Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) KoborloHun válasza frame>24 (#400) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

két primium tank közzül lehet majd választani a beta tesztereknek a teljesbe :kv-200 vagy p4/5

(#402) KBjunior válasza kerlac (#399) üzenetére


KBjunior
tag

Hát nekem sok tankom van! :D Van egy T44esem ami fullos tele van minden szarra, de nem játszok vele, mert nem éri meg, nagyon deficites. :S Van egy IS-m de az még nagyon friss és csak egy 100mmes ágyúja van azt csoki. Van tüzérem, de azt már mondtam, van leichtracktorom (:D) meg egy Panzer Ausf (A). De most az IS-t és az SU-5 öst fejlesztem.

http://youtube.com/KBjuni0r

(#403) belaazallat válasza KoborloHun (#401) üzenetére


belaazallat
addikt

tudni róluk vmi infót? Páncélzat, ágyú, stb?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#404) KoborloHun válasza belaazallat (#403) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

van haver a super bétán amcsiké lesz a legerősebb arty forgo tornyos papir tdk és erős gyors papir mediumok

(#405) frame>24 válasza KoborloHun (#404) üzenetére


frame>24
addikt

Mit értesz az alatt, hogy papir? (papír?)
Mert az első kettő még OK, de az "erős gyors papir mediumok" ellentmondásosan hangzik.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#406) KoborloHun válasza frame>24 (#405) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

erős lőveg gyenge páncélzat nagy sebeség

(#407) frame>24 válasza KoborloHun (#406) üzenetére


frame>24
addikt

Köszönöm.
Akkor a light tankok kedvelői masírozhatnak velük, sőt már látom, ahogy szénné scoutolják majd az artykat. Utóbbiak meg várják a majd Priest-et.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#408) frame>24


frame>24
addikt

(Lejárt a szerk idő)

Eszembe jutott, hogy az ilyen nyitott járműveknél, mint a tüzérség és a kisebb tank destroyerek, igazán odarajzolhatnák-animálhatnák a legénységet is, mert üresen így bután néz ki. NEM hiszem, hogy sokat dobna a gépigényen!

Szerintetek?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#409) K3NZO válasza frame>24 (#408) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ezen röhögtem én is mikor hummel-el próbáltam aprítani a népet. Én meg most egy Pzkfw V Panther -el próbálkozom de egyszerűen kár bele lőszert vennem mert mire megtalálok valakit már fel is robbantam :(.

"Per aspera ad astra"

(#410) frame>24 válasza K3NZO (#409) üzenetére


frame>24
addikt

Najah, Panthernek megvan az a hátránya, hogy azon a szinten már sokkal erősebb tankokkal kerülsz össze, amiknek 1-2 lövés vagy, a páncélod fos... :)

Stug III drámai szenvedés, még a Hetzernél is rosszabb. ÉS nagyon sok exp kell, mire a végső, "normális" ágyút kifejleszthetem hozzá. Folyton IS-3, -4-ekkel meg Tiger I-II-kel kerülök össze, esélytelen. Senkit nem sebzek, folyton "ricochet", meg "that one bounced off," meg "didnt go through," engem meg egyszer úgyis meglátnak, és akkor bumm... Ha meg ráteszem a 10.5 cm ágyút, az meg pontatlan, mint állat (L28...) és az is kevés, de néha legalább lánctalpat szakít.

Lehet itt végződik a TD-s páylafutásom, és folytatom a rendes tankos vonalat.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#411) KBjunior válasza frame>24 (#410) üzenetére


KBjunior
tag

Nekem az a bajom a TDvel hogy nem forog a tornya! :D Amugy tök jó lenne. ^^ Egyszer volt olyan hogy Su-85Bvel löttem 10 heat-et az IS7be és 50% huztam róla le én csak a maradék 50%ot a tüzérek meg a többiek! :DD

http://youtube.com/KBjuni0r

(#412) KoborloHun válasza frame>24 (#410) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

nekem a stug istenkirály volt kicsiknél szinte minden 1 shot és gyalran rakott kicsikhez

(#413) belaazallat


belaazallat
addikt

Kis tankkal is lehet jó kört menni:

Mindez prémium fiókkal még eredményesebb lenne.

