Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40638) Danecay válasza paprobert (#40632) üzenetére


Danecay
őstag

Odacsavartam mindennek, GPU ventik, ház ventik, majd felszállt a szoba :) de így is 73 fokig ment fel ami önmagában nem is lenne gond, viszont ha összefüggést próbálunk keresni hőmérséklet és teljesítmény között akkor azt vettem észre, hogy így, hogy feltekert ventik miatt később lépte át a ~70 fokot, tovább is maradt 1411MHn a GPU. A 70C fog nem egy olyan nagy hőmérséklet ami miatt el kellene kezdeni visszafogni a teljesítményt és ezt a hőmérsékletet ilyen körülmények között a felhasználók nagy része el is éri szerintem. Amennyiben ez jelenség kiváltója úgy senkinek, legalábbis a felhasználók zömének nem kellene, hogy a teszt során megtartsa a frekvenciát végig 1411MHz-en. Ezért is kérdeztem, hogy másnál hogy alakul ez a dolog. Amennyiben másnál 70C fok felett is stabilan tartja az 1411MHz-es frekvenciát akkor az én kártyámmal lesz a baj ami egyébként egy Nitro+os Sapphire.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.