Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101151) fateless válasza odium (#101150) üzenetére


fateless
veterán

A K1 nagyon jó volt, de az akkutól ne várd, hogy valóban 3500-as legyen, e téren az igazmondás nem erőssége a Kingzone-nak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#101152) iMaverick válasza odium (#101150) üzenetére


iMaverick
addikt

Kingzone N3 Plus-t hajtok most már 2-ik hete. Igazából nincs ezzel a márkával baj, azon kívül, hogy a paramétereket tekintve szeretnek hazudni. Sajnos!

A beígért 2800mAh-s akku inkább 1800-as, a kamerát meg hiszi-a-piszi, hogy a Sony-tól vették. (Inkább Sany lehetett, biztos kancsal a beszerzőjük.)

Viszont ezektől eltekintve meg vagyok elégedve a készülékkel. A support eddig megbízhatónak nevezhető: 1-2 hetente jön OTA frissítés. A Z1-ről nem csinált még valamelyik kínai review oldat tesztet? Ott eléggé leszokták húzni a lepedőt!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#101153) zolipapa66 válasza odium (#101150) üzenetére


zolipapa66
tag

Úton van, csak akkor tudok mit mondani, ha kézben lesz.
Tesztek alapján az akku 2550 mAh és nem 3500.
A kamerával sem stimmel valami, de ott lehet még javulás ha valóban sony IMX 214 van benne.

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#101154) doongoo válasza odium (#101150) üzenetére


doongoo
addikt

Itt van róla egy elég átfogó review: Kingzone Z1
Akksiját írják hazugságnak és az autó brightnesshez kell külső app (mondjuk ezt később szoftveresen lehet javítani)

(#101155) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok, hölgynek kellene egy telefon.

Szabadtéri fotózás fontos, hogy viszonylag jó legyen!
Milyen sorrend lehet ezek közül:
cubot s168-elephone g4-doogee dg310?

esetleg van jobb?

(#101156) fecs


fecs
senior tag

Van valakinek tapasztalata az IOCEAN X1 mobillal? Családba kellene, kicsit az 1600-as akksi aggaszt.

Pixel 6a

(#101157) odium


odium
aktív tag

fateless: ha csak ebben hazudnak az még belefér :)

iMaverick: és ilyen gyenge akksival kihúzod egy napig? A kamera nem zavar, nem használom. Nem is az apróbb foltozgatásokra gondoltam, hanem attól félek, hogy nem kap lollit. Vagy ha kap is, akkor összehányják és egy-két javítás után leállnak vele. És milyen a hangja? Elvileg ugyanaz a DAC van benne mint a Z1-ben.

zolipapa66: megköszönném ha ide, vagy priviben írnál a tapasztaltakról.

doongoo: köszi, olvasom.

[ Szerkesztve ]

(#101158) zool1


zool1
őstag

Érdemes még Lenovo s939-es készüléket nézelődni?! Illetve hasonló tudással / árban van e még telefon?! :F

(#101159) iMaverick válasza odium (#101157) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem vagyok az folyamatosan a kijelzőt molesztáló felhasználó! Megy a wifi, 2 fiókot folyamatosan szinkronizál. Ez a fix. Ezzel elvagyok. (A 4G-t első körben kapcsoltam le, alig használok mobilnetet.)

Az előző Amoi-ban is egy 2000-es aksi volt, azzal 2 nap simán megvolt.

A Nyalóka frissítésre nem tudok mit mondani, ezt a kockázatot be kell vállalnunk!

A hang: a hátsó hangszóró eléggé halk, szoftveres felturbózható, de újraindítás után elfelejti... A fülesen normálisan jön a hang.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#101160) Laza... válasza janaman01 (#100995) üzenetére


Laza...
addikt

Tegnap megrendeltem, ma hozták.

Lekapcsolták a régit, az új nem müxik. :W Ügyflszolgálatra telefon, fáradjak be egy trékom irodába, mert nekik nincs jogosultságuk javítani, a kártya rosszul regisztrálódott a rendszerükben. Kapják be az összes lövegem :W :W :W Trékom. Nem csoda hogy ez a "nickjük"

Never give up!

