Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) BoogeyM@n. válasza _seth_ (#1750) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

lol nekem is ilyen statom van vele overall:47% KT:49% Tiger 47% stb :D
ne panaszkodj a t29-ed egész jó az azért csak jó pénzt hoz.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1752) _seth_ válasza BoogeyM@n. (#1751) üzenetére


_seth_
veterán

Az sem hoz olyan sokat... Tiger 1, VK, KV, M6 ezekkel többet hoztam körönként. Igazából a leopard a pénzszerző a többivel meg játszok :) A T29 is fullos és a KT is de valahogy mindkettőt kicsit gyengének érzem (abban a mezőnyben ahova többnyire betesz...).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1753) virkir válasza _seth_ (#1748) üzenetére


virkir
veterán

Valószínű a kevés sebzés a probléma.
Itt az enyém láthatod kb egy időben kezdtünk kevesebb csatám volt és dugig voltam credittel amíg ma meg nem vettem azt a nyűves VK4502-őt.
Na azzal lehet mínuszos köröket menni, alapkiépítésben mint a reumás csiga másnaposan olyan lassú mire valahova odaérek vagy szétlőnek vagy vége van mindennek. :D
Nade visszatérve, kb 500-al több csatád volt az xp-d meg 100k-val kevesebb.
Szvsz nem jó a KT stratégiád, nem kell mindig az első vonalból harcolni vele nem lehet úgy mint a Leopard-al. A legtöbb pályán megvan merre szeretnek jönni be kell állni vele fedezékbe és jó messziről amortizálni az ellent.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1754) _seth_ válasza virkir (#1753) üzenetére


_seth_
veterán

Na meg a KT-t én most vettem a 5x időszak alatt és mindenki rohant ment minél több kört a sok kreditért...

Ez a messziről ez jó lenne de egyszerűen hamarabb szétlőnek mint meglátnám az ellenfeleket.

A KT-nak 460 a látótávolsága, erre vettem még a bevont optikát ami +10% így már 506 méter lenne de ugye 500-nál nem lehet több. Vagy mégis jobb lenne +25-ös távcsövet rátenni? De az csak álló helyzetben ad +25%ot a bevont optika ellenben folyamatosan.

Bevont optika+töltés gyorsító+rétegelt páncél, a tank maxon, a legénység 100%-on és olyan 80% körül van az első skill amit vegyesen válogattam össze, hogy mindenből legyen egy kevés.

Főleg az orosz TDk olyanok, hogy 3-4 lövés és leszedett és nem is láttam hiába mentem közelebb. Ha a lista elején vagyok akkor nem gond akár 5 kill sem és sokszor megvan a steel wall vagy sniper is.

T29-cel ugyanez a helyzet és a felszerelése is bár annak talán 420 alapból a látótáv és 462 a bevont optikával.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1755) BoogeyM@n. válasza _seth_ (#1754) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Szerintem jó az úgy 500méternél úgyse lesz több amúgy sem
általában meg hogy nem látni az ellent az ritka mindig kell kellene lennie egy piros pontnak ami detectál-t vagy ha lő az ellen akkor viszont a bokorból is de fel kell tűnnie egy rövid időre elviekben de a játék bag-os bár én legtöbbször látom ki az aki detectálhat vagy lő és már tapasztalatból kerülöm az olyan kemper helyeket ahol td-ék tanyáznak.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1756) _seth_ válasza BoogeyM@n. (#1755) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem akkor nem tudom mi van de van, hogy 3x lőnek rám és nem látni se piros jel se semmi és képesek így leszedni nem egyszer, hogy az elvileg 5mp sincs meg amíg ugye lövés után mindenki látható lenne.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1757) egonn válasza _seth_ (#1756) üzenetére


egonn
csendes tag

Azért lehet mert túlságosan előre mész!A tigrincs nem kommandós! Középmezőnyből lövöldözni az áll jól neki!Hagyd hogy a fürgék detektálják az ellent és akkor lépj te a 88-assal:)

