Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) vhw


vhw
addikt

Az miért van hogy Wespével, a kifejlesztett 10,5 löveggel, sima HE lövedékkel aminek olyan (40-60 közötti a penetration értéke, és kb 350-430 sebez) direkt lövéssel 20 méterről telibetalálom egy Hetzer hátsóját és csak 49%-ra szedi le az életét? :F (a Hetzer hátsó páncélja 20mm és van 270HP-ja)

Hasonló történt egy szovjet T-28al is, csak annak az oldalát találtam el, szintén közelről direkt lövéssel (szintén 20mm páncél és szerintem kifejlesztett toronnyal se több az élete 360nál) és 60%-ra sebeztem csak le. :S

Most őszint ez miért???

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1902) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Sikerült!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1903) virkir válasza vhw (#1901) üzenetére


virkir
veterán

Mert ilyen a játék :W
Egyszer Tigrissel összeakadtam az amcsi M41-el aminek 13/13/13 a páncélja és 360 a HP-ja szemből nem tudtam kilőni közvetlen közelről de még sebezni sem.
Természetesen ő kilőtt 1 lövéssel.

BoogeyM@n.

Nem megy mert a Stug amim van az lepkepuki, meg kell az xp az 54-re, még vagy 50k, a hétvégén már azzal akarom tolni, hogy maradjon idő a VK4502-re is.

Johnny001

Már ne haragudj de micsoda?
Mert én nem látok semmi extrát.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1904) krisss93 válasza virkir (#1903) üzenetére


krisss93
aktív tag

Szerintem lelőnie a szobrot...

(#1905) BoogeyM@n. válasza krisss93 (#1904) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

:D a kis vandál

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1906) Johnny001 válasza BoogeyM@n. (#1905) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

De nemám akármilyen szobrot :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1907) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Geforce 4 mx460-al sajna nem indul a játék! :DDD
Pedig itthon is szivesen játszottam volna vele...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1908) virkir válasza krisss93 (#1904) üzenetére


virkir
veterán

Hogy mire van embereknek ideje a játék közben :D
Sosem figyeltem, hogy van e ott és milyen szobor.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1909) BoogeyM@n. válasza Dyingsoul (#1907) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

jó hogy nem 486-ossal próbálod meg
geforce4 te jó ég vagy 10éves kártya :Y

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1910) vhw válasza Dyingsoul (#1907) üzenetére


vhw
addikt

geforce 210el elmegy minimumon 1024x768ban :D De ha nincsenek nagy igényeid akkor egy 1650pro-n is el szalad, csak ne akarj sniper módba váltani XD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1911) stork13 válasza Dyingsoul (#1907) üzenetére


stork13
aktív tag

GF4 Ti4200-vel sem indul el. Pedig gyereknek jó lett volna. Csak 6 éves. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1912) Dyingsoul válasza BoogeyM@n. (#1909) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem is, csak 9 éves! :DD

Egyébként az van, hogy a csúcsgépem ami az adatlapomon is szerepel, nah az az albérletben van, én pedig hazajöttem, az itthoni gépben lévő 7600GS-em pedig pont most mondta fel a szolgálatot :( Hát ezzel kellett pótolnom... (Egyébként míg ezt a karimat nem találtam meg, a 7600 után egy ati rage 32 MB-t tettem bele. Asszem egyenesen 1998-ból jött az a kari) :DDD

Szal most nagyon világvége hangulat lett úrrá rajtam, hogy meghalt az én kis GS-em, nem lesz itthon több game-elés :O :O

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1913) urban_borz


urban_borz
csendes tag

hali.. nem volt erőm végig olvasni az egész topic-ot..

szóval, mikor jelenik meg a végleges.. mert bétához már kulcsot kell kérni.. nincs ehhez se időm, se erőm.. szóval egy pontos megjelenési időt, ha lehetne

bye :R

make some fokken urban noise

(#1914) Dyingsoul válasza urban_borz (#1913) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Tudtommal open béta van egyáltalán nem kell hozzá kulcsot igényelni. a szitu sztem annyi hogy egy regisztrációs mail jön linkre katt aktiválva belépsz letöltöd játszol. megjelenésről nekem nincs hivatalos infóm.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1915) stork13 válasza urban_borz (#1913) üzenetére


stork13
aktív tag

Nincs kulcs. Regisztrálsz, kapsz egy megerősítő emailt aztán gyí.

