Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14638) Laja333 válasza westlake (#14635) üzenetére


Laja333
őstag

Szerintem az ár is "meglepi" volt. Azt lehett tudni, hogy nem a pletyka áron fogják adni, hanem rajtnál megvágják, de mindenki fellélegzett, amikor kimondták az igazi árat. Sokan azt hitték brutál sokat kell fogyasztania, hogy beérje a ti-t, ez sem jött be. A Nanora pl nem számítottam, az annyira tetszik így látatlanban is, hogy szerintem benevezek egyre. Ne érts félre, én örülök, hogy megcsinálták a házi feladatot.

Asbee Persze, ha az NVsek teleokádják a radeon topikot a "szr az AMD" kommentjeikkel, akkor szegények, biztos okuk van rá, megtehetik. Ha szemrehányást kapnak, akkor provokálva érzik magukat. Ótiszegények.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.