(#101161) scanman válasza aytukabozs (#101149) üzenetére


scanman
csendes tag

Még nem tudom, honnan venném, tudtommal még csak Kínában kezdték el forgalmazn. A hivatalosabb helyeken mindenhol 2 giga rammal írják, ezért néztem ki magamnak. Ti tudtok ajánlani valami korrekt helyet, ahonnan már rendelhető?

scanman

(#101162) Mcleod


Mcleod
tag

Szerintetek létezik keleti vikong testvéreinknél az Asus Padfone - hoz hasonló telefon-tablet kombináció?
Az elképzelés szerintem nagyon jó, de az ára elég húzós... Főleg ha nincs konkurencia...

[ Szerkesztve ]

Csak egy maradhat!!

(#101163) fateless válasza Mcleod (#101162) üzenetére


fateless
veterán

Nem tudok róla.

Nekem nem jött be az elképzelés. Kipróbálta egy barátom egy hétig, és azt vette észre, hogy az első két nap még be-berakta a telefont a tabletbe, de aztán már inkább a telefonon csinálta azt, amire a tabletet akarta használni. Túl sok telefonhívás jött ahhoz, hogy kényelmes lett volna használnia. BT headset segített volna, de azt nem szerette. Persze az, hogy neki nem jött be, nem jelent semmit más tekintetében...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#101164) janaman01 válasza Laza... (#101160) üzenetére


janaman01
addikt

nana , tuti Te diktáltad be rosszul az azonositó 20 jegyű számot..persze egyből szegény telekomot hibáztatod

sokszor nekem is ki van a t.köm velük....

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101165) Viktor0610 válasza janaman01 (#101164) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sejtettem, hogy bár jól hangzik a 4G-képes SIM házhoz szállítása, de túl sok problémát láttam már kártyacserék után, így nem vagyok biztos benne, hogy tényleg jó eljárás. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#101166) janaman01 válasza Viktor0610 (#101165) üzenetére


janaman01
addikt

nekem 2 perc és aktiv is lett ( lehet mákom volt)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101167) Laza... válasza janaman01 (#101164) üzenetére


Laza...
addikt

Kabbe.. :P

Jól diktáltam be, vissza is olvasták :P :W Két perc múlva már nem működött a régi, de az új sem. Azóta ez nem is változott :(((

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#101168) janaman01 válasza Laza... (#101167) üzenetére


janaman01
addikt

és azt megcsináltad? hogy jó napot kivánok most érkezett meg bla bla bla...és szeretném aktiváltatni az új kártyám

mármint úgy gondoltam ,hogy még egyszer felhivni őket mintha most akarnád élesiteni ...:) hátha..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101169) #79335424 válasza Laza... (#101160) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Trékom. Nem csoda hogy ez a "nickjük"
No igen. A "Telenyomor" sokkal jobban hangzik. :D

(#101170) kobipeti válasza #79335424 (#101169) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Mi legyen a harmadik Szopafone vagy Vodab@sz?

[ Szerkesztve ]

(#101171) zool1 válasza kobipeti (#101170) üzenetére


zool1
őstag

Én a júpíszénél vagyok... :DDD

(#101172) cs.zs. válasza fateless (#101163) üzenetére


cs.zs.
addikt

Van itthon Wayteq x-tab 7x Quad. 2 db simet is fogad. Azért jó, mert úgyis mindig a gyerekek kezében van, ha hívjuk őket, azonnal felveszik. Kitűnő megoldás, de nem utcán-telefonáláshoz.

...

(#101173) Laza... válasza janaman01 (#101168) üzenetére


Laza...
addikt

Tudod mit csináltam? Mivel a számot gyak. úgy sem ismerte senki, csak a mobilnet miatt volt, rendeltem online új kártyát. Mivel az előzőn pénz sem volt ;] :DDD :C

Never give up!

(#101174) janaman01 válasza Laza... (#101173) üzenetére


janaman01
addikt

há Te még pofátlanabb vagy mint én..de legalább olyan lusta :D :C

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101175) Laza... válasza janaman01 (#101174) üzenetére


Laza...
addikt

Faxt érdekli, dógozzanak meg a pénzükért ;] :DDD

A poén az lesz, ha ehhez is kell majd csere simet kérnem :DDD :DDD :DDD

Never give up!