(#1758) virkir válasza _seth_ (#1754) üzenetére


virkir
veterán

Ez a látótávolság érdekes kérdés most, hogy a T-44-el inkább elöl megyek és ráraktam egy binocular-t hasonló a tapasztalatom. Ezzel 430+10% lenne a látótáv de nemegyszer lőnek meg 200m-en belülről úgy, hogy fogalmam sincs ki volt az.
Igaz bokros területen nade akkor is.
A másik ami eszembe jutott, hogy el jutottam odáig, nem vagyok hajlandó szétlövetni a seggem a balf@szok miatt.
Pl. tegnap Prokhorovka, 3 T-44 nálunk közepesen erős csapatok.
Szól az egyik, hogy a gyorsak menjünk keleten a hegyen át, mondom OK.
Erre látja, hogy én még lassabb vagyok nem vár meg a hegytetőn és onnan irtja az ellent hanem nekiáll átevickélni a vasúti töltésen aztán csodálkozik, hogy a kempelő KT meg Tigris arty segítséggel szétszedi őket.
Naná, hogy a végére inkább megbújtam egy bokorban ha véletlenül arra téved valaki azt azért még meglőjem.
Vagy a másik kedvenc pályám Abbey, ahol rendszeresen védtelenül hagyják a keleti alsó utat én meg régebben mentem egyedül arra aztán ha én voltam a legerősebb a csapatból akkor is tuti az első szembe jövő az vagy egy IS4-7 vagy T29-T32 volt.

BoogeyM@n.
Tegnap említetted, hogy a T-44-nek elég egy lövés csak jó helyre kell.
Nade hova!!!
Tegnap miután írtam kétszer is megkaptam, egyszer egy Párduc egyszer egy KT lőtt ki 100%-ról egy lövéssel.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1759) emre


emre
veterán

A látótávolságnál előszeretettel elfelejtitek, hogy ha valakinek a legénységében van 2-3 akinek 100%-os álcázó képessége akkor ti cseszhetitek a binoculart, meg az árnyékolt optikát. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1760) superfinest


superfinest
tag

Sziasztok!
Én meg vettem a Német vonalon a PzKpfw II Luchs nevű tankot. Aki már használta kérem írja le róla a jó és a rossz tul.
Thy :))

(#1761) virkir válasza emre (#1759) üzenetére


virkir
veterán

Van igazság ebben is nade nekem is megvan 2-nek már 80% meg álcaháló a T-44-en és mégis sűrűn előfordul, hogy álok és meglőnek úgy, hogy nem látok senkit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1762) BoogeyM@n. válasza virkir (#1758) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Elméletileg a kb 2.kerék fölött és a vörös csillag alatt jobb oldalon de a torony jobb oldalán is a csillagnál ugyan úgy előfordulhat de mivel ilyen random trutymó dönti el hogy mikor ezért lófaszság az egész(tegnap óta használom a wet ammo racket még nem robbantam fel).

pl:ma stugIII első lövése kicsinálta a lövészemet+-290 demage és van mikor meg meg se tud karcolni
szvsz nem lehet kiszámítani

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1763) emre válasza virkir (#1761) üzenetére


emre
veterán

Igen, nekem is ilyen körül áll a legénység több gépben is, ezért írtam 100%-ot. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1764) BoogeyM@n. válasza emre (#1763) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

A 100% az még semmi arannyal meg pláne inkább az utánna 3x100% a húzós :((
A tűz oltást meg ráér a végén is mert egy poroltó ugyanolyan hatékony
én médiumon élből csak repair-ral kezdtem mivel azzal nem állni=campelni kell hanem mozogni.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1765) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt mondjátok, még T34-el is csak más tank eledele leszek?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1766) virkir válasza BoogeyM@n. (#1762) üzenetére


virkir
veterán

Köszi majd kipróbálom.
Az biztos, hogy nem kicsit bugos a sebzés rendszere nekem a VK-n volt tegnap kétszer is, hogy meglőttek ferdén elől és simán kiégtem pedig volt tűzoltó készülék de nem indult be.