A pontos idő megjelölés: valamikor február végétől kezdődően bármikor. Ismerve az fejlesztőket még május is belefér. :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1916) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

De megszivattam egy IS7-et ensken :DD
szépen végzem a dolgom kiírtom az arty-t ez a gyökér meg megjelenik hősködni
egy jót kergetőztünk a ház körül :DDD

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1917) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Szerintetek melyik a legjobb tank?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1918) belaazallat válasza Dyingsoul (#1917) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem most a T-54.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1919) virkir válasza Dyingsoul (#1917) üzenetére


virkir
veterán

Csatlakozom bélához T-54 lásd BoogeyM@n.-t.
Ha jó kezekben van főleg 3-4-es falkában akkor halálos bármire.
Nem úgy mint tegnap előtt. A birkák megálltak fedezékből lövöldözni a többi birka meg nem figyelt arra az oldalra naná, hogy szétszedték őket meg engem aki próbáltam segíteni, majd az egész csapatot.

Hétvégére meg is lesz :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1920) _seth_


_seth_
veterán

Szerintem is T54, nem csak, hogy a legjobb vagy inkább úgy mondom, hogy nem a legjobb tank hanem a legélvezetesebb tank. Gyors, erős ágyú, erős páncélzat, alacsony építés, a torony olyan kicsi, hogy szinte nem is látszik azaz eltalálni is nehéz ha beáll valahova és csak a csövét dugja ki.

Nekem is jó lenne de még csak A20nál tartok.... de legalább már van premiumom ismét egy hónapig :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1921) stork13 válasza Dyingsoul (#1917) üzenetére


stork13
aktív tag

Attól függ mit szeretsz csinálni.
TD: Object704
Medium: T-54

A többit passzolom, de én heavy-nek amcsit választanék (T30) Ez habitus, játékmód kérdése már.
Hogy ezek közül melyik a legjobb azt meg az adott helyzet döntené él. :)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1922) vhw válasza stork13 (#1921) üzenetére


vhw
addikt

Miért pont a T30? Csak mert én nem tudok semmi kiemelkedő tulajdonságáról (úgymint a Maus vastag páncélja és rengeteg élete, vagy az IS7 alacsony építése és a döntött páncélja)
Mellesleg tegnap nagy meglepetésemre JP-vel 10,5es löveg sima AP lőszerével szemből is sebeztem egy T30at, ilyen a másik két 10esnél sosem fordult még elő.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1923) urban_borz


urban_borz
csendes tag

ohhohohoo akkor már töltöm is lefele és csapatom a bétát!

köszi az infót!

byebye :D

make some fokken urban noise

(#1924) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Akkor béta alatt még megpróbálom kifejleszteni a német vonalat a maus-ig, aztán majd béta után amcsi vonalat próbálom.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1925) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Ez a T54 városi legenda

Íme hát a legendája:
1x volt de nem egyedül volt egy elhíresült tankocska aki látta már szánja bánja mert az élete bánta

Na de komolyban egyszerű amit sokan éreznek az az hogy csapatban játszanak( már amikor) használják az össztüzet így 2 az 1 ellen 3:1, 6:2 nem sok esélye van bárkinek bármilyen felállásban
+általában nem állnak így mozgó célpontot lőni nehezebb
+detectálnak és ha van arty az profitál belőle

Láttam már KT-ét 10sec alatt elpusztulni pedig ott csak 1 T54 P2 T43 T20 volt jelen és én csak 1et tudtam hozzászólni a dolgokhoz mire odaértem

szvsz a győzelem ott kezdődik ahol legalább 4ember összefog és 1 célpontot lő

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1926) vhw válasza BoogeyM@n. (#1925) üzenetére


vhw
addikt

Tény hogy lapos, kis célfelületet kínálva, gyors, mozgékony, nagy tűzerő. A torony forgási sebessége is számít, ami a kategórijában első. Ehhez jön a pénzélzat, ami mindkét riválisától (Panther II, M26) vastagabb. És ennek tetejében ez a kettő még magasabb is. Tehát adva vannak a fizikai előnyök, amiért persze sokan is választják ezt a tankot, így rögtön megnő a valószínűsége h egy csatán belül létrejönnek spontán falkák 3-4-5 T54ből már csak egyféle szimpátiából is, hogy egyforma tankok összetartanak. Én még eddig sose láttam merészen rohamozó falkában támadó Panther II-ket vagy M26okat. És végül ott van a szovjet tankokra jellemző természetfeletti golyóálló képesség is :D

