Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#987) ALEX131


ALEX131
csendes tag

A tigris után elértem a Tiger II-re, nagy reményekkel vettem meg ezt a szörnyeteget. De ebben a játékban 1 doromboló kiscica lett belőle sajna, hihetetlen mennyire szar az ISekhez képest! Tegnap még 1 PZ3 is sebezte! A stug meg 250 HPkat szedegetett le, ki is léptem a játékból pár órára, hogy lenyugodjak. Aztán találkoztam egy IS4-el ami 41 százalékon volt és az oldalát mutatta felém :) huuuuu gondoltam nyami lesz :s 21%ig sikerült leszednem mire ő meg kiszedett engem 100%ról, ő oldalazva állt én meg szembe a pofámat mutatva. 3 lövésem pattant le az oldaláról miközben a motorterét céloztam és véletlenül se a tornyát. Tudom, hogy az IS4 már háború utáni gép és beleépítették a tanult dolgokat, de akkor is a rettegett Tiger II amit ACÉL lemezekből gyártottak -ellentétben az Orosz és Amcsi tankokkal amiket simán vasból(hogy legyen gyártási kapacitásuk)- annyira sebezhető legyen és melléje még a tűzereje is elveszik az ISek 122es lövegje és még a T29 105-öse mellett is az már kiakaszt :s
/Nem véletlen, hogy a Tigris I tankok a nyugati fronton nem nagyon használtak páncéltörő lövedékeket. Sima acélmagvas vagy romboló gránátokkal intézték el az Amcsi és Angol tankokat, ellenben az Orosz nehéz tankok ellen már különleges páncéltörő lőszereket is alkalmaztak amiket a szövetségesek csak elképedve bámultak :) A mai tankok is alkalmazzák ezen technikákat, az 1ik ilyen volt a sima robbanófej ami a tapadóbomba elven müködött, ugyan is a töltet ragacsos robbanóanyag volt ami rátapadt a páncélzatra és utána robbant be, így a páncélzat belső részéről repeszhatású darabok váltak le. A másik nagy találmányuk volt az a leválóköpenyes -Wolfram, Acél- lövedék ami a csőszáj elhagyása után ledobja a perselyt és így a kisebb mag kisebb ellenállással de a borzasztóan nagy indulási energiáját megtartva -1100-1200m/s- minden akkori tankot megsemmisített.

Legyen végre nullázás és elfelejtem a Német vonalat örökre, annyira ratyi...
2 Patchel ezelött a Hummelt is annyira legyengítették, hogy feleannyít tud mint régen. A pontosságán butítottak kb 1000m-en 3-5 métert, a papiron szereplő sebzési értéket a felére vették. Érdekes az Oroszoknál ott van a SU14 és S51 amik 1 lövéssel kiszednek egy Jagdtigert vagy KirályTigrist, erre a németek lövegjét butítják :s Volt szerencsém pár hete menni SU14-el, igaz, hogy lassú mint a járókeretes nyugdíjas és a lövegjének a mozgási szöge is feleakkora mint a Hummelé de ha elkap valakit akkor annak reszeltek. Ráadásul a legszebb az egészben, hogy a Hummel sebzési értéke: 713-1188 na de amikor telibekapok vele 1 SU14et/550HP/ akkor nem tudom kiszedni 1 lövéssel :) 100%ról, minden alkalommal amikor vadásztam rájuk akkor valamennyi megmaradt nekik...
A német vonal védelmébe azért az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a Mausenak nincs ellenfele 1v1ben :) arról azért már lepattognak a lövések és az életereje által rohadt sokáig húzhatja.
Nullázás után Is4, SU-14 de lehet S51, T-44 és Mause azt hadszóljon :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.