CPT.Pirk
Nagyjából.
Azért azzal már lehet sebezgetni ráadásul ha nem akarsz mindent kifejleszteni akkor hamar lehet szintet lépni legalább a T-43 ig és az már egész használható egy kicsit fejlesztve.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1767) krisss93


krisss93
aktív tag

Azért látszol még állva is, mert T-44 nem rejtőzködésre van kitalálva és magas a láthatósági értéke.
Most nagyon sötétnek fogok tűnni. De hogy tudom aktiválni a prémiumot (a fizetésen kívül )? :B
Egyébként csak nekem tűnik úgy hogy minél magasabb a tier annál kevésbé lehet bújkálni?

(#1768) emre válasza CPT.Pirk (#1765) üzenetére


emre
veterán

Ha jól emlékszek a T34/76-al folyamatosan a túlélésért küzdöttem, a T34/85-el és a 100mm D10T nagy ágyúval már volt némi esélyem. Szerintem a T-43 is kicsit eledel kategória, nem elég gyors, nem elég erős a páncél. A T-44 az első komoly gép azon a vonalon.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1769) grunge válasza Joe-T (#1698) üzenetére


grunge
addikt

Az folyton megtörténik. Sőt, a Párduc is tud ilyet! Akkor a legidegesítőbb, mikor kb csak a talp oldalának a csücske lóg ki elől, erre engine damaged. :Y fogadok hogy az is-eknél, T54-nél ilyesmi nem nagyon fordul elő :)

(#1765) CPT.Pirk: odáig jutottam el orosz vonalon, pár kört mentem vele, akkor picikhez tett be, 4-5 kill/battle. Mézesmadzag! Abból kiindulva hogy német oldalon mikor azon Tier felé tartottam, folyton eledel voltam. :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1770) BoogeyM@n. válasza CPT.Pirk (#1765) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

T44 is még mindig eledel mert majd mit fogsz szólni mikor IS7 vagy IS4 esek közé tesz
10körből 7ben?

Csak úgy elárulom hogy a láncát se tudod lelőni egy könnyen ha mégis a torony simán utánnad forog.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1771) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Lenne egy fontos kérdésem! Ha nem logolok be egy nap, akkor nem kapom meg a napi 250 aranyamat? vagy ha nem logolok be akár 10 napig, akkor is megkapom az aranyat és 10 nap mulva lesz 2500 kreditem?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1772) frame>24 válasza grunge (#1769) üzenetére


frame>24
addikt

Vigyázzatok, mert T34 és T-34

A kötőjel!

Pirk leírása szerint így a heavy-re gondol, és igen, könnyen darálják a heavy-k, mert a tornyon kívül minden ~préselt farostlemez, legalább is tier 8-10-ben. 120mm ágyú segít, de nagyon ésszel kell helyezkedni.

de ha nem erre gondolt, akkor is csak scout lesz ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1773) BoogeyM@n. válasza Dyingsoul (#1771) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Igen kapsz nem kell bejelentkezned.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1774) virkir válasza frame>24 (#1772) üzenetére


virkir
veterán

Szerintem mindenki tudja mire gondolt mert a T34-nek nincs 100mm-es ágyúja csak 90, 105, 120.
Ahhoz képest, hogy "farost" a KT-105/L68-al sem egyszerű sebezni még oldalról sem nemhogy szemből. Igazán levehetnék már az amcsi vonal extra védettségét mert nagyon el van túlozva.

BoogeyM@n.
Nincs baj a 44-el, ha nagyok közé rak akkor HE lőszer azzal mindent lehet csipkedni oszt dől az xp. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1775) frame>24 válasza virkir (#1774) üzenetére


frame>24
addikt

Elnézést, emre hsz-ét átugorhattam.

