Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) PaJa1 válasza Ghostface (#1449) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem csak a játékszerverek, hanem a forumok és a honlapok is szeparálódnak. Mind a két szerveren (szerintem a forumon is) lehet accountod.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1452) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Egykis érdekesség a látótávolságról idézet Sg-ről Cifu-tól:

"Nem, mert a kikerült adatok a játék file-ainak visszafejtéséből származnak, ami tiltott dolog, továbbá az így hozzáfért adatokat publikálni tilos (a fórumon).

A szépsége a dolognak az, hogy végre megvan a látótávolság pontos számításának képlete:

View range - (view range * visibility value) = spotting range

A View range a te tankod látótávolsága, a visibility value a célpont "invisibility value" értéke, természetesen az állapotától függően a mozgó vagy álló érték. A spotting range a távolság, ahol már megláthatod a célpontot.

Gyakorlati példa. Én ülök egy fejlesztett tornyos Panzer IV.-ben, 100% crew, nincs semmi látótávolság növelő cucc, van 420m view range-em. A célpont egy mozgó Panzer IV., ennek a mozgás közbeni értéke 0.3. Tehát:

420 - (420 * 0.3) = 420 - 126 = 294

Vagyis legfeljebb 294 méterről láthatom meg a Panzer IV.-est.

Én e miatt keltem ki, mert úgy nem lehet a láthatósági rendszerről beszélni, hogy az invisibility értékeket nem lehet leírni, mert sértik az EULA-t, lévén a játék file-jaiból kiszedett adatok... "

És a játék xml-jei [link]

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1453) grunge válasza Eagle16 (#1448) üzenetére


grunge
addikt

Ezt a DB-t meg is tartom majd, jól jön vele a lóvé is. Azért nagyon kíváncsi vagyok a PI-II-re. iszonyat messze vagyok még tőlük, nincs sok időm játszani.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1454) vhw válasza BoogeyM@n. (#1452) üzenetére


vhw
addikt

Ezt a postot információ tartalma miatt idézted, amolyan "ismeretterjesztésnek", vagy valami problémára hívná fel a figyelmet?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1455) Tono34 válasza belaazallat (#1416) üzenetére


Tono34
tag

Alexet ismerve jobb, hogy nem hallottam. A játék törlése egészen biztosan a finomabb kifejezések között volt :)

(#1456) szucsinka válasza Tono34 (#1455) üzenetére


szucsinka
őstag

vki tud már játszani?

(#1457) emre válasza szucsinka (#1456) üzenetére


emre
veterán

Szerintem az időeltolódás miatt +1 óra, meg a tervezett és a nem tervezett késésekkel együtt én du. 5-re számítom hogy beindul.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1458) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ti csak játszani nem tudtok, én ma kaptam a kódot, már reggelni sem tudtam. :N

Amúgy friss játékosnak melyik irányvonalat ajánljátok? Kicsit olvasgattam az oldalukon, nekem így kapásból a tankelhárítók jönnek be. Ha jól néztem a dolgokat, egy átlag tankkal kezd mindenki, és utána dönthet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1459) emre válasza CPT.Pirk (#1458) üzenetére


emre
veterán

Én szeretek TD-vel játszani. Igen átlag tankot kap mindenki, amit az user irányultsága szerint lehet fejleszteni.
Sokkal jobban bejött az elején mint a 'sima' tank mivel az kezdő TD ágyúja már használható. Fejlesztve pedig 1-2 lövés elég az azonos kategóriájú gépekkel szemben. Igaz ezekkel nem célszerű az első sorban rohanni, és a páncélozottsága is gyengébb, szóval el kell bújni. Gyorsabb a fejlesztésük is, valamivel kevesebb XP kell hozzá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1460) CPT.Pirk válasza emre (#1459) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Páncélozottságuk gyengébb, de ehhez az jön hozzá, hogy szemből meg elég vastag, nem? - plusz lassúak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1461) emre válasza CPT.Pirk (#1460) üzenetére


emre
veterán

Igen, az elejük elég erős
A lassúság nem veszélyes, kifejlesztett lánctalppal és motorral meg egész fordulékonyak. De mivel nem fordul a torony kicsit nehézkesnek tűnik a célzás, és emiatt macerásabb az egész. De én gyorsan megszoktam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1462) szucsinka válasza CPT.Pirk (#1460) üzenetére


szucsinka
őstag

eggyáltalán nem lassúak ottvan pl:a stugIII jagdpanzerIV

(#1463) emre válasza szucsinka (#1462) üzenetére


emre
veterán

Támadáshoz elég gyorsak, de menekülni azért nem érdemes velük. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1464) PaJa1 válasza emre (#1463) üzenetére


