Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) Eagle16 válasza frame>24 (#1050) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem is mindig ez jut róluk eszembe :D

Még kb. 1 óra és online lesz a szerver.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1052) virkir válasza ALEX131 (#1047) üzenetére


virkir
veterán

Most jött le a patch, össz vissz 1,2 MB volt jött mint a vihar.
Ez már érdekesebb. Valaki aki jó angolból elindíthatná a PH-s reget.
Na szép valamit frissített de mikor indítom a játékot még mindig a v.0.6.1.5 verzió van fent, amikor meg csatlakoznék a szerverhez kidob ide, hogy frissítsem a klienst.
Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1053) emre válasza virkir (#1052) üzenetére


emre
veterán

nekem nem megy, azt írja frissítsem a klienst :F
most szedem az oroszoktól a 0620, 0627-es peccset torrenten, 558mb és 1,64gb
a .com-on még nincs kint :N

szóval nem őrültem meg :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1054) emre válasza virkir (#1052) üzenetére


emre
veterán

innét tessék próbálkozni ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1055) virkir válasza emre (#1054) üzenetére


virkir
veterán

Szedem én is.
Gondolom az nem gond, hogy ru_patch.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1056) Eagle16 válasza virkir (#1055) üzenetére


Eagle16
addikt

Dehogynem. Az orosz patch nem megy fel az EU kliensre.

Magától fog frissíteni az updater.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1057) virkir válasza Eagle16 (#1056) üzenetére


virkir
veterán

Sejtettem, hogy nem lesz egyszerű.
De mikor már...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1058) Plutor


Plutor
aktív tag

Mostantól lehet frissíteni!Pontosan 19h-kor indult a patchelés.
Jó lassan jön. :((

(#1059) BoogeyM@n. válasza ALEX131 (#1043) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ezt még wikin olvastam tényleg jó kis sztori

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1060) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Ettől az újabb pöcsségtől meg már előre tartok
↓mert ezek aztán nagyon hiányoztak mint a lépfene:
Added top tier SPGs

ezen meg nem is akartak változtatni pedig nagyon sanszos mikor 1körben egymás után 3x is szétlövik az ágyúmat vagy kicsinálják a lövészemet de ez nekik csak 33%
-The chance of hitting gun and crew members remains the same (33%).

a többi modul sérülésekről meg nem is akarok panaszkodni
de még több esélyt adnak neki :W
-The chance of hitting the following modules engine, radio, traverse mechanism, observation device increased from 33% to 50%.
aha a szerintük 33%ot is ismerem már autotarget a kis nyomitól pl:stugIII és simán szétcseszi 3x távolról a kt-ém ágyúcsövét
- The chance of hitting ammo rack increased from 20% to 27%.

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/22299-beta-0627-update/

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1061) Ghostface válasza BoogeyM@n. (#1060) üzenetére


Ghostface
senior tag

Szerintem ez a patch valami eszméletlen szar lett. Legkisebb ócska tank is szétlövi a KT-met. Ma úgy felidegesítettem magam hogy ki is léptem mielőtt eltörik a billentyűzet. nem tudtam KT-vel megölni egy 58%-on lévő Párducot és 100%-on lévő VK3002-est. A VK mindig az oldalát mutatta 4lövésem talált és csak 60% ment le a hp-jából, a Párducot 3szor lőttem meg szemből és 8% maradt neki is a hp-jából mire engem szétszedtek. Következő körben egy SU14-es egy lövés leszedte 1350hp-met, tönkretette a motort a löveget, a periszkópot és tornyot és megölte a lövészemet és a rádiósomat. Köv. körben egy VK3601-es az első lövéssel szétlőtte az ágyúmat, az én első 2 lövésem lepattant róla. És még sorolhatnám a mai nap eseményei,de inkább megyek aludni mielőtt dühömbe letörlöm az egészet. Megváltozott az ágyú hangja is, nem beszélve a halál utáni szép szürkés képről. :F

PSN: Nifty_Ghostface

(#1062) csaabz


csaabz
őstag

Tudja valaki, hogy az M6-nak nőni fog-e a végsebessége, ha kifejlesztem a legerősebb motort?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1063) BoogeyM@n. válasza Ghostface (#1061) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Szerencsére ki lehet kapcsolni azt a szürkés undormányt.
De tényleg egyre játszhatatlanabb lessz a játék lassan már hányinger kategória.

