"

jó lesz az 6752-nek is :P

(szerk.: De rátapintottál arra én hol b@sztam el, a linkelt oldalról kopiztam a soc számát, és azt néztem meg abban mi a GPU...

szerk2.: nem ott is 6752-van, na jó lefekszek inkább
:D)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#101357) papeti01 válasza cs.zs. (#101310) üzenetére


papeti01
senior tag

Nem szívok én mellre semmit! :) Remélem jól írtam :) :) :)
Amúgy pedig, ide küldtek érdeklődni egy másik topikból, hogy ha kínából szeretnék rendelni telefont itt érdeklődjek. A "németországba" pedig gondoltam, hogy helyes és egyértelmű, ha a mondatban van a Xiaomi is, azaz a tárgy, amit máshonnan nagyon nem is lehet beszerezni, illetve maga a topik is -bár nem olvastam vissza az egészet- arról szól, hogy melyik kínai oldalak vállnak be dual simes, illetve egyéb kínai telók beszerzésével kapcsolatban.
Egyébként egyetemet végeztem, bár a nyelvtan sohasem volt az erősségem ;)

Písz! :))

#proudfather

(#101358) RVR400 válasza aytukabozs (#101356) üzenetére


RVR400
veterán

Akkor Te is 6572-t néztél, azé' lett Mali400. :DDD Amúgy tényleg ideje lenne dögleni. :W

(#101359) papeti01


papeti01
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Xiaomi-nál, ha azt szeretném , hogy Eu-s hálózatokon is müködjön 3G-n melyik verziót kell keressem?
(MI3 illetve Redmi2-nél)

mi3 ez nem túl szép, hogy igaz legyen?

mi3_64gb

illetve tapasztalatok ezzel a két bolttal kapcsolatban?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#101360) janaman01 válasza RVR400 (#101347) üzenetére


janaman01
addikt

A valóság az hogy már lassan a 4 gigások jönnek...ha már itt tartunk....de nem azért irtam, hogy kevés hanem mert m@r kinomban nem tudtam mit irni rá ....30 körül mit akar? És még bekérdez hogynem kevés az 1giga?.......
Meg haggyuk már ezt a jiayu...témát az f1 ben is 2 volt :) ....

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101361) Dluinet válasza janaman01 (#101360) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mert rohadtul tájékozatlan vagyok a témában, azért kérdezem, ha értenék hozzá, akkor a kérdésekre válaszolnék

ez a lényege a fórumnak, hogy segítsünk

ON:
Most a Nibiru H1-et nézegetem.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#101362) janaman01 válasza Dluinet (#101361) üzenetére


janaman01
addikt

"Üdv,
5" vagy alatti telefont keresek, 25-35e Ft közötti kategóriában, jó kamerával.
Tudnátok valamit ajánlani, lehetőleg ismert márkák közül? (xiaomi, Lenovo.stb)"

Válaszoltam is...más is...ajánlottak is.....a kitétel a jó kamera volt ha jól értelmezem nemde?....

Végülis a niburu is ismert :D
Döntsd el mit akarsz és utána kérdezz...ne össze vissza kapkodj...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101363) janaman01


janaman01
addikt

Dluinet: mielőtt bármelyik mellett is döntesz , és valóban fontos a jó kamera, fontos hogy keresgélj a kiszemelt telóró review ket....azaz olyan leirásokat ahol vannak belinkelve teljes méretű fotók, amik azzal készültek...a leirásokban szereplő számok mpx ek stb semmit nem érnek...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101364) Dluinet válasza janaman01 (#101363) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kínai hazudik, interpolált kamerák tömkelegével lehet találkozni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#101365) janaman01 válasza Dluinet (#101364) üzenetére


janaman01
addikt

Ebben a jiayu s3 ban is sony izé kamera van..és meg kell hogy mondjam többet vártam volna tőle....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101366) Zeki válasza papeti01 (#101359) üzenetére


Zeki
nagyúr

3G, 900/1800MHz

(#101367) KTU válasza papeti01 (#101359) üzenetére


KTU
addikt

WCDMA, itthoni 3G, 900/2100MHz
TD-SCDMA, Kínai 3G

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#101368) RVR400 válasza janaman01 (#101365) üzenetére


