Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#951) grunge


grunge
addikt

ahhh nagyon keservesen jön az xp evvel a macskával...nem éppen fun kategória :(

159 SW 1.9 jtdm <3

(#952) csaabz válasza grunge (#951) üzenetére


csaabz
őstag

Premium account?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#953) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

A német tankok nagyok és lomhák könnyű célpontok nem jó azzal kezdeni a fejlődést
az jobb ilyen szadi hobbinak mivel még csak KönigTiger után adnak hozzájuk igazi tűzerőt.
Az egyik legjobb tank szerintem az is4 bár még nincs meg de arra gyúrok és így ránézetre jól össze rakták alacsony arányos a páncélzata.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#954) Remington válasza BoogeyM@n. (#953) üzenetére


Remington
őstag

én azért a kt-val is nyomok jó köröket pedig a legnagyobb löveg még meg sincs

Battle Achievements: Top Gun, Sniper
Victory!
Battle: Lakeville 2010. december 12. 17:00:35
Tank: PzKpfw VIB Tiger II
Received:
2 098 Experience
58 023 Credits

de tigrissel is 700 körül volt az átlag xp-m. tudni kell használni.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#955) _seth_


_seth_
veterán

Én most tartok ott, hogy van egy KV tankom még kb alap felszereltséggel, van egy T1 heavy közepesen és egy VK 3601 (H) ez is még egész alap szinten. Mindegyik 75%-os legénységgel indult de már 80 körül járnak.

Csak hát az a baj, hogy hiába kapok meg egy új tankot és gondolom én, hogy na most eljön az időm.... KV ellen kapok ferdinandot és király tigrist, vk ellen szintén, még a t1 amivel néha a lista elején vagyok de csak néha. Pl hiába van VK 3601-em ha sokszor az első elém kerülő tank 1 lövéssel elintéz én meg 0% sérülést tudok csak okozni...

Na de majd leszek én is a lista élén :) Amúgy egyszerre haladok az összes tankkal :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#956) grunge válasza csaabz (#952) üzenetére


grunge
addikt

avval is probálom, persze. mondjuk most lejárt, megy az arany gyűjtés. addig ott a sug III. végre elfelejthetem azt a szerencsétlen hetzert...ez buli :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#957) csaabz válasza _seth_ (#955) üzenetére


csaabz
őstag

Mindig van 1 erősebb tank :)
Nekem a Tigris volt az első, aminél ugy éreztem, hogy mindenkire vissza tudok lőni és az meg is érzi...
A Tigris 2 még jobb...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#958) BoogeyM@n. válasza _seth_ (#955) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

3 külön accot használsz te is?

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#959) _seth_ válasza BoogeyM@n. (#958) üzenetére


_seth_
veterán

1-et.

Ui.:

Jaja, a tigrist várom már én is :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#960) BoogeyM@n. válasza Remington (#954) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

En is össze tudok hozni vele ilyen statot prémiummal de ugye nem ez a jellemző hogy az ember mindenkit legyepál főleg ha már nem ő a lista első mert elég egy ferdi szemből ha nincs fejlesztett ágyú.
T29 előbb megkaptam/kimaxoltam és azzal hamarabb elkezdtem érezni hogy el lehet gyepálni rendesen egy is3-4-et KT.

Seth:előbb meglehetet volna szerezni a dolgokat ha három külön accot használsz
pl:valentin tankot mindig eladom(+kb250e) meg jobb hogy mindegyikre külön jön az arany
amég pihen az 1ik és jön az arany használom a másikat és így mindig van 100%os legénységre della :)

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#961) belaazallat válasza BoogeyM@n. (#960) üzenetére


belaazallat
addikt

Több account nélkül is lehet egyszerre több tankot fejleszteni. Egyszerre vittem az orosz médium, német vonal tigris és párduc irányzat.
Most orosznál nem sokára meglesz a T-44, németnél megvan a párduc, amit eladtam, meg megvan a TigerII is.

