Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) grunge válasza Ghostface (#1150) üzenetére


grunge
addikt

Erről van szó! nem kéne "ráerőltetni" a komcsi és a burgerkinges vonalat a játékosra mindenáron. Kicsit átestek a ló másik oldalára, a német vonalat szavakba nem foglalhatóan szétdegradálták. Persze jó-jó, én választom hogy mivel akarok menni, nesze nekem német csúcstechnika ha mindenáron azt akartam...de miért nem lehetne méltó ellenfele akárminek egy Tigris vagy KT? Oké hogy anno messze nem érték el az amcsikkal együtt azt a technológiai színvonalat, de nem kéne ezt mindenáron így kompenzálni :) Savanyú szőlő helyett inkább legyen száraz bor! :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1152) _seth_


_seth_
veterán

VK-val is mindig nagyok ellen tett be de még ott is sikerült jól kijönnöm minden csatából (xp) de mióta megvan a tigris hiába van rajta 88-as nem sokat tudok sebezni....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1153) virkir válasza _seth_ (#1152) üzenetére


virkir
veterán

Na közben azért módosítanám a tegnapi sirámomat.
Azt még a kisebb 88-as ágyúval tapasztaltak után írtam de estére felkerült az L71-es amivel már szépen lehet bontani a nagyokat is plusz több normális csapatot rakott össze a szerver.
Éjszaka két KT-t is leamortizáltam 50% alá csak későn jöttek a balfékek segíteni és kilőttek.
Ezzel az ágyúval már azért el lehet érni a minimum nullás csatákat is de átlag tegnap megvolt csatánként a 10-15K credit és az 5-800 xp, ki tudtam fejleszteni a normál lánctalpat a Fug12-es rádiót megvenni mindkettőt és kerestem cirka 150k-t meg lett 7500 xp-m.
Tény, hogy a Tigrisekkel nem lehet az első vonalból harcolni csak messziről eredményes igazán a nagyok ellen de úgy azért már elég jó.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1154) Ghostface válasza virkir (#1153) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ez így van, amikor mindent kifejlesztesz a Tigrisre egész használható lesz csak ne rakjon össze nagy dögökkel. Ebből kiindulva alig vártam a KT-t hogy akkor majd az milyen jó lesz, de ugyanolyan lassú (28km/h a max sebesség) lassan fordul a torony és max 3 lövés percenként még egy IS-3-as 5-öt lő nagyobb ágyúval, és a velem "egyenrangú tankok simán átlövik a páncélomat szemből úgy hogy még a motor is sérül, míg az én lövéseim lepattognak szemből az IS-3sokról és T32-esekről. Viszont xp-t jól lehet gyűjteni a KT-vel, úgyhogy most azon gondolkoztam hogyha megvan az xp a VK-re akkor a maradékot átváltom free-re és megveszem a Hummelt és megpróbálok azzal pénzt gyűjteni.

PSN: Nifty_Ghostface

(#1155) grunge válasza Ghostface (#1154) üzenetére


grunge
addikt

Igen! legtöbbbször csak az orrát dugom ki, erre engine hit, és ammo rack hit.. :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1156) belaazallat válasza Ghostface (#1154) üzenetére


belaazallat
addikt

Valamit nem jól csináltok.

Lehet látni az alábbi képen, hogy vesztett a csapat, még is egész jó köröm volt.
Legroszabb körömben is max 1500 creditet vesztek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1157) emre válasza belaazallat (#1156) üzenetére


emre
veterán

Mi mindent jól csinálunk, de te egy állat vagy, ;] ráadásul a véredben van :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1158) GrooveHero


GrooveHero
addikt

elindítom a játékot, és le akar szedni egy 589 megás valamit? ezmiez?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1159) kerlac válasza GrooveHero (#1158) üzenetére


kerlac
senior tag

Te se játszottál karácsony óta úgylátom :D

szedd csak, tedd csak, meglátod tetszeni fog :C

(#1160) kerlac


kerlac
senior tag

Tegnap szinte csak kis tankokkal nyomultam. Kicsit besokaltam a Tigris, KT állóháborúkkal, ezért Bt-2, P38 csatákba menekültem, s egy hirtelen ötlettől vezérelve megvettem aranyért a Pzkpfx38H752(f) német szolgálatban levő francia tankot, ami mindössze TIER 2-es light tank, de a kategóriájában verhetetlen. Olyan érzésem volt mint a Maus-nak a nagyok között, cammogtam a lomha kis francia csúnyasággal, körülöttem cikáztak a Loltraktorok, Ms-1-ek, T1-ek és pattogtak le rólam a lövedékek
Nem egyszer, ha bénább csapatba kerültem, egyedül maradtam a csata végére 7-8 ellennel szemben, nyerni ugyan nem tudtam a túlerővel szemben, de 3-4-et kiszedtem és vicces volt 3-4 percig állni a rohamot.