RVR400
veterán

Mindenki többet vár tőle, de a legjobban pl az Xperia SP-ben lehetett "promózni", hogy mennyire foscsomó. Este szobában, éjjeli lámpa mellett bármelyik gagyi kínai jobb képet csinál még kevesebb megapixellel is. Az f1.8 és2.0 meg parasztvakítás, mivel tényleg csak akkor csinál értékelhető képet, ha van elég fény, kevés fénynél bármi olcsóbb jobbat lő. Lehet, hogy szoftveresen lehetne rajta javítani, mert inkább legyen sötétebb a kép, de ne olajfestményt nézzek...

(#101369) aytukabozs válasza RVR400 (#101368) üzenetére


aytukabozs
addikt

Naja, volt nálam pár napig egy Landvo L550, ami összességében -az árát is nézve- nem egy rossz olcsófon. (Ha jól emlékszem mintha nálad is megfordult volna már ilyen)
Na ebben is egy IMX219 érzékelő volt, de semmivel sem csinált jobb képeket mint anno az UMI S1-em a noname kamerájával.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#101370) viktorke


viktorke
csendes tag

Esetleg valami olyan telefon kereső oldalt nem ismertek, ahol a dual-sim-en belül is lehet keresni standby és active között?

Köszönöm!

(#101371) cappa72 válasza viktorke (#101370) üzenetére


cappa72
nagyúr

Vótmá'

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#101372) nyisziati válasza gery2k14 (#101346) üzenetére


nyisziati
veterán

THL T6 Pro. Játékra is nagyon jó.

(#101373) wwenigma válasza aytukabozs (#101369) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

UMI S1 [link] [link] [link] [link]
Ööööööööö..... :U

Ettol fuggetlenül többet várna az ember az IMX123456789 kameraktol de elfelejtjük hogy optika es szoftveres támogatas nelkul felkaru orias.

P6000-et neztem hogy cserélem a V5-öt de vállalhatatlan képeket csinal. :( Egyaltalan van valami normalisabb?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#101374) dudikpal válasza dudikpal (#101349) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Gionee elife e7

Vagy talán még ez is versenyben lehet.
2500-as akksi vajon mennyire bírja az efhádét?

(#101375) janaman01 válasza wwenigma (#101373) üzenetére


janaman01
addikt

Igy van a kulcsszó az optika....a jiayuban is hiába a sony kamera az optika nem olyan mont a one + ban pldul

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101376) Pogika válasza gery2k14 (#101351) üzenetére


Pogika
aktív tag

Nem lesz bajod vele, játèkra tökèletes, modern combat 5 ès world of tanks blitz akadásmentesen fut rajta, de ekkor èrezhetően fűt is a telò, de ez nem befolyásolja a működèsèt egyátalán.
Negatìvuma nem otg kèpes. Tèrerőben pedig jobb mint a neòm volt.
Ja a kamera szerintem nem rossz, bár èn ebben laikus vagyok, nekem elèg amit tud, a neo- val ellentètben jobb a led vakuja sötètben is tudtam használni.

[ Szerkesztve ]

(#101377) WOT-H-A-C válasza janaman01 (#101375) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igazából én nem voltam elájulva a 1+ kamerától.... Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem babráltam őket, csak feltoltam rá az aktuális cm11 et. Lehet hogy többet is kilehet hozni belőle , de alapon a Vibe z jobb képeket csinált mint a 1+1.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101379) Terentius válasza gery2k14 (#101351) üzenetére


Terentius
őstag

Ajánlom figyelmedbe a Mlais M52-t.A reviewek alapján ár/érték arány bajnok leszámítva,hogy az akksi kamu.

Poco F5 12/256 Gb

(#101380) dudikpal válasza #41187328 (#101378) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Kingzone-nál mekkora lehet valójában a 3500-as akku? :F

(#101382) dudikpal válasza #41187328 (#101381) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Na ez az, hogy az nem sovesz az 5,5ös kijelzőhöz?
Találtam olyat belőle, hogy backorder. Az mit jelent?

