Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) grunge válasza ALEX131 (#1345) üzenetére


grunge
addikt

+1! pontosan ilyen történeteket meséltek nekem is a felmenőim!

(#1343) frame>24: jó lenne ha változna, mert akkor europában nem tudom mennyire örülnének ennek az "ellensúlyozásnak". akárhonnan is nézzük, ez ebben a formában nem lenne ebbe a játékba való :((

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1352) emre válasza Johnny001 (#1333) üzenetére


emre
veterán

Szia! :)
Bocs, hogy nem írtam vissza, kicsit el voltam foglalva :))
mod:
Illetve amit írtam azt nem a to all-ra küldtem, utána meg felpörögtek az események. sry :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1353) frame>24 válasza Joe-T (#1347) üzenetére


frame>24
addikt

Meg én is meg tudom erősíteni, az egyik dédpapát azt Kacsótán a háza előtt lőtték le az orosz katonák, úgy találtak rá, hogy a csizmája + öve kilógott a föld alól; tehát, mint egy kutyát úgy földelték el... Ugyanakkor, erőszakolások is voltak a faluban, de pl. öreganyám megúszta, mert jól rejtőzött. Később több településen is garázdálkodtak, majd a helyiek több feljelentést tettek a kihelyezett parancsnokságon, eztuán a 2 katonát statárium keretében kivégezték.

De német oldalon is voltak érdekes dolgok: (ezt öregapám mesélte, aki akkor állomásfőnök volt.)
Szóval a helyszín a gyékényesi vasútáll., az évszámot nem tudom már, csak azt, hogy II. vh.
Egy német vonat a Balkánról szállított hadifoglyokat Ausztriába... Nos az történt, hogy Stuka (Ju 87) bombázók lebombázták az egész szerelvényt, amíg Gyékényesen állomásozott. Valószínűleg nem tudták valamiért tovább vinni őket, így a sorsukat ott helyben be kellett teljesíteni...
A papa valami híd alatt bújt meg, mikor előjött, hullahegyek voltak mindenhol.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1354) grunge


grunge
addikt

melyik kigeészitőt érdemes venni tigerhez? töltésgyorsíto már van, meg a camo net egy másik tankrol de ennek nincs értelme ugye..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1355) frame>24 válasza grunge (#1354) üzenetére


frame>24
addikt

artyk elleni védekezésként spall linert javaslom. Sokan esküdnek a vertical gun stabilizer-re, meg az enhanced gun laying drive-ra is, de ezek hatását én alig éreztem. Szóval ott van még a ventilátor, vagy amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1356) BoogeyM@n. válasza vhw (#1346) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

http://glui.x10.mx/scripts/item_defs/vehicles/
[link]
Itt meg lehet nézni több dolognak is az értékeit

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1357) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Üdv!

lenne egy kérdésem,mégpedig az hogy csatába milyen lőszerrel érdemes indulni?

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#1358) szalai56


szalai56
senior tag

Üdvözletem.
Tudja valaki, hogy 1 ip címről 2 géppel lehet-e menni? Konkrétan a gyerekkel mennénk 2 gépről, és nem szeretném ha ez miatt tíltásunk lenne.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#1359) Johnny001 válasza emre (#1352) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Akkor jól láttam, 5-öt is lőttél :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1360) emre válasza Johnny001 (#1359) üzenetére


emre
veterán

Az egész bandában a JagdPzIV volt a legjobb vas, így nem volt nehéz. :B
Meg jó volt az arty support is. :DDD
Az IS, KT tankok között már nem vagyok ennyire acélos. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1361) stork13 válasza Doomgiver (#1357) üzenetére


stork13
aktív tag

AP/HE 60/40, 70/30, 80/20 %-os elosztásban, ízlés szerint. Amit át tudsz ütni arra AP-vel amit nem, arra meg HE-vel tüzelsz. HE nem sebez akkorát (mert általában nem megy át), de legalább sebez és nem függ a távolságtól a sebzés/átütés mint AP esetében.
Ha sok az aranyad akkor pedig mehet bele a prémium lőszer is.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1362) GrooveHero


GrooveHero
addikt

tegnap este 8 óta nyomjuk haverral, most hagytuk abba:D:D
Szép kis maraton. Volt itt már minden, vereség, győzelem, rush, kemp, maus, is-7, szóval szép party volt :Y :C :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1363) Remington válasza GrooveHero (#1362) üzenetére


Remington
őstag

de ráértek :D

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1364) Johnny001 válasza Remington (#1363) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Hát ez nem igaz :))

By.:

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1365) vhw


vhw
addikt

Meg kellene kérni az alkotókat, ha már úgyis szeretnek prototípusokat és "tervrajz-tankokat" elérhetővé tenni, akkor ezt az apróságot is tegyék hozzá a Panzerarmee harcjarművei közé :D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1366) GrooveHero válasza vhw (#1365) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ujj, csak nem egy P1500 Monster-t látnak szemeim? Wow, jó kis gép lehetett volna, a P1000 Ratte-val együtt, de akkor lehet, hogy most nem írnám ezt a hszt:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1367) vhw válasza GrooveHero (#1366) üzenetére


vhw
addikt

Mert ezért farmolnál egész nap a W.o.T-ban? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1368) grunge válasza vhw (#1367) üzenetére


grunge
addikt

Megelégednék avval is, ha a tigris oylan tápos lenne mint igaziból :)) rattéval az lenne a poén, hogy kezdéskor kéne egyet löni az ellenfél bázisa felé, és kész :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1369) vhw válasza grunge (#1368) üzenetére


vhw
addikt

Vagy szép komótosan "rush", és ráparkolni a fenyőfára :D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1370) Eagle16 válasza grunge (#1368) üzenetére


Eagle16
addikt

Miért most milyen a Tigris?

Igazából is csak T-34-esek meg Sherman-ek ellen volt tápos :)
És a játékban is ilyen erős, egyszerre akár 3-4 T-34-essel és Shermannel is elbír.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1371) grunge válasza Eagle16 (#1370) üzenetére


grunge
addikt

Túl sokszor lepattog akár a shermanrol is a cumo. nagyobb oroszokkal meg sűrűn előfordul hogy lesebzem 2-5%--ra, onanntól meg lepattog minden. Mindezt az L71-el. Múltkor egy T-44-el harcoltam, kettő darab százalékra szedtem le, mire ő egy találatot vitt be. onnatól 6 pattant le róla, holott egészen eddig a pontig kapta rendesen. mindegy volt hogy hátba, vagy oldalba lövöm, lepattant. 25m-en belül vívtuk az egészet. még meg is jegyeztem neki, hogy van neki egy magical shield-je :) a hetedik lövés azonban már nem kimélte. eddigre persze a lézer vezérlésű artyk épphogy nem lőttek csak ki. néha van vele egy-egy nagyon jó köröm, de ennyi a tigris. k*rva lassu is szegényke. Úgy tudom az "normál" 88as 1km-ről 99mm páncélt ütött át 30 fokos becsapódási szög mellett. Az L71, meg a 75-ös Panther ágyú még jobbak voltak. Nyilván nem lehet ezt betenni a játékba (?) de néha eléggé röhelyes szituációk adódnak. :)
Vk3001P-vel 600az átlag xp-m, avval nagyon élveztem a dolgot. volt hogy a sima 88-assal egy lövéssel kiszedtem egy t-44est, melynek vagy 40-50% élete volt. fronpáncélba kapta. :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1372) vhw


vhw
addikt

Hogy ebbe a 10,5 L/52 lövegbe milyen drága a töltelék... mégis az IS frontpáncélról 2szer egymás után lepattan, a második kb 20 méterről sült el. Kíváncsi lennék a löveg tervezői ugyan mit szólnának ehhez... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1373) grunge válasza vhw (#1372) üzenetére


grunge
addikt

Szerintem a 88ast megalkotók is pörögnek a sírjukban...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1374) vhw válasza grunge (#1373) üzenetére


vhw
addikt

Érdekelne, hogy egy 12,8as, ami ugye keresztül megy elől-hátul, miért csak 470-540et sebez? Vagy ez ilyen feltételezés, hogy némelyik felsőbb kategóriás tank még 2-3 ilyen 13 centis szellőzőnyílás mellett is harcképes?:)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1375) Eagle16 válasza grunge (#1371) üzenetére


Eagle16
addikt

Bármi lepattanhat bármiről...ez csak a beesési szög függvénye.

vhw: ebben a játéban nem megy keresztül :) Ez egy MMO és árkád, ezt kell szem előtt tartani. Annak már csak örülhetünk, ha valamiben is hasonlít az igazi tankcsatákhoz.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1376) vhw válasza Eagle16 (#1375) üzenetére


vhw
addikt

Ez rendben is van, csak ebben a játékban is elférne 1-2 olyan löveg, ami valóban 1 lövéssel is leszed 1000-1500 életet. Legyen drága a lőszer, vagy lőjjön csak percenként kettőt, de én (mint aki főleg TD-vel játszok) örülnék neki, ha a sunyi gyors közepes tankok meggondolnák, hogy padlógázzal rontsanak felém, merthát úgyis csak 200-400at tudok rajtuk sebezni (ha szerencsém van és nem pattan le!), amikorra meg már a csőben a második töltény, már rég körülöttem táncolnak és ha valaki nem segít akkor vége...

(bár igaz... a szovjet TD-knek már közel hasonló sebzés is megadatott... én bocs, hogy nem mindenki akar vörös csillaggal az oldalán rongyolni :D)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1377) grunge válasza Eagle16 (#1375) üzenetére


grunge
addikt

Igen, épp ezért akadtam ki :)

(#1376) vhw: +1, kellene a fejlesztőknek egy pár német ceruzahegyzőt küldeni, hogy ne csak a szovjet csodákat hegyezgessék :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1378) krisz74


krisz74
tag

Ugye jól gondolom, hogy lan-ban nem lehet játszani?

(#1379) virkir válasza krisz74 (#1378) üzenetére


virkir
veterán

Jól.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1380) grunge válasza virkir (#1379) üzenetére


grunge
addikt

Kár. :(

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1381) krisz74 válasza virkir (#1379) üzenetére


krisz74
tag

Tartottam ettől.Egyre több játékból (már ami nekem is bejön) marad ki ez a lehetőség.

(#1382) Eagle16 válasza krisz74 (#1381) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez egy MMO :U

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1383) kerlac válasza krisz74 (#1381) üzenetére


kerlac
senior tag

Miért akarnál LAN-ban játszani egy MMO-val?? :F

Ha cimboráiddal akarsz játszani, ott van a Training Battle lehetőség, a Platoon, a Company...

(#1384) krisz74 válasza kerlac (#1383) üzenetére


krisz74
tag

Na azt értem, de lanpartyn nincs internetkapcsolat,az meg kell hozzá, nem?Évek óta tartunk lanpartykat haverokkal, aztán kell időnkét egy kis játékfrissítés, azért gondoltam hátha.

(#1385) frame>24 válasza krisz74 (#1384) üzenetére


frame>24
addikt

Ez a játék értelmetlen 5-10-fős társaságban, hisz itt EGY oldalon van 15 tank. (még ez sem túl sok)
5-10 főnél ritkán van több egy LANpartyn. (de rég voltam ilyenen, de már nem hiányzik. amúgy villanyórát szépen pörgeti ;] )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1386) krisz74 válasza frame>24 (#1385) üzenetére


krisz74
tag

10-13-an vagyunk az utóbbi időben, lehet tényleg kevés lenne. A villanyórát valóban pörgeti 4 napon keresztül. :)
Mindenesetre 4 napig teljesen kikapcsolunk, se munka, se hírek, semmi.Azt se tudjuk mi történik ezen idő alatt a világban.Évente kétszer megérdemeljük. :)