(#1161) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na és le is jött,ez gyors volt. Kíváncsi leszek, egy éve nem jáccottam:D
ez pontosan dec 23-a óta:D Azt mondjátok lesznek meglepik?:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1162) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Hát a garázyba már benéztem, kicsit furi, szokni kell, a javítás és a tank lőszerrel való töltése eddíg primitíven egyszerű volt, jó is volt úgy, nem tudom minek keltett egy plusz ablakot betenni, ez is csak bonyolítja a dolgokat. Úgyhogy majd ma este visszaülök a KV-be és a 107-essel megadom mindenkinek:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1163) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nem bírtam estig, gyorsan leküldtem 4 csatát. Lehet hogy én látom rosszul,és még kerveset játszottam, de ebben a négy körben is-3 volt a legerősebb, de csak egy darab. meg ferdi is csak 1 volt, meg KT is csak egy, tehát, mintha kicsit finomítottak volna a balance-on. Vagy rosszul lártom?
Első körben KV3-akkal voltam együtt,meg 1-2 gyengébbel, aztán köv körben már Tiger volt pár darab, ne megy minegyik oldalon egy-egy IS, meg az aprólék. Aztán ez a 4-ik csata, ez lett kicsit erősebb, IS-3-mal és Ferdivel az élen, megfűszerezve még egy KT-vel is.:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1164) emre válasza GrooveHero (#1163) üzenetére


emre
veterán

Majd ha egy A20-al vagy T34/76-al kell menned napokig ilyen brigáddal kíváncsi lennék mit mondanál. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1165) GrooveHero válasza emre (#1164) üzenetére


GrooveHero
addikt

nem igazán értelek. Tehát most az a gond, hogy semmibe veszem a kicsiket, mert nekem már Heavy-em van? mert ha igen, akkor tévedsz, én is sokáig voltam picivel, sőt még a mai napig beülők az MS-1-be és a BT-2-be, mert élvezem, hogy kilőhetek azonos színtű tankokból 6-7-et.
A másik dolog meg az, hogy annak ellenére, hogy nekem ilyen tankom van, és én mondom, hogy nem rakott be nagyon erőseket, azért látom, hogy alul ott vannak a Pz III-asok is, belegondoltam, és tudom őket sajnálni, mert tudom mit éreznek.
Amúgy milyenek az új pályák? Még nem voltam rajtuk.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1166) emre válasza GrooveHero (#1165) üzenetére


emre
veterán

Azt gondolom hogy ez a game szerintem ez még mindig egy kalap szar, jól összekavarva.
Nem Te veszed semmibe a kicsiket, de ez nem normális ahogy az utóbbi időben megy a balance. A kis és közepes gépekkel lehetetlen megszerezni a megfelelő mennyiségű XP-t, ha folyton heavy-tankokhoz tesz be felderíteni, ami röhej, mert azok még gyorsabbak is. Egy csomószor tedd be scoud-olni, IS, és KT tankokhoz A20-al, meg T34/76-al, úgy hogy nem volt arty. Akkor meg minek?
Tessék, most lőttem két perce :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1167) GrooveHero válasza emre (#1166) üzenetére


GrooveHero
addikt

Gondolom nem sok esélyed volt mi?
De hogyhogy ezzel a tankkal mész? Úgy tudom van neked ennél jobb is nem? Legalább egy Vk3601H...bár nem igazán tudom most te hol állsz.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1168) emre válasza GrooveHero (#1167) üzenetére


emre
veterán

Ilyenkor kellene hogy mindenki választ magának egy páncélzatban és lövegben megfelelő párt, és leállnak párbajozni. :DDD
Hát nem sok, ilyenkor gyorsan lelövetem magam, majd erősen szurkolok a többieknek. Ezért a menetért, így jött kb. 350 xp, meg 12k kredit, mert győztünk. Hogy így ebből 27825 xp a T34/85-höz?
Szóval kilépek a csatából, és egy másik tankkal új csatába megyek. Ezért van amikor egyszerre három tankom van a harcmezőn. :DDD
A német vonalból nálam a JagdPzIV a csúcs. A hagyományos tank vonal a PzKpfw III ausf. A járművel befejeződött. :DDD
De most inkább SPG-zek, mert az nyugis. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1169) GrooveHero válasza emre (#1168) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én is általában így tolom, amint kifüstölik az egyiket, megyek a következővel, szerencse, hogy van választási lehetőségem. Néh azért maradok, ha izgi a csata.
De nekem van: MS-1, BT-2,KV, VK3601H, egy Bison, meg egy Sturmpanzer II. Íhy ha egyet kilőnek, akkor már megyek is a következővel. Bár a Vk már régen is megvolt,, de eladtam, mert mindíg mínuszos volt, most viszon elég jól megy, kb 1 órája vettem meg újra, és már 100k kreditet összekapargattam, az átlag olyan 15-18k kredit, meg 900-1200 xp, úgyhogy most csapatom neki, persze az azért ne feljtsük el, hogy a karácsonyi ajándék öccá gold naponta jól jött, és most premiummal tolom.:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1170) emre válasza GrooveHero (#1169) üzenetére