Most néztem T32 mellé lőtt egy su14 vagy 51 de tényleg jóval mellé ment kb még egy tanknyira szerencsétlennek egyből leesett a lánc nem tudott tovább menni se meg ugyebár 30%ról 15re és nem kellett sokat várni a másik ki is lőtte mivel 3ilyen hodály volt csapatonként meg ugye mostmár egyre több ilyen arty használó lesz és kíváncsian várom vajon 4nél többet milyen gyakran fog engedni a játék ez miatt.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1064) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Na asszem itt 1értelmüen a kicsit régebben gyártott de "kicsivel" több HP-val rendelkező szörnyeteget fogom beszerezni reset után :D - Mause 3200HP :DD Igaz, hogy lassabb és a tornya sem valami mozgékony de azért kell! :DD

Számolgattam, osztottam-szoroztam és A fullos IS4 + T-54/majdnem alap/+ Ob212/nagyobb löveggel + Mause ezen dolgok összege 2.400.000 XP és 15.091.000 credit.
Asszem gyorsan össze kell szednem 4-5 millát resetig mert kell majd a kiegészítőkre is lóvé :D
Ha valaki beszerzett új Német artyt az leírhatná, hogy mik a tapasztalatai mert ugye a Hummelt butították ahhoz képest mint ami az adatlapján szerepel.
Pont ide tartozik 1 tegnapi eset: Jagdtigerrel kavircolok ENSK mapon a városban és a nagy győzelem küszöbén álltunk :C mikor szembetalálkoztam 1 Hummellel ami 1ből rám is pakolt 1et. Amit sebzett az nevetséges volt, 380HP-t szedett csak le közvetlen találatnál miközben az adatlapján 711-1188 damage szerepel :F
Nagyon érdekes, hogy ha a SU14 vagy S51 csak mellém lő 1-2 méterre akkor már az életem felét leszedik minimum, miközben még felszerelés/crew is sérül. Az elöbb említett esetnél a Hummel csak HP-t szedett le, semmi másom nem sérült...

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1065) _seth_


_seth_
veterán

Ez jó volt.... velem szemben egy ugyanolyan tank mint az enyém (vk3601h), én is lövöm, ő is lő és nem tudtam megsebezni 50 méterről ő meg kilőtt.... max ágyúm van, egyedül max motor nincs meg... hát ez van...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1066) Eagle16 válasza csaabz (#1062) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem fog, csak a gyorsulása lesz jobb meg a mozgékonysága.

ALEX131: Maus-t én nem vennék még így sem, de te tudod :)

Az új német SPG-k nagyon jók, a Párduc alvázas gyorsan céloz és viszonylag pontos is.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1067) ALEX131 válasza Eagle16 (#1066) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Kell nekem az az egérke :) Nagyon kemény fegyver annak kezében aki tud is vele bánni!

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1068) PetAd válasza _seth_ (#1065) üzenetére


PetAd
tag

A testre kell célozni, ennél a tanknál meg nem is fog lepattanni a lövés, mivel függőleges páncélzat van az elején, azt simán átviszi a 88 L/56, a tornyát szemből még a 88 l/71 se mindig viszi át. Mostanában amúgy se érdemes használni az autoaim-et.

(#1069) grunge


grunge
addikt

Párduc 2? valaki nézte már? eléggé csinosnak látszik :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1070) Kucsek válasza PetAd (#1068) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát szerintem aki autoaim-al játszik az lehet nem is tud játszani :W :DDD
Minek az a szar ne mondja már senki, hogy nem tud kicsit fejben számolni vagy célozni?????
Kezdőknek való ;]

A T-54 állat járgány .csupán az zavar,hogy a IX Tier besorolása miatt sokszor ugyanilyen nehéz tank ellen rak be.Mondjuk ha csak 1 van az még elmegy, legyűrhető.Csak ajánlani tudom mindenkinek,egy kis gusztustalan szörnyeteg amivel nem szeretnék találkozni mert veszélyes jószág.Hát még ha csapatban jönnek :DD