(#1387) szucsinka


szucsinka
őstag

azt nem értem hogy mért tünnek el a tankok amit lövök és utána 5méterell odébb felbukkan hm??
van akinek láthatatlan modulja van? :Y

(#1388) vhw válasza szucsinka (#1387) üzenetére


vhw
addikt

Nekem már volt olyan, hogy Himmelsdorf egyik kereszteződésében megakadt a tankom, se a motor, se a lánctalp nem volt lelőve, a ping és fps is normális értéken volt. De pechemre pont az utcában volt egy KT és szétlőtt, már a füstölgő roncsomat nézegethettem mire hirtelen elővillant pont a roncsom előtt egy ellenséges IS3. Nos ennek a szellemtanknak mentem neki, igen örültem :D
Szóval igen, ezek szerint létezik a modul :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1389) szucsinka


szucsinka
őstag

meg a másik még idegesitöbb dolog hogy 20 csatábol 2-szer rak be az én tankommal szinten lévök közé ettöl konkrétan falnak megyek pzkwf IV vs is-3 ez mért csinálják a köcsög ruszkik???? :W :W :W :W
milyen jó hogy csak ugy ki tudc birni 5-6 ms mire kilönek de basszus van akit ismerek hogy ezért hagyta abba mert ilyen szar a leosztás

(#1390) virkir válasza szucsinka (#1389) üzenetére


virkir
veterán

Nem baj az csak tudni kell, hogy ilyenkor mit csinálj.
A halálom amikor berak a nagyok közé hasonló kicsit és hátul sunnyog ahelyett, hogy menne felderíteni.

Na tegnap volt egy két jó menet meg összehozott a szerver megint a balfékekkel.
Normális csapat

Balf@sz ugyan ott

Tényleg jó lenne már egy normális csapatot összehozni mert baromi idegesítő ami egyre nagyobb divat, hogy beáll a hátam mögé és ha menekülnöm kéne nem tudok tőle farolni.
Tegnap majdnem meglőttem egy társat emiatt csak előbb lőttek szét engem miatta.
Más.
Aki már eljutott a KT-ig árulja el, hogy érdemes átlépnem vagy inkább tápoljam a Tigrist az extra cuccokkal.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1391) vhw válasza szucsinka (#1389) üzenetére


vhw
addikt

A Pz IV-el nekem is ilyen köreim voltak, utáltam is érte... Kerüld meg valahogy ezt a tankot. Premium tankkal gyűjts xp-t, aztán váltsd át free xp-be. A VK3001-es tankokra többen azt mondják már egész jól lehet velük játszani. Vagy hát én épp emiatt választottam TD vonalat inkább.

virkir: én benne lennék, platoonra vagy tank company-ra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1392) szucsinka válasza vhw (#1391) üzenetére


szucsinka
őstag

a KT az melyik a tigris2?

hát igen sajnos de ugy szerettem volna pz IV-et kitolni extrával a leopárdal is ép igy befürödtem a legjobb tankom eddig a pz II lusch az megy is fordul is tiszta élvezet vele rusholni ;]

az orosz vonalon épp a KV elött vagyok pár100 pont kell már csak hozzá de többen mondták hogy szar ...tényleg?

(#1393) grunge válasza szucsinka (#1392) üzenetére


grunge
addikt

KirályTigris, azaz Tiger II.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1394) szucsinka


szucsinka
őstag

thx

a KV-é idegesitöen lassú ? vagy azért vannak vele jo csaták?

(#1395) virkir válasza vhw (#1391) üzenetére


virkir
veterán

Platoon mehet legfeljebb a company-hez kevesek vagyunk mint feljebb már írták.
Nekem este 10 és hajnali 2 között menne mert csak ekkor férek nyugodtan a géphez.

szucsinka
Na ne csak mondjam amit feljebb írtam, hogy a kicsiknek is van keresnivaló a nagyok között.