emre
veterán

Nekem ezek vannak, meg egy T57-es még lemaradt a képről.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1171) GrooveHero válasza emre (#1170) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor látom neked is van miből válogatni. A bőség zavara:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1172) emre válasza GrooveHero (#1171) üzenetére


emre
veterán

Nem szívesen adom el őket, mert fele annyit kapok érte mint amibe került.
Szóval a használhatókat inkább megtartom, és bővítem a garázst.
De azért volt pár amit annyira utáltam, hogy alig vártam érjek a végére a fejlesztésével, már adtam is el.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1173) GrooveHero válasza emre (#1172) üzenetére


GrooveHero
addikt

Először én is azért adtam el a vk-t, mert lassú dög volt. Akkor még nem ismertem a KV-t:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1174) Eagle16


Eagle16
addikt

Nekem most ezek vannak, más nem is kell igazából, de majd meglátom.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1175) GrooveHero válasza Eagle16 (#1174) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szép gyűjtemény:D

Próbáltam csinálni screent, de nem akarja berakni paintba:D
Melyik gombbal kell?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1176) Eagle16 válasza GrooveHero (#1175) üzenetére


Eagle16
addikt

Printscreen-el a játék főkönyvtárába menti a képet.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1177) GrooveHero válasza Eagle16 (#1176) üzenetére


GrooveHero
addikt

váááá. akkor már tele van vele:D
köszi:D
mostani csatám jól sikerült, bár most nem panszkodhattam a tier-re, mert a max az kv-3 volt.
na szóval így néz ki a garázsom:
[link]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1178) csaabz


csaabz
őstag

Az ellenfél kilőtte a karácsonyfánkat...
:D

A T29-esem maximumra ki van fejlesztve.
Kíváncsi vagyok, a nullázásig elérem-e a T32-t....

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1179) GrooveHero válasza csaabz (#1178) üzenetére


GrooveHero
addikt

én is így akartam berakni a képet, de nem igazán jött össze, ezért linkeltem csak.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1180) Ghostface


Ghostface
senior tag

SPG-kel játszik valaki komolyabban? Én még ki sem próbáltam de gondolkodom hogy beruházok egy Hummelre hogy azzal gyűjtsem a pénzt VK4502-re, de nem akarok feleslegesen kiadni 500ezret ha nem jó.. Drága a fenntartása, a lőszer, mennyire lehet vele pénzt és xp-t gyűjteni?

PSN: Nifty_Ghostface

(#1181) GrooveHero válasza Ghostface (#1180) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem mikor először játszottam vele, marhára bejött, mint vmi felülnézetes akciójáték, kicsit Red Alert, meg C&C feelingje volt.:D:D De örültem, hogy az alap Bisonnal is tudtam sebezni a nagyokat, és adta rendesen a 8-900 xp-t meg a 10en egynéhányezer creditet. Egy dec 20-a körül volt. Eljutottam Sturmpanzer II-ig, aztán kicsit abbahagytam, most Vk3601H-t és KV-t tolom. De szerintem marha feelinges, megéri kipróbálni. Bár vannak nálam itt okosabbak ebből a szempontból, hallgasd meg őket is.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1182) XenHai


XenHai
senior tag

1 kérdés t 34/85 el lehet jobban pénzt keresni vagy a t34 -essel??

(#1183) kerlac válasza Ghostface (#1180) üzenetére


kerlac
senior tag

Paccccsok előtt überbrutál volt a Hummel, azót erősen visszaszabták, nem feltétlenül logikusan, de nekem bejön így is. Csak okosan szabad vele lődözni, mert drága a lőszer, viszont a javítás baromi olcsó (2-3ezer credit egy totálkár, lőszer 1100-1200 credit/db). Én régóta tolom vele, tettem rá töltésgyorsítót is, legénységemnek lassan megvan a második képessége, mínuszos köröm szinte nem is volt, vsizton 50-65ezer credites végeredmény is előfordul vele, amiből ha minden lőszert felhsználtam is marad 30-40 plusszban. Ezt KT-vel sem tudom produkálni.