Van egy hasonló, egy VK3601-gyel:

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#414) egonn válasza frame>24 (#410) üzenetére


egonn
csendes tag

A pz4 TD már jobb ágyúval van,de a jagdpanternél kezd a nagyok közti játék élvezetes lenni:) A ferdi meg- ha túlteszed magad a lassúságán -buli egész IS3-ig.Az IS4-7 már húzós:(

(#415) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok!

Lehet a játékban használni HE lövedéket. Mi értelme van neki, ha a játékban csak páncélosok vannak oda meg a páncéltörő lövedék kell?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#416) Eagle16 válasza Joe-T (#415) üzenetére


Eagle16
addikt

Mondjuk az, hogy a játékban nem csak páncélosok vannak.
A HE többet sebez, szóval egy 88-as ágyúval AP-vel nem tudsz kilőni egy lövésből egy Grille-t, de HE-vel egy lövés lesz. Ugyanez érvényes a felderítő tankokra is.

Aztán meg, ha olyannal kerülsz össze, amit szemből nem tudsz sebezni AP-vel, akkor HE-vel valószínűleg menni fog, igaz hogy nem sebez olyan sokat (általában), de mégis csak jobb, mint a semmi. Ha az ellen tankján van spall-liner, akkor nem tudod gyorsan kiütni a modulokat vagy a legénység tagjait, de ha nincs, akkor általában sérülnek a dolgok rendesen.

Német tankok ellen meg kifejezetten hasznos, mert pl. a Párducom 3 HE találattól általában olyan szépen kigyullad hogy csak na. Tegnap egy Tigris szedett ki egy lövésből Jagdtiger-rel, mert a motorra célzott és kigyulladt.

Nekem most van egy Leopardom, abban 40 db AP és 24 db HE van. A HE az S-51-esek miatt, mivel az AP általában lepattan...(érdekes, legjobb felderítő tank és nem tudom átlőni...) A Jagdtiger-be csak AP-t pakolok, mert 520-as sebzéssel meg 276mm-es átütőerővel általában mindent átlő.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#417) KBjunior válasza Joe-T (#415) üzenetére


KBjunior
tag

csak egyet tudok érteni Eagle-el és csak idézni tudom önmagamat egy pár hozzászólással ezelött.

"Egyszer volt olyan hogy Su-85Bvel löttem 10 heat-et az IS7be és 50% huztam róla le én csak a maradék 50%ot a tüzérek meg a többiek! :DD"

Na most tudni kell hogy a SU-85B nagyon kis tanknak számít. A Techtreeben a 3. Tankdestroyer és az IS-7 meg a legerősebb orosz heavytank! :)

A másik meg, hogy az SPGs (tüzérek) meg csak HE lövedéket használnak. A HEAT lövedék valójában egy Tarack lövedék ami ütközés hatására berobban a közepe és a belőle kihulló vasdarabok (ezt hívjuk repeszeknek) sebeznek. Ezért előfordulhat az hogy két egymáshoz közel álló tankot meg sebezz. És ez persze nem csak a tűzérekre igaz. :)

http://youtube.com/KBjuni0r

(#418) Joe-T válasza Eagle16 (#416) üzenetére


Joe-T
tag

Hálás köszönet az infóért! :R

Azt hiszem ki fogom próbálni legközelebb a HE lövedéket is! Még egy kérdés, ha kétfajta lövedéket viszek, akkor hogyan tudom őket váltani a löveg töltésénél?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#419) kerlac válasza Joe-T (#418) üzenetére


kerlac
senior tag

1-2-3 gomb használatával, azt hiszem kétszer kell rákattintani. viszont töltési idővel számolj.