Más:

Ha lecserélem az ágyút ugrik a töltésgyorsító a tankról, vagy az nem az ágyúhoz van kötve, hanem a tankhoz?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#962) _seth_ válasza BoogeyM@n. (#960) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem így is jó így legalább amikor kilőnek de még folyik a csata megyek is egy másik tankkal :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#963) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Mindkettőnek van előnye is hátránya is
de kb én is így tolom kilövik a KT-t megyek T1-el T29/32 IS/KV3

béla:jó kérdés :F

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#964) Eagle16 válasza belaazallat (#961) üzenetére


Eagle16
addikt

Az tankhoz van kötve nem az ágyúhoz.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#965) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Egy kis help kellene, mert eléggé elakadtam. Most ott tartok, hogy van kerek 1000 aranyam, egy MS-1em:D és egy VK 3601H-m. Meg ez mellé 100.000 kredit, de nem tudok előre jutni, a Vk-n a 88-as cső gyenge, nem igazán tudok vele nagy sikereket elérni, kapok kb olyan 7-8000 xp-t, amiből kb 5000 el is megy javításra, így soha nem lesz meg az 1.6 millió a tigrisre. Egyszerűen egy helyben toporgok, és nem jutok előre. Sztetek mit kellene tennem?
Vegyek vmi olcsóbb szarabb tankot, hátha azzal jobban megy? Vagy olcsóbb a javítása és több marad meg? Van még egy T-26-osom is, de az is nagy szar, 500 méterről semmit nem találok el, de MS-1-gyel 475 méterről egy light tankot 67%-ról kinyírtam, szal ott a tankkal lesz a gond.
Ti mit ajánlotok?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#966) BoogeyM@n. válasza GrooveHero (#965) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Prémiummal játszol?
(nekem pont úgy jött ki hogy mikor meglett az xp addigra annyi credit is)

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#967) GrooveHero válasza BoogeyM@n. (#966) üzenetére


GrooveHero
addikt

a premiumig még nem jutottam el, akkoriban kellett az arany a jobb tankokra:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#968) kerlac válasza GrooveHero (#967) üzenetére


kerlac
senior tag

MS1??? BT-2 és német P38, aranybánya. olcsó javítás, adja a creditet, megéri. PIII is jól hoz. VK-tól fölfelé pedig nagyon kell figyelni, mert Tigrissel gyakran befigyelnek a mínuszos körök.

(#969) GrooveHero válasza kerlac (#968) üzenetére


GrooveHero
addikt

Oh, köszi, na erre voltam én kíváncsi. Gondolom BT-2 nél scoutra gondolsz, mert igaza mi igaz, az a tank rohadt gyors:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#970) emre válasza GrooveHero (#969) üzenetére


emre
veterán

nekem a bt2 nem jött be mert egy focipálya kell hogy megforduljon, és eléggé sérülékeny
én t26 és pz2-vel kerestem a pénzt. most inkább átálltam a td-re.
az at1, és a marder2 is nagyon szimpatikus gépezet. de mindegyikre kell a nagy ágyú

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#971) belaazallat válasza Eagle16 (#964) üzenetére


belaazallat
addikt

Köszi!

Azon filózom, érdemes-e a TigerII-n beáldozni a tűzgyorsaságot a nagyobb sebzésért. Magyarul érdemes-e lecserélnem, a 88-as-t a 10.5-re?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#972) Eagle16 válasza belaazallat (#971) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen. 88-assal ugyan nagyon jól jön a pénz, de a 105-ös se drága, ha azt nézed hogy sokkal több sebzést tudsz vele csinálni, tehát többet is keresel vele.

Arról nem is beszélve, hogy ha összeakadsz egy Is-3-al vagy T32-vel, akkor 88-assal nem valószínű hogy te kerülsz ki győztesként, ha a másik kettőn 122-es BL-9 van meg 105mm-es T5E1.

Az egy lövéses max. sebzés sokkal fontosabb, a legtöbb helyzetben sokkal hasznosabb, mint sokat lőni de kis sebzéssel. (ráadásul az átütése is kisebb, kb. 20mm-el, ami akkor kell nagyon, ha pl. egy Ferdinand-ot akarsz szemből sebezni)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#973) belaazallat válasza Eagle16 (#972) üzenetére


belaazallat
addikt

Nagyon jó ez a 10,5-ös ágyú. De baromi drága a lőszere. A havy és superhavy nem az én műfajom. Sajna mással nem nagyon van értelme játszani.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#974) GrooveHero válasza belaazallat (#973) üzenetére


GrooveHero
addikt

Haverral a következő módszert eszeltük ki. Egyszerűen nem töltjük tele az egész tankot lőszerrel, BT-2-es tank esetében pölö csak 40 darabot viszek 80 helyett, eddig csak egyszer fogyott ki. Szerintem jó módszer ez nagyobb tankoknál is, így egész szép összeget lehet megúszni, ha csak minden második vagy 3-ik csata előtt töltöd a lőszert, akkor is csak felét, vagy amannyit úgy gondolod, hogy elég lesz.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#975) egonn válasza GrooveHero (#974) üzenetére


egonn
csendes tag

Ez butaság! Az el nem lőtt lőszer megmarad, tehát nem spóroltatok semmit:) No meg kb:6 tierig szinte ingyen van a lőszer,szal tessék telitenni a lőszeresdobozt!!

