Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) PetAd válasza KBjunior (#699) üzenetére


PetAd
tag

Kezdek én is rászokni a HE-re, csak néha elfelejtek átváltani, most pl PZIII-ason a 75mm-es ágyú van fent HE-vel, simán kiírtok vele egy PZIV-est ha mögé kerülök.
Most volt egy röhejes csatám, PZIII-al kilőttem 2 tankot, elkezdtem foglalni a másik bázist, miközben az arty próbált kilőni úgy, hogy nem látott, erre ők megelőztek és még 2% kellett volna, hogy döntetlen legyen :O Jutalmam 268XP, baromság, hogy nem számolja a befejezetlen foglalást. Megvettem a Lee-t, de ez is olyan szarul van beosztva a csatákba, mint a Hetzer, de arról legalább lepattantak néha a lövedékek, meg könnyen elrejtőzött, de ez...

(#702) KBjunior válasza PetAd (#701) üzenetére


KBjunior
tag

Nekem a Hetzerrel az a gondom, hogy pontatlan rohadtul, legalább is nekem. Tudom hogy a driverek képzetsége még csak 55%os, de 55%driverrel az orosz TD-k sokkal pontosabbak voltak és a Marder II is sokkal jobb colt mint a Hetzer. Elég rossul lett szerintem megcsinálva.

Amúgy a valóságban mennyire használták a Hetzert a Németek?

Béla: Köszi, akkor majd el fejlődök odáig. Jelen pillanat, még csak a Pz IV-es van meg, aztán VK 3601 és akkor utánna a Nagy szörnyeteg, ami csak ugy zabálja az orosz tankokat, a Német fenevad! TIGER!!! :DDD
Ezt nem bírtam kihagyni :P

Amugy a PzIV esemet is szeretem meg szép is szerintem, de mindig agyon szivatnak vele. :(

[ Szerkesztve ]

http://youtube.com/KBjuni0r

(#703) Terrorista válasza KBjunior (#699) üzenetére


Terrorista
senior tag

Egyetértek Béla véleményével. Egyébként ha hozzájut az ember egy tigrishez, akkor nem szabad azt hinni, hogy tiéd az egész világ és most akkor rettegjen mindenki.

Minden rekordom a tigrissel értem el és tény, hogy azzal is játszottam a legtöbbet, de van alapja a legendáknak. A tigris egy jó tank, a megfelelő kézben, megfelelően felszerelve. :)

Ismerni kell a gyengeségeit és nagy baj már nem lehet. Az L/71-es 88-as lövege pedig nagyon jó. Volt párszor olyan eset, amikor szemből oneshotoltam egy Király Tigrist full HP-ról. Sikerült úgy eltalálnom, hogy berobbant mindene. :D De mák nélkül is 15-20% közötti HP-t simán le lehet lőni bármelyik erősebb tankról az alap lőszerrel.

Most viszont elkezdtem creditet farmolni egy Grille-el (majd később Hummellel). Gyűjtök a KT-hoz cuccokra.

[ Szerkesztve ]

(#704) KBjunior válasza Terrorista (#703) üzenetére


KBjunior
tag

Én az IS-el vagyok így, minden rekordomat azzal értem el. :) imádom azt a tankot, sztem jobb mint az IS-3. Nem tudom az IS 3 se rosz de valahogy könyebben szét szednek. :(

http://youtube.com/KBjuni0r

(#705) belaazallat válasza KBjunior (#702) üzenetére


belaazallat
addikt

Amíg nem 100%-os a legénység, addig nem igen hatékony. Meg az ágyún is múlik, meg van adva hogy 100 méteren mekkora a szórása. Minél távolabbra lősz annál pontatlanabb a lövés.

"Amúgy a valóságban mennyire használták a Hetzert a Németek?"