Amúgy a Hummel-t tényleg elcseszték ,alig sebez,ezért csatlakoznék Alex kollégához és jó lenne ,ha leírná a tapasztalatait az új német lövegekkel kapcsolatban.
De pl egy összehasonlító leírás is jó, ha valaki mindkét oldal lövegével rendelkezik :R

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#1071) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Eagle16 amit a T32-ről írtál az bejött,állat ez a járgány nagy sokat lehet vele keresni.Már a T-29 is egy aranybánya volt de ez valami állat :DDD :DD ,A T-34-től tartok egy kicsit mert ott nem olyan meggyőző a 120mm-es löveg de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#1072) csaabz


csaabz
őstag

Kellemes ünnepeket és heavy tankokban gazdag újévet kívánok!
:D :C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1073) Remington válasza csaabz (#1072) üzenetére


Remington
őstag

inkább arty-mentes újévet :P

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1074) BoogeyM@n. válasza Kucsek (#1070) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Távoli célpontokra édes mind1 hogy mivel lődözöl mert úgyis félre hord és azt kiszámolgatni se tudod mert egyszer fent egyszer lent szór
nem mintha én használnám mert az elég ritka de 1 jó észre vétel sokan azzal tudják eltalálni az ágyú csövet valami mágikus módon.

Szerintem egyszerűbb lenne ha ezt a kamus nyomiságot kivennék a játékból mert anno nem csak 300métereken zajlott a csata bakker hanem kilométerekről likvidálták egymást és milyen érdekes eltalálták a célt itt meg jó ha 100méteren 3ból 1 ugyanoda lő
mi lenne ha valódi távolságra 500méterre el lehetne lőni kb 10/1 ha eltalálna vmit

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1075) BoogeyM@n. válasza Kucsek (#1071) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

T34-ben 1040 a lőszer ára szvsz nem nagy változás de viszont a front páncél elég gyér ugyan az mint t29 102mm.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1076) ALEX131 válasza BoogeyM@n. (#1074) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Hát igen, elég durva amikor a Királytigrincsem vagy Jagdtigerem elött 2-300 méterre eltűnik a célpont miközben nem bokorban van!
A félrehordás is érdekes mert anno a Németeknél nagyon nagy hangsúlyt fektettek a lövegek pontosságára és többek közt ezért is volt az, hogy a Tigrisek 3000 méterről eltalálták az ellenfeleket! Köszönhették ezt a 88as lövegjük kiemelkedő karakterisztikájának, mert a lövedék röppályája igen alacsony volt, illetve az optikai rendszerük is messze felülmúlta a kor színvonalát. 1944ben pl. éjjellátó cuccokat szereltek a tigrisekre és a pantherek is kaptak belőle, ezen cuccokkal 500m-ig tudtak csillagos ég alatt ellátni!

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1077) Ghostface válasza ALEX131 (#1076) üzenetére


Ghostface
senior tag

"Hát igen, elég durva amikor a Királytigrincsem vagy Jagdtigerem elött 2-300 méterre eltűnik a célpont miközben nem bokorban van!"
Mondok ettől jobbat. Mai nap azon pályán (neve nem jut eszembe) amelyiknek az egyik kezdője mellett egy erdő van és mindig oda mennek kempelni, én is beálltam az erdőbe. Láttam hogy előttem a városban egy tankunk harcol 2 ellenféllel. Ki is lőtték és jobb oldal felé elindultak ki városból. Sejtettem hogy előttem fognak keresztben elmenni a tisztáson ezért figyeltem hogy majd oldalba lövöm őket. Várok, várok de nem látom őket amikor egyszer csak szemből kapom a lövéseket, még a találatok után sem láttam semmit ezért elindultam feléjük (már fél hp-m nem volt úgyhogy nem érdekelt hogy meghalok) és meglátom hogy a két tank áll a tisztás közepén és ők lőnek engem. Én 200méterről az erdőből nem látom őket nyílt területen, de ők észrevesznek engem egy bokorban elbújva. És nem volt senki más a közelemben aki észrevett volna. Néha egyáltalán nem értem ezt a játékot, de azt hiszem szüneteltem egy időre mert ma nagyon felb@szott, és ha nem változik a véglegesig akkor abba is fogom hagyni mert ez az orosz, amerikai fölény élvezhetetlen. Miután abbahagytam a WoW-ot ez lenne az egyetlen mmo amire hajlandó lennék költeni de így nem fogok. :( :O