Egyébként csak kíváncsiságból, a te olvasatodban melyik a 'legjobb' tank?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1927) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Úgy érzem, ha kijön a játék, kevés lesz az az 5 tankhely ahhoz, hogy kellően felszereljem magam technológiával- tankokkal... :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1928) BoogeyM@n. válasza vhw (#1926) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

szerintem egyértelmű nincs olyan tank ami 1lövésből eltudna intézni egy tier9-es médiumot
(GWT tegnap 2x 1lövésből szétkapta a T54-em)
vagy tier8-as heavy-t csak az arty kell ennél több+
mindezt úgy teheti hogy te nem is látod nem is tudsz mire visszalőni

T54 meg a mediumok legjobbja bár azért boriszék ellensúlyoztak mert mégis csak többet sebez a másik 2 persely panter páros

a töltés sebességről meg elég érdekes ez a játék mert elviekben 30sec mire újra tölt egy GWTiger egy szituban direkt elkezdtem cseten számolni hogy figyelmeztessen azt utcsó életben maradt társunkat hogy siessen erre 18ig jutottam és újra lőtt
biztos lassú volt a kezem is de nem ennyire

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1929) vhw válasza BoogeyM@n. (#1928) üzenetére


vhw
addikt

Hm ezt még így nem figyeltem meg, én csak azt tudom, hogy az én kis piros köröm mikor vált újra zöldre :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1930) superfinest


superfinest
tag

Szerintetek az M3 Lee-vel megéri szenvedni a T1 heavy-ért?

(#1931) vhw válasza superfinest (#1930) üzenetére


vhw
addikt

Szemtől szemben nem bírtam vele egy fullra fejlesztett Pz4el, szal... gondolhatod micsinál az aprólékokkal :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1932) urban_borz


urban_borz
csendes tag

kész ez a játék.. nagyon jó.. várom hogy kijöjjön a rendes verzió..

elég nehéz az elején ezekkel a gyengusz kis tankokkal.. de bízom benne, lesz jobb :D

byebye :D

make some fokken urban noise

(#1933) stork13 válasza vhw (#1922) üzenetére


stork13
aktív tag

Nem tudom, nekem az jönne be a legjobban. Heavyből csak T29 van, de az is állat. Beállni hull down-ba aztán csak lődözni.
Maus nem érdekel, lomha dög, de sok lövést kibír. IS-7 helyett inkább egy fullos IS-4 kellene.
JGPzIV-el 23%-ról lőttem ki egy Maus-t 1 lövéssel HE-vel. Oldalt kapta és kigyulladt. De ez nem mérvadó. Játékonként változik, hogy mikor mit tudsz sebezni illetve melyik ágra kerültél. A nyerőágra vagy a szopóágra. Érdekes módon mostanában sok a nagy arányú győzelem (vereség). 15:3 15:4. Valamit valamerre tekergettek a fejlesztők. Ez már biztos.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1934) superfinest


superfinest
tag

Egyébként nyugodtan felvehettek friendnek amerikain vagyok. Ott is ez a nevem mint itt.

(#1935) BoogeyM@n. válasza stork13 (#1933) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Jah vannak érdekes dolgok 1370HPről 1 lövéssel kigyepál egy T34
van amikor meg IS7-be olyanokat sebzek szemből hogy csak nézek mi van ezt én lőttem

Szerintem túl sok ez a random szar amit belepakoltak leninék
már utolsó patch is érdekes hogy 50%al emelik a modul sérüléseket
ezzel csak 1 baj van hogy tök mindegy ki és mit lő meg rajtad jön a random shit és eldönti
pl:hátul lőnek motoron de a gunner meghal vagy elől lőnek meg a motor döglik be
de a legjobb mikor szemből 100%-ról a kis stug vagyJPIV belém lő a he-vel és szétszedi az ágyúcsövem kilövi a gunnerem vagy más személyzetet mert épp random elvan döntve de van mikor IS4-7 közösen nem tesz ennyi kárt együttesen
ez is hosszú lett pedig még ez igazán csak a jéghegy csúcsa hogy mennyi hibája van a játéknak de ezzel nem is lenne gond mert béta meg ingyen van de majd ha pénzt kérnek onnantól nem éri meg.