Szóval nekem bejön, én főleg kistankozok újabban a KT és Tigris mellett, és ha pihenni akarok, akkor Grille és Hummel. és újabban a Grille majdnem jobban bejön mint a Hummel, mert átlövi az egész páylát, fürge és olcsóbb a lőszer.

(#1184) csaabz válasza XenHai (#1182) üzenetére


csaabz
őstag

Én azt tapasztaltam, hogy kifejlesztett tier 7-es tankkal lehet rengeteget keresni.
Még az elvesztett/kilőtt meccsek is hoztak pénzt...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1185) kerlac válasza csaabz (#1184) üzenetére


kerlac
senior tag

Én TIER 2-3-ammal teszem ezt. BT-2 vel és az araynas P38H752(f)-el 3-6 kill és minimum 5-7000 credit plussz meccsenként, a sok xp-ről nem is beszélve.

(#1186) stork13 válasza XenHai (#1182) üzenetére


stork13
aktív tag

Szvsz a Tier 5-ös gépek hozzák legjobban a pénzt. Én pénzszerzésre ezeket használom, főleg nagy kaliberű ágyúval (Stugnál pl 10,5), ha kell a nagyokba is harap. Igaz, ha 1 lövést kapsz a nagyoktól véged, de ha 1-et betalálsz már dől a pénz. T-34-re meg fell kell tenni a csíterágyút (Zis-4 57mm) és azzal osztani az áldást. Ráadásul olcsóbb a javítása és a lőszere is.
A nagyobbikkal az a baj, hogy sokszor ( a T-34-nél jóval többször) kerülsz be a nagyok közé és ott csak eleség vagy. :D

Ami igazán jövedelmező: ha összeállsz platoon-ba 2 másik hasonló tier-ű tankkal és összedolgoztok. Na itt lehet még jókat kaszálni, nagyobb túlélési eséllyel. Az sem baj ha az egyik egy heavy.

Szerk.: nézem a válaszokat, de a konkrét kérdésre nem kaptál eddig válaszokat. :) Amúgy ahány ember, annyiféle egyéniség. Mindenkinek más jön be.
Jelenleg T-34-el 264 csatám van, T-34-85-el pedig 270. A győzelmek arányában a T-34 áll jobban, már ha ez jelent valamit.

[ Szerkesztve ]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1187) grunge válasza Eagle16 (#1174) üzenetére


grunge
addikt

Nekem is errea vasra fáj a fogam! menniy bele a skúló? használhatósága? :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1188) Eagle16 válasza grunge (#1187) üzenetére


Eagle16
addikt

A javítás 18-20k, a lőszer darabja 1200 :)

Szóval kreditet nem lehet vele keresni.

Most így, hogy már teljesen fel van szerelve, azt mondom hogy jó gép.
Az ágyú nagyon pontos és erős, kellőképpen mozgékony is, amolyan nehéz tank gyilkos.

Amit utálok benne: szemből gyakran kilövik a motort ami sokszor ki is gyullad.

Szerintem megéri megvenni, de a wipe után inkább a Pershing felé megyek, mivel az amcsi tankok nem csak motorból állnak...(értsd: nem szenvednek ennyire a tűztől és a motorsérüléstől)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1189) vhw


vhw
addikt

Hello!

Látom itt többen is premium accounton toljátok, szokott valaki közületek platoon-t nyitni? Ha gondoljátok szívesen csatlakoznék. Egy Jagdpanzer IV-esem van 88 mm ágyúval (mellette tank vonalon megvan ugyan a Pz IV (az L48as 75mm ágyúval), de számomra kritikán aluli... legalábbis amilyen csatákba beoszt vele... se nem gyors, se nem erős a löveg, a 390 HP-ról nem is beszélve... és így harcoljak KV-kal és Tigrisekkel, de már a VK3000-es széria tankjai is lényegesen erősebbek)
Ha alacsonyabb, 4-5ös tieren harcoltok inkább, akkor van egy Churchillem is, felemelő élmény mikor a Pz III-as lövedékek csak szikráznak le rólam :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1190) csaabz válasza kerlac (#1185) üzenetére


csaabz
őstag

Tier 7-tel meccsenként 25-37.000 pénz Premiummal.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1191) grunge válasza Eagle16 (#1188) üzenetére


grunge
addikt

Nemigaz hogy a németeknél nincs valami ami erős is és lóvét is lehet keresni vele...1200 darabja, na lol. :) akkorsem érdekel a ruszki és más vonal, nehogymár csa kazokkal lehessen valamit kezdeni...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1192) emre válasza grunge (#1191) üzenetére


emre
veterán

Én a legtöbbet Hetzerrel és Stuggal kerestem :K
A JagdPz IV már neccesebb

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1193) Eagle16 válasza grunge (#1191) üzenetére