PSN: Nifty_Ghostface

(#1078) BoogeyM@n. válasza Ghostface (#1077) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

"már fél hp-m nem volt úgyhogy nem érdekelt hogy meghalok"
ismerem ezt az érzést én is :)
ilyenkor még ha beledöglök akkor is látni szeretném ki honnan lődöz
ráadás ez miatt szoktam használni a binocular-t is
de nincs sok értelme mert 1xcsak bumm odavarázsolja a játék őket és előbb észrevesznek menésből

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1079) PetAd


PetAd
tag

Megvettem ma a királytigrist, hát eddig nagy csalódás ez a tank, ha jól emlékszem 3 csata alatt 1 lepattanás volt, az összes többi betalált szemből. A tigris viszont kegyetlen jó tank tud lenni ha nem engedünk magunkhoz közel senkit és időben lelépünk ha közelednek. Még az Is 7-ből is leszed 10%ot a 88 L/71 ha oldalról lőjük, és messziről jól lehet vele osztani az ellent, mivel rohadt pontos. Lehet, hogy a ruszki nehéz vonalon kellett volna továbbmennem, azokkal talán többet lehet akciózni, de a KV3-al szenvedés játszani, még egy lomha bádogdoboz a KV után.

(#1080) BoogeyM@n. válasza PetAd (#1079) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Én most tolom vele KV fél napot igényel nem kell mindent kell kifejleszteni csak futóművet a motornak meg a motort ennyi a KV3 1nap és
utánna meg lényeges különbség lesz az IS

KV3 vs T34 lakevillen dobtam egy hátast akkora mázlim volt mert lepattant a frontpáncélomról a lövés mondjuk ez köszönhető a szerencsés szögnek mert kicsit alulról fölfelé a döntött részre ment a lövedék.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1081) _seth_


_seth_
veterán

Végre megvan a Tigris :) (100% legénységgel) Még kissé alap de nem baj majd kifejlesztem, 10e xp kell a kv3-hoz és 35e a T29-hez... :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1082) grunge


grunge
addikt

panther kettőőőő! na én hagyom a tigert, ez lesz :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1083) csaabz válasza grunge (#1082) üzenetére


csaabz
őstag

Ahogy néztem, rengeteg xp kell hozzá, de megéri...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1084) grunge válasza csaabz (#1083) üzenetére


grunge
addikt

Elindultam ezen a vonalon. talán nincs annyira elcseszve mint a tiger. Alapbol is akartam egy panthert, tetszik, nekem valahogy jobban fekszik a medium vonal...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1085) Kucsek válasza grunge (#1084) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Majd ne lepődj meg a Panther II-nél a lőszer ára miatt :Y :W
Mert szerintem hasonló lesz mint a T-54 ,1230 / Db.
Elmehetnek a sunyiba drágább mint az IS-7-4 130 mm lövegéhez,pedig ez is csak 100 mm. :F :( :W
Ha már nem marad a régi ár amit nem is lehetne elvárni ,akkor ne kerüljön 4-5x annyiba .Legyen 550-750 körül darabja :U

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#1086) BoogeyM@n. válasza Kucsek (#1085) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Úgy gondolták jobb tank a T54 az IS4nél ez a balance-on is meglátszik
számos csatában láttam hogy szembe állítják de ez ugyan így van t44 vs is3
sőt panther II vs is4 stb gondolom a tier miatt szóval ennyire jó top kategória a PII

kb 3perc után a csapat 75%-halott

a toppon medium vs heavy

top kategória a pantherII

is4 kinyírta a vetélytársakat így nem volt nehéz nyerni

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1087) grunge válasza Kucsek (#1085) üzenetére


grunge
addikt

a 75mm-es cuccoknál tuti nem drágább szerintem. mivel majdnem u.a. az egész fegyverzet mint a tiger2-nek (meg a öbbi valamire valo német tanknak), nem lehet nagy difi.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1088) emre


emre
veterán

Szerintetek melyik td jobb a Szu-76, vagy a Hetzer? (max 160k-ból) :F
De asszem amíg gondolkodok rajta veszek egy Matildát :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1089) grunge válasza emre (#1088) üzenetére