Sokkal egyszerűbb volna hogyha motoron lövöd akkor a motor úgy sérüljön hogy annak is külön HP-ja volna és páncélzat/sebzés szerint ebből az értékből is le vegyen a játék és ha meg sikerül le nullázni egy találattal pl: T43 kap egy farost IS3-tól akkor a motornak kampec de lehet hogy ez vhogy így van csak qra nem működik sajna.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1936) Dyingsoul válasza superfinest (#1934) üzenetére


Dyingsoul
veterán

mi meg az európain! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1937) szucsinka válasza urban_borz (#1932) üzenetére


szucsinka
őstag

szerintem meg ezzekkel a gyengusz tankokkal van a legjobb maeccsek f@szom kivan a nagy lomha buzi tankoktol el is adtam mind. csak a motor zugását hallod percekig mig kempelsz über unalmas fos (t-54) kivétellel
ja és a játék ha pénzt kérnek érte és igy marad nem fogja megérni szerintem se :R

(#1938) superfinest


superfinest
tag

Mért pénzes lesz?

(#1939) Ghostface válasza superfinest (#1938) üzenetére


Ghostface
senior tag

Mikrotranzakciós lesz, szóval ha akarsz fizetsz de nem kötelező. Viszont aranyat csak pénzért vehetsz, a premium acc-hoz pedig az kell, és premium nélkül nem fogsz tudni fenntartani egy heavyt.

PSN: Nifty_Ghostface

(#1940) superfinest válasza Ghostface (#1939) üzenetére


superfinest
tag

Szóval meg kell szereznem a heavy legjobbját addigra :D

(#1941) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hát gyerekek ezen behaltam... :DDD Kivettem a geforce 4 mx460-amat, mondom ha ezzel nem idnul a játék, megpróbáljuk integrált VGA-val.. :DD Hát ezzel elindult, eljutottam a login képernyő elötti töltőképernyőig! :DD Azon tanakodtam, hogy kellene keresni egyfajta beállitásos CFG fájlt, de nem tuti, hogy megtaláltam... _De leht, hogy mégis. Ez esetben viszont segítséget szeretnék kérni:
Valaki lehúzhatná az össze videobeállitást LOW-ra. felbontás, minden amit lehet kikapcsolni, amit csak lehet 0-ra állitani (kivéve a gamma, azért látni kellene vmit a képernyőből). Aztán ha készen vagy, akkor kilépsz, a beállitásokat igy elmenti a játé, majd a következő fájlokat el kellene küldeni nekem mailben:
az alapkönyvtárból: WOTLauncher.cfg
World_of_Tanks_closed_Beta\res\engine_config
World_of_Tanks_closed_Beta\res\system\data\auto_config_settings
World_of_Tanks_closed_Beta\res\system\data\graphics_settings
World_of_Tanks_closed_Beta\res\system\data\graphics_settings_presets

Hátha ezzel meg tudnám mókolni, hogy müködjek :( Szóval valaki pls help!
Mailcímem: dyingsoulwow@gmail.com

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1942) Space marine


Space marine
aktív tag

gondoltam megosztom, jó kis írás a sárból kiásott tankokról :)

[link]

(#1943) Dyingsoul válasza Dyingsoul (#1941) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Előző hsz-em tárgytalan, sikerült úgy megmókolni, hogy elinduljon! :DD Viszont annyira akad, hogy az egérrel sem lehet kattintani a menüben, szal felejtős a játék! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1944) BoogeyM@n. válasza Dyingsoul (#1943) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Szerezz be az aprón egy videó kártyát régi gt gts-ek nem drágák 5-7e Ft között.

[link]
Ha jó géped van ezzel a kártyával minden elmegy full HD-ban BFBC2 Dirt2 Mafia2
1 kivétel akad a Metro

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1945) AMD Power


AMD Power
titán

Korban ez a játék mikor játszódik?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1946) BoogeyM@n. válasza AMD Power (#1945) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Hát a tankok kora kb:1938-1950

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1947) AMD Power válasza BoogeyM@n. (#1946) üzenetére


AMD Power
titán

Az nagyon baba.... és akkor ez full ingyenes?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1948) stork13 válasza Dyingsoul (#1943) üzenetére


stork13
aktív tag

Leírhatnád hogyan sikerült, egy próbát megérne nekem is.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1949) Ghostface válasza AMD Power (#1947) üzenetére


Ghostface
senior tag

Most még ingyenes kb február végig, de az is lehet hogy tovább ha csúszik a megjelenés. Megjelenéskor törölnek mindent eddigi elért eredményt, mindenki tiszta lappal indul, és aranyat már csak valódi pénzért lehet venni. Arany kell a premium accounthoz (több xp, több credit), és premium account kell ahhoz hogy heavy tankokkal ne legyél állandóan veszteséges. Szóval ha akarsz fizetsz, de ha nem akarsz akkor szenvedni fogsz...

PSN: Nifty_Ghostface

(#1950) AMD Power válasza Ghostface (#1949) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor inkább kihagyom de azért köszönöm! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.