(#976) Ghostface válasza GrooveHero (#974) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ez már csak azért is hülyeség,mert a KirályTigrisbe csak 32db lőszer fér. Egy csata alatt általában 10-15 lőszer elmegy. Ha nem töltöm újra mindig, legkésőbb a 2. vagy 3. csata után kénytelen leszek mert üres lesz. Darabja 1000 credit, szóval ugyanazt a pénzt fizetem ki, akár egyszerre töltöm akár részletekben, csak így nem áll fent a veszély hogyha eseménydúsabb csatába kerülök akkor kifogyom a lőszerem.

PSN: Nifty_Ghostface

(#977) belaazallat válasza GrooveHero (#974) üzenetére


belaazallat
addikt

A 10,5 lőszerből összesen 36db-ot vihetek magammal. Szereintem ebből nem kéne otthon hagyni. :N
Általában 17-20 lövést szoktam elengedni, 80%-ban találnak, a lőszer utánpótlása 17800 credit körül mozog+javítás és oda a megszerzett creditem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#978) belaazallat


belaazallat
addikt

Csak ilyen körökkel lehet nyereségesen vinni a TigerII-t.

Működik az új ágyú.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#979) kerlac válasza GrooveHero (#974) üzenetére


kerlac
senior tag

És ezen meddig gondolkodtatok? :DD

Miután darabban veszed a lőszert és darabjáért fizetsz, teljesen mindegy, mennyivel mész csatába, annyit fizetsz, amennyit ellősz... szóval nem értem a logikátokat ill annak hiányát :DDD

(#980) BoogeyM@n. válasza belaazallat (#978) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Nem kötözködés képbpen de te is tudod innen csak 1 említésre méltó csatád volt a JT ellen amilyen kis ;] okos voltál oldalról lőtted ki vk-ba bele se kóstoltál

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#981) belaazallat válasza BoogeyM@n. (#980) üzenetére


belaazallat
addikt

Vegyél szemüveget! ;]
Jagttiger-t csak sebeztem. Jagtpanther-t lőttem ki, szemből. A VK4502-t csak akkor vettem észre mikor rám lőtt, szemből rá lőttem, hatástalan találat. Mire következő lövést ráereszthettem volna a többiek szétcincálták.

Egyébként ha észreveszed azon a pálya részen egyedül voltam, többiek elég messze. Ellenfél meg 5 tankkal képviseltette magát. Hasonló szituációban szívesen megnézném, Te hogy teljesítesz!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#982) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag


most 1ső csatám prémium mentesen
saját tier-en belül sikerült elintézni2 és csak 1tier-rel mentem lejjebb gyilkolni

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#983) BoogeyM@n. válasza belaazallat (#981) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

De a JT-vel harcoltál nem? én erre értettem
Szemüveg meg kössz de már van :)
amin keresztül én másképp látom a dolgokat kill=utolsó lövés és ebben mi a nagy dolog
sokkal jobb lenne ha sebzési %-ék szerint lenne osztva

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#984) belaazallat válasza BoogeyM@n. (#983) üzenetére


belaazallat
addikt

"De a JT-vel harcoltál nem?"
Nem harcoltam, egyszer rálőttem.
A hülye kiállt a nyílt terep közepére, én szemből ellőttem a lánctalpát, hogy a többiek el tudják intézni.