(#101383) janaman01 válasza WOT-H-A-C (#101377) üzenetére


janaman01
addikt

Na igen lenovo....
Az volt a820 am illetve párom s920 a tök jó képeket lő a mai napig :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101385) aytukabozs válasza wwenigma (#101373) üzenetére


aytukabozs
addikt

ööööööö L550 öööö ez is

mondjuk egy Huiteng Communication Equipment CO.,Ltd.-nek nem tudom egyáltalán el kell e hinni hogy valóban sanyi az az érzékelő :D
részemről már annak is örülök hogy a klónok után elkezdtek saját formatervvel dolgozni :P

(#101382) dudikpal

a vifocal reklámembere és kínai, nem feltétlen érti mit akarsz (bár gondolom google fordítót azért használ), csak ajánlgatni akar...

Ja a backorder az az hogy nincs is nekik, de majd lesz... :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#101386) #79335424 válasza #41187328 (#101381) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos, hogy 2700-as, mert köztudott, hogy aki másnak körbekenész, az maga kence-páka, mert néma verőcének nem zömbékel a köpcéje.
Remélem, hogy érted a lényeget! Fordító biztos segít. :)

(#101387) aytukabozs válasza #79335424 (#101386) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ez gonosz volt,
mert azt még hogy kiszera méra a bávatag, biztos értené ez a Jerrypaul, de hogy bégeva szebékkel, az már mégiscsak sok!

(#101388) beg

na meg ez :D
:C

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#101388) beg válasza #41187328 (#101381) üzenetére


beg
veterán

vifocal.com Kingzone Jerrypaul

A nyersratylit fertályórát posvásztjuk a gönyézdével, míg csurmot nem erszt, közben a vatyekot megdicsikicseljük. Szépen höllyén megpicskázzuk, a nyesedékből pedig apró csulmákat gyúrunk, ezek kerülnek a koshadtba. Közben a pocadékot meg peccsentjük, a ratylit pedig hagyjuk slottyanni. Tüttyölni csak akkor kezdjük, ha már jó vatyálós. A pesét lesolyvasztjuk, aztán már csak röttyengetjük, mart hamar odakaphat. Végül a suttyonyos petrecelt belebibározzuk a 4 ölej csikmányba majd jól összegyöröszjézzük. Várunk amíg a széle be nem tockosodik és rádurungoljuk a cihátát.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101389) Viktor0610 válasza beg (#101388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De hülyék vagytok! :))

Samsung Galaxy A54

(#101390) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

:DDD :DDD

Most tuti forognak a szemei!!! Hogy köpködhet a gúglí fordítóra!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101391) trebrona válasza WOT-H-A-C (#101390) üzenetére


trebrona
nagyúr

Miért, angolra egész korrektül fordít:

A quarter of an hour nyersratylit posvásztjuk the gönyézdével while csurmot no violence during the vatyekot megdicsikicseljük. Holly megpicskázzuk nicely, and knead the nyesedékből csulmákat small, these are the koshadtba. Meanwhile, at the pocadékot peccsentjük, while leaving the ratylit slottyanni. Tüttyölni will only start when you have good vatyálós. The lesolyvasztjuk Pesek, then only röttyengetjük milled odakaphat soon. Finally, the Celt suttyonyos Petre belebibározzuk 4 Oleje csikmányba then összegyöröszjézzük well. We wait until the edges are not tockosodik and rádurungoljuk the cihátát.

:C

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#101392) zolipapa66


zolipapa66
tag

Mosstann míínekk szoppassátok ötet?? :)

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#101393) tokyo2 válasza zolipapa66 (#101392) üzenetére


tokyo2
tag

Akkor az eredetit is hadd idézzem meg:

Kern András: Kortesbeszéd

Kedves Pentések, kedves Pentésnők, tisztelt Szelényeink, Matláfok!

Engedjék meg, hogy a Hanarvekényési Pörge-mörge részéről így elpüfélhessem Önöknek a Hanarveknyésiek szívből jövő sunyáit.

Meggyőződésem, hogy e mostani bélgamáción nyílvánosan is elpotálhatjuk, hogy noha a vronyás idén szilanyásként jött, a gárzaki mégis elegendően telmekós, és már herfel a dumó, elvtársak. Idén már zselenyákkal pötéltük a poslát, a posla bényét, és a poslabényen belüli rugányt. Nem hiába zodáltuk a dernyét. Rogodásaink, zögördéseink most már végre kumálnak.