Pedig mondom, a T34 a kategóriájában egy papundekli (hull-t nézve!).
A védettséget levették

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1776) BoogeyM@n. válasza virkir (#1774) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

HE vel kb majdnem 100at kéne lőni egy maushoz :))
Mondjuk IS7 érdekes kategória mert 1x AP-vel véletlen le tudtam sebezni szemből de HE-vel annak is kéne rendesen.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1777) vhw válasza Dyingsoul (#1771) üzenetére


vhw
addikt

Eddig nem úgy volt, hogy csak akkor kapod meg, ha aznap játszottál is legalább egy csatát? az ünnepek alatt akkor igen, minden nap kaptad, ha rá se néztél. De mintha azelőtt azt olvastam volna a napi 150hez kell a játék, vagy ez most az open beta miatt változott?

superfinest: a Luchs megint tipikus scout tank, szóval motor-lánctalp-rádió mind kell rá a legjobb, igen fordulékony, ezzel tudsz balra-jobbra kacsázva tépni előre, mert szinte helyben megfordul. A legnagyobb ágyúja az 5 centis, meg ha lőni is akarsz valakire (pl:artyt kiszedni) de ritka pontatlan. Ehhez a tankhoz, hogy jól is tudd használni szerintem kell a képzett legénység (ha nem az a cél h félperces meccseket menj)

Másrészt ha már szóba jöttek a scoutok, ti hogy játszotok velük? Mert amiket én látok mindig az a tipikus h berongyol az ellenség közé és szétlöveti magát, ritkább az aki úgy teszi, hogy még 1-2 artyt is kiszed.
De akiket meg a leginkább hiányolok azok akik olyan stílusban játszanak, hogy tekintettel lennének a nehéz csapattársaikra. Ahelyett h ész nélkül előre szalad, előre menne egy biztos fedezékig, ott megbújna és várna pár másodpercet, míg a nagyok egyáltalán lőtávba kerülnek és csak utána indulna meg detektálni. Rengeteg scout veszik úgy oda, hogy hiába deríti fel az ellent, maximum az artyk tudnak rájuk lőni, a többi csapattárs pedig már csak akkor ér oda mikor kilőtték.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1778) vhw válasza BoogeyM@n. (#1776) üzenetére


vhw
addikt

Kipróbáltad gyakorlatban?:D (egyébként melyik ágyú HE lőszerével? engem érdekelne egy Panzerjäger I hány vagon lőszerből tenné tönkre?:DDD )

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1779) Space marine


Space marine
aktív tag

Sziasztok!
Gondoltam megosztom így a "félhomályból" az eddigi legjobbat :DD ekkora xp dőzsölés utoljára az 5x xp fesztiválon volt :) Jagdpanther 10,5cm csúzlival

Az utolsó tigrist 17%-ig szedtem le. Sajnos aztán Ö is engem. A Ferdinand kérdéshez meg annyit, hogy iszonyú lassú az alap lánctalppal, addig nem is tudom használni a nagyobb ágyút.

(#1780) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A sima alap ruszki T-34 -re gondoltam. De ha azzal is csak eledel az ember, akkor hagyom, a játékot mert minecraft és StarTrekOnline mellett nem marad idő még ezzel szopni a brét.

Egyébként egy kiegészítő a su-85b TD-hez, gyakran rakott olyan csoportba, hogy 3-4 IS-3 és legalább 2 KV tank volt ellenem. Biztos sok esélyem volt. ;]

Nem látom a perspektívát ebben a matchmékingban, sto-ban pl. ez úgy van, hogy 5 rang a zászlóstól admirálisig, rangok meg 10 szintre vannak osztva. Ha valakivel közösen akarsz játszani (vagy egy több játékos PVP indul), akkor a játék meg tudja növelni a HP-t és a sebzést, a társad szintjére. Skillek ettől nem fejlődnek, de lesz esélyed alkotni valamit. Ott csak az azonos rangúak harcolhatnak, nem fognak hadnagyot a kis hajóval betenni admirálisok ellen.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1781) frame>24 válasza CPT.Pirk (#1780) üzenetére


frame>24
addikt

Hát azért várjál, én durván fel lennék háborodva, ha mondjuk 1500 HP-s Pz III-asok, Leopardok, meg loltraktorok masíroznának ellenem egy high tier csatában.