"sokkal jobb lenne ha sebzési %-ék szerint lenne osztva"

Ezt nem értem! Sebzést %-ban mutatja. :F Vagy a saját sebzésre gondolsz?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#985) BoogeyM@n. válasza belaazallat (#984) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

A killt megszüntetném mert valójában az az utolsó lövést jelenti semmi többről nem szól legtöbbször csak arról ki eresztette bele az utólsó lövést
a sebbzési %ot úgy értem hogy a végén azt mutatná hogy te mennyi damage-t csináltál
pl: FrostDx (PzKpfw VI) 70%
Eric85 (VK3001(P)) 50%
NutNut (PzKpfw VIB Tiger II) 100%

Most volt egy face2face csatám↓ épp hogy túl éltem a KT ellen
bár jobban nézet volna ki ha előtte nem kapok be oldalról 1et

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#986) belaazallat válasza BoogeyM@n. (#985) üzenetére


belaazallat
addikt

Akkor inkább nem százalékban kéne, hanem kiírni hogy mennyi pontot sebeztél. Bár ez mintha a statisztikában fel lenne vmi hasonló tüntetve.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#987) ALEX131


ALEX131
csendes tag

A tigris után elértem a Tiger II-re, nagy reményekkel vettem meg ezt a szörnyeteget. De ebben a játékban 1 doromboló kiscica lett belőle sajna, hihetetlen mennyire szar az ISekhez képest! Tegnap még 1 PZ3 is sebezte! A stug meg 250 HPkat szedegetett le, ki is léptem a játékból pár órára, hogy lenyugodjak. Aztán találkoztam egy IS4-el ami 41 százalékon volt és az oldalát mutatta felém :) huuuuu gondoltam nyami lesz :s 21%ig sikerült leszednem mire ő meg kiszedett engem 100%ról, ő oldalazva állt én meg szembe a pofámat mutatva. 3 lövésem pattant le az oldaláról miközben a motorterét céloztam és véletlenül se a tornyát. Tudom, hogy az IS4 már háború utáni gép és beleépítették a tanult dolgokat, de akkor is a rettegett Tiger II amit ACÉL lemezekből gyártottak -ellentétben az Orosz és Amcsi tankokkal amiket simán vasból(hogy legyen gyártási kapacitásuk)- annyira sebezhető legyen és melléje még a tűzereje is elveszik az ISek 122es lövegje és még a T29 105-öse mellett is az már kiakaszt :s
/Nem véletlen, hogy a Tigris I tankok a nyugati fronton nem nagyon használtak páncéltörő lövedékeket. Sima acélmagvas vagy romboló gránátokkal intézték el az Amcsi és Angol tankokat, ellenben az Orosz nehéz tankok ellen már különleges páncéltörő lőszereket is alkalmaztak amiket a szövetségesek csak elképedve bámultak :) A mai tankok is alkalmazzák ezen technikákat, az 1ik ilyen volt a sima robbanófej ami a tapadóbomba elven müködött, ugyan is a töltet ragacsos robbanóanyag volt ami rátapadt a páncélzatra és utána robbant be, így a páncélzat belső részéről repeszhatású darabok váltak le. A másik nagy találmányuk volt az a leválóköpenyes -Wolfram, Acél- lövedék ami a csőszáj elhagyása után ledobja a perselyt és így a kisebb mag kisebb ellenállással de a borzasztóan nagy indulási energiáját megtartva -1100-1200m/s- minden akkori tankot megsemmisített.

Legyen végre nullázás és elfelejtem a Német vonalat örökre, annyira ratyi...
2 Patchel ezelött a Hummelt is annyira legyengítették, hogy feleannyít tud mint régen. A pontosságán butítottak kb 1000m-en 3-5 métert, a papiron szereplő sebzési értéket a felére vették. Érdekes az Oroszoknál ott van a SU14 és S51 amik 1 lövéssel kiszednek egy Jagdtigert vagy KirályTigrist, erre a németek lövegjét butítják :s Volt szerencsém pár hete menni SU14-el, igaz, hogy lassú mint a járókeretes nyugdíjas és a lövegjének a mozgási szöge is feleakkora mint a Hummelé de ha elkap valakit akkor annak reszeltek. Ráadásul a legszebb az egészben, hogy a Hummel sebzési értéke: 713-1188 na de amikor telibekapok vele 1 SU14et/550HP/ akkor nem tudom kiszedni 1 lövéssel :) 100%ról, minden alkalommal amikor vadásztam rájuk akkor valamennyi megmaradt nekik...
A német vonal védelmébe azért az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a Mausenak nincs ellenfele 1v1ben :) arról azért már lepattognak a lövések és az életereje által rohadt sokáig húzhatja.
Nullázás után Is4, SU-14 de lehet S51, T-44 és Mause azt hadszóljon :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#988) belaazallat válasza ALEX131 (#987) üzenetére


belaazallat
addikt

Ezt mondja mindenki, már rég óta. Orosz készítők.

