Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58151) Whysperer


Whysperer
addikt

Parasztosan... Barátaim. Mindenki a pénztárcájának megfelelő gépet vegyen . Így hajtja kis úgy hajtja ki. Lényeg,hogy Jól érezd magad a játékokban és a géped rendesen és stabilan menjen abba a környezetbe amibe és amire használod. AMD-d van inteled vagy Nvidiad van vagy ATi-d van. kutyát sem érdekli . Játékba az számít,hogy úgyes legyél. 120 Fpssel íis meglehet halni és 80-nal is lehet győzni. Lehetsz Te atom gyökér sok pénzzel, Jó fej sok pénzzel. Lehetsz troll kevé spénzzel és lehetsz ügyes is kevés pénzzel. Én például ügyes Support vagoyk minden fajta játékban Fx-xel és ATi-val de volt idióta már ugyan ilyen géppel és volt ügyes játékos már kékkzel zölddel.

Fele ember észre sem veszi ,hogyha egy játékkal játszol és például egy magamfajta AMD-vel csinált bele szimmulációt. Senkit nem érdekel. Az,hogy mit tudtok veszekedni manapság ezeken. Szerintem mind a kettő ludas. Egyik húzza a másikat. 19 és egy híján 20.

Én csak azzal nem értek egyet, hogy senki nem használj a privát gombot. Pedig ott aztán olyan jó tanácsokat lehet adni.. Anélkül ,hogy a topic orientálóságát megsértené bárki is. Bár szerintem már lassan minden topicot össze kapcsolhatunk mert a NVidiába Atisok irkálnak --- az ATI-ba NV-ek -- Fx-be intelesek -- Intelbe AMD-ek. --- de majd 1x biztos felnő mindenki ahhoz, hogy privátba írjon más témában és adott topicba adott hozzászólásokkal gyarapítsa a tudást.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#58152) Habugi válasza Whysperer (#58151) üzenetére


Habugi
addikt

Hát nem tudom, alapvetően igazad van csak tudod nekem sokszor lenne mit írnom pár Inteles topicba (mert igen, néha olvasgatom azokat is..) de nem teszem, meg úgy kb más AMD/FX-es sem, pedig amikor egy 100k-s procit lehet visszavinni mert hűthetetlen az Intel féle ("AMD-től elhúzott") csúcstechnológia.., akkor azért rendesen ki tudnám aknázni a szókincsemet még féltucat mondatban is.. ;]

Elfér itt néha egy kis Inteles saláta, csak amikor a féligazságok megtöltik a immunrendszeremet akkor szoktam kicsit "elégedetlenkedni".
Nyilván aki FX-ről váltott Intelre a saját szemszögéből jogosan érezheti úgy hogy felhozza a témát mert gyakorlati tapasztalata van. Ám ez mindenkinél mást jelent, itt van pl elvtársUram aki az életben nem húzta az FX-et, meg pl a Macska vagy Sasbá', ha ez még nem elég változó amire figyelni kell amikor ilyen fórumtárs "véleményét" olvassa valaki, akkor még ottvan az is mikor váltott.
Milyen játékokkal tolta vagy akkoriban mennyire használtak négynél több szálat ezek a játékok stb.

Szóval sok esetben erősen köbgyök kategória, ezért is marhára nem szerencsés általánosítani.
Ráadásul ottvan még az FX-ek tuningra gyártott mivolta. Egy huzatlan 6100as is "FX", meg egy 5+Ghz-re tolt Vishera is. A kettő viszonya pedig kb Gizike kontra Gőzeke, megint változó hogy feltételezett egykori tulajok éppen random topicban hogy nyilvánulnak meg egyikről vagy másikról, ugyanakkor az esetek 90%-ban csak FX-nek hívják egykori procijukat.

Hablaty után pedig csak annyi, nem azt kell nézni mit mond, hanem azt hogy ki mondja..! :K

Arról nem beszélve, két fajta felhasználó van ezen a fórumon, az egyik mondja/írja mit tud a procija/hűtése, milyen procilimitje volt/nem volt, kihajtja-e vagy sem stb, a másik pedig mutatja!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#58153) Whysperer válasza Habugi (#58152) üzenetére


Whysperer
addikt

Figyi Én nem hiszek ennek meg annak. Amikor ezt is meg azt is húzni kell a ó teljesítményhez akkor nekem mindegy.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#58155) bozont válasza Habugi (#58152) üzenetére


bozont
veterán

Érdekes, hogy most semmi olyanról nem volt szó ami provokatív, vagy troll lenne. Mégis valaki egyből jön itt az intel fanboykodással meg trollt kiállt (bár láthatóan magából indul ki :P ) és jön a sok off hozzászólás.

De persze tudom, én is fogjam be a pofám, csak trollkodok én is itten ezzel a kék valamivel. Az nem számít, hogy egészen 3 hónappal ezelőttig csak AMD cpuim voltak, mert úgy tűnik csak a kék ködöt látják körülöttem, azon túl semmit. :(

De lehet inkább a topicot sem olvasom tovább, pedig attól hogy már nem FX(6100) van a gépemben még érdekelnek a történések.

(#58156) MiklosSaS válasza bozont (#58155) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ne vedd magadra :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58157) Habugi válasza bozont (#58155) üzenetére


Habugi
addikt

Értelmező olvasás.., olvasd el mégegyszer amit írtam.

Arról mit írtam az általánosításról, kinek szólt a post és mit taglalt.
A miért az szerintem egyértelmű.

Nem tudom miért érezted magad megszólítva, abban viszont biztos vagyok hogy semmi közöm hozzá! :N

(#58159) miklosss2012:

Löl.. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#58158) Whysperer válasza ViZion (#58154) üzenetére


Whysperer
addikt

Én? vagy ki tiltotta le?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#58159) MiklosSaS válasza Habugi (#58157) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vettem az adast, a poszt nekem szolt :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58160) Lacielvtárs válasza Habugi (#58152) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:B :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58161) Whysperer válasza MiklosSaS (#58159) üzenetére


Whysperer
addikt

"Rólad szólnak a hírek veled van tele a sajtó" :C :C

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#58162) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Itt lehet, off ezért abba is rakom:

Az aláírásomban látható konfigurációm van, ami sajna hűtés szempontjából elégé elcs***tem, mivel nem figyeltem az alkatrészek méreteire. A problémám az, hogy jelenleg p/p-be megy a corsair h100i de nem sokat ér mert a borda alá nem fért csak 2 db 12 mm vastagságú ventilátor (sajna az alaplapomon 1-2 csatlakozó túl magasan van), a felső 2 gyári ventilátor pedig nem fért be pontosan a borda felé (mivel a felső rekesz kialakítása nem a legjobb). Ha nem p/p-be lenne akkor sem lenne megoldható normál vastagságú ventilátorokkal és a ház elejébe sem fér be a h100i mert nem lehet mind a két hdd tartót kiszerelni. Ráadásnak amellett, hogy rosszul hűt még hangos is. Korábban próbálkoztam léghűtéssel is, de ott meg az volt a probléma, hogy a memória magas bordás, így 1 slotot nem lehetett használni, de mivel szeretnék memóriát bővíteni az sem a legjobb. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi lenne a jobb megoldás:

- Megmaradni a h100i-nél és cseréljek házat (ebben az esetben tudnátok-e olyan házat ajánlani aminek a fenti részében p/p módban elfér normál méretű ventilátorokkal a h100i és milyen ventilátorokat ajánlotok hozzá).
- Váltsak vissza léghűtésre, de akkor viszont egy max. 155 mm magasságú hűtő kellene ami mellett elfér a magas bordájú memória is. Illetve örülnék neki ha a proci húzható lenne (korábban próbált léghűtés Thermalright Macho rev.A).
- A kettő variánsa: új ház és léghűtés (ezt annyira nem szeretném).

Előre is köszi a segítséget.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#58163) rambustibi válasza Habugi (#58152) üzenetére


rambustibi
őstag

Egyetértek.
Az utolsó 3 sorral pedig totálisan igazad van, ezt már én is észrevettem, viszont csodálatosan megfogalmazva írtad le helyettem is. :K

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#58164) ViZion válasza bozont (#58155) üzenetére


ViZion
félisten

uhh... gondolom ez nekem szólt. Amúgy nézd meg Sasss bácsi fx-es linkjét... nah, arra jött a troll szöveg. Bakker, nem kell mindent véresen komolyan venni...

Nem, nem tiltott le Sass, az is vicc volt. Nyugogggyatokmámeg :D

bitch Sasss, please... :P

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#58165) MiklosSaS válasza ViZion (#58164) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

De meg letilthatlak ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58166) pipo112 válasza NyMRooD (#58162) üzenetére


pipo112
senior tag

Nos jelen esetben maradj a ház cserénél mert 155mm-es hűtőkben a Macho az ász annál jobbat most nem tudok a piacon ilyen magassággal magas ramok mellé. Házat meg kérdezd meg a milyen házat vegyek topic-ban de javaslatkén fd define r4 , vagy valami corsair ház de a kuckó topic-ban biztos kisegítenek bővebben

[ Szerkesztve ]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#58167) zimi1991 válasza Whysperer (#58153) üzenetére


zimi1991
aktív tag

Teljesen egyet kell értek veled!
Az i5 konkrétan semmit sem ér tuning nélkül!És ez sajnáét tapasztalatom ezért is adtam el!
A másik meg az, hogy nem mindegy, hogy 100 vagy 120 fps ha élvezem??? :U

A privátokra illik válaszolni!

(#58168) MK VII válasza zimi1991 (#58167) üzenetére


MK VII
veterán

"Az i5 konkrétan semmit sem ér tuning nélkül!"És ez sajnáét tapasztalatom ezért is adtam el!

Picit olvass utána ennek a dolognak és ne hagyatkozz a saját tapasztalatodra, mert nagyon messze jársz a valóságtól ezzel a kijelentéseddel.Ha a saját tapasztalatod akkor ott nálad vannak a gondok nem az i5-el..
Egy alap órajelen üzemelő i5 simán hozza egy húzott FX szintjét, de úgy is írhatnám, hogy egy húzott FX az alap órajeles i5 szintjét hozza.

(#58169) Beretvás válasza MK VII (#58168) üzenetére


Beretvás
addikt

"Egy alap órajelen üzemelő i5 simán hozza egy húzott FX szintjét, de úgy is írhatnám, hogy egy húzott FX az alap órajeles i5 szintjét hozza." XDXD te is a helyzet magaslatán állsz..xD

(#58170) MK VII válasza Beretvás (#58169) üzenetére


MK VII
veterán

Kérlek fejtsd ki, hogy mi olyan vicces ezen?
Látom xD-ni tudsz, de nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal...

Bár tudod mit? Ne is fejtsd ki, mert tök felesleges.. Ha neked ez a kijelentés meglepő akkor nálad sem a géppel vannak gondok! :N

(#58171) Beretvás válasza MK VII (#58170) üzenetére


Beretvás
addikt

intel fan boy... xd

(#58172) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem hajtja ki!
Én is Inteles vagyok? :N

(#58173) Beretvás válasza eldiablo (#58172) üzenetére


Beretvás
addikt

ahhhhha, meg eretnek..xD :P

(#58174) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem jo volna visszakanyarodni a topic ertelmehez es hanyagolni.

Egy viccnek szantam, de inkabb toroltettem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58175) MK VII válasza Beretvás (#58171) üzenetére


MK VII
veterán

Romlott gombát ettél? Vagy?
Miért érzem azt, hogy, ha Intel gépem van akkor szerinted ide már nincs jogom írni sem? Vagy mit kéne tennem, hogy ne nézz "Intel fanboynak" ? Húzzam le a wc-n a gépem és vegyek efikszet, mert az a jó? Vagy? Mit csináljak, hogy az olyan lelki szegény véglény mint Te, ha meglátod az adatlapomat akkor ne hívj fanboynak?
Na, de tényleg.
Teljesen tisztában vagyok az FX-el és az Intellel is szóval az ilyen megnyilvánulásaidat kérlek hagyd meg a családodnak.

Tudod mi a baj? Hogy Te mint Intelest leszóló csak azért osztasz, mert Intelem van, de én mint Inteles sosem szóltam le egy AMD-ést sem azért, mert AMD-s... Az meg, hogy kb tök mindegy miért ír ide egy Intel gépet használó ember és azonnal fanboyozva van az téged minősít...
Já és nem tudom eljutottál-e addig az adatlapomon, hogy HD6950. De, ha nem akkor elárulom, hogy AMD kártyáim voltak mióta az eszemet tudom és az is lesz, ha nem megy csődbe...

Azt hiszem ezt meg is beszéltük..

[ Szerkesztve ]

(#58176) Virus:PENGE


Virus:PENGE
csendes tag

Üdv

Egy AMD FX-4300 3.80GHz AM3+ BOX cpu hoz milyen alaplapot ajánlotok szűk a keret lehető legolcsóbbat szeretném ilyen 10-13e ft körül ddr3 ast.

Választ előre is köszi.

(#58177) MiklosSaS válasza Virus:PENGE (#58176) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Asus M5A97, ez a legolcsobb amiben mukodne is, termeszetesen az aprorol.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58178) lovas001 válasza MK VII (#58168) üzenetére


lovas001
aktív tag

Nos nem nagyon szoktam offolni de most kivételt teszek annyian írták már hogy simán hozza egy i 5 az fx szintjét hogy szivesen kipróbálnám magam egy pár tesztben hogyha valaki akinek i5 a rendelkezésére áll. nem lennék rest beáldoznám az időmet különböző szintetikus és egyéb tesztekben is :) Csak hogy mégis kiderüljön mire is vagyko képes nagyából egy i 5 el szemen :)

[ Szerkesztve ]

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#58179) Balathruin válasza lovas001 (#58178) üzenetére


Balathruin
veterán

Véletlenül van egy i5-öm.

(#58180) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Nekem volt mindkettő, szóval szerintem tudok "pártolás" nélkül véleményt nyilvánítani.

Volt i5 4460-am (~45-50k huf) illetve egy fx 8320-am (~40k)

Véleményem szerint játékokban néhol az i5 jobb volt, volt ahol nem sokkal, volt ahol láthatóan. Az Intelnél elég jó az 1 magra jutó teljesítmény.

Sony Vegasban, Cinema 4D-ben, 3DSmaxban viszont mindenképpen az FX volt jobb.
Hogy számadatot is mondjak:
i5 4460 cinebench: emlékeim szerint 460 környékén, egy oldal szerint 477
FX 8320 cinebench: szintén emlékeim szerint ~550

Mondanám hogy legalább i5 nem melegedett annyira, de ez nem igaz, valszeg egy elég rosszat fogtam ki, ugyanis gyári hűtővel simán 80 fokig elment.

(#58181) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Gyertek ide be, es kezdodhet a karate!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58182) Šolaire


Šolaire
veterán

Sziasztok a profilomban látható konfigba szeretnék vga-t cserélni természetesen erősebbre,meg ugye amit a procim is kihajt(fx8350) előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#58183) MK VII válasza Šolaire (#58182) üzenetére


MK VII
veterán

Szerintem max. egy 280X-et tegyél oda.

(#58184) bozont válasza ViZion (#58164) üzenetére


bozont
veterán

Eh, a pálinka is rátett egy lapáttal, direkt nem próbálok belefolyni ilyen vitákba, de néha sikerül.

Habár Habugi hsz-ére válaszoltam, nem neki címeztem konkrétan, úgy általánosságban írtam.

Na, de legyen vége, az offnak, van már rá másik topic úgy tűnik. :D

(#58185) Šolaire válasza MK VII (#58183) üzenetére


Šolaire
veterán

Értem köszi:) a mostani vga se rosz de néha kezd kevés lenni :R nekem egy ashrock 970m alaplap égett el tuning nem volt elvitte a procit meg kapott a táp is vadiúj konfig volt :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#58186) ViZion válasza Šolaire (#58185) üzenetére


ViZion
félisten

Sokat "tanultál" az esetből, ha a leggyengébb LE lapba 8350-et raktál... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#58187) Šolaire válasza ViZion (#58186) üzenetére


Šolaire
veterán

Micro atx házba nehéz jó lapot találni meg elvileg támogatja az fx-eket. Gyártási hibásak voltak maga a gyártó is elismerte pcx-nél vagy 6 ugyanilyen alaplap volt megfeküdve.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#58188) Mahrenburg válasza Šolaire (#58185) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hello!

ASRock 970M Pro3 volt, amely elköltözött az örök vadászmezőkre?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#58189) Šolaire válasza Mahrenburg (#58188) üzenetére


Šolaire
veterán

Igen vannak róla képek is :) kellemetlen volt. Ezt az fx-es topicot most fedeztem fel.

“Praise The Sun” \[T]/

(#58190) Mahrenburg válasza Šolaire (#58189) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm!