Egy szép csapatban utolsó előtti vagyok

Ez lett a vége és azért kell csak javítanom ennyit mert 2x is lelőtték a lánctalpamat és amíg nem tudtam mozdul bontottak úgy, hogy nem láttam merről kapom.

Hozzá kell tenni kell a csapat is, ez a balfékekkel nem lett volna ilyen szép.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1396) vhw válasza szucsinka (#1392) üzenetére


vhw
addikt

Hát ha belegondolsz, hogy a KV ugye szintén tier5, mint a Pz IV, ehhez képest sokkal több élettel, és elég jó lövegeket lehet rá tenni. Feltételezve azt hogy ugyanolyan csatákba rak be mint a Pz IV-el, akkor melyikkel is van több esély a harcra/túlélésre? Szerintem sokkal jobb a KV, a Pz IV annyival nem mozgékonyabb hogy valódi előnyt nyerj vele.

virkir: 10 után jó, mondjuk én 2ig igen ritkán maradok :D Stieger11 néven megtalálsz :)

Más: valaki felhomályosítana, hogy egyesek miért gondolják hogy a Cliff mapon, a legalsó úton meg lehet nyerni a csatát? ma már 2szer is olyan csapathoz kerültem, ahol 8-10 bátor ember megindul lent, aztán valahogy mire elérik a falut elfogy a lendület és szilánkosra lövetik magukat, persze a középen vagy a másik szélen 4-5 masszív vas megindul és kilővik pillanatok alatt azt a 2-3 tankot akik maradtak védekezni... :W

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1397) PaJa1 válasza szucsinka (#1392) üzenetére


PaJa1
őstag

Hellihó errefele!

Én szeretem a KVt és véleményem szerint partiban van a Pz 4-el. Utóbbiról több a lepattanás. A kevesebb élete pedig betudható annak, hogy csak medium. A KVt könnyű kilőni, nagydarab és nagyon derékszöges, irtó meredek páncélzattal, főleg ha felrakod a tuning "budi" tornyot. Viszont ami utána jön a KV-3 azt utáltam. Ágyúja igaz jobb meg a tornya is toronyformát alkot, de rém lomha. Megváltás volt utána az IS, ezt még jobban szeretem, mint a KVt. KVval öltem eddig a legtöbbet, azzal viszonylag sűrűn rak be az élre, sűrűn a többi tankomhoz képest.

Nyomtam tegnap egy IS vs Tiger csatát, szemből lőttük egymást és a Tigris a sűrűbb lövések miatt kinyomta az ISt. Kevesebb élete is van az ISnek 220al.

Német TD, orosz medium, heavy, TD, SPG (nemsoká), amcsi heavy vonalon mozgok. Meg van 3 elit tank is a garázsban free xp szerzés céljából. Orosz nehéz tank vonalon kicsit sok is van, 3 :D

Most már ThisNoAll_HUN néven játszok World of Tanks -et.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1398) virkir válasza vhw (#1396) üzenetére


virkir
veterán

Lásd a berakott képeimet okos taktikával simán nyerhető onnan, csak nem ész nélkül kell rohanni.
Ma háromszor rakott oda a nagyokkal ebből kétszer nyertük a csatát.
A második.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1399) vhw válasza virkir (#1398) üzenetére


vhw
addikt

Ezt azért mondod nekem, mert szerintem igen nehézkes a Pz IV-el jól játszani a nagyobbak között? Tigrissel elhiszem, hogy lehet ésszel valamit kezdeni még a nehéz meccseken is (elvégre a Jagdpantherrel én is ilyen kategóriában játszok), csak szerintem a Tigris közelebb van a 8-9-10es tankokhoz, mint a Pz IV az IS-SU-Tiger-T29-hez.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1400) Remington válasza virkir (#1398) üzenetére


Remington
őstag

cliff az másik map, amin te játszottál az az abbey

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.