Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59084) V!ck válasza Hencso (#59081) üzenetére


V!ck
aktív tag

Ha Fx6300-at akar, meg egyáltalán úgy nagyjából elolvasod és értelmezed amit leír, akkor szerintem rájössz, hogy nem a Sabertooth kategóriás lapok közül szeretne válogatni, mert akkor gondolkozás nélkül beleférne egy 8320 is. :)
Az alaplap kérdésben igazad van, kényes az FX, de túlmisztifikálod. Egy normális 970-es lappal is nagyon jól járna és szépen meg is tudná hajtani :)

(#59083): Miért is? Mivel tud többet a 990FX, ami miatt a srácnak szüksége lenne rá? Egyébként megint csak azt tudom mondani, hogy nem a felső kategóriát nézte ki...
máshonnan nézve: a drágább, csúcs/csúcs közeli lapokat pláne nem éri meg megvenni, mert sokkal drágább, előrébb sem vagy vele, mert úgysem lesz már több bele való proci és használtan később a kutyának sem fog kelleni vagy csak röhejes áron...

(#59085): igaz, a használtpiac... procit szabad, tény, nem nagyon van arra esély, hogy hibásat fogj ki. De én pl lapot nem vennék sosem használtat. Nem tudhatod, hogy szerelték be, hogy használták, zárt helyen volt-e (pl asztalban) használva, házventi nélkül és forrt mint az állat, stbstbstb... videókártyát meg szénnéhúzzák...
most pl egy alig fél éves R7 260X-szel szívtam meg, garancia ide vagy oda... sz*r, használhatatlan hulladék, mondjuk sokan panaszkodnak rá... váltottam is alig 2 hónapnyi használat után...

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.