A magam részéről kifetyélhetem, hogy nem doláztuk el a herfelést, eleget tettünk a harmadik szusonkó meléinek, így aztán bízvást számíthatunk tilmanóra és egy kevés poslára is. A posla bénye idén talán kevesebb lesz, mint tavaly, de felgyumáltunk helyette elegendő bélges menát. Ezen a téren nincs, és nem is lehet palizsánkos bélganyáz vagy bármi féle selga-velga.

A dölmenés, a következetes dölmenés folyik tovább, és ebben a KISZ-szervezet is vetlás. Vetlás, mert a hanarveknyésiek érzik a tocsolákban rejlő folonyát. Innen ígérjük, hogy gereten lesz a durmák, a bolonyként vezéljük a csumót, és nem engedjük a podolcs lenyán.

Erről a helyről is felnyihorlunk, és furákkal élünk a legmagasabb szedál felé, vezélje keresztül a Pörge-mörgeiek dödéjét. Mert mi büszkék vagyunk a dödénkre. Ez a döde a mi dödénk. Ahogy azt Töcsek, a nagy Pöde mondta: Inkább ma több döde, mint holnap még kevesebb pumó, elvtársak.

Végül köszönöm, hogy fölszügyélhettem a dézermannt, és kívánom az egész bélgamációnak, hogy még nagyon sokáig desledonyáljon a ribán.

Éljen a bedő, éljen a törentárpödle, éljen a tonásmenásvekernye, éljen a nyefke.

Köszönöm.

(#101394) rabtibus


rabtibus
tag

Sziasztok !

Kellene egy "kis" segítség, azt hiszem megadta magát a telefonom (Lenovo A760)
Megcsörrent kb. 2másodpercig (gondoltam valaki megcsörgetett) de mikor meg akartam nézni ki keresett, kiderült hogy semmit nem tudok csinálni vele. Semmire nem reagál, ha bedugom töltőre akkor alul villog a három ikon (mintha indexelne - olyan sűrűséggel).

Valaki találkozott már ilyen hibával, mi lehet a megoldása ???
Kellenének a telefonban lévő adatok telefonszámok ...

Kérném a segítségeteket.

Üdv

(#101395) zolipapa66 válasza tokyo2 (#101393) üzenetére


zolipapa66
tag

Zibtos gofja 4rteni 3mit 2eirtal :)

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#101396) WOT-H-A-C válasza rabtibus (#101394) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

van valamilyen mentésed a rendszerről? (kell a data particio is) Van valamilyen custom recovery telepítve? Én recoveryből kezdeném egy factory resettel, de ugye ez is ledarálja a datat, kivéve ha twrp d van mert akkor megoldható a az FR, format data nélkül is. :) Viszont lehet hogy csak a gyári rom újra felhúzása fog segíteni.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101397) rabtibus válasza WOT-H-A-C (#101396) üzenetére


rabtibus
tag

szia,
sajnos semmilyen mentésem nincs semmiről, ráadásul annyira nem értek hozzá, hogy alig értettem valamit az általad leírtakból. :B :O
Ahogy jött külföldről azzal a szoftverrel használom, amiben magyar is van.

Üdv.

(#101398) Schuby válasza WOT-H-A-C (#101396) üzenetére


Schuby
aktív tag

Egy kis segítség kéne nekem. van egy lenovo a 376 om ami totál megkattant. újra kéne rakni az egészet de nekem se időm se kedvem se szaktudásom nincs hozzá. letöltöttem hozzá elvileg mindent ami kell, gyári rom, meg hozzá a PC-s szoftver. Ne strapáljuk egymást gyári visszaállítással, mert a kis robot hanyatt esik és piros X van rajta, ezt már kipróbáltam. Lelkes amatőrök kíméljenek, a többi jöhet priviben

x230, N53SN, D7200, BV6000S

(#101399) Viktor0610 válasza Schuby (#101398) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyan kedvesen fogalmaztad meg ezt a hozzászólást, hogy ha értenék a készülékhez SEM akarnék neked segíteni! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#101400) aytukabozs válasza Viktor0610 (#101399) üzenetére


aytukabozs
addikt

+1

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.