PaJa1
őstag

Se tolatva se előremenetben :D
Tolatva lassú, ha megfordulsz akkor meg átlövik a kartonlapot :D

A Su-76 irtó fürge! Szerintem fürgeségben veri a Stug3at is.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1465) szucsinka válasza emre (#1463) üzenetére


szucsinka
őstag

hát igen oldalra fordulsz és véged :K

(#1466) Joe-T válasza CPT.Pirk (#1460) üzenetére


Joe-T
tag

Ha nem akarsz a játékban nagyokat csodálkozni, akkor én az orosz illetve az amcsi oldalt ajánlom! A német irreálisan le van gyengítve! (Orosz fejlesztik a játékot!)
Én, ha most indulnék biztosan az orosz oldalt választanám, de ez szigorúan az én véleményem!
A páncélvadászoknál, ha ellövik a lánctalpad, akkor már nincs forgolódás! A tankoknál a torony még forog!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1467) Eagle16 válasza Joe-T (#1466) üzenetére


Eagle16
addikt

A fejlesztők nagyobbik része nem orosz. Az már más dolog, hogy ettől függetlenül is nagyon eltolták a német ágat valahogy, mivel plusz HP-vel kompenzálták a szar páncélzatot, ami enyhén szólva is hülyeség. Meg ugye itt van ez a láthatósági rendszer is, amiben a szovjet tankok lopakodók, a németek meg karácsonyfák...de még mindig javíthatnak rajta és szerintem fognak is, de német tankot nem valószínű hogy veszek, ha csak radikálisan nem változtatnak rajtuk, vagy az érkező E-széria nem lesz használható teljesítményű, vagy a nyitott TD-k jók lesznek. (Marder III, Sturer Emil, Nashorn)
(a Leopard, Marder II a mostani fáról kivétel, ezek jó tankok :) )

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1468) emre válasza emre (#1457) üzenetére


emre
veterán

Hogy lehettem ennyire optimista :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1469) Johnny001 válasza emre (#1468) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Még nem megyen. Az európai szervert célszerű választani (majd)?

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1470) emre válasza Johnny001 (#1469) üzenetére


emre
veterán

Igen, észrevettem :(

Az majd kiderül, hogy melyiket érdemes, de én valszeg az eu-t fogom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1471) krisss93


krisss93
aktív tag

Gyerekek, a hardwipe is most lesz? :F

(#1472) Johnny001 válasza krisss93 (#1471) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Hát csaknem, mert akkor sírvafakadok :Y

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1473) Eagle16 válasza krisss93 (#1471) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem , február végén lesz.

EU szerveren várható ping: 40-60ms
USA szerveren: 120-200ms

Na vajon melyik lesz nekünk jobb? :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1474) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megy az oldal, de most meg a kódom invalid. Eddig remek...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1475) belaazallat


belaazallat
addikt

Megy a játék! Tankra fel!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1476) Plutor


Plutor
aktív tag

10x-s XP és kredit van! :C :DD
8k Xp és 117k egy kör alatt a tigrisemmel!
Arany viszont nincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#1477) emre válasza Plutor (#1476) üzenetére


emre
veterán

épp ezt akartam írni
Az első meccs után csak furcsállottam, még nem mertem írni, de akkor nem csak nekem tolja a zsét. :D
itt győztünk és (T34/85 full) 7500xp 108k kredit :Y :DD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1478) Plutor válasza emre (#1477) üzenetére


Plutor
aktív tag

T29-l 9 kill 20k XP 211k kredit :Y

(#1479) emre válasza Plutor (#1478) üzenetére


emre
veterán

Azzal könnyű :P
Szinte csak arty-val lehet kilőni, talán többet bír mint a t32-es :U
Bár az usa vonalat nem fejlesztettem, csak a csatákban figyelem mit bírnak. :U

Már menet közben is megy az értekezés a general xp cheat-ről
Asszem ma addig tolom ameddig fenn tudok maradni, és igyekszek minden függőben levő tankomat kimaxolni, mert az az érzésem hogy ez nem lesz így sokáig. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1480) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Hát ez jó ötlet volt, 60 fps 30-40ms, és tolja a zsét, IS7 nyereséges, most aztán vége a bujkálásnak :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1481) belaazallat válasza emre (#1479) üzenetére


belaazallat
addikt

Három napig tart a csoda. Addig mindenki a szokásos XP és kerdit összeg többszörösét keresheti.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1482) Plutor


Plutor
aktív tag

Az is jó.