Meg kell érteni, ez a program nem fantazi, meg sci-fi:
az itteni játékosok alapmagja kőkemény tankbuzi, II. vh töri-technika- és fegyver-rajongó, és mm-re tudja a tankok valós páncélzat, fegyverzet, stb. értékét. Így is nagy viták vannak, hogy miért nincs kizárólag penetration alapú sebzés-rendszer, a fix HP-val máris próbáltak segíteni a tankok közti eltéréseken.

Igazad van az elcseszett matchmakingben, ezzel mindeki hónapok óta egyetért, de úgymond beb*na, ha ilyen diablo 2 szintű multi lenne, hogy minél többen csatlakoztok, annál erősebbek a minionok, meg buffolódik a HP. Az egész alapját ölné meg.

Egyszerűen, a tier-összekerülés rendszert kéne megfelelően finomítani (mint az egyik legfontosabb problémát, a sok közül).

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1782) BoogeyM@n. válasza vhw (#1778) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Igen megvolt a maus T43-al T44-el szinte ugyan az 100mm-es ágyúval csak a töltési idő a különbség a kettő közt.
Három vagy négy lövésből egy1 HE didnt penetration :C a többi átlag 1%os sebbzést okoz
és elég vicces volt az a szitu mikor fent a hill-en próbáltam segíteni a társaknak ilyen teljesítménnyel röhely.

Matchmakingről: meg tényleg nagyon bonyolult lehet ezeknek a geci oroszoknak felfogni hogy a fair play mit jelent pedig q-ra egyszerű a helyzet olyanokkal ne tegyen már össze akikbe nem tudsz kárt okozni AP-vel mert ezt a kamu HE kreációt hanyagolni kéne elég szánalom valóságban kábé így jönne ki: mintha petárdával akarnál kárt okozni egy páncél dobozban és a benne lévő pl kissállat belehal.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1783) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag


Egyszerűen hihetetlen szemét balancok-at csinál a játék

Ebben a körben nem is az lett volna a baj hogy T54 arzenál van hanem hogy elszámolta magát a gép náluk 10 fullos HP tankot pakolt be+1 zoobjectet ami -1000-is bepuszilhat
nálunk meg csak 8 maxos HP tank van

A srácok pedig nem játszottak rosszul csak hát mire lesebezték a T54eket addigra elesett az egyik szárny én is próbáltam hadakozni az 1ik kis szeméttel de a 8%os sebzésemmel nem sok kárt tudtam okozni mert még az ammo rackemet is szétlőtte de szerencsére egy VK jött segíteni és kilőtte helyettem.

Wet ammo rack jól jön mert valszeg felrobbantam volna nélküle
az egész ilyen random dolog mert szemből kaptam
de az biztos hogyha a penetration-ja 220mm közeli akkor
nagyot üt azzal vigyázni kell ilyenekre könnyen képes

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1784) tgulyas


tgulyas
senior tag

Halli egy kezdö kérdésem lenne , azok a kiegészitök ami nél lakat van az mit jelent ? egy bizinyos szint után lehet fel rakni vagy csak nem lehet átt víni más tankra.

