Hirdetés
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 2 – Főzés: szabályok, vagy szabadság?
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újratöltve!
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
Új hozzászólás Aktív témák
-
mexel
veterán
válasz
Dany007 #42837 üzenetére
Nem régen valamilyen más sorozatú 7-es kártyát kerestem. Annak a topikjában meg csak a Sapphire-t ajánlják, hogy az a legjobb vétel még a 2 év gari ellenére is
Szerintem így nem lehet igazságot tenni. Sapphire-ból fogy a legtöbb, abból kerül ki a legtöbb hibás is így a vevőkhöz. A 7870 szerencsétlen széria volt, ott egyértelműen volt egy típushibája a sapphire-nak, a BS hiba. Ezt javította a cég, azóta nincs gond. MSI-nél pedig ott voltak a helikopteresek, azt nem javították hanem nem vett róla tudomást a gyártó ha jól emlékszem. 77xx-es sorozatban a gigabytokkal volt sok gond a zerocore hiba miatt (mondjuk az minden gyártónál előjött)
Akkor melyik a jó? Ha szerencséje van az embernek és a gépe is jó akkor mindegyik jó választás lehet. Ha pedig az ember kifog egy sz@rt akkor mindegy melyikből fogja ki szvsz. Nálam volt hiperszupernek beállított HIS is, de nekem a kinézete nagyon nem tetszett, igen gagyinak tűnt, a hűtésére azt mondták az a leghalkabb, a sapphire mégis halkabb volt.
Több kártya is volt nálam és idle módban szerintem a sapphire a leghalkabb ( kivéve ha olyan biossal jön amiben 30%-ra van állítva aventi), le tudtam tesztelni többet is és hallom jól mert majdnem passzív a gépem.
Terhelésen már meg tud jönni a hangja, de ezt lehet jól szabályozni. Asusnál MSI-nél vonzóbb a 3 év gari, nem biztos hogy a minőségük miatt drágábbak, lehet hogy a +1év gari is beleszól az árba.
Új hozzászólás Aktív témák
- IFA 2025: Tank, pók és egyéb furcsaságok az Oscal standján
- Autós topik
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- E-roller topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Vezetékes FEJhallgatók
- Okos Otthon / Smart Home
- Notebook / laptop alkatrészek cseréje (processzor, RAM, HDD)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- További aktív témák...
- Surface Laptop 7 Business edition - Intel Core ultra 5 236V energiahatékonyabb az intelnél! -olvass
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Samsung Galaxy Watch 6 Classic
- Honor X7b 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Stílusos megjelenés, megbízható teljesítmény
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest