Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) Eagle16 válasza KBjunior (#350) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem meg úgy tűnnek el, hogy ott vannak előttem egy bokorban 10m-re, majd rám lő és rögtön eltűnik.

Enyémek:

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#352) KBjunior válasza Eagle16 (#351) üzenetére


KBjunior
tag

Dikk neked mitől ilyen terepmintás??? Vagy a hummel alapból ilyen? Csak mert amikor a játékban láttam őket akkor azok csak sima egyszerű szürke színüek voltak. A Speciális traning miatt ilyen? (álcázás... stb.)

http://youtube.com/KBjuni0r

(#353) Eagle16 válasza KBjunior (#352) üzenetére


Eagle16
addikt

A játék oldalán van egy fórum, onnan lehet leszedni skineket szinte minden tankhoz. Rajongók csinálják, szóval nem mindegyik jó, de akadnak igényesek is, mint pl. a Hummel-é.

[link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#354) KBjunior válasza Eagle16 (#353) üzenetére


KBjunior
tag

Köszi szépen, meg lesem őket! :)

Ám gondolom, csak te látod így a skint a többiek a normalt láttják. :S
Valami olyasmit kéne, mint a Trackmaniába, hogy lehetne berakni skineket és akkor ugy látszanának a játékban is. Szerintem sokat dobna rajta. :P

[ Szerkesztve ]

http://youtube.com/KBjuni0r

(#355) frame>24


frame>24
addikt

Jaj ne, jól látom, hogy havert csak úgy tudsz meghívni játszani, hogy Platoon-t hozol létre? MERT ahhoz fizetni kell, platoont csak premium accounttal lehet csinálni...
? :F

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#356) Eagle16 válasza frame>24 (#355) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, de MÉG nem kell hozzá fizetni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#357) KBjunior


KBjunior
tag

Ja, még nem kell, aztán kitudja, milyen horrorisztikus összeget kérnek el majd azért hogy lehessen aranyad. :D

http://youtube.com/KBjuni0r

(#358) egonn válasza Kucsek (#308) üzenetére


egonn
csendes tag

Eddigi legjobb runom:

(#359) KoborloHun válasza egonn (#358) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

mivel toltad?

(#360) egonn válasza KoborloHun (#359) üzenetére


egonn
csendes tag

Ferdivel:)

(#361) grunge válasza egonn (#360) üzenetére


grunge
addikt

nem gyenge, nekem még csak egy pzkw II-esem van :)

Frame: Sturmovik szereti az 5770-et? kezd ott kihaln ia totyik :(

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#362) frame>24 válasza grunge (#361) üzenetére


frame>24
addikt

a megfelelő helyen ment válasz

A WoT hivatalos fórumán is sok helyen tárgyalják, hogy mekkora visszaesés egy új tier tankjára váltani, upgrade-ek nélkül szinte mindig rosszabb az új "stock" tank, mint az előtte lévő, teljesen fejlesztett.
Ez eleinte valóban furcsa, de én azt a módszert választottam, hogy bármely új tank vétele előtt tartok legalább 20.000 credit plusz pénz, amivel az új legénység lövészét 75%-ra fejlesztem. Nem árt, ha legalább eltalálom a másikat. Ti hogy csináljátok??

Csomó időt elcsesztem többféle harckocsi osztály próbálgatására, de nekem eddig a TD-kkel megy jól, light tankokkal nagyon nem, SPG érdekes, csak gyakran hagyják őrizetlenül az embert. Marder II-höz megvettem a 7.6 cm-es PAK ágyút, ami azért nem hazudik... ;] Érdekes, hogy az utána következő Hetzerhez szarabb lövegek fejlesztehtők (penetration!...)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#363) grunge válasza frame>24 (#362) üzenetére


grunge
addikt

Naja, de xp kell hogy kifejlesszem a cuccokat, az meg "tank specifikus" ahogy elnéztem. nem is lenne baj, de ha van egy alap vackom, akkor miért tesz be nálam sokkal erősebbek ellen folyton?:) a panzer III-al feszt 10m megtétele után vége a gémnek, általában egy spg a pálya tuloldalárol, vagy valami nagy és gyors végez velem. kissé tehetetlennek érzem magam. akárcsak egy hurricane-ban ha egy dora jön rám:) haverom eljutott a panzer 4ig, eszméletlen lomha szegény. ezek után nemtom h akarom-e:D:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#364) egonn válasza grunge (#363) üzenetére


egonn
csendes tag

A lényeg az hogy ha a scout (enemy) közel ért hozzátok akkor a többi ellen is lát! tehát az arty simán kiszed a pálya túlfeléről!Énis csinálom pár helyen:)A balancot még mindíg csiszolgatják ,ugyanis ez béta verzió.Amugy kis tieren is vígan ellehet az ember.Nekem most is megvan a pzjg1,meg a marder.Mondjuk az utóbbit használom amíg a másik td bent van a harcban.Szóval nem kell kapkodni, mert a személyzetet is fejleszteni kell!!Ha új tankra lépek, akkor viszem a régi személyzetet magammal( átképzem). Drága de megéri,amíg ingyen van az arany.

(#365) grunge válasza egonn (#364) üzenetére


grunge
addikt

köszi a tippeket! még kezdő vagyok erősen, bármi javaslatot szivesen fogadok! teszik a game :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#366) KBjunior


KBjunior
tag

Nekem az XP rendszerrel semmi bajom annál több általában a balanceal. Volt hogy KV-val berakott olyan csatába ahol 3 IS-7 és 2 Maus is volt, sok esélyem volt ellenük. Meg egyébként a platon is jó dolog, csak mi a srácokkal volt hogy egyszerre 10 tultuk a gépet aztán számolással kattintottunk a Battle-ra de vagy nem egy helyre dobott minket vagy egy más ellen voltunk :S

További szép napot! :))

http://youtube.com/KBjuni0r

(#367) KoborloHun válasza grunge (#363) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

elmonadám sajna a német oldal nagyon el van rontva minden téren lásd orosz fejlesztők.

(#368) KoborloHun válasza grunge (#363) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

k.

[ Szerkesztve ]

(#369) Joe-T válasza KBjunior (#366) üzenetére


Joe-T
tag

Engem is simán berak PzIII-al az IS3-ak és Tiger II-ők ellen! Amikor a töltőképernyőt látom már tudom is, hogy kb meddig maradok egyben a pályán! Kár, hogy ez nincs balanszolva! Egy Tiger II-őn maximum a dukkózást tudom símogatni még a prémium skulóval is! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#370) Allien


Allien
veterán

Szerintetek melyiket érdemes felrakni? Pontosabban, jelenleg a 152mm M-10 van fent. Csak az a nagyon lassú töltés ne lenne, meg, hogy távolra már nem elég pontos, mondjuk a többi se, főleg a játék laggja miatt. :B Azt nem tudom, hogy az "average penetration" a 122mm-snél miért csak két értékű?

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#371) Allien


Allien
veterán

Lemaradt még egy. A 107mm ZIS-6-os.
Adatai:
7 rate of fire
167/219/54 average penetration
300/300/360 average damage
0,39 accuracy at 100m
3 aiming time
:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#372) frame>24 válasza Allien (#371) üzenetére


frame>24
addikt

Én ez utóbbit raknám.
Azt kell tudnod, a veled összesorsolt tankoknak max. mekkora páncélja lehet, de adatok alapján ez tűnik a legkiegyensúlyozottabbnak.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#373) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Na megy kis tankkal is a zúzás :DDD

 Victory!
Battle: Karelia 2010. október 2. 5:05:37
Tank: T-34-85
Earned:
1 996 Experience
49 831 Credits

Tigrist 100 ról egy lövéssel kigyújtottam és bumm :D + az apró

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#374) grunge


grunge
addikt

ti mind jó sok xp-t kapotok. örülök ha nekem 3 jegyű :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#375) belaazallat válasza grunge (#374) üzenetére


belaazallat
addikt

Aranyért tudsz venni prémium account-ot. Több kredit és Xp jár érte.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#376) grunge válasza belaazallat (#375) üzenetére


grunge
addikt

pár napja tolom csak, gyűjtöm az aranyat egyelöre. még erősen tanulom a játékot:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#377) Plutor válasza Allien (#370) üzenetére


Plutor
aktív tag

a 122mm-s azért 2 értékű,mert 2 fajta lőszer van hozzá.sima he,és a goldért vehető.

(#378) Allien


Allien
veterán

Köszi a válaszokat! De, most már eljött a váltás ideje. Pontosabban, már csak két dolog van:
KV-3 v. KV-1S?
Nehéz a döntés. Hátha van valakinek tapasztalata, ötlete! :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#379) Eagle16 válasza Allien (#378) üzenetére


Eagle16
addikt

A KV-1S inkább közepes tank, jó nagy felszerelhető ágyúval. (gyors, nem nagyon páncélozott) A KV-3 meg tipikus nehéz tank, lassú, több páncélzattal. Amelyik jobban bejön, azt vedd.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#380) frame>24


frame>24
addikt

MEKKORA Bug, istenem, mekkora bug!

Kezdődik a csata, mindenki spurizik a helyére, erre egyszercsak eltűnik az összes jármű. chat se megy.
Kiírja, hogy disconnected, visszalök login screenre. Újra beírom password, belép, de rögtön ugyanabba a csatába. Töltőképernyő, aztán megint írja, hogy disconnected.

Jó. Kilépek az egész játékból, jópár percet várok. Újra indít launcher, belépés...éééésssss hova akar visszarakni?! Ugyanabba a bugos csatába, persze megint nem indul, csata töltőképernyő alatt kiiírja, hogy disconnect... Tehát semmi menü, meg tank garage, csak a bug.

Ób* :W

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#381) KoborloHun válasza Allien (#378) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

kv1 es jo de a kv 3 tovább birja kv1s el toltam 1 darabig 85ős ágyú naon jó volt rá de inkább médium mint heavy

(#382) XenHai válasza frame>24 (#380) üzenetére


XenHai
senior tag

Nekem van jobb megy a nagyba meccs és egyszer csak ki vág a tank választó képernyőre!

[ Szerkesztve ]

(#383) Allien válasza frame>24 (#380) üzenetére


Allien
veterán

Ma volt egy még jobb! Laggolt a szerver. Két ember is -1-s lett! :K Buktuk is a meccset. :Y

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#384) KBjunior válasza Allien (#378) üzenetére


KBjunior
tag

Én KV3al toltam az utóbbi napokban sokat, szerintem az jó, csak hozzá kell szokni hogy lassú és lomha jószág, de a Tiger I-es kelőhető vele, és a Tiger IIest is ha ügyes vagy. :D

Ja és a berak a kicsik közé és te vagy a leg erősebb akkor lehet aztán még írtani is. :) Volt olyan meccsem tegnap hogy 7et löttem abból 7 talált is és 6killem volt. :P Csak az ellenség behuzta a zászlót, pedig akkor meg lett volna a 7. is :D

http://youtube.com/KBjuni0r

(#385) K3NZO


K3NZO
senior tag

Kisebb kihagyás után újra itt vagyok :D. Nem lehet nem játszani ezzel a játékkal, mi ez a sok szerver probléma mostanság? Akarnék játszani majd mikor elindul a lövölde kidob a garázsba.

"Per aspera ad astra"

(#386) KBjunior válasza K3NZO (#385) üzenetére


KBjunior
tag

Jaja, tegnap valamit nagyon állítgattak a szerveren mert olyan 8 tól kezdve sokszor volt hogy laggolt egy játék és levágott mindenki.

http://youtube.com/KBjuni0r

(#387) K3NZO válasza KBjunior (#386) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ti mekkora ping-el játszotok? Nekem 150 körül mozog és néha elég vicces tud lenni, hogy mozgó célpontot nem tudok eltalálni...

"Per aspera ad astra"

(#388) Eagle16 válasza K3NZO (#387) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem is 120-150 ms körül van a ping, mozgó célpontot általában eltalálok, de különben elég zavaró, azt írták hogy még pár hét és visszahozzák az EU szervereket, akkor megint 50 ms körül lesz mindenki.

6000-6500 embernél kezd el furán viselkedni a szerver, ez azért van mert stressz-tesztelik őket, hogy mennyit bírnak. Tegnap engem is kivágott párszor, de hétköznap jól bírja általában, mert nincsenek fent annyian.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#389) KBjunior válasza K3NZO (#387) üzenetére


KBjunior
tag

Én nekem 150-160 között mozog, de fel szokott ugrani néha 180ra de az csak egy pillanat szokott lenni!

Tegnap meg lett az IS-em végre, meg a SU-5 -ös tüzér azt hiszem 150 mm-es howitzer ágyúval. :D Elég ütős ahhoz képest hogy milyen kicsi a tank, csak az a gond hogy csak 14 lőszert tudok magammal vinni. Általában a körök végére mindig kifogyok, de legalább meg tanulok pontosan lőni, mert ha nem lövök pontosan kárba vesz a drága lőszer és akkor nem fogják szídni a muteromat. :P

A SU-8ról tud valaki mesélni hogy milyen? mivel az a következő tüzér érdekelne, hogy milyen a cucc. :)

http://youtube.com/KBjuni0r

(#390) K3NZO válasza KBjunior (#389) üzenetére


K3NZO
senior tag

Nekem egy hummel volt de eladtam mert annyira drága volt bele a lőszer, hogy nem tudtam gazdaságosan üzemeltetni.

"Per aspera ad astra"

(#391) Eagle16 válasza K3NZO (#390) üzenetére


Eagle16
addikt

Venni kell prémiumot és akkor nagyon gazdaságos lesz.
Körönként 20-50k.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#392) K3NZO válasza KBjunior (#389) üzenetére


K3NZO
senior tag

Én nem tudom, hogy hogyan csináljátok de nekem egyszerűen nem lő a tankom, minden oké, becéloz meg minden és hiába nyomogatom az egeret semmi, vagy mire lő addigra már minden mindegy :(.

"Per aspera ad astra"

(#393) belaazallat válasza K3NZO (#392) üzenetére


belaazallat
addikt

Ezt vagy a lagg, vagy a lassú töltési(ágyú) idő okozhatja. Tegnap sokat laggolt a szerver. 11 lövésből 4 talált. :S

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#394) KBjunior válasza K3NZO (#392) üzenetére


KBjunior
tag

Hát lehet a lagg, plusz ha mozgó tankra lősz, nem elég hogy a mozgás miatt kell számolnod, még a ping miatt késik is a reagálás. Igen eléggé zavaró, főleg amikor a 14 töltényemből 4 kárba vész emiatt és már csak 10 marad amivel lőhetek. :D gyakorolgatni köll és akkor jó lesz. :)

Én a T-44est nem használom , mert nem gazdaságos. Azt szeretem a legjobban, hogy amikor én tolom vele, engem mindig pillanatok alatt leszednek vele, de mikor velem van vagy ellenem valaki más akkor az kinyír vagy 2-5 tankot. én örülök ha 2őt tudok vele lőni találat nélkül. :S

http://youtube.com/KBjuni0r

(#395) frame>24 válasza belaazallat (#393) üzenetére


frame>24
addikt

A löveg töltési időt én is akartam mondani neki, csak eszembe jutott, hogy hogyan juthatott el Hummelig anélkül, hogy ismerné az SPG-k általánosan ge*ilassú reload idejét + egyáltalán a betöltés fogalmát...?! :F :DDD

Más: Hetzert utálom nagyon, de még ~2000 xp és jön StuG III

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#396) kerlac válasza frame>24 (#395) üzenetére


kerlac
senior tag

szerintem nem a töltési időre gondolt, hiszen az látszik, piros míg tölt, azt a vak is látja. Nálam is előfordul néha, hogy úgy belaggol, lövök és kb 5 sec múlva indul útjára a golyó, az ellen meg addigra szó szerint "elugrik" onnan. Vagy jobbra kanyarodnék, de megy tovább és később reagál csak a parancsra....

(#397) frame>24 válasza kerlac (#396) üzenetére


frame>24
addikt

Nálam ez a lagger dolog szerencsére ritkán van, amúgy 135-160 között a ping szintén. Egyébként a múltkor írt kirívó eseten kívül nem is volt bug nálam, tehát egész stabil, 4-5 órai játék alatt is. Ez nem a Stalker fejlesztő csapata... ;]

Csak abba rossz belegondolni kissé, hogy hamarosan a kiadáskori "hard wipe" miatt kezdhetünk mindent tökelölről... :O :K

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#398) KBjunior válasza frame>24 (#397) üzenetére


KBjunior
tag

És mikor lesz kiadva a teljes?

Hát én egy kicsit várom hogy 0 legyen, mert kicsit sok a nagy tank :D Mikor kezdtem a Játékkal játszani volt hogy a 30 emberből 15 MS1 vagy Light tracktor volt :P Azok voltak a szép idők! :DD

http://youtube.com/KBjuni0r

(#399) kerlac válasza KBjunior (#398) üzenetére


kerlac
senior tag

Én is várnám nagyon, de még tavaszról is beszélnek...ami azért gáz lenne, mert addigra eljutok a Tigrisig-Párducig nagy nehezen és husss...kezdhetem újból.....a hosszú béta még visszaüthet a fejlesztőknek...

Te milyen tankkal nyomod? Nekem a legfőbb bajom, hogy minden ismerősöm már naggyon nehéz tankokkal nyomul, így ha platoonba meygek velük, vagy tüzérkedem és vmi babér is teremm vagy mehetek PIV-emmel sunnyogni....

(#400) frame>24 válasza KBjunior (#398) üzenetére


frame>24
addikt

Még úgy áll, hogy idén év végéig valamikor megjelenik (igazából őszre ígérték). Persze, láttam én már karón varjút...;]

kerlac: ha olyan hosszúra nyúlik a béta, akkor tényleg illene valami jelentős bonus a tesztelőknek, bár úgy is felfoghatjuk, hogy örüljünk neki, hogy barmolhattuk kvázi premium módban ingyé.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.