Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23739) stefanitsr válasza macilaci78 (#23737) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az a sig alaphangon, hozzányúlás nélkül pontosabb volt mint a csoda-hipiszupi-übercnc-preccső-nagyonjó, nagyon tudatonsan, nagyon pontosan nagyon cnc alkatrészhegyekből összeokádott Bar10. Van ilyen is. Pl a cyma cm.028-ak nagy része is képes erre. JG-ből szerintem az sigek, FN-fal (új generációsak), g3-ak és egyes g36-ok, egyes AK-k.

Nagy jelentősége van annak is, mennyire van agyon szilikonozva a hopup és környéke.

Tegnap megkérdezte egy srác - aki valahonnét a telefonszámom is megkeresgélte és képes volt akkor is hívni amikor életem nőjével zuhanyoztam - hogy az A&K S24-esnek mennyi a lőtáva. Ezért képes volt megírni vagy egy nagy rakás facebook üzenetet, vagy 6x hívni, sms-ezni, emailezni. A végén nem volt elégedett azzal a válasszal, hogy pont annyi, ameddig egy jól rendbe rakott airsoft puska el tud lőni, se több, sem kevesebb. Ez a marha nagy igazság. :) (gyárilag is sikerülhet jóra fegyver, pl az általam legutóbb átnézett p&j m4 ris boxa tökéletesre volt kenve, hézagolva, tömítve, nem lehetett rajta javítani - hopup kamra és gumi persze cserés volt neki)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.