grunge
addikt

Hetzer az nekem iszoynat szenvedés volt...ennél lassabb járművet nem tudok elképzelni..140lovas a max asszem. nem lehet vele mozogni, camp jármű a javából. menekülni sem sikerült vele nagyon:) ami pozitiv hogy döntött a páncélja, időnként lepatan valami. kontra, ezt szökőévente tapasztaltam, mindig tiger 1-2.k, vk45-ök és szép nagy is-ek közé tett be. vicces volt, amint tudtam el is adtam :) Stug fényévekkel jobb :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1090) marked one94 válasza emre (#1088) üzenetére


marked one94
őstag

Én nemrég vettem Hetzert és valami borzalom(grunge pontosan leírta hogy mi a baja), már nagyon várom hogy Stugom legyen.

You'll Never Walk Alone

(#1091) Kucsek válasza grunge (#1087) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát én sem gondoltam volna,hogy ilyen sokba kerül majd a lőszer :F
Mert a T-54 re csak 100mm löveg választható 3 féle,az első ami D-10 ,második :annak egy javított gyorsabb verziója,harmadik pedig a szuper ágyú ami szintén csak 100mm de 219 penetration, 320 damage és kb 8,5 tűzgyorsaság.Az első kettőnél 252 credit a lőszer aztán ugrunk 1230-ra :W .
De majd megkérdezek egy Panther II játékost mennyi a lőszer.

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#1092) emre


emre
veterán

köszi! :R
megvan a hetzer, valóban, mint a reumás csiga, de a második v. harmadik menettel már best sniper voltam, az alap ágyúval. :DD
ezt is meg kell tanulnom használni

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1093) emre válasza emre (#1092) üzenetére


emre
veterán

most meg betett stug3, meg jagdpanzer-ek közé :F
valahogy túl kell élni :O

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1094) emre


emre
veterán

nyugtassatok meg hogy nem csak én nem tudok belépni a serverre :F

mod:
mire visszaengedett, szétlőtték a harceszközt :(
érdekes, mert mikor megfagyott kínomban lőttem párat, de a garázsban egy sem hiányzott

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1095) belaazallat


belaazallat
addikt

Más se tud belépni, vagy megint letiltottak?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1096) Plutor válasza belaazallat (#1095) üzenetére


Plutor
aktív tag

15h-ig karbantartás van.

(#1097) belaazallat válasza Plutor (#1096) üzenetére


belaazallat
addikt

Szuper! :O

Végre most ráérnék. Köszi!

Szerk:

Esetleg összebeszélhetnénk egy páran, hogy együtt játszunk. 2-3 fő platoon-ban, vagy többen company-ban(vagy hogy írják).

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1098) egonn válasza belaazallat (#1097) üzenetére


egonn
csendes tag

Companit kérdeztem, idézem a válszt:
Ideális felállás amit eredményes tud lenni:
- 5 db IS-7 (50 pont) -persze lehet 1 vagy 2 Maus, T-30 is
- 1 db IS-4 (9 pont)
- 1 db T-54 (9 pont) -> arty killer

Ez edig 68 pont. Tehát marad 22 pont 2 db artira és 2 db scoutra.
(yodamester).

Tehát nagy vasakkal érdemes menni!

(#1099) belaazallat válasza egonn (#1098) üzenetére


belaazallat
addikt

Pedig jó móka. Nem rég hagytuk abba Alex, Kucsek, meg még jó páran. Nem kell annyi IS-7. 8db IS-4,+arty csak meg legyen az összhang és az összeszokottság.

Mentünk jó pár kört,el is vertek minket. De jót játszottunk!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1100) Plutor


Plutor
aktív tag

Most délután láttam egy meglepő dolgot.
IS3-l voltam bent.Indul a meccs,és én elindulok.Volt bent egy platoon,ami artykból állt.
Elkezdtek velünk(heavyk)támadni. :Y
Sima tankként használták az artykat.SU-8-ig vitték így. :C
Meglepődtek,amikor mondták nekik,hogy az arty nem így játszik. :Y
Az ellenfél is igen meglepődött,amikor a fronton találkozott velük. :DD

A platoonba benne vagyok,de csak jövőre.Idén már nem leszek gép közelben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.