(#420) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Na megvan a Phanter fullosan, akkor én vagyok a béna sajnos, állandóan kilőnek :DDD

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#421) Eagle16 válasza Johnny001 (#420) üzenetére


Eagle16
addikt

Hát, kell hozzá egy fajta játékstílus :)
Első fullos tankom egy Párduc volt, még nyáron.
Az a jó benne hogy a nagyokat is sebzi, meg jó pontos, messziről lehet vele ügyeskedni.
Sajnos fordulóharcban eléggé lelassul és általában az a vége hogy szétlőnek. (KT - IS3 és afölött), de az alatta levők nem ellenfelek :)
T-44 ilyen helyzetekre talán jobb, de annak meg gyengébb az ágyúja, szóval...

KBjunior: azért megnéztem volna azt a Su-85B vs. Is-7-est :) Legtöbbször ilyenkor más is lövi, azért tűnik úgy hogy sokat sebzel :)

És ahhoz a TD-hez csak alap HE van, a HEAT csak a tüzérségnek, (Hummel, S-51 stb.)
A HEAT egy speciális tankelhárító lövedék, azért sokkal magasabb az átütőereje. (ugyebár annál nagyobbat sebzel valakibe tüzérséggel, minél vékonyabb páncélt találsz el. Ezért van, hogy messzi célpontok Hummel-el általában csak egy lövésbe kerülnek, mivel a tank tetejét üti át és maximálisat sebez)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#422) KoborloHun válasza Eagle16 (#421) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

nekem ma érdekes párbajom volt 1 ktvel én vk31pvel voltam 1v1be 100%on kezdtük én kilőttem a kt-t és marad 4 hpm :)(utolsók voltunk mind a ketten a csapatunkból)

[ Szerkesztve ]

(#423) frame>24


frame>24
addikt

A következőt találtam:

1. Írtam ugye nemrég, hogy a StuG-gal állandóan erős tankokhoz sorsol be, és a stock, valamint 105mm-es ágyúval se tudok jól sebezni... (hiába a nagy damage, mert fos a penetration, közben sok IS-3-4, és -7 is, + Tigris II-ők, JagdTiger, Ferdinand, mint ellenfél, vastag páncéllal)

2. Ma sok vért pisálás után megvettem az L70-es 75mm ágyút (legnagyobb átütőerejű, ami a Stuhoz kapató), ÉS rögtön eladtam a másik kettőt (régi stock 75-öst és nagy 105mm-est)---> AZT vettem észre, hogy sose hoz össze a végső nagy tankokkal, max. T44 vagy IS, vagy KV, esetleg KV-3

3. Kezdett gyanús lenni, a dolog, ezért újra megvettem a 105mm ágyút (töltény nélkül!!), DE még a garázsban visszaszereltem az L70-est.---> megint csak gyengébb tankokkal hozott össze, lásd 2. pont.

4. Vettem 1, azaz egy darab lőszert a 105mm ágyúhoz, de közben újra a kisebb kaliberű és sebzésű, de sokkal jobb átütőerejű L70-essel mentem csatába--------> Ééésssss, csodák csodája, ismét elkezdett összehozni a legerősebb tankokkal (1. pont)

A játék szerintem tehát az akár raktáron lévő (!!!) löveg min-max sebzését veszi figyelembe, és hulla mindegy, mit szerelsz fel, ha egyszer látja a depóban, hogy van nagyobb sebzésű cucc is, lőszerrel, akkor annak megfelelően válogat a csatákba!

NA?
Fontos, hogy minden egyes pontnál több csatát próbáltam, hogy kizárjam a random tényezőt.

Ezt mondom.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#424) grunge válasza frame>24 (#423) üzenetére


grunge
addikt

durva:) ma talán le tudok ülni elé egy picit..

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#425) KBjunior válasza Eagle16 (#421) üzenetére


KBjunior
tag

Hát Eagle, mivel más tankot nem löttem meg és annyi pénzt kaptam amenyit még sosem láttam abban a játékban :D és nem 1 lövéssel szedtem le olyan sokat. írtam, hogy kb 10 találattal szedtem le 50% és az mind HE volt és direkt meg néztem menyit szedek le, 1 lövéssel, volt hogy 5%, volt hogy 4%, volt hogy 6%. Nem tudom, hogy hogyan sikerült, én is meglepődtem nagyon. :P de mindegy, a lényeg az hogy a HE-vel a kis tankokkal is meg tudod sebezni a nagyobbakat. :)

Frame: Érdekes az amit, mondasz. Hát én ilyenekre nem szoktam figyelni, főlleg, hogy mostanában tüzérkedek, ISnél meg tökmindegy, mert soha nem rak be engem legnagyobb tanknak, mindig csak a nagyok közé rak be. :S

http://youtube.com/KBjuni0r

(#426) belaazallat válasza frame>24 (#423) üzenetére


belaazallat
addikt

"ÉS rögtön eladtam a másik kettőt (régi stock 75-öst és nagy 105mm-est"

Hol, hogyan lehet eladni a felesleges cuccot a tankról? Van értelme? Mennyi pénzt kapsz érte?

(#425) KBjunior

Nem csak a lőszer számít, hanem a távolság is. Tegnap 300m-ről el kezdtem lőni egy IS7-et. L70 75mm-essel, sima lőszer. 100m távolságig nem sebeztem sehol. 100m belül mindegy volt milyen irányból lőttem(szemből/hátulról) elég szépen sebeztem. És sikerült utolsónak bevinni a találatot, így enyém volt a jutalom.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#427) KBjunior válasza belaazallat (#426) üzenetére


KBjunior
tag

Messzirül HE-t használj! :)

Jó de ha megnézed az orosz techtreeben hogy a SU-85 hol van akkor meg fogod érteni, hogy akár milyen közel vagyok az a tank csak HEvel sebzi, mert a AP lepattan. :(

http://youtube.com/KBjuni0r

(#428) belaazallat válasza KBjunior (#427) üzenetére


belaazallat
addikt

Tegnap kipróbáltam egy King Tiger ellen a HE-t. Szemből ugyan annyit sebzett mint az AP. Oldalról az AP jobb volt, mint a HE. 5-5 lövést adtam le mind kettővel. Mind a 10 talált, de csak 3-3 lövés sebzett. Több lövésre nem volt lehetőségem. A tigris erősítést kapott. 3 az 1 ellen nem tudtam nyerni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#429) frame>24 válasza belaazallat (#426) üzenetére


frame>24
addikt

Ugyanazon a felső menüsoron, ahol a tech tree, garage, store, stb. vannak, ott vany egy olyan is, hogy "DEPOT." (pl. Eagle képe)

Ha a depo menübe bemégy, BAL oldalon kiválaszthatod, hogy MIT akarsz eladni (pl. vehicles, modules, shells, stb.) A "modules" almenüben vannak az alkatrészek, mint pl. a felszerelhető lövegek, rádió, lánctalp, torony. Azt is ki lehet választani, hogy melyik járműved tartalék alkatrészeit mutassa, én azt jelölöm be, hogy "all my vehicles", így minden leszerelt, de el nem adott cuccot mutat.
Például a 10.5 cm ágyút olyan ~15-20.000 credit közötti áron adtam el asszem, tehát számít azért, ha meg vagy szorulva (ennyiből már majdnem 75%-ra képzel egy crew membert)!

Más, itt van a teljes, amerikai tankos tech tree, én csak tegnap láttam először.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#430) Eagle16 válasza frame>24 (#429) üzenetére


Eagle16
addikt

És itt pedig az a tech tree, amit nemsokára megkapunk a patchben.

[link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#431) KBjunior válasza Eagle16 (#430) üzenetére


KBjunior
tag

érdekességes ez a techfa. :D

http://youtube.com/KBjuni0r

(#432) belaazallat


belaazallat
addikt

Tud vki vmi szerver karbantartásról? Nem tudok belépni. :S

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#433) grunge válasza frame>24 (#423) üzenetére


grunge
addikt

Alkalmazva a metódust, végre használható környezetbe tezs ha a pz 3a-val megyek. hurrá:D köszi a tippet! :R

159 SW 1.9 jtdm <3

(#434) egonn válasza belaazallat (#432) üzenetére


egonn
csendes tag

Mindennap 8.00-tól kb 8.30-ig leállás van!!

(#435) belaazallat válasza egonn (#434) üzenetére


belaazallat
addikt

Köszi! :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#436) K3NZO válasza belaazallat (#435) üzenetére


K3NZO
senior tag

Az aláírásodon besírtam a röhögéstől :DD:D:D:D:D:D::D:D

"Per aspera ad astra"

(#437) belaazallat válasza K3NZO (#436) üzenetére


belaazallat
addikt

Melyik felén?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#438) K3NZO válasza belaazallat (#437) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ez a harckocsis aláírás nagyon ebben a topic-ba illik :C .
Csinálhatnánk valami PH! klánt is nem? Teamspeak vagy ilyesmin jó kis csapatmunkával mindenkit letarolnánk...

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#439) K3NZO


K3NZO
senior tag

Na azt hiszem én most pihentemet ezt a játékot egy picit mert nem hiszem el, hogy egy T-44-est nem tudok kilőni egy 8.8-as ágyúval. Négyet lőttem rá és mind a négy lepattant... No comment!

"Per aspera ad astra"

(#440) ALEX131 válasza K3NZO (#439) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Mit vártál 1 olyan játéktól amit az Oroszok csináltak??? Rémesen eltúloztak benne dolgokat!
Én JagdTigerrel tolom és csak nevetni tudok már azon amikor a sima ISről lepattanok...
Elvileg a 128mmes lövedéknek akkora a becsapódási energiája, hogy már az önmagában harcképtelenné teszi a legtöbb szövetséges tankot! Ráadásul az első páncél a JTn 250mm!!! Ennek ellenére sokszor szemből eltalál valami fogpiszkálós szutyok és sérülnek a személyzetem vagy a tank...
A valóságban 1 alap tigris kilövéséig 6 szövetséges tank semmisült meg! A háború végéig nem tudtak a szövetségesek olyan tankot felmutatni ami szemtől szembe kiállhatott volna a királytigris ellen! Az IS3 is csak az utolsó hetekben került bevetésre de azt is a királytigris távolabbról tudta kiszedni mint forditva...
Mivel ruszki játék ezért talán ez így is marad és érdemesebb lesz a szovjet vonalon haladni.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#441) Eagle16 válasza ALEX131 (#440) üzenetére


Eagle16
addikt

Én is német párti vagyok, de azért nem kell eltúlozni :)

Remélem nem azt várod, egy egy lövéssel kilőhess bármit a 128-assal, mert igazából úgy volt...
JT-nek jó a front páncélzata, de általában mindenki HE-vel lövi, ezért sérül folyamatosan, az S-70-es ágyú meg át is tudja ütni legtöbbször.

Most az jó lenne, ha összerakna a játék 4 tigrist 15 Shermannal? :) Nem hinném hogy izgalmas lenne.

Nem tudom hogy tudod-e, a Királytigrisek az első bevetésükön pár Is-2-vel futottal össze és eléggé megszívták...mivel a toronyban tárolták a lőszert. Utána már megtiltották hogy oda rakják.

Nem azért, nekem csak német tankom van. És szerintem is vagy a szovjetek bizonyos tankjait kéne gyengíteni, vagy a német oldalt egy kicsit megtámogatni, mert néhány típus nagyon nem egyenlő az azonos tierben. (gondolok itt arra, hogy az Is-7 40-50-el megy, IS - IS-3 - IS4 mind gyorsabb, mint a német ellenfele, nagyobbat üt rajtuk az ágyú, jobban bírják a lövéseket stb.)