IS4 ellen max a 10,5 ágyú ér valamit. Az L71-es 8,8-as ágyú csak IS3-ig hatékon fölötte is lehet sebezni, de nem elég hatékony, hogy túl élj egy összecsapást.
Nem csak ebben, hanem másban is lebutították a német tankokat. Sebesség terén is egy erős 10Km/órával csökkentették a maximális sebességet.
Nullázás után én is az orosz vonalon folytatom, meg megnézem az amcsikat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#989) kerlac válasza ALEX131 (#987) üzenetére


kerlac
senior tag

Örültem a HSZ-odnak, mert hasonlót írtam be az SG fórumba és itt is akartam panaszkodni, de gyakorlatilag megírtad helyettem! köszi! :R

ez a véleményem:

"Tegnap kicsit elment a kedvem a játéktól. Nagy kínkeservesen megszereztem a KT-t, az egész legénységet feltápoltam 100%-osra, indultam a csatába....és.... jól pofára estem. T-29 szemből kivégzett, belelőttem 4-5-öt, amivel kb 20%-ot szedtem le róla.... nevetséges. A II. vh egyik legerősebb tankja fabatkát sem ér??? Az első igazán mínuszos köreim jöttek vele. gyakorlatilag minden KT kör után mehetek kettőt a P38 és a BT-2-mel, mert azokkal szerzek 5-10k plusssz kreditet, ami pont kompenzál 2 veszteséges KT kört."

"Legyen végre nullázás és elfelejtem a Német vonalat örökre, annyira ratyi..."

én is ezt gondolom, egy a bajom vele: nekema játék vizuális élmény is, imádom a német hadsereget, a német járműveket, imádom nézni ahogy nyomulok velük... oroszból összvissz egy BT-2-esem van creditszerzésre és száguldásra... Nem akarok ronda ruszki és amcsi járművekkel menni. vagy játszok németekkel vagy abbahagyom...jelenleg az utóbbi marad...

(#990) ALEX131 válasza kerlac (#989) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Igen a vizuális élmény miatt vagyok én is jelenleg a Német vonalon, de sikeresen tapasztaltam, hogy az ISekkel mennyivel jobban lehet játszani ezért nem fogok Német vonalon ujraindulni. Max a Mauset beszerzem azt karajkodom vele :D Mert kapni fogok olyan 2 milla XPt ezért az bele fog férni :)

Nekem a kisebbik 105mm-es löveg van már fent a KT-n de az se valami ütős... bezzeg a lőszer ára az az :((

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#991) kerlac válasza ALEX131 (#990) üzenetére


kerlac
senior tag

SW után az EU szerveren én is az orosz ágat próbálom ki, de ha mjad mindent nulláznak akkor elég erősen elgondolkozok..mert ugye nagy tankokkal prémiummal lehet játszani úgy, hogy fejlődni is tudj...

(#992) Eagle16 válasza ALEX131 (#987) üzenetére


Eagle16
addikt

Én wipe után ezeket veszem meg:

Leopard - a legjobb felderítő
Hummel - ezt csak azért hogy meg tudjam nézni a Tier 6-7-8-as SPG-ket, amúgy nem játszok vele most már
T32 - szerintem a legjobb Tier 8-as nehéz tank, legalábbis én hatékony vagyok vele
T30 - 155mm-es löveg...csak ezért :)
Maus - nagyon jó páncélzat, ha meg féloldalasan áll be akkor aztán :D
Ráadásul jövőhéttől 3200 HP-ja lesz....brutális.
Jagdtiger: még a gyengécske frontpáncélzat ellenére is nagyon erős, és marha jól néz ki, az ágyúról nem is beszélve.

Meg ha még megtetszik valami :)
Az a baj, hogy szerintem nem lesz elég kreditem, de majd belehúzok.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#993) belaazallat válasza kerlac (#989) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Valóban nehéz a német tankokkal nyomulni, de én szeretem a kihívásokat.

"gyakorlatilag minden KT kör után mehetek kettőt a P38 és a BT-2-mel, mert azokkal szerzek 5-10k plussz kreditet, ami pont kompenzál 2 veszteséges KT kört."

Akkor vagy nagyon nincs szerencséd, vagy még nem tanultál meg KT-vel játszani. Én a legtöbb XP-t és Kreditet KT-vel, (88mm L71) szereztem. potom másfél millió credit 160000XP. Tegnap sikerült megvenni a VK4502-t.