(#101176) mong08 válasza Laza... (#101175) üzenetére


mong08
tag

Nem vagy te egy kicsit Laza ... ;) :D :D

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#101177) janaman01 válasza Laza... (#101175) üzenetére


janaman01
addikt

na arról azért számolj be ha kell , ne akarok lemaradni a röhögésről :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101178) Laza... válasza janaman01 (#101177) üzenetére


Laza...
addikt

Nem értem, máskor mindig jön sms, vagy valami, hogy értékeljem a szolgáltatásukat.... Most értékeltem volna. Vagy az új kártyára küldhették el vajon? :F :DDD

Never give up!

(#101179) zolipapa66 válasza Laza... (#101178) üzenetére


zolipapa66
tag

Vagy a régire, amit töröltek :D

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#101180) janaman01 válasza Laza... (#101178) üzenetére


janaman01
addikt

na azért ők se hülyék...nyilván nem kérdezősködnek arról ,amiről ők is tudják hogy egy nagy nulla...:)
egyébként még engem sem "kérdeztek" meg..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#101181) Laza... válasza janaman01 (#101180) üzenetére


Laza...
addikt

Voda az bezzeg mindig kérdezi. Cserébe ha lejárt az 50MB-om, akkor mintha ollóval elvágták volna a netet. Ugyanakkor bármilyen oldalt megnyithatok, mindig a vodefosra dob hogy vegyek napijegyet :C :DDD

Never give up!

(#101182) bupemko válasza body007 (#97773) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem megjött, amit egy hónappal utánad rendeltem. Nekem eddig tetszik a Jiayu F2, nektek hogyg vált be?

(#101183) mekker


mekker
őstag

Üdv!
Valaki vásárolt már hasonló flip-tokot?:

Tehát ahol ez a kis ragasztós cucc tartja a helyén a készüléket, nem keret.
Érdemes ilyet venni, vagy párszor kiszedem a tokból a készüléket, és vége a ragasztónak?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#101184) nyisziati válasza mekker (#101183) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, vagy 2 hónapig ilyet használtam a jelenlegihez. Először tartottam tőle én is, aztán meggyőzött. Nagyon stabil, észre sem venni, hogy különálló tok. Aztán kicsit vastagnak találtam, úgyhogy lecseréltem egy szilikon tokra. De a minőségével nem volt gond. A kis csatlakozófülben lévő mágnesre kell figyelni, mert hajlamos kiesni, nekem mindkét ilyen tokból 1-2 hónap alatt kiesett. Talán pillanatragasztóval érdemes a szélén végigmenni, hogy ne tudjon szétnyílni. Vagy ha már szétnyílt, akkor a belső felületet megkínálni vele (mágnesestül).

(#101185) svgyula válasza mekker (#101183) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én a szilikon tokot ragasztottam bele és abba mert a telefon. Úgy ha esetleg az akkumulátort ki kell venni vagy a telefon "csupaszon" kell nem a ragasztóból rángatod ki ami esetleg utána már nem is fogja rendesen.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#101186) cs.zs. válasza svgyula (#101185) üzenetére


cs.zs.
addikt

+ szilikon tok + flip-tok? :Y
Mindegy lenne ha vennél egy nagy ütésálló eszközt, ami nem mellesleg vízálló is lenne

...

(#101187) #79335424 válasza cs.zs. (#101186) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Én is egy gyári, szilikonos flipet rendeltem. Az enyém ablakos, a teló felismeri és csukott állapotban az ablakhoz igazítja az óra widgetet, az események megjelenítését, a hívásjelzést és a zeneátszó kezelőfelületét. Ezek kinyitás nélkül, az ablakon keresztül is kezelhetök. Így pl. egy bejövő hívásnál ki sem kell nyitni a tokot. Nem is értem, hogy csinálja, mert nem egy vékony fólia az ablak. Plusz, ha tokban van, akkor deaktiválja az elcsúsztatós lockot. Így nyitáskor egyből home -on vagyok. De számomra a leglényegesebb feature, amiért ezt a megoldást választottam, az, hogy a szilikon keret ebben nem ragasztott, hanem kibillenthető, ezáltal a nyitott tokkal, egy asztalon, döntött pozícióban tudom használni a telót. Szvsz. a szilikon hátlapos flip tok hasznos cucc.