Sajnálatos, hogy nem előbb találtál ezen topicra, biztosan megpróbáltak volna lebeszélni a lapról, bár igazából nincs olyan mATX alaplap, mely jó szívvel ajánlható FX 8xxx-CPU-hoz.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#58191) Šolaire válasza Mahrenburg (#58190) üzenetére


Šolaire
veterán

Értem köszi :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#58192) Hencso válasza Šolaire (#58191) üzenetére


Hencso
Ármester

ASUS M5A78L-M khm... szerintem épits APU ra :d az FX ad el ha microban utazol ... értelmes deszka kell ezek alá a procik alá :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#58193) Misiviktor


Misiviktor
csendes tag

Sziasztok!

(Igen tudom hogy kismilliószor adtatok tanácsot már embereknek h milyen hűtőt stb de nem igen szeretnék átböngészni több száz topicot)

Korábban már kaptam tanácsot illetve át lett rágva a húzás/finomhangolás is hogy mit hogyan.
De most az lenne a kérdésem, hogy ti esetleg tapasztalt modderek, tuningosok / finomhangolók milyen léghűtést ajánlotok a processzorra?
Most csak egy Thermaltake Contact 21 hűtőm van alap gyári ventilátor plusz egy sima mezei 10cm-es hozzá ami meglehetősen kevés levegőt szállít.
Alatta egy FX6100 van 4.5ghz-n de később szeretném mégiscsak elcserélni egy erősebb korszerűbb 8*** szériára amit ismét húzni szeretnék. Jó hűtést szeretnék és nem ökör árakért, milyen hűtőt tudtok ajánlani? Illetve milyen hűtőpasztát? Most egy MX 2-t használok.

( Nem FX-hez kapcsolódik de
// A gépház az készülőben van ami teljes plexi lesz. Esetleg mivel tudom javitani a gép hűtését szellőzését mind az alaplap hűtőbordáinak , ramoknak és a vga-nak ? // )

A segítséget előre is köszönöm !!

(#58194) Whysperer válasza Misiviktor (#58193) üzenetére


Whysperer
addikt

ökör árakért -- alat tmit értesz amúgy mx2 mx4 jó választás

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#58195) Misiviktor válasza Whysperer (#58194) üzenetére


Misiviktor
csendes tag

30.000 felett. Nem tudom van e normális hűtő 10 és 20 ezer között vagy csak azok használhatók amik 30 felett vannak ?

(#58196) DR|FTK|NG válasza Misiviktor (#58195) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Vannak 10-20k között is használható CPU hűtők(pl):
-Thermalright Macho 120 > 150mm magas.
-Alpenföhn Brocken 2 > 162mm magas.
-Thermalrgiht HR-02 Macho > 162mm magas, nagy egy dög: [link].

Jó ventik(pl BQT! Pure Wings 2 tudtommal az), légcsatornák. Ezzel(szellőzés) kapcsolatban itt érdeklődj:
-Milyen házat vegyek?
-Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
-Modding és elektronikai kérdések
-Ház ventilátorok > ventilátorok

(#58197) Misiviktor válasza DR|FTK|NG (#58196) üzenetére


Misiviktor
csendes tag

DR|FTK|NG Nagyon szépen köszönöm!!

A hely nem akadály lehet egy hatalmas batár állat is helyem van :)
A másik gépház amit a karácsonyi és szilveszteri unalomkor dobtam össze, ebben is elférne :D

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/10891770_1520738758204192_1944178223256893430_n.jpg?oh=9f157b34b58da2de23734cf3ce0cc663&oe=5633AF97

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10945664_1533305360280865_4693685307979723854_n.jpg?oh=b6e47661ca517096d1abc36f2bc423d6&oe=562751D5

(#58198) DR|FTK|NG válasza Misiviktor (#58197) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ebbe a házba egy MSI MPower lap, és egy i5 4690K, vagy egy i7 4790K illene. :DDD
Egyébként jó a megvalósítás, főleg a második. :C

[ Szerkesztve ]

(#58199) Winchester95


Winchester95
őstag

Akkor inkább egy fx 6300 mint egy core i3 4330?

(#58200) Misiviktor válasza DR|FTK|NG (#58198) üzenetére


Misiviktor
csendes tag

Köszönöm szépen!

Igen valóban színben jobban illene oda de költségek nélkül csak azt tudtam kihozni.

Illetve itt van egy összegzés a mókolásaimról ha valik érdekelne :) : [link]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.