A 105mm-es ágyúval jókat lehet sebezni, de nagyon drága bele a lőszer, elvisz minden nyereséget.

Vissza lehet keresni a Tiger II-es képeimet, ahol láthatóak az eredmények. Nekem nagyon jól megy velem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#994) BoogeyM@n. válasza ALEX131 (#987) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

:K Jah ez így van

Ebben a játékban amúgy se létezik effektív páncél vastagság csak 1 ő álltaluk kitalált páncél sebzési algoritmus→is3/KT KT/is Tiger/is is/Tiger stb.. (gondolhatjátok melyik kap több esélyt)
nincs a páncélodnak vastagsága és ezt jól le lehet tesztelni egy gyakorló körben HE-vel aminek szinte simán kéne ütnie a 30mm-t
egy light tanknál KT-vel rá lőttem 5öt mire kipurcant

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#995) kerlac válasza belaazallat (#993) üzenetére


kerlac
senior tag

lehet, mert nem vagyok egy kempelő típus.. 5v perc nyugi után már viszket a gázpedálon a lábam :D

(#996) belaazallat válasza kerlac (#995) üzenetére


belaazallat
addikt

Én sem kempelek gyakran. A szituáció, ellenfél összetétele. Scout-ok felderítése alapján reagálok.

Egyébként én a legtöbbször maradok védeni az arty-t. Bár a 105mm-essel nem merek annyit lövöldözni, a drága lőszer miatt, mint a 88-assal.

Csak néhány pályán szoktam kempelni, ahol van olyan hely, ahonnan kimondottan jól védhető a pályaszakasz. Van olyan pálya, ahol kimondottan támadó vagyok. Tigris II- vel voltam már scout is. Erről is van kép.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#997) BoogeyM@n. válasza kerlac (#995) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

5perc után menni is kell azzal nincs baj
Ami viszont a hülyeség felső foka hogy mennek mint az állat első másodperctől fogva a kerülő utakon és észre se veszik hogy nincs védve a bázis+ mivel kerülő út a nagy rohanásnak sincs értelme mert mire oda ér addigra a nem védett bázist könnyen elfoglalta az ellen
a kedvenc pályámat hümmeldorf állandóan elcseszik ezzel hogy felmennek a lassú kv-jukkal :W pedig az az út úgyan úgy a bázishoz vezet ennyi ésszel maradhatna bevárni az onnan érkezőket
vagy még az szokott történni rendszerint is4es észlények középen elindulnak úgy hogy nem várnak 1percet se így csupán csak 3 oldalról lövik szét őket velem együtt mert próbálom menteni a menthetetlent.

Ez meg egyre gyakoribb lessz tegnap este 2x is

http://www.kephost.com/images3/9vvjlx8euhe4yy8cvq13.jpg

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#998) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Lejárt az időlimit (00:05), a hozzászólás már nem módosítható!
nagyon jó ki se tudom javítani :C

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#999) Ghostface válasza ALEX131 (#987) üzenetére


Ghostface
senior tag

Hasonlóan érzek én is a Királytigrissel kapcsolatban mint te. Bár most hogy mindent megvettem rá javult egy kicsit a helyzet, IS-3-ast és T29-est kis szerencsével már kilövöm egyedül is, de IS-4-et és T32-t már elkerülöm ha egyedül találkozok velük, vagy pedig ház mögül bújkálva lövöldözöm őket és "ordítozok" az artynak hogy lőjjék ők is. Sajnos a lőszer marha drága, általában 2-5000 credit a hasznom körönként de sokszor előfordulnak mínuszos körök is, ritkán pedig vannak 40000 feletti körök de abból mindig elmegy kb 20k lőszerre és 10k javításra. Nem tudom azt a 3,5millió creditet hogy fogom összeszedni VK4502-re, XP viszont annál jobban jön, átlagban 7-800 megvan körönként.
Ja és én is a szimpátia miatt vagyok német oldallal, ha nagyon lerontják őket akkor véglegesben már nem fogok játszani a másik két oldal nem igazán érdekel.
Hogy lesz ez a nullázás, mikor és miért? Erről nem hallottam semmit.

PSN: Nifty_Ghostface

(#1000) BoogeyM@n. válasza Ghostface (#999) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Bétával játszunk most és kb márciusban lessz az EU-s végleges onnantól igazi pénzel kell fizetni a gold-ért hogy prémiummal játszhasd.
Az orosz szerveren [link] már így működik.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.