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1785) virkir válasza BoogeyM@n. (#1776) üzenetére


virkir
veterán

Ez igaz de ha nincs penetration akkor ugye sebzés se szokott lenni a játék meg azt számolja, tehát ha lövöldözöd AP-vel akkor nem kapsz semmit míg a HE-vel már az 1%-ra is jön valami xp meg kredit.
Szép azaz összeállítás szerencsére engem ritkán rak ennyire szívatós összeállításba inkább Tigrissel voltak ilyenek.

tgulyas
A második, a lakatost csak azzal tudod használni amire felraktad és levenni sem lehet eladásnál ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1786) BoogeyM@n. válasza virkir (#1785) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Jah de már engem nem sokáig fog érdekelni az xp meg a credit már csak a t54 hiányzik aztán minden lényegesebb dolog megvan nagyjából kivéve a TD vonalat abból meg max a ferdi érdekelt volna mert jó hasznosítható a frontja de hát szarrá nerfelték.

+én úgy tudom demage szerint kapod az dellát szóval mikor ilyen 60-80 max:100at demagelsz az nem fog sok pénzt termelni
meg csak felidegesíted vele az ellent és ha rád szál akkor véged

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1787) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Mintha korábban láttam volna valami olyasmi hozzászólás hogy "a játék igazából az XYZ tanktól kezdődik, onnan igazán élvezetes a game" Nem nagyon kerestem vissza, de érdekelne a véleményetek, hogy kb hol válik már igazán élménydússá a játék?

Egyébkén a Maus-ra gyúrok, nem tudom, hogy béta alatt még ki tudom-e fejleszteni, youtube-on láttam egy videót, ahol 10 tankot megöl egyedül valami 60-70%hpról és marad vagy 10-12%-a azt hiszem. Igazán vonzónak tűnik. :DD
Szóval kezdőként arra a vonalra gyúrtam, most panzer III-asom van (aufA utáni), remélem ma még a kövi tankot is össze tudom hozni.

Bétával kapcsolatban is lenne pár kérdésem: bétának tudtommal febr végén lesz vége, akkor majd törlik a béta accokat vagy átviszik? A végleges release-ben is olyan lesz a dolog, hogy naponta kapunk Xaranyat? (tökmindegy mennyit, kapunk egyáltalán valamennyit?)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1788) vhw válasza Dyingsoul (#1787) üzenetére


vhw
addikt

Ez hogy kinek mikortól kezd élvezetes lenni a játék elég szubjektív. Ha full kezdő vagy akkor több száz csatáig azt fogod érezni hogy szívás az egész, mindig veled csesznek ki, míg valami 7-8as szintű tankik el nem jutsz, ahol már max 2-3 szinttel lehetnek fölötted, nem mondjuk 5el. Néha rámjön és visszaülök a Panzerjäger I-be, olyan csatákat lehet vele menni mikor már túl vagy 5-600 meccsen. Minden erőlködés nélkül ki lehet lőni 3-4-5 tankot, mert már van tapasztalatod, ismered a pályákat. Persze egy ilyen kis konzervdobozzal nem annyira "élvezetes" játszani, mert hát mindenki busz nagyságú vasat szeretne maga alá :D

Ami matchmakinget illeti, igen átkozom én is sokat, de ha már épp említette itt valaki, hogy a játék közönsége nagyrészt elvetemült tankbuzi, és annyira tisztában vannak a milliméterekkel, akkor azzal is tisztában lehet és elfogadhatja, hogy a vh. alatt nem jutott mindenki segge alá Tigris, bizony volt akinek Pz III.-ban vagy ami minket illet Turánban kellett meghúzni magát és a legjobbat kihozni belőle ugyanolyan körülmények között :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1789) virkir válasza BoogeyM@n. (#1786) üzenetére


virkir
veterán

Na ahhoz azért kell az xp :D 167000 + annak a kimaxolása sem kevés most én is erre hajtok aztán ha marad idő akkor a VK4502-t fejleszteném ha már megvetettétek mert az "sokkal jobb mint a KT".
Ez így van de ha meglövöd AP-vel és nem üt át semmit akkor nincs sebzés sem.