(#1483) emre válasza belaazallat (#1481) üzenetére


emre
veterán

én is ezt hallottam meccs közben ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1484) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Milyen összegek annak eu-n lol
Victory!
Battle: Abbey 2011. január 17. 20:23:31
Vehicle: IS-4
Received Experience: 4 798, credits: 172 425

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1485) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Sziasztok!

WOT-hoz invite code -ot honnan lehet szerválni :) :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1486) vhw válasza Norb3rto (#1485) üzenetére


vhw
addikt

Hello!
Ezen az oldalon, piros Join Beta gomb :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1487) Norb3rto válasza vhw (#1486) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ezzel csak az a baj, hogy amit kaptam mailt abban nem volt semmi kód :(

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1488) vhw válasza Norb3rto (#1487) üzenetére


vhw
addikt

Az első üzenetben a mail címedet kell igazolni, rálépve a küldött linkre Ekkor regisztrálsz. A kódot majd ezek után fogod megkapni, pár napon belül. (nekem anno spamként azonosította a fiókom, így később is vettem észre, hogy megkaptam, majd nézegesd a spam mappádat is)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1489) Norb3rto válasza vhw (#1488) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Köszi :R vgad úton :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1490) vhw válasza Norb3rto (#1489) üzenetére


vhw
addikt

:D kéne is már, szegény 1650pro igen tiltakozik a tankcsaták ellen :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1491) Norb3rto válasza vhw (#1490) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nem is értem miért :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1492) _seth_


_seth_
veterán

Na, ez a sok sok xp és credit nagyon jó :)

Így meg lesz a KT + T29 + IS + el sem adom az eddigieket: tiger, m6, kv3, wespe, hertzer, leopard :)

T29 még 1 kör és meg is lesz :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1493) PaJa1


PaJa1
őstag

5xes szorzó van zsére és XPre.

Valaki most kaszált fél millát :o

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1494) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Na erre varrjatok gombot.
Állat kör,jó lenne ha egy Bug folytán így maradna amikor kezdődik a rendes játék :U Kb 1 hónapig.

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#1495) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tegnap elküldtem a reg kódot a supportra, hogy miért nem jó.
Picit segítsetek értelmezni a support válaszát légyszi:

Please, forgive us for the untimely answer and reply to this message to help us test our support service performance.
We would appreciated it if you informed us whether you used our support.worldoftanks.* site service to submit this ticket (don't forget to mention which specific site it was - *.com, *.eu or *.ru) or sent this message directly from your e-mail box to our support@worldoftanks.* address (again, don't forget to mention which specific address it was - *.com, *.eu or *.ru). Your answer is very important to us and will help us process your request in a proper manner. Thankful in advance and waiting for your reply.

Szóval arra kíváncsiak, hogy milyen végződésű szerverről kértem a kulcsot? Mi volt Magyarországról elérhető webcím a leállás előtt? A .com végű?

Biztos ami biztos kértem egy másik emailre egy kódot az EU-s új szerverről, de az még pár nap, mire megjön...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1496) emre válasza CPT.Pirk (#1495) üzenetére


emre
veterán

Nekem innét jött a regisztrációs cucc: no-reply@worldoftanks.ru
És azóta az összes többi mail is.
Angolból meg gyenge vagyok, sry

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1497) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap végre rátettem a mancsom egy Tigris II-re. Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam azt a vasat és első körben már jött is a meglepetés, hogy alapból kevesebb hp-ja van mint a Tigris I-nek! A Tigris II : 1400hp a Tigris I: 1450hp! :Y
Akinek Tigris II van árulja már el legyen szíves, hogy ez az 1400-as érték ahogy fejlesztem a tankot ez fog növekedni vagy marad ennyi? Ha marad, akkor komolyan elgondolkodom, hogy nem fejlesztem, hanem megyek tovább a régi Tigris I-el!
Mi az amivel jobban teljesít a Tigris II harc közben?

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1498) grunge válasza Joe-T (#1497) üzenetére


grunge
addikt

Fejlesztett toronynal több HP-ja lesz, gondolom én, akárcsak a Tiger I esetében.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1499) _seth_ válasza Joe-T (#1497) üzenetére


_seth_
veterán

Tigrisről kevés lövedék pattan le a KT-ről több. KT-nak ha jól tudom van nagyobb ágyúja is. Ennyi :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1500) belaazallat válasza Joe-T (#1497) üzenetére


belaazallat
addikt

Szia!

A TigerII-nek ha kifejleszted a jobb tornyot +200Hp-t kap. Egyébként minden tanknál megfigyelhető, hogy a következő alap tank, mindig rosszabb, mint az előző kifejlesztett.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.