Összesen 2584 Hetzer készült, amelyből 75 a Magyar Királyi Honvédség soraiban szolgált.
bővebben: [link]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#706) KBjunior válasza belaazallat (#705) üzenetére


KBjunior
tag

Hát akkor valószínűleg az ágyuval lesz a gond. Nekem valahogy annyira nem jön be ez a hetzer, remélem mi hamarabb meg lesz a Stug III mert az már tud is valamit. :)

http://youtube.com/KBjuni0r

(#707) tgulyas


tgulyas
senior tag

Hali ez mikor jön ki a végleges változat ? vagy már kint van ? :R

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#708) belaazallat válasza KBjunior (#706) üzenetére


belaazallat
addikt

Engem szemtől szembe majdnem kinyírt egy hetzer. (tigrissel voltam) Nagy távolság, kis felület, 2 lövésem lepattant, 2 mellé. Neki mind talált és sebzett. Csak azért úsztam meg mert nekem is sikerült lelőnöm az ő lánctalpát, és oldalba kapva végre ki tudtam szedni. 15% maradt, sofőr kilőve. Lehet kivételes mázlija volt.

Én azt mondom, hogy bármelyik tank megfelelő kézben nagyon veszélyes tud lenni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#709) PetAd válasza KBjunior (#706) üzenetére


PetAd
tag

Egyszer Hetzerrel a a jobbik 75-ös ágyúval belelőttem közvetlen közelről prémium lőszerrel egy IS3-as hátsójába és nem ment át rajta. Akkor nem értem, hogy miért rak össze velük ha sehogy se tudom megsebezni. Amúgy nem rossz, mert elég döntött a páncélja meg alacsony tank, így a hasonló szintűek nehezen lövik ki. Több helyen olvastam, hogy a 10,5 centis löveget kell használni HE lőszerrel, de én csak pár csatában használtam, általában mellélőttem vele, úgyhogy gyorsan megszabadultam az egész konzervdoboztól, mert kifejlesztettem a StugIII-at.

(#710) grunge válasza PetAd (#709) üzenetére


grunge
addikt

Jó az az ágyú kombináció! eléggé hatékony a panzer 4-essel is. a pz3 is egészen használható volt a 75+HE-vel. mondjuk ezenkél az ágyúknál simán rá lehet áldozni azt a pár százalék penetration-t a sokkal nagyobb sebzásre.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#711) marked one94 válasza belaazallat (#697) üzenetére


marked one94
őstag

-Alaplap: ASRock P4i65G
-Proci: Intel Pentium 4, 2800 MHz (21 x 133)
-Táp:Erről nincs információm mert semmilyen márka jelzés nincs a tápon csak annyit tudok hogy 400W-os, de eddig nem volt vele probléma.
-Memória: 2Gb 400Mhz kingmax
-Videokártya: ATI Radeon X800 Pro 256Mb
-OP: WIN XP

Mindenből a legújabb van fent, és tuning sincs.
De egy játék miatt nem fogom újra rakni. De csak nálam van ilyen?

You'll Never Walk Alone

(#712) PetAd válasza grunge (#710) üzenetére


PetAd
tag

Nem rossz ágyú, de PZIV túl lassú ahhoz hogy kerülgetni lehessen az ellenfelet, arra inkább a hosszabb csövű 75-öst raktam ami alapból ki van fejlesztve, azt hiszem L/48-as és messziről durrogtatok vele.
Pont az előbb végeztem ki egy tigrist a PZIII-as 75-ösével :D 12%-al elkezdett üldözni a sivatagos pálya falujában, elfordultam balra, de zsákutca volt, elkezdtem tolatni, de ő nekem jött oldalról és leverte a lánctalpat meg mellélőtt, én visszalőttem leszedtem 1%-ot. Ő teljesen nekijött a tankomnak és a csövem belelógott a tankjába majd bumm és felrobbant :D

[ Szerkesztve ]

(#713) ALEX131 válasza marked one94 (#711) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Hát a te géped azt csinálsz vele amit akarsz..... De kékhalálnál érdemes újratenni a rendszert, főleg ha az többször előfordult már!
Ahogy elnézem a gépedhez képest a videókarid kicsit gyengécske... 8600GT kb 1 szinten lenne a gépeddel.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#714) stork13


stork13
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet beállítani azt, hogy a harckocsi körvonalát mutassa (pirossal/zölddel) mikor ránézek? Így megkönnyítené a pontosabb célzásomat (lánctalp/torony/test), főleg ha valami kitakarja a célt (bokor/fa).

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#715) belaazallat válasza ALEX131 (#713) üzenetére


belaazallat
addikt

Kék halált az esetek 90%-ában Ram hiba okozza. Azon meg nem fog segíteni ha újrarakja a rendszert.

Valszeg az X800as drivere szórakozik, mivel csak ennél a játéknál jön elő.

marked one94 (#711)
pontosan melyik driver van fönt?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#716) marked one94 válasza belaazallat (#715) üzenetére


marked one94
őstag

Na végre hogy valaki megértette hogy csak ennél a játéknál kapok kék halált. A 10.2 -es van fent de majd ha lesz időm megnézem egy régebbivel. Vagy megvárom teljes verziót.

Ja és köszönöm mindenkinek a segítséget :R

You'll Never Walk Alone

(#717) belaazallat válasza marked one94 (#716) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha van lehetősége akkor a következőket csináld meg:
Kérj kölcsön egy VGA-t lehetőleg másik ATI-t, próbáld ki azzal és/vagy próbáld ki ezt a vga-t egy másik gépben. Nekem így kezdődött egy VGA meghibásodásom. Nekem a B.I.A. 3 volt problémás, csak azon jött elő hiba.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#718) frame>24 válasza stork13 (#714) üzenetére


frame>24
addikt

De hát alapban mutatja pirossal (ellen) / zölddel (barát), nem?
Mindenesetre: nyomj game közben egy F1-et, és nézd át, mit lehet állítani!
(esetleg a garázs képernyőn MENÜ-->SETTINGS fül, és azt is átnéz)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#719) stork13 válasza frame>24 (#718) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha egy tankra viszem akkor fölé kiírja a nevet, típust és százalékot pirossal vagy zölddel. Viszont nincsen a tank körül a körvonalainál megjelölve a sziluettje, mint ezen a képen például.
Beállításokat most nem tudok nézni, de délután ránézek. Állítottam őket, de ezt az eredményt nem sikerült elérnem.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#720) stork13 válasza frame>24 (#718) üzenetére


stork13
aktív tag

Nos, megnéztem. Én ezt látom. A videó beállításom így néz ki, a "célzó" beállítás pedig így.
Gőzöm sincs mi lehet a gond. Már volt full reinstall, de a helyzet nem változott.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#721) frame>24 válasza stork13 (#720) üzenetére


frame>24
addikt

Hátőőőő... :F
A beállításaiddal nincs gond, és a játékban néztem, nem is lehet ennek a kijelzését állítani.
Rákerestem a neten erre a kifejezéspárra:
(world of tanks) silhouette, bug; de nem találtam semmit, illetve, egy korábbi patchben (0.5.2) javítottak olyat, hogy: "Fixed silhouette when aiming at TDs" [link]
Szerintem valami ritka BUG lehet ez.
Videókártya driver mikori? Gyári telepítőlemezről feltett, vagy az AMD (ATi) oldaláról leszedett frissebb? - Ha ezek is rendben vannak, akkor a reinstall lett volna a tippem, de azt már próbáltad.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#722) stork13 válasza frame>24 (#721) üzenetére


stork13
aktív tag

Driver: Catalyst 10.10.

Nem tudom mi lehet a gond, de akkor megy tovább így a játék. Max valamivel nehezebb lesz a célzás. Kicsivel több halálom lesz.

Köszöntem a segítséget.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#723) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Elindultam a Német heavy vonalon unalmamban. Elértem a VK3601 88milis L/56-os lövegét ami a Második WHban a legjobb löveg volt, csak ugyan ezen löveg L/71es változata múlta felül. Viszont ebben a játékban olyan ratyi ez a löveg, hogy azt leírni nem is lehet....
Elvileg a Tigrist építették a 88milis L56-al és a Királytigrincset a 88milis L71-el

Kis technikai infó a lexikonból:
Tiger: 88mm L/56-os löveg 457 méteren 30°-os becsapódási szögnél 112 milit ütött át!
Tiger II: 88mm L/71-es löveg 457 méteren 30°-os becsapódási szögnél 182 milit ütött át!
Panther: 75mm L/70-es löveg 912 méteren 30°-os becsapódási szögnél 120 milit ütött át!
Itt van 1 kis szembetűnő ellentmondás :) mert a párduc lövege nagyobb távolságból kicsivel többet üt át mint a tigris L56-os lövegje. Ennek több oka is van, az első az, hogy a 2 löveg kifejlesztése közt évek teltek el és ugye a háborús/harctéri tapasztalatok minden tesztnél többet érnek. A második ok az az, hogy a párduc lövegét kimondottan páncéltörő lövegnek szánták és másodsorban gyalogság elleninek. A harmadik ok az a lövegcső hosszúság amit az L/56 és L/70 jelez, ebből látható, hogy a párduc lövegcsöve hosszabb és ezáltal a lövedék torkolati sebessége 935m/s amiről akkoriban a szövetségesek csak álmodni mertek :D
Amit még hiányolok a játékból (ha már a Tigriseket ennyire leosztályozták a készítők) az az, hogy a Tigrisek az Orosz frontra kaptak leválóköpenyes űrméret alatti lőszert. Na ezt igazán betehetnék :D igaz damage értéke erősen közelítene a nullához a kaliber miatt, de tutira átvinne minden páncélt :D
Másik érdekesség még, hogy a Nyugati frontra is vittek ebből, de ott a gyenge minőségű tankok miatt nem volt haszna. Sőt a Tigrisek is csak nagyobb távolságokból használtak páncéltörő lőszert mert közelebbi harcokba a romboló töltet nagyobb hatást tudott kifejteni :D szabályosan széttépve a Shermanokat.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#724) stork13 válasza frame>24 (#721) üzenetére


stork13
aktív tag

Találtam 2 lehetséges megoldást:

Az első szerint az AA beállításokkal kell játszani. Eredmény: semmi nem változott.

A második szerint nem tudom mi van, mert nem tudok németül. A fordító meg nem dob ki értelmes megoldást.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#725) belaazallat válasza stork13 (#722) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

10.10-es ből melyik? Mert én a 10.10 e-t használom, azzal van körvonal.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#726) belaazallat


belaazallat
addikt

Basszus!

kostas74-et messze kerüljétek el! Saját csapattársként szándékosan meglőtt, mert annyira béna volt, hogy nem tudott kikerülni. :W
Jelenteni fogom a megfelelő helyen, remélem ő is megkapja a maga 3 napját.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#727) stork13 válasza belaazallat (#725) üzenetére


stork13
aktív tag

Szia!

10.11 van most éppen, de semmi haladás. Megpróbálom még ezt akkor.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#728) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Friss játékos vagyok ebben. Szeretném megkérdezni, hogy a regisztráció és a kliens feltelepítése után hogyan érdemes tovább indulni?
Hogy lehet a billentyűzet-kiosztást előhozni?

(#729) belaazallat válasza aclandiae (#728) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Nem állítható a bill kiosztás emlékeim szerint. :U Minél előbb kezdj el játszani, és sok türelem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#730) Plutor válasza aclandiae (#728) üzenetére


Plutor
aktív tag

Hali!

F1-t megnyomod,és kijön a billentyű kiosztás.
Kezdetben lesz 3 kezdő tankod a 3 nemzetből.
Innentől kezdve te döntöd el,hogy neked milyen stílus fekszik.
Az elején még gyorsan lehet tovább lépni,ezért próbálj ki minden fajta gépet.

(#731) stork13


stork13
aktív tag

A legújabb 10.11-es driverrel és az ATI Tray Tools-al a gond megoldódott. Az ATT-ben mindent alkalmazásvezérletre állítottam és így már működik rendesen a tankok körüli sziluett.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#732) PetAd


PetAd
tag

Csak szerintem jobb a KV, mint a PZIV? KV-val átlagban 1,5 tankot lőttem ki minden csatában, míg PZIV-el 2/3-ot, pedig ezen is a legjobb ágyú van, ami gyorsabb, pontosabb, mint a KV lövege, viszont a sebzése jóval kisebb. Igaz a PZ gyorsabb mint a KV, de szerintem túl kicsik a pályák, hogy ki lehessen használni ezt.
Ugyanezt éreztem a PZIII és T-28 között.. Elég vicces néha, hogy legjobb cuccokkal, képzett legénységgel berak a kisebb tankok közé KV-val, ez kb minden 10. csata, utoljára 8 tankot lőttem ki, mindegyik 1 lövéssel és sértetlenek voltak, míg az ő lövedékeik csak kopogtak a páncélomon, de majdnem megvolt a 9. is :D Ezen a téren van mit csiszolni a játékon, de helyette inkább még több országot pakolnak be.

(#733) frame>24


frame>24
addikt

Közben eljutottam a T1 heavy-ig. Egy dolgot szeretek benne, hogy olyan kicsi a <recoil>, hogy látod a lövedék röppályáját, és azt is, hogy hova csapódik be. Ez nagy segítség, ha korrigálni kell.

(amúgy mekkora fun a képkereső, "wot" segítőszó nélkül beadott a T1 keresésre ilyen thoracalis csigolya MRI-ket, lol.)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#734) csaabz


csaabz
őstag

Megvan a Tigris II...
:C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#735) Ghostface válasza csaabz (#734) üzenetére


Ghostface
senior tag

Grat!! Én pár napja szereztem meg az első Tigrist, de már csak egy új motor kell bele és mehet az xp gyűjtés a 2-esre.

PSN: Nifty_Ghostface

(#736) csaabz válasza Ghostface (#735) üzenetére


csaabz
őstag

Fejleszd ki az utolsó motort is, mert az megy bele a Tigris 2-be is.
Mellesleg sokat dob a tankod gyorsulásán...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#737) Ghostface válasza csaabz (#736) üzenetére


Ghostface
senior tag

Azon vagyok, talán ma este meg is lesz.
Eleinte nagyon nem voltam megelégedve ezzel a tankkal, de amióta megvan az erősebbik 88-as löveg már egész használható.

PSN: Nifty_Ghostface

(#738) grunge válasza csaabz (#734) üzenetére


grunge
addikt

grat, szép masina :) nekem megvan a vk3001h. ez is nagy felüdülés a pz4-hez képest! rámegy a sima 88-as ágyú, plusz eléggé gyors is. tetszik :) panther-re is kiváncsi vagyok, ezért választottam ezt.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#739) csaabz válasza grunge (#738) üzenetére


csaabz
őstag

Öcsém is a Pantherre hajt.
Kb olyan mint az Tigris I, de jóval fürgébb...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#740) XenHai válasza csaabz (#734) üzenetére


XenHai
senior tag

Nekem is! De szerintem nem nagy cucc!

(#741) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Egy grille/vespe egy lövéssel ki tud szedni egy T-34-es orosz csodát?

Kezdem azt hinni nekik is van vmi aim bot-juk. Tegnap meg ma, olyan pontos találatokat kapok...

Valaki tapasztalta már hogy vannak bizonyos helyek, ahol a fedezék nem nyújt fedezéket. Van olyan nem rombolható épület, tereptárgy amin át lehet lőni?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#742) Plutor


Plutor
aktív tag

Hali!

Találkoztam a patch után az első USA nehéz tankkal. :Y
Egy T29-s volt.Egyedül maradt a menet végén,mi voltunk 4-n.
Én az IS-3-s tankkal voltam,a többiek közt volt arty,és két közepes tank.
A végeredmény az volt,hogy kilőtt minket.Én 4x találtam el,és nem pattant le róla egyik lövedékem sem,de nem igazán ment le a HP-ja. :W

Gondoltam kipróbálom én is az USA oldalt.
Az arty-k brutálisak.Sok lőszer van hozzájuk,és a 2. a nagyobb ágyúval,már átlövi az egész pályát,és ráadásul több,mint 100 löszere van. :Y
A közepes tankoknál a M3 LEE egy kalap****,de mivel a nehéz tankokat akartam kipróbálni,ezért szenvedtem vele eleget.Oldalt van a lövege,ezért nincs forgó tornya.Semmire sem jó.TD-nek magas,felderítőnek lassú,tanknak meg alkalmatlan a fix ágyú miatt.
Ma végre meglett az első nehéz tankom USA oldalon.

(#743) frame>24 válasza Plutor (#742) üzenetére


frame>24
addikt

Lol- lol, látom az M3 lee neked is bejön [link] :K

NA, az amcsi tankokkal viszont a következő a helyzet:
[link] és link
hoppá

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#744) belaazallat válasza frame>24 (#743) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem csak a T29 nél van meg, mert az előbb szedtünk darabokra egy T32-t. Én oldalról lőttem minden találatnál mondta, hogy sérült és fogyott is a HP-ja.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#745) tgulyas


tgulyas
senior tag

Hali 2 kérdésem lenne mikor lesz végleges a game ? és a másik hogy VISTA van fen nekem és nem találom az update mapát ahova a patch kel másolni .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#746) belaazallat válasza tgulyas (#745) üzenetére


belaazallat
addikt

Az update mappa a játék mappáján belül van, ahova telepítetted a játékot.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#747) Eagle16 válasza Plutor (#742) üzenetére


Eagle16
addikt

Ilyen sokára? Te se sűrűn játszol szerintem :)

Minden tanknál van ilyen, hogy eltalálod, nem pattan le és nem sebez semmit...
Ha meg ennyien se tudtátok kilőni, akkor vagy valamit nagyon rosszul csináltatok, vagy a T29-es játékos volt nagyon ügyes.

A tüzérség meg nem valami jó, igaz hogy 100 lőszer meg átlövi a pályát, de valami 4 lövés /percet tud, ráadásul nagyon kicsi sebzéssel...a Tier V-ös amerikai SPG-t is kipróbáltam, és azon kívül hogy lassan fordul, meg alacsony a profilja, egy az egyben Hummel, azaz a német jobb.

A Lee tényleg nem jó semmire, a T32-től meg féljetek ha messze van és a frontpáncélja mutat felétek :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#748) emre


emre
veterán

Szevasztok

Mit gondoltok, egy G41-es lap integrált VGA-ja elég lenne a játékhoz? (1680*)
Ahogy olvasgatok utána egyre kevésbé bízok benne, de mittudom én... :U :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#749) Johnny001 válasza emre (#748) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Én játszottam integrált vga-val egy darabig, de ne várj tőle csodát. Nálam 1440x900-ban minden minimumom volt :N

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#750) grunge válasza frame>24 (#743) üzenetére


grunge
addikt

Az azért lol :) amugy vicces hogy az usa tankok nagy része tervrajz, vagy maximum prototípus volt. :D az a lee meg egy vicc...jo helyre tették a tech-tree-ben, legalább mindenkinek át kell érezni picit a gyönyört :)

Eljutottam a vk3001h-ig, kimaxoltam, de nem tetszik a 88-as ágyu. a 75 mm L70 valahogy többször töri át a páncélt, és sokkal gyorsabb a reload is. a kisebb sebzéstől eltekintve hatékonyabbnak érzem a 75-öst. hm..én vagyok balek, vagy tényleg van ebben valami?:)

159 SW 1.9 jtdm <3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.