vitko
Szvsz a Maus-ra esélyed nincs ha február végén lesz hard wipe.
Nekem cirka 1000 csatám ment rá a VK4502-re onnan ahol te állsz és ebben benne volt az ötszörösen fizető 3 nap is.
Minél feljebb jutsz annál nehezebb szintet lépni ráadásul a nagyokkal nem tudsz eredményes lenni anélkül, hogy maxra fejlesztenéd őket tehát nem tudsz egyenes ágon fejleszteni ráadásul kell a prémium acc is.
Szerintem a véglegesben már nem kapsz aranyat csak ha megveszed.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1790) tgulyas


tgulyas
senior tag

Ez engem is érdekelne akkor majd törlik a béta accokat vagy átviszik? az éles be ?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1791) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ha esetleg valami prémiumosnak lenne kedve partyzgatni, szoljatok légyszi, tesóm én és még egy srác panzer 3-assal bisonnal meg nemtommivel vegyesen jönnénk (csak azért irom hogy ilyen kategóriában vagyunk)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1792) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Még mindig keresek prémiumos embert, cél: ma megszerezni a panzer4-et! :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1793) vhw válasza Dyingsoul (#1791) üzenetére


vhw
addikt

Platoonba csak 3 ember lehet, beleértve a premiumosat is, companyhoz meg ugye 15 kéne.
Ma később még felmegyek játszani, ha gondoljátok meghívlak titket, legfeljebb a Luchsal vagy a Pz 4el megyek majd. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1794) Dyingsoul válasza vhw (#1793) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Egy srác bevitt egy 8-as tieres csatába, a kis panzer 3-assal mentem xDDD főpoén hogy egy t44-esről leszedtem a láncot és túléltem a küzdelmet :DD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1795) virkir válasza Dyingsoul (#1794) üzenetére


virkir
veterán

Mondanám, hogy beviszlek magammal de a legkisebb a Tigris nálam.
Feljebb volt szó róla, hogy a T-44 is ágyútöltelék.
Hát nem... nagyon nem.

A KT 75-80%-ban a többi 100%ban az én művem és meg lett volna a SU-100 is ha nincs ott a T32-es

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1796) emre válasza virkir (#1795) üzenetére


emre
veterán

KalvinZsuzsi-val tegnap én is találkoztam Akkor gyakorlatilag szétlövette magát. :DDD

Szerintem a T-44 jó kis cucc.
Ha nem egyedül van az ember igencsak fel lehet bosszantani az ellenfelet vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1797) BoogeyM@n. válasza virkir (#1795) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Szerencsés körjeim nekem is vannak de ugye nem ez a jellemző
jah meg hogy Sandy River: nevü mapról van szó ok ott még nekem is van esélyem T30 meg IS7 ellen

De ezt nem lehet eljátszani egy bokorban kempelő KT ellen ahol neked sincsen fedezéked mert mire megkerülöd és szerencséd van nem lövi le a lánctalpad addigra legalább -600-on pihen az életed és imádkozhatsz hogy egyedül legyen
szemből meg egyértelmű HE-vel nem fogod kilőni mert az percekig tart ellenben neki meg pár lövés vagy.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1798) emre válasza BoogeyM@n. (#1797) üzenetére


emre
veterán

Ezekkel a képekkel légy szíves csinálj valamit, mert ilyen méretben szerintem teljesen felesleges betenned. Ugyanis abszolút kivehetetlen hogy mi van rajta. :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1799) BoogeyM@n. válasza emre (#1798) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

elfogyott a feltöltési helyem :D átkellett méreteznem de nem gondoltam hogy ennyire eldeformálja hogy szinte kivehetetlen lol

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1800) emre


emre
veterán

Mit gondoltok az object704 152 BL-10-es lövegét érdemes feltennem az ISU152-esre?

Csak az zavar, hogy meg kellene növelnem a terhelési kapacitást 500.000-ért, amit le sem tudok utána venni, mert megsemmisül a fejlesztés. :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.