[ Szerkesztve ]

(#101188) WOT-H-A-C válasza mekker (#101183) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia. A kollégám a jiayu F1 én használ ilyet. Mostmár közel 1 éve rajta van. Őszintén szólva mikor felragasztottam neki, úgy voltam vele, hogy max 2 hét és tehetem fel neki a pót ragasztó csíkot. Ennek ellenére a mai napig abban van a teló ráadásul esett nem keveset. Szóval meglepően tartós. Az más kérdés, hogy én pl. biztos nem ragasztgatnám össze a telefonom hátlapját. Viszont amit svgyula kolléga ajánlott az megfontolando. Ha a szilkikon tokot beragasztod az védeni is fog ráadásul az nem fogja karcolni a telefon sarkait kivételkor, mint egy műanyag tenné. Persze ehhez kicsivel nagyobb tokot kell nézni, némi átalakítással. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101189) cs.zs. válasza #79335424 (#101187) üzenetére


cs.zs.
addikt

A hasznosságát egy percig sem kétlem, inkább a mérete ami aggaszt

...

(#101190) #79335424 válasza cs.zs. (#101189) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre a "csajos" válasz ugrik be.
Nem a méret a lényeg, hanem az, hogy jó nagy legyen. :)
Figyelem a topikot, tudom, hogy van az erőnek egy másik oldala, ami szerint az 5" is nagy, úgyhogy értem az aggodalmadat. De én a másik oldal híve vagyok, ezért vettem tepsit és így, használat közben úgy érzem, hogy a 6-6,5" -t is símán tudnám kezelni. Úgyhogy engem nem zavar, hogy a tok kb. 5mm -rel növeli a méretet.

(#101192) Zeki válasza #41187328 (#101191) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem olvastam még róla.

(#101193) zolipapa66 válasza #41187328 (#101191) üzenetére


zolipapa66
tag

A kingzone z1 és az ecoo E04 volt a két befutó nálam, végül a z1 van úton, de erről csak jókat olvastam.

Ők nem szállítanak ingyen, arra vigyázz.

e04plus 179$

[ Szerkesztve ]

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#101194) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok keresnék 4.7" vagy 4.5" telefont megbízható legyen legelsősorban és fehér. Lehessen vele csinálni vele jó minőségű képeket. a Keret sajnos max 40k áfával együtt .

(#101195) v-man válasza WOT-H-A-C (#101188) üzenetére


v-man
őstag

Én is ezen az elven vettem tesóm THL T6s-éhez egy szilikon tokot, meg egy ilyesmi, fentebb linkelt mágneses rendszerűt. Szépen meg is jöttek sorban, aztán beletettük a szilikonba, majd jöhetett volna a ragasztás, de erre nem csukódik rendesen össze a szilikonnal vastagítva :O
Pedig mindkettőt "original"-nak írta a kínai...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#101196) WOT-H-A-C válasza v-man (#101195) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

ezért írtam, hogy nagyobb tokba kell beletenni... :K Én pl egy g2f tokjába tenném az f1 et , de ugye ez meg sufni tuning. Nekem egyszerűbb a dolgom, mert "beledugós, fellül tépőzáras" bőr tokot használok,ami 1 mérettel nagyobb mint a telefonom, így szilikon tokkal együtt belefér. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101197) Viktor0610 válasza v-man (#101195) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, hogy nem csukódik össze a tok a szilikon tokkal együtt használva.
Azt a készülék hátlapjára kell rátenni, úgy találták ki a kis kínai kezek! ;)

Samsung Galaxy A54

(#101198) gagez


gagez
csendes tag

Sziasztok!
Frissítettem a Zopo ZP980+ telómat a www.zopomobile.eu oldaláról 4.4.2-re. Minden szép és jó, de a SuperSU azt írja ki, hogy
"Nincs SU bináris telepítve, és a SuperSU nem telepíthető. Ez a probléma! Ha ön csak frissítette az Android 4.3-ra, akkor manuálisan kell újra rootolnia, erről konzultáljon az illetékes készülék fórumán."

Tanácsot kérnék, hogy mit csináljak, hogy kezdjek neki.. (rootoltam már pár telót régebben, de azóta már annyi minden változott..)
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.
gagez

(#101199) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen kínai csodát (Timmy E86). Az normális, hogy a wifi MAC címét minden wifi, vagy készülék ki-be kapcsolásnál random megváltoztatja? Ha jól tudom, ennek fix címnek kéne lennie, nem?

mAtx4ever!

(#101200) WOT-H-A-C válasza gagez (#101198) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Próbáld meg Iroot-al, vagy rootgeniussal.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.