Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100063) Sándor -P20- válasza cappa72 (#100060) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

A leírás szerint a gyári boot progiból érem el a factory módot. cwm-be is ugyanúgy lépek be.
Az tiszta, hogy a CWM-nek más a célja, egy halom plussz lehetőséggel bír.(azért lett írva... :) )
Viszont gyári progiban a leírás szerint kellene lennie egy "item test" menűpontnak, ahonnan elérhető a " G-Sensor Calibration". [link] Szal ezt nem találom a CWM-ben. (Vagy lehet hogy nagyon rossz helyen keresem? :F )
Illetve egyetlen appal sem tudtam bekalibrálni a G sensort. Egy-egy progi, amit lehet kalibrálni tökéletesen működik, pl a vízmértékek. A gamek is tökéletesek amiket lehet kalibrálni. De mit csinálja azokkal a progikal, amiknél nincs kalibráció? :F Pl fotó alkalmazások, amik kiolvassák a G szenzor adatait, és az szerint tájolják a képet?
Illetve a képernyő tájolása. Sajnos az A660-ban nincs (vagy csak nem találtam) a képernyő beállításoknál G szenzor kalibrációt... :(

[ Szerkesztve ]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.