Német oldalnak meg alig vannak előnyei, de ilyen pl. a több hp, pontosabb ágyúk és...ööö...ennyi? (ja meg még gyorsabban is töltenek újra)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#442) ALEX131 válasza Eagle16 (#441) üzenetére


ALEX131
csendes tag

nem várom, hogy 1 lövéssel kilöjek nagy tankokat, de legalább ne huzzák le a Német technikát mert ez így gagyi...
Azt tudom a királytigrisekről, hogy a Magyarországi harcokban ledarálták az Oroszokat :)
A balatoni ellentámadásnál -ahol Magyar tigrisek is harcoltak- nagyon nagy veszteségeket okoztak a ruszkiknak. Még az is az igazsághoz tartozik, hogy a német lövegek minőségileg nagyban felülmúlták bármely szövetséges löveget. Ennek eredményeképpen jött létre az IS3 amire 122mm-es löveget szereltek mert a tigris I és II hatásos lőtávját csak így tudták elérni.
Amcsi oldalon meg a háború végére alkották meg a Phersinget 90mm-es löveggel aminek a tulajdonságai csak megközelitették a németek 88mm-es lövegét.
A királytigrisek L71-es 88mm-es lövege 457 méterről 182 mm páncélzatot tudott átlőni ami az IS-2 ellen több mint elegendő volt!
A tigris 112 mm-t tudott ilyen távból átütni (L56)
A jagdpanther 226 mm-t (L71) 88mm-es lövegével
Ezen értékekkel szemben a játékban igen csak alárendelt szerepben vannak ezen tankok az ISekkel szemben...

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#443) belaazallat


belaazallat
addikt

Na én most robbanok fel! :W Megálltam egy épület mellett és utána nem tudtam megmozdulni. Se jobbra, se balra, se balra. Se előre se hátra.

Ha vki megmagyarázná, hogy mibe akadtam el! Természetesen kilőttek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#444) egonn válasza belaazallat (#443) üzenetére


egonn
csendes tag

Sajna van pár hely a játékban ahol be lehet akadni:(Olyankor csak ficereg a tank előre-hátra oszt kilövik:(.Néha azért kilehet varázsolni,de az kb 50% lehet.

(#445) belaazallat válasza egonn (#444) üzenetére


belaazallat
addikt

Ez meg se moccant. Motor erőlködött, de semelyik irányba nem mozdult, még egy mm-t sem. 1 percig szórakoztam. De a tehetetlen düh miatt nagyon ideges lettem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#446) K3NZO válasza belaazallat (#445) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ez a játék még mindig csak BETA nem feledjük és az induló verziónak is sok sok idő kell még, hogy bug mentes legyen. engem sokkal jobban érdekelne, hogy mit kezdenek az orosz tankokkal mert tényleg túl erősek.

"Per aspera ad astra"

(#447) K3NZO


K3NZO
senior tag

A töltő képernyőn a nevek mellett mit jelent az a kis "pajzs" embléma amiben vagy egy 1 illetve egy kettes szám van?

"Per aspera ad astra"

(#448) ALEX131 válasza K3NZO (#447) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Ha jobban megnézed akkor láthatsz általában minden csapatban ilyen kis pajzsos játékosokat. Ez a platoon rendszer...

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#449) K3NZO válasza ALEX131 (#448) üzenetére


K3NZO
senior tag

És ez mit is jelent?

"Per aspera ad astra"

(#450) belaazallat válasza K3NZO (#446) üzenetére


belaazallat
addikt

Persze, tudom. Rengeteg Beta játékkal játszottam már. De ez a mai, ez volt a legdurvább.

Esetleg vki, aki jól tud angolul, az írhatna a fejlesztőknek. Sajna az én angol tudásom iszonyat gyenge ehhez.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.