Eagle16
addikt

Azok is csak kicsivel olcsóbbak...a magas szintű tankokat direkt ilyen drága fenntartani, mert így a teljesben prémium vásárlása nélkül nem is fogsz velük olyan kört menni, amivel nem vesztesz kreditet...

Igazán erős tankot nem is tudok a németeknél mondani :) Mindegyik szenved ettől a folyamatos kigyulladástól, lassúak, könnyű átütni a páncélzatukat, magasak, drágább a javításuk, kisebbet sebeznek :) Meg még lehetne sorolni.
Már a béta kezdete óta játszok, azóta volt már pár ezer csatám és rájöttem hogy a német tankkal csak magát szívatja az ember, mert nehezebb velük jól játszani.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1194) grunge válasza Eagle16 (#1193) üzenetére


grunge
addikt

Ez azért disznóság, akárhogy is nézzük :) jó. oké hogy keljen a peremium a nehéz cuccokhoz, de akkor azok üssenek a németeknél is :)
Ahhoz képest viszont rengeteg xp kell a panther vonalon...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1195) _seth_


_seth_
veterán

Meglepő de én egy leoparddal keresem e legtöbb experienc-t amit ugyan aranyért de átváltok freebe így tudom használni a tigris fejlesztéséhez, lassan meg is lesz a nagy ágyú is hozzá. Leopard persze maxos és ugye azzal 1 perc meg annyi sem sokszor egy kör, elgurulok felderíteni olyan minden 3-4. csatánál ki tudok lőni egy artyt vagy valami kis vacak tankot de volt már, hogy nagyobbat is kilőttem a leoparddal és a végén 600 körül kapok átlagban. Tigrissel most általában olyan 7-800 körül kapok + 20e credit - javítás és felszerelés.

9e kell a kv3-hoz
28e kell a t29-hez
a KT pedig még vagy 105e....

Az a baj, hogy ez mind olyan mint a csiga annyira lassú :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1196) virkir


virkir
veterán

Na azért lehet a Tigrissel is szépen keresni :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1197) Joe-T válasza virkir (#1196) üzenetére


Joe-T
tag

Ezt most én is megerősítem, a Tigrissel voltak eddig a legfaintosabb köreim az anyagiakat nézve, de az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy kell hozzá a premium account máskülönben nagyon nullásak a körök!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1198) _seth_ válasza _seth_ (#1195) üzenetére


_seth_
veterán

Nagy ágyú megvan a tigrisre de még nincsenek pozitív tapasztalataim vele, na de majd biztosan lesz :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1199) Joe-T válasza _seth_ (#1198) üzenetére


Joe-T
tag

A lényeg, hogy legyél vele nagyon türelmes és inkább messzebbről osszad vele az áldást, mert a lomhasága és a lassan forduló tornya miatt nem egy közelharci bajnok!
Fontos, hogy legyen prémium accountod is, mert másképp nehezen fenntartható jószág!
Őszinte leszek és nem elkeserítésnek írom, de én többet vártam a Tigristől, de mára már elfogadtam, hogy a program készítőinek keze erőteljesen maguk felé hajlik és az orosz vonalat inkorrektül erősre állították az amerikaival egyetemben!

A legutóbbi javításoknál korrigálták a +20%-os armor tápot az amerikai tankoknál?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1200) _seth_ válasza Joe-T (#1199) üzenetére


_seth_
veterán

A német volnalhoz kell is a türelem... mire a tigris is meglett meguntam a VK-t eléggé....

Most átlagban 25e credit + 600-1000 xp amit kapok így tűrhető éppen de tényleg nagyon lassú bár még csak az alapnál egyel jobb motor van benne de, hogy 50e xp mire megvan a max motor és 85e xp a KT így inkább lehet arra fogok gyúrni esetleg az egyel jobbat kifejlesztem a max motort pedig majd csak a KT-nak.

KV3 is megvan lassan, utána jön az is ami remélem gyorsabb és jobb járgány lesz mint ez a lassú kocka kv... M6 is halad a T29 felé lassan :)

Jah még 28 napig van premium accountom szerencsére ellenben ma már csak